FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tygodnik? A czemu nie częściej?

WoTR powinien być odświeżany:
Tak jak teraz - regularnie raz w tygodniu
0%
 0%  [ 0 ]
Za każdym razem gdy tylko pojawi się jakaś informacja (czyli jak TRPL, TombNews i inne serwisy)
100%
 100%  [ 4 ]
Voted : 0
Total Votes: 4

Author Message
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 18-02-2004, 14:33   Tygodnik? A czemu nie częściej?

Ostatnio (niespodziewanie) troszkę zaczęło się dziać w TR światku. Prawdopodobnie to tylko chwilowy stan, aby zainteresowanie tytułem nie spadło jeszcze bardziej. Jak zapewne zauważlyliście, pomimo tego, że WoTR jest tygodnikiem, często jest najszybszy w Polsce i znajduje się w światowej czołówce zamieszczając newsy 'z ostatniej chwili' i zdobywając wyłączność na pewne informacje. W związku z tym wraca stare pytanie - dlaczego tylko tygodnik? Po zastanowieniu się doszedłem do wniosku, że najwyższy czas zadać to pytanie publicznie. Zapraszam do udziału w ankiecie i z góry zaznaczam, że wyniki do niczego redakcji WoTR nie zobowiązują :P
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 18-02-2004, 16:09   

ja już od dawna jestem za tym, by to był dziennik :) tylko to zależy od tego czy Grzeko miałby czas.. ale chyba miałby :)

teraz newsy na siłę sie nie pojawiają :p po prostu stacja TVN postanowiła emitowąć Movie 1 .. a na zachodzie będzie ksiażka i gra java.. to miło, żę nadal sie coś dzieje.. no i ten Movie 3!! :)
_________________
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 20-02-2004, 19:07   

Ok, stało się... zobaczymy co z tego wyjdzie :P
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Cman 
Praktykant



Joined: 21 Dec 2003
Posts: 133
Location: D-ca
Posted: 21-02-2004, 08:38   

A co mi tam, niech juz sobie bedzuie ten dziennik :D Masz moje Blogoslawienstwo :D
 
 
Pati 
Praktykant


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 148
Posted: 26-02-2004, 12:27   

No w sumie... ważne, zeby było wszystko na czas i aktualne, a nie to, co sie ostatnio na TRPL dzieje :/
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 06-04-2004, 23:28   

Dziennik ---> dzięki temu stronka bije na głowę TRPL :-) Da się dorzucić komentarze? (tzn. coś takiego jak na Stopklatce - komentuj, drukuj, wyślij newsa znajomemu).
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 07-04-2004, 09:46   

W sumie to niezły pomysł, popracuję nad tym :)
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 07-04-2004, 14:21   

Dziennik - weźmy to dosłownie. To bardzo dobry pomysł,ale czy newsy ze świata TR są codzienne?? Chodzi o to,że jednak codziennie nie będzie świeżego. Ale pod względem właśnie newsów, WoTR (to wiecie napewno :P ) wyprzedza TRPL. A tak niedosłownie to jest jak jest.
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 07-04-2004, 15:23   

No oczywiście, dlatego staram się jaknajmniej mówić na to 'dziennik' (hłe, hłe... tak jak w bannerze - "teraz codziennie", ups :P ) bo może się okazać, że przez miesiąc nie pojawi się nic nowego ale może być też tak, że będzie po 5 newsów dziennie.

Co do opcji komentarzy - zastanawiam się jednak czy to aż tak potrzebne... od komentowania w końcu jest forum...
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 07-04-2004, 22:55   

Słusznie. Ale możnaby dorzucić np. wyślij znajomemu. To bardzo przydatna funkcja, jeśli chce się kogoś powiadomić o jakiejś sensacji :)
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Cman 
Praktykant



Joined: 21 Dec 2003
Posts: 133
Location: D-ca
Posted: 08-04-2004, 14:24   

Grzeko wrote:
(...)Co do opcji komentarzy - zastanawiam się jednak czy to aż tak potrzebne... od komentowania w końcu jest forum...

A ja Ci mowilem: zrob strone w PHP...Jak chcesz to moge Ci cos pomoc, w koncu LCL juz sie nie zajmuje :D Ja Ci proponuje Grzeko, zebys zrobil strone w PHP, na poczatku w systemie JPortal, tak jak moje BFME Center...A zreszta, jak bedziesz chcial jakies mojej sugestii, to na GG :D

A można bardziej po polsku? :lol: <- --by Frodo
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 09-04-2004, 17:19   

SLIDERS PL też mam w prostym php... dziękli temu np menu wszędzie jest takie samo i banner... inaczej bawiłbym sie z tym :roll:

polecam Grzeko php :)
_________________
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 10-04-2004, 19:36   

A ja w wakacje zrobię stronę o Hidalgo. Tylko jeszcze nie wiem jak :lol: Może zapiszę się na lekcje do Ceza :lol:
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Cman 
Praktykant



Joined: 21 Dec 2003
Posts: 133
Location: D-ca
Posted: 10-04-2004, 20:57   

Zrob sobie w JPortalu strone, nawet niezly jest :) Tylko to jest system php, to najlepiej zaloz sobie na lycosie :)
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 10-04-2004, 21:55   

Ludzie!! O czym Wy do mnie rozmawiacie???? Jakieś php... :o Podajcie mi nazwę programu, w którym można robić strony, bo jak na razie umiem robić tylko w Wordzie i i tak wszystko się pie**** :lol: Mam coś takiego jak Microsoft Power Point i Front Page. Power Point to chyba do prezentacji, a ten drugi to nie wiem :lol:
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Cman 
Praktykant



Joined: 21 Dec 2003
Posts: 133
Location: D-ca
Posted: 12-04-2004, 19:32   

W Wordzie tez mozesz robic strony w php, ale sama nowego systemu php, nie umniejszajac Twoim zdolnosciom raczej nie napiszesz, wiec skorzystaj z gotowego, na przyklad JPortal ;)
Ja tez jak i wiele innych osob, korzystam z gotowego :D
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 13-04-2004, 09:37   

może niektóreych to zdziwi... ale Sliders PL powstała od początku do końca we Front Page.. niby taki prosty programik, a strona mi chyba nieźle wyszła :P a i proste php da sie wykorzystać :)
_________________
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 13-04-2004, 15:39   

A co to jest php :lol: ? To ja już wolę chyba robić we Front Page albo w Wordzie, jeśli się da. Zrobiłam już sporą bazę danych off-line (czy jak to się zwie :wink: ) o filmach :lol:
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo