FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider [iPod/iPhone, i ogólnie gadżety od Apple]
Author Message
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 01-10-2010, 18:05   Tomb Raider [iPod/iPhone, i ogólnie gadżety od Apple]

Spora część naszego społeczeństwa ma już wszelakie gadżety od Apple. Macbooki, iPhone, iPody, iPady...

W 2011 do posiadaczy iPhone'ów i bodajże iPodów Touch zawita Tomb Raider: Dimensions!
http://www.pocketgamer.co...ure.asp?c=23932
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 01-10-2010, 19:19   

Coś nie widzę newsa na WoTR :) info pewne na 100%?
Jestem bardzo ciekaw tej gry :P "Dimensions" fajnie brzmi, mam nadzieje że nie zmienią nazwy...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 01-10-2010, 19:46   

Póki co to jest jedyna strona, która napisała o czymś takim. W sieci nie ma żadnej innej wzmianki ani o TR:D, ani o żadnym innym projekcie z Larą na iPhona/Poda. Póki co wstrzymujemy się z newsem.
_________________
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 04-10-2010, 13:49   

Byłoby genialnie :) Mirror's Edge w wersji na iPhone jest świetny! Zastępuje mi czekanie na ME2. Czuje, że Lara w tym stylu byłaby równie dobra. A najlepiej to niech to będzie coś podobnego do GOL-a :D

Swoją drogą, ostatnio się zastanawiałem, jak to możliwe, że nie ma jeszcze gry z Larą na App Store. Tam można już znaleźć wszystko - od Metal Gear Solid, przez Resident Evil, na Need for Speedzie kończąc.
_________________
 
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 29-12-2010, 15:26   

Ja właśnie przed chwilą dorwałem Guardian of Light na iPhone i puki co powiem tylko tyle: wierne przeniesienie z nie najgorszą (jak na iPhone) grafiką oraz dosyć wygodnym sterowaniem! Celowanie i poruszanie się, nie sprawia problemu i jest bardziej intuicyjne od tego na PC! Za to śmieszna jest animacja Panny Croft, która z lekka koślawa biega :P
_________________
 
 
 
Cinek 
Obieżyświat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 823
Posted: 12-02-2011, 23:46   

Ja czekam na łatkę ze wsparciem dla Game Center, bo tak grać bez osiągnięć, to nie to samo... xD O ile taka w ogóle wyjdzie :/

Dziwne, że GOL jeszcze ani razu nie trafił na wyprzedaż za 0,79 euro.

EDIT. Właśnie zauważyłem, że post powyżej to z grudnia jest :gupek:
_________________
 
 
 
Jacqueline 
Nowicjusz


Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1
Posted: 22-01-2015, 13:09   

Pokrake? Faktycznie, jej nogi sa niebezpiecznie szeroko rozstawione :gupek:
Jej chód, skoki itd. przypominaja mi ruchy Lary z TR:A jeszcze z rak Core. Sa dosc sztywne i sztuczne - ale czego wiecej wymagac od takiej gry. Zasmakowac na pewno warto :)

[ Komentarz dodany przez: Cez: 25-01-2015, 11:50 ]
Wiesz, że odpisałaś na posty sprzed 4 lat? O_o
_________________
cert-killer.info ITIL ITILFND Braindump 400-201 Braindumps CAPM Dumps COBIT 5 Training CISSP-ISSAP Practice Test 1z0-054
 
 
Unicorn988 
Nowicjusz


Joined: 26 Feb 2015
Posts: 2
Posted: 26-02-2015, 09:14   

Jestem bardzo ciekaw tej gry :P "Dimensions" fajnie brzmi, mam nadzieje że nie zmienią nazwy...???
_________________
watson
 
 
poomi 
Nowicjusz


Joined: 31 Mar 2015
Posts: 1
Posted: 01-04-2015, 08:13   

Coś nie widzę newsa na WoTR :) info pewne na 100%?



_____________________________
imran
_________________
xee1canae8Ei
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo