FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Domyślna skórka

Domyslną skórką forum powinna być:
Appalachia
0%
 0%  [ 0 ]
Orange
0%
 0%  [ 0 ]
SmileBlue
12%
 12%  [ 1 ]
SubBlack
87%
 87%  [ 7 ]
SubRed
0%
 0%  [ 0 ]
SubSilver
0%
 0%  [ 0 ]
Voted : 0
Total Votes: 8

Author Message
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 21-05-2005, 20:55   

k***a, a ty, jak Ci się coś nie podoba w tym topicu, to nie musisz czytać napisanych w nim postów, skoro twierdzisz, że nie będzie nowych skórek, to po jaką :censored: gadasz, że nowych skórek nie bedzie? A może się mylisz, może za jakiś czas będą nowe :evil:
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 21-05-2005, 20:59   

No to jak beda to beda ale tym zajmuja sie admini a nie wy. Nie srajcie !!!!!!!!!!!!!!! Poczekajcie a moze się coś zmieni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 21-05-2005, 21:03   

Okey, poczekamy, zobaczymy, może za jakis czas będa nowe, a teraz powinno sie skończyć tą bezsensowna gadkę o nowych skórkach, niech admini to przemysla i uznają czy warto dodac nowa skórke, czy nie.A jak nie dodadza, to przeciez nie stanie się tragedia......
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 21-05-2005, 21:08   

Quote:
Okey, poczekamy, zobaczymy, może za jakis czas będa nowe, a teraz powinno sie skończyć tą bezsensowna gadkę o nowych skórkach, niech admini to przemysla i uznają czy warto dodac nowa skórke, czy nie.A jak nie dodadza, to przeciez nie stanie się tragedia......


No w końcu :P
 
 
Lara13 
Praktykant



Joined: 09 Nov 2006
Posts: 143
Location: Wawa
Posted: 23-01-2007, 15:14   

Fajnie, że na forum można wybrać swój ulubiony kolor skórki. Powinno być tak na wszystkich forach, ale wiadomo że WoTR rządzi :D A od zawsze mam styl Appalachia, bo inne są albo za ciemne, albo nie podoba mi się kolor :P
_________________
All these accidents that happen,
Follow the dot. Coincidence makes sense only with you. You don't have to speak,
I feel emotional landscapes
 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 23-01-2007, 15:20   

Ja odkąd pierwszy raz weszłam na to forum (wiem, że wiele osób przeklina ten dzień :p ) używam skórki SubBlack. Parę razy próbowałam sobie zmienić na jakąś inną, ale wszystkie są albo za jasne albo mają kolor jakiś taki niemrawy. :P Poza tym lubię ten ciemny kolor, dodaje takiej "atmosfery" temu forum, jest taki.... mroczny. :P Jak narazie nie mam zamiaru zmieniać skórki. ;)
 
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 23-01-2007, 15:22   

O! Dlaczego nie mogę głosować? Ja używam SubSilver... przyjemna dla oka jest i lubię jak forum czytelne być i fajerwerków dużo nie mieć :) :pozdro:
_________________
 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 23-01-2007, 15:37   

Rob3rt, nie możesz głosować, bo ankieta została zakończona, wygrał SubBlack i taka też przez jakiś czas była domyślna skórka. Teraz jest już nowa - XabbGreen. ;)
 
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 24-03-2008, 20:48   

Mi zielona się przejadła i ustawioną mam obecnie na orange. Ważne, żeby wszystko było wyraźne i czytelne.
_________________
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 25-03-2008, 14:00   

ja wczesniej miałam czarną skórkę ale wkurzała mnie z tego względu że wokół niektórych emotek pojawiały się białe kropki

pomarańczowa jest spoko :) miałam ją przed czarną :p teraz mam niebieską ^^
co jakis czas sobie zmieniam , w końcu po to jest wybór zeby z tego korzystać :P
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Ocieks 
Nowicjusz



Joined: 24 Mar 2008
Posts: 19
Location: Croft Manor
Posted: 25-03-2008, 15:26   

Ja na poczatku mialem xabbgreen i sie przyzwyczailem ale niedawno (kilka minut temu :jumper: ) poszukalem sobie fajnych i subBlack mi do gustu przypadl :)
_________________
for
 
 
 
x*kinga*x 
Praktykant



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 136
Location: Przemków (;
Posted: 27-02-2009, 19:42   

Od kiedy jestem na forum, używam skórki SubSilver i nie zamierzam jej zmieniać ponieważ ta jest najlepsza. A właśnie SubBlack wcale mi się nie podoba ;p Ja wolę jaśniejsze odcienie. Całe szczęście że tu można sobie wybierać te skórki, bo na innych forach nie zawsze tak dogadzają użytkownikom ;)
_________________
moje motto: zawsze walcz do końca - nie poddawaj się!
 
 
 
ŁukaszMuział 
Praktykant



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 176
Location: Rajkowy
Posted: 27-02-2009, 19:51   

A ja używam skórki SubBlack, reszta też jest dobra, ale ta przypadła mi do gustu no i nie mam problemu z emotkami jak Ninti :D
_________________

 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 27-02-2009, 20:01   

Ja używam domyślnej skórki XabGreen. Przyzwyczaiłem się do niej i nie wyobrażam sobie żebym mógł używać innej. Ja już się po prostu przyzwyczaiłem do tej :D
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 28-02-2009, 23:57   

Ja stawiam na SubBlack.
Może reszta nie jest zła, ale ta najbardziej mi przypadła do gustu i przyzwyczaiłem się do niej. Więc nawet pierwotna, zielona wygląda dla mnie nienaturalnie.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 01-03-2009, 00:37   

Ja sobie ustawiłam SubRed i pięknie jest . Orange gryzł w oczy , a na czarnym niczego się nie dało znaleźć ;( . Kiedy czerwony mi się znudzi zmienię na Appalachia . A do zielonego jeszcze długo nie wrócę , bo inny kolor skórki sprawia , że nie muszę się upewniać , czy jestem zalogowana .
1 miejsce - SubRed
2 miejsce - Appalchia
3 miejsce - SubSilver
4 miejsce - SmileBlue
5 miejsce -SubBlack
6 miejsce - Orange
7 miejsce - Zielony
Tak , więc jeszcze dużo czasu upłynie zanim przejrzę wszystkie skórki . :)
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 21-09-2011, 20:25   Zielony jako domyślna skórka forum o TR.

Domyślna skórka, to musi być zielony, bo www.laracroft.pl też ma kolor zielony. Ja osobiście używam skórki zielonej, bo wydaje mi się najładniejsza. Inne skórki wydają mi się ,,tabelowate'', jak dla mnie, to mogłoby ich nie być. :narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 21-09-2011, 20:40   

To, że używasz zielonej nie znaczy, że reszty mogło by nie być :p Z tego co się orientuję, to bardzo dużo forumowiczów korzysta ze wszystkich innych, zielona jest chyba najmniej popularna.
_________________
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 21-09-2011, 21:34   

oj... :D

XabbGreen >> 3838
SubBlack > 309
Appalachia > 102
smileblue > 94
subSilver > 89
Orange > 62
subRed > 59

Zielona oczywiscie ma najwieksze powodzenie przez to, ze kazdy rejestrujacy sie od razu ma ustawiona zielona - niektorzy wchodza tu tylko by napsiac jednego posta i znikaja, i takim zostaje to xabbgreen ;) Niemniej przewaga ta jest po prostu gigantyczna, ciezko jednak mi ocenic ile sposrod tych tysiecy osob swiadomie zostawilo zielony kolor, a ile ma bo ma. Ja swiadomie caly czas korzystam z zielonej ;)
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 21-09-2011, 21:46   

Tzn z takimi statsami to Ty wiesz :D Miałem raczej na myśli aktywnie udzielających się userów - jeśli ktoś wpada tylko napisać jednego posta, albo i rejestruje się i nie pisze nic, to faktycznie nie pomyśli nawet o zmianie skórki na inną, niż domyślna.

Można by właściwie zaktualizować ankietę, żeby z Ciekawości zobaczyć jak faktycznie wygląda sytuacja.
_________________
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 22-09-2011, 20:24   

Cez wrote:
Zielona oczywiscie ma najwieksze powodzenie przez to, ze kazdy rejestrujacy sie od razu ma ustawiona zielona
Mi się po prostu podoba zielony, lubię ten kolor. Jeśli chcesz sprawdzić, ile osób świadomie używa, to pokasuj wszystkie konta, na których nikt nic nie pisze.
K@t wrote:
Można by właściwie zaktualizować ankietę, żeby z Ciekawości zobaczyć jak faktycznie wygląda sytuacja.

To dobry pomysł, choć myślę, że ci którzy wpadali na jednego posta, nie głosowali w ankiecie, a na zielony głosowali fani koloru zielonego. :) :narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo