FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider Legend - SPOILERY!
Author Message
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 25-04-2006, 19:32   

Mi w ostatnim filmiku podoba się mimika Lary no i najwspanialszy tekst w całej grze chyba, jak LAra jest wkurzona :d "From This Moment Your Every Breath Is a Gift From Me!" lub jak strzela do Amandy i mówi wcześniej chyba "Make Sense Right This Moment Or I Swear I Execute U Where U Stand !" :D Te teksty wymiatają:D
 
 
The Pianist 
Praktykant



Joined: 31 Jul 2005
Posts: 123
Location: Wawa
Posted: 25-04-2006, 19:50   

Poprostu cała scenka jest zajefajna. Te gesty, mimika i fabuła samego filmiku są świetne. A najbardziej podoba mi się jak Lara strzela do Amandy grożąc jej i finałowy efekt jej zdenerwowania, czyli brutalne uderzenie Amandy pistoletem w pysiaka. :spoiler:
_________________

 
 
 
Tom Raider 
Praktykant



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 121
Location: Suldanesselar
Posted: 25-04-2006, 20:30   

:guns: WHERE :guns: IS :guns: MY :guns: MOTHER !! -najlepsza scena w grze :D

W ogóle wszystkie filmiki w grze są świetne, niejeden aktor nie potrafiłby tak wyrażać uczuć jak Lara w tych filmikach. Po prostu gdyby wziąć te wszystkie filmiki do kupy i dodac pare scen pomiedzy nie, to byłby z tego całkiem dobry film.
_________________
-That sounded permanent.
-Death by irony is always painful... amateurs.
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 26-04-2006, 00:43   

Filmik są świtene nie ma co, ale ten ostatni mnie przeraził. Nigdy nie widziałam Lary w takim złym nastroju. To dziwne, że nie poczęstowała Amandę kilkoma kulkami. Powinna to zrobić, prawdę mówiąć, żal mi było trochę Rutland'a. Chyba go nawet polubiam, ale nie załowałabym Amandy. Nie wykluczone, że znów się znią spotkamy i będzie nam przeszkadzać tym razem w poszukiwaniach Avalonu.
_________________


 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 29-04-2006, 11:32   

Tom Raider, nic nie rozumiem z tego Twojego wytłumaczenia!!! :P Mi się wydaję, że matki Lary nie dało się już uratować. Wtedy, gdy Lara widziała ją po drugiej stronie, sytuacja z Nepalu się powtarzała. I gdyby Lara wyciągnęła miecz, to ona również znalazłaby się w Avalon.

Quote:
Ale ciekawi mnie właściwie sama końcówka- Lara mowi Zipowi, że ma gdzies tam zadzwonić i mówi mu, cytuję: "Powiedz, że mój ojciec mial rację, i może jest jeszcze czas, żeby coś z tym zrobic"- czyżby Lara zamierzała znaleźć Avalon i swoją matkę w jakiś inny sposób ??


Może być i tak, bo przecież takich podiów było więcej na całym świecie, a Lara nadal jest w posiadaniu Excalibura.
_________________
Miow.
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 29-04-2006, 11:45   

Dobra a mnie ciekawi jedna rzecz :) Z pewnością coś przegapiłem albo czegoś nie zrozumiałem ale kiedy Matka 9-letniej Lary wyciąga ostrze, ów Excalibur znika. To z kąd jego cześci ma Amanda, Rutland, ten Japończyk i skąd ten kawałek w grobie tego brytyjskiego władcy :?: Może ktoś mnie uświadomić :690:
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 29-04-2006, 11:54   

Bo tak naprawdę nie było tylko jednego Excalibura, a wiele mieczy :) Lara mówi o tym w Anglii, gdy rozmawia z Alisterem.
_________________
Miow.
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 29-04-2006, 12:00   

A no tak już pamiętam :) Tylko że wtedy właśnie nie bardzo załapałem o co chodzi :) Thx Kasia :)
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 29-04-2006, 12:11   

Nie umiem jeszcze super angielskiego przez co fabuła gry mnie zgubiła więc czekam na Polską wersję ;)
Ale gra TR8 zapowiada się ekstra ciekawe tylko jaki będzie tytuł :P
Lara Croft: Tomb Raider: Powrót do Avonu <lol2>
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 29-04-2006, 13:03   

Larcia -> mnie też właśnie dlatego zależy na wersji PL :P Ale tytuł 8-ki na pewno nie brzmiałby tak jak mówisz :P Bo przecież Lara jeszcze nigdy tam nie była to pokiego będzie tam wracać :?: :)
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 29-04-2006, 13:07   

ale mimo wsyztsko ta cała fabuła jest baaardzo intrygujaca :) i widac ze sie wzieli w koncu porzadnie za fabułe :D
tak jak w PoPie fabuła jest swietna :D to i w TR:L fabuła jest boska :D
:pozdro: :wotr:
 
 
 
Dustie 
Podróżnik



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 292
Posted: 29-04-2006, 14:15   

Czytam i widze, ze tu jakies brutalne sceny w grze sa. Ciekawe, jaki rating dostal TRL :690:
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 29-04-2006, 14:20   

Czytałam wywiad z producentem i wypowiadał się na temat tej sceny właśnie. Mówił, że sam jest zawsze zdruzgotany, gdy ogląda ten filmik, ale nikt chyba nie pomyślał, że Lara naprawdę strzeli Amandzie prosto w łeb, skoro gra jest z ratingien Teen :P
_________________
Miow.
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 01-05-2006, 21:43   

Czy nie uważacie że postacie mają DUUUŻE oczy (lara i amanda...bosh jaki wytrzeszcz :P ) oraz amanda ma głos jak nastolatka (wnioskując po końcowym filmiku?)
_________________
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 29-06-2006, 22:43   

Maja normalne oczy...
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 29-06-2006, 22:57   

W nich nic nie jest normalne :p
_________________
; p ; >>
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 30-06-2006, 16:43   

Zgadadza się... Jednak w tej części postacie są przedstawione najbardziej realistycznie.
Moim zdaniem to Lara i reszta wyglądają w końcu jak ludzie. W starej serii twarz Croft nie przedstawiała żadnych emocji,a dłonie wyglądały jak tłuczki do mięsa... :pozdro:
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-07-2006, 15:40   

Pierwszy raz natrafiłam na ten obrazek w całości. Jednak nie ma go w większej rozdzielczości. Czy ktoś z Was nie natknął się może na większą wersję?



XALDUNIO:
Ale fajny. Też chcę!!
_________________
Miow.
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 04-07-2006, 15:47   

Chyba juz gdzies ten obrazek był w wiekszym rozmiarze i o ile pamietam, to przed premierą ktos zarzucil, ze to inspiracja PoPem :P Na jakims skanie to było.

XALDUNIO:
Dobly kotecek :D :P


W piątek dostaniesz w zęby :p

XALDUNIO:
A ja Cię w piątek podrapię za uszkiem :D
_________________
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 04-07-2006, 15:55   

Był, ale nie w całości, tylko twarz i kawałek miecza. Wiem, bo to ja go skanowałam z okładki Play'a UK :D


MACPHISTO
Spróbuję się wywiedzieć na temat tego, zobaczymy czy cuś będzie... ale to raczej najwcześniej next week.
_________________
Miow.
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 05-07-2006, 13:27   

Autorzy gry nie raz podkreslali że TRL to nowy start dla Lary. Swego czasu wydanie nowej oficjalnej biografii wzbudziło pewne zainteresowanie wśród fanów serii. Nowy życiorys Lary Croft przypominał ten z filmu a nie ze starej serii gier którą tak dobrze znamy. W nowej biografii pominięto wątki które nadal aktualne jak np. wyprawa do Kambodży z Von Croyem...itd. Z nudów postanowiłem sobie to wszystko uporządkować i stworzyłem własny życiorys Miss Croft łącząc fakty ze starej biografii ( jak np. szkoły gdzie się Lara uczyła) czy też z nowej ( wypadek w Paraiso). Moja biografia pojawi się niedługo na tworzonej przezemnie stronie o TR... Mam nadzieje że owoc mojej pracy przedstawiony tutaj Wam się spodoba... :pozdro:

Lady Lara Croft przyszła na świat w Wielkiej Brytanii 14 lutego 1968 roku jako córka ostatniego hrabii z rodu Abbingdon'ów Lorda Richarda-Henshingly Crofta i jego żony. Lara Croft jest członkinią jednego z najstarszych i największych rodów w Anglii. Pierwszym członkiem rodu noszącym to nazwisko był sir Robert Croft. Ród Croftów otrzymał prawa i tytuł od króla Edwarda VI w 1547 roku. Najmłodsza członkini rodu swe dzieciństwo spędziła w rodzinnym Surrey w Anglii. Wychowywana przez rodziców i prywatnych nauczycieli w odizolowanym arystokratycznym świadku pełnym przepychu i dworskiej etykiety.

W wieku dziewięciu lat Larę dotkneła osobista tragedia. Po przeżyciu katasrofy lotniczej w Himalajach,na wskutek nie do końca wyjaśnionego incydentu zagineła matka Lary - Lady Amelia Croft.Zdarzenie to wywarło wpływ na dalsze życie Lary i próby wyjasnienia co sie właściwie wtedy stało. Mała Lara cudem przetrwała samotna kilkudniową tułaczkę po górach do Katmandu. Następne lata Panna Croft spędziła pod opieką sewgo ojca.

W wieku jedenastu lat Lord Croft posłał swoją córkę do Wyższej szkoły dla dziewcząt w Wimbledonie. Tam Lara uczyła sie przez kilka następnych lat. W międzyczasie wyjeżdżała wraz z ojcem,światowej sławy archeologiem na wyprawy badawcze będąc w tym czasie na ciągłych praktykach wykopaliskowych. Co zaowocowało zdobyciem odpowiedniego doświadczenia.Gdy dziewczyna skończyła szesnasty rok życia została zapisana do szkoły z internatem w Szkocji. Lara odkryła tam uroki wspinaczki górskiej i strzelnictwa które stały sie jej hobby. W tym samym wieku również wzieła udział w ekspedycji słynnego niemieckiego archeologa Wernera Von Croya do Kambodży gdzie odkryła swoje zamiłowanie do archeologii,co zaowocowało wybraniem przyszłej profesji. W ciągu nastepnych lat Lady Croft uczestniczyła w kilku innych wyprawach archeologicznych. Jedna z ostatnich młodzieńczych wypraw były wykopaliska w Peru gdzie wraz z grupą innych studentów Lara badała starożytne ruiny. Cała wyprawa zakończyła sie tragicznie dla ekspedycji. W wyniku niewyjasnionych okoliczności wszyscy towarzysze Croft zostali brutalnie zamordowani,jedynie Larze udało sie przezyć wypadek w Paraiso. W wieku nastoletnim młodą Pannę Croft spotkała kolejna rodzinna tragedia. Podczas jednej z wypraw archeologicznych zaginął ojciec Lary. Lord Croft prowadził wykopaliska w Syberii w maju 1981 roku. Mimo szeroko rozwiniętych poszukiwań ojca Lary nigdy nie udało sie odnalezc. W wieku osiemnastu lat Lara Croft w wyniku wygrania batalii sądowej z krewnymi odziedziczyła rodowy majątek i tytuł hrabiny Abbingdon'ów. Zdobyła międzynarodowa sławę dzięki odnalezieniu kilkunastów niezwykłych stanowisk i obiektów archeologicznych. Powszechnie nazywana "Cudownym Dzieckiem Archeologii" lub zwykłym rabusiem grobowców...

Kilka lat temu świat obiegła informacja o zaginięciu Lady Croft podczas wykopalisk w Egipcie. Media donosiły informacje o prawdopodobnej śmierci i symbolicznym pogrzebie Lary w Surrey.Cudem jednak ta przeżyła i powróciła do Anglii. Sama zainteresowana odmówiła udzielania wszelkich wywiadów na temat ostatniego pobytu w Egipcie i okoliczności przeżycia.

W 2003 roku niesłusznie podejrzana i oskarżona o zamordowanie swojego mentora Vernera Von Croya. Sprawdzy serii brutalnych mordów w Paryżu i Pradze organom śledczym nigdy nie udało się odnależć pomimo kilku intrygujących poszlak... Lady Croft po zakończeni śledztwa oficjalnie przeproszono i uniewinniono z wszelkich zarzutów.

Lara Croft jest obecnie jedną z najbardziej interesujących i wyrazistych postaci naszych czasów uwielbiana przez miliony fanów i wielbicieli jej wypraw.
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 05-07-2006, 21:02   

cały zycirys jest fajny ;)
tylko mi cos nie pasuje :P jak juz doszłes do histroii z "Anioła Ciemnosci" to powinienes tez juz wymienic Scion, sztylet Xian i meteoryty ;)
ale pomimo tego podoba mi sie bardzo ten zycrys.. jasno i fajnie napisany ;)
:wotr:
 
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 05-07-2006, 21:14   

No super ta biografia tylko faktycznie tak jak Slawciun mowil " jak juz doszełes do histroii z "Anioła Ciemnosci" to powinienes tez juz wymienic Scion, sztylet Xian i meteoryty ". A tak btw nie masz co robic w wakacje ? :hehe:

:narka: :pozdro:
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
slawciun 
Podróżnik


Joined: 17 Dec 2005
Posts: 576
Posted: 05-07-2006, 23:23   

Quote:
A tak btw nie masz co robic w wakacje ?

to było pytanie do mnie?
jesli tak to Ci mowie ze mam co robic.. i wpadam na forum tylko na chwile (w czasie kiedy mam obiad np.) ;) a tak to mnie w chacie nie ma ;)
:pozdro: :wotr:
 
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 05-07-2006, 23:46   

Nie do Ciebie Slawciun tylko do Boone'a ( jak to brzmi :hehe: ) bo musial sie chlopak niezle nameczyc z tym. RESPECT

:narka: :pozdro:
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo