FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Morze Śródziemne
Author Message
eustachy13 
Nowicjusz


Joined: 18 Mar 2010
Posts: 5
Posted: 10-01-2011, 12:46   

Witam Mam Prośbę bo jestem na morzu śródziemnym i nie moge znaleść tego pierszego klucza co jest w grodzie z tymi okami :) wcji czutal;em ze maja mnie jakies rekiny zaatakowac rekinow nie bylo klucza 1 nie ma moze byc bład gry ?? czy po prostu jestem ślepy ?? krece sie i krece i nic nie widze ;/ z gory dziekuje za pomoc
 
 
 
eustachy13 
Nowicjusz


Joined: 18 Mar 2010
Posts: 5
Posted: 10-01-2011, 13:29   

wlasnie filmik ogladale na you tobe i zauwazylem ze inna szata jest na grze na ps a inna na pc i tu oristo znalezc 1 klucz a na ps nie ma takich stolow co klucze leza;/
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 10-01-2011, 15:01   

Zacznij pisać po polsku! Używaj znaków interpunkcyjnych i zainwestuj w Firefoxa, który sprawdzi pisownię, bo Twoich postów nie idzie rozczytać.

Przede wszystkim napisz dokładnie na jakiej platformie grasz. Jeśli na PS2, to nie dziw się, że solucje Ci nie pomogą - to zupełnie inna gra niż w wypadku reszty platform.
_________________
 
 
Envi 
Nowicjusz



Joined: 06 Jul 2011
Posts: 3
Posted: 06-07-2011, 14:03   

Na początku przeszłam po prostu grę, potem od początku zaczęłam zbierać wszystkie sekrety i relikty, jednakże w pierwszej planszy brakuje mi jednego sekretu. Szukałam go wszędzie, po kilka razy, sama, a nawet z solucją i nic. Nie wiem, czy to błąd w grze, czy po prostu źle szukam. Moje pytanie: Czy ktoś z was miał podobny problem?
_________________
i don't wanna close my eyes.
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 06-07-2011, 14:07   

Też tak miałam, tylko chyba w Meksyku, ale nie wiem czy da się coś z tym zrobić. Mnie jakoś szczególnie nie zależało na zebraniu wszystkich skarbów;)
_________________
 
 
 
Envi 
Nowicjusz



Joined: 06 Jul 2011
Posts: 3
Posted: 06-07-2011, 14:12   

No a mi zależy. Chciałabym wszystko zebrać, odblokować i mieć punkty, bo gram na xboxa. ;)
_________________
i don't wanna close my eyes.
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 09-07-2011, 18:31   

Envi, oj akurat Morze Śródziemne jest dość zakręcone w temacie skarbów. Proponuję ci odszukanie na youtube videosolucji ze skarbami z tego levelu i przechodzenie krok w krok.
Nie raz myślałam że to właściwe miejsce a okazało się że tak nie było. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Envi 
Nowicjusz



Joined: 06 Jul 2011
Posts: 3
Posted: 10-07-2011, 03:10   

Próbowałam i z tym. Na początku napisałam, że pierw starałam się sama, potem z solucją (video, jak i opublikowaną na WoTR). Nie wiem... Może po prostu zacznę przechodzić grę od nowa. Tylko jak pomyślę sobie, ile mnie czeka roboty w Meksyku, to aż mi się odechciewa. :D
_________________
i don't wanna close my eyes.
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 10-01-2012, 18:25   

Świetny level, aż zapiera dech w piersiach (dobrze, że jest butla). Okropnie podoba mi się pianka Larki. Klucze odnalazłem instynktownie płynąc w kierunku tych zatopionych wzgórzy. Rekiny i meduzy są niezłym towarzystwem. Układanka logiczna (podwodny mechanizm) też wywarł spore wrażenie, bo niejako zapowiadał dalszą zagadkowość gry. Tak jak każdemu, tak i mnie, grającemu po raz pierwszy jeszcze na początku 2011 roku, o mało nie stanęło serce na widok konwulsji Krakena. Dużo było męczarni z dźwigniami i całymi tymi koluszkami. Ale tryskająca głowa mięczaka wynagrodziła mi trud. Byłem pod wrażeniem kiedy po raz pierwszy wykonywałem "żabkę" (tak nazywam to przeskakiwanie od ściany do ściany).
Jeśli chodzi o muzykę - niesamowita. Pierwsze wyjście na powierzchnie jaskiń i zaraz tuż po utraceniu rękawicy. Uwielbiam te melodie!
 
 
Jan
[Deleted]

Posted: 04-11-2012, 08:36   Precyzja i Złożoność akcji

Hej,

słuchajcie, jak Wam wychodzi opanowywanie likwidowania poszczególnych ziomków ze statku Amandy? Robicie to np. jak ja, czyliu po Quake'owemu, czy normalnie korzystacie ze sztuki adrenaliny, akrobacji, strzałów obustronnych i techniki jednym strzałem w łeb???

To ostatnie mnie ciekawi. Jak to się robi, bo w polskiej wersji pisze że coś takiego jest możliwe.

Z góry thanks for odpowiedź :)
 
 
TheZaack500 
Praktykant



Joined: 08 May 2012
Posts: 102
Location: Wioska
Posted: 04-11-2012, 12:22   

To ostatnie, o ile się nie mylę, robisz tak, że idziesz w stronę jakiegoś kotlesia czy zwierzęcia i naciskasz Q tuż przed nim : ) Wtedy pojawi się czerwony celowniczek i musisz nim myszką najechać na czyjąś łepetynę ; D.
_________________
"The extraordinary is in what we do... not who we are"
 
 
Daxterek3000 
Nowicjusz


Joined: 29 Dec 2012
Posts: 12
Posted: 02-01-2013, 15:47   

O taaak :D , Morze Śródziemne jest super ;) . Długi level ale nie aż taki trudno . No a ta ośmiornica jest super :mrgreen2: . Pianka lary też XD
 
 
giga2 
Student



Joined: 21 Jun 2007
Posts: 64
Posted: 31-05-2013, 09:17   

W etapie mam do podniesienia takie dwie skrzynki i muszę je położyć na obniżającej się podłodze, ale kiedy Lara kładzie je to one w błyskawicznym tempie odskakują gdzieś w kąt sali. Potem, kiedy do nich podchodzę to też odskakują. Uniemożliwia mi to przejście tego etapu.
Co mogę zrobić?
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 02-06-2013, 14:40   

Może ja czegoś nie pamiętam, ale wygląda mi to na buga ;) Przeinstaluj grę, zacznij od wcześniejszego zapisu itp...

Gra oryginalna?
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
giga2 
Student



Joined: 21 Jun 2007
Posts: 64
Posted: 02-06-2013, 23:17   

Gra oryginalna (wersja cyfrowa kupiona na muve.pl). Co ciekawe: jak grałem wcześniej na piracie to grę przeszedłem bezproblemowo... ; )
Grę odinstalowałem i zainstalowałem ponownie, nic nie dało.
 
 
giga2 
Student



Joined: 21 Jun 2007
Posts: 64
Posted: 07-06-2013, 00:40   

Nikt nie miał podobnego problemu? Czy wyjściem jest tylko zrobienie formatu?
 
 
Azaelia 
Student



Joined: 03 Jun 2013
Posts: 40
Location: Nightmareland.
Posted: 07-06-2013, 16:27   

giga2, na początku miałam dokładnie taki sam problem, też wersja oryginalna. U mnie to jakoś samo przeszło, możesz spróbuj wolniej podchodzić do tych skrzynek, u mnie wtedy mniej skakały... Jeśli przez cały czas będziesz mieć te problem, to niestety nie wiem, co z tym zrobić :nie:
_________________
See you in Hell.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo