FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
F.A.Q czyli najczęściej zadawane mi pytania.
Author Message
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 06-12-2007, 18:16   F.A.Q czyli najczęściej zadawane mi pytania.

Zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie

Pytanie: Zmienisz mi nick? Prooszę!
Odpowiedź: Nie.
Pytanie: Ale tylko mi.. No proszę.. tylko ten jeden raz
Odpowiedź: Nie. Nie zmieniamy nicków. Nikomu i nigdy.

Nie zmieniamy nicków nikomu gdyż zabronił nam tego nasz rabin w synagodze. Następne takie pytanie skończy się warnem.

Pytanie: Nie lubie was, jesteście skisłymi ogórasami. Nie chcę tu pisać, usuńcie moje konto!
Odpowiedź: Nie. Nie usuwamy kont, z których ktoś napisał choćby jedną wiadomość. Nigdy. Jeżeli nie chcesz tu pisać to po prostu nie wchodź.

Pytanie: Mogę być adminem? Pomógłbym wam!
Odpowiedź: Nie. Bo nie.
Pytanie: No proszę, a chociaż moderatorem?
Odpowiedź: Nie. Nie możesz.

Pytanie: Ej anuluj mi ostrzeżenie, będę już grzeczny!
Odpowiedź: Nie. Samo zniknie za 100 dni. A do tego czasu pilnuj się.

Pytanie: Jak przeskoczyć skałę tuż za czerwonym duchem?
Odpowiedź: Klawiszem skoku. Ludzie! 1. Przeczytaj solucje 2. Poszukaj na forum 3. Nie ma? To zapytaj na forum i poczekaj 3 dni na odpowiedź. Potem możesz napisać o pomoc, ALE: Musisz spytać konkretnie. Część gry i level podać. Inne przypadki skutkują warnem.

Pytanie: Gdzie się podział mój post ?:(
Odpowiedź: Myszy zjadły.

Pytanie: Czemu mnie kasujecie, nie lubicie mnie ? :(
Odpowiedź: Masz rację. Nie lubimy Cię i to bardzo. I dlatego złośliwie kasujemy Ci Twoje błyskotliwe i inteligentne posty na temat. LUDZIE! Moderatorzy kasują posty gdy tak uznają. Ta decyzja nie podlega odwołaniu do nikogo. Mod może kasować post i proszę się na to nie skarżyć gdyż skargi są bez-ce-lo-we.

Pytanie: Co to jest "Forumowa Nekrofilia?
Odpowiedź: To jest krótko mówiąc, bezpłodne babranie się w zwłokach. Ieżeli odkopujesz jakiś temat sprzed stu lat tylko po to by dopisać zdanie, które nic nowego nie wnosi, licz się z warnem. To samo tyczy się sytuacji, gdy świeżo po rejestracji dopisujesz się w każdym możliwym temacie.

Pytanie: Dlaczego nie widzę postów w niektórych tematach?
Odpowiedź: Niestety przy przenoszeniu forum na inny serwer straciliśmy pewną niewielką część bazy postów z okolic 2005 roku. Ubolewamy nad tym, tym niemniej na dzień dzisiejszy nie istnieje rozwiązanie dla tego problemu.

Pytanie: Dlaczego mam dziwny błąd?Jest napisane
Code:
Could not connect to smtp host : 111 : Połączenie odrzucone

W zdenerwowaniu uderzałem mą głową w klawiature aż popłynęła czerwona ciecz, i wysłało mi się 100tys postów.
Odpowiedź:Cóż, owiń łeb bandażem. A tak poważnie - nie przejmuj się. Mimo tego błędu - post i tak się wysłał.

Pytanie: Dlaczego bro ma taką fajną rangę i całą kupę ankhów?
Odpowiedź: Bo to bro.

Pytanie: A inni mają takie fajne tytuły zamiast standardowych. Mogę też mieć?
Odpowiedź: Nie możesz. Trzeba sobie zasłużyć na rangę specjalną. I my wiemy oczywiście, jak. Ale nie powiemy.

Pytanie: Mam wrażenie, że na forum istnieje jakiś tajny, elitarny klub, którego członkowie mają różne przywileje. Jak wejść do tego klubu?
Odpowiedź: Nie da się. My zadzieramy nosa i nie lubimy nikogo.

Chciałbym napisać, że to koniec, ale obawiam się, że jeszcze nie raz mnie zaskoczycie. Wtedy uzupełnię faq.
 
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo