FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Kogo najbardziej lubię zabijać?
Author Message
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 08-03-2008, 21:08   

Jezu Chryste ;( Ale się przestraszyłam tego avatara Roweste :szok: Najbardziej lubię zabijać T-rexa. W Anniversary jest on wyjątkowo prosty, a jednocześnie fajnie się go nabija na te kolce :p Szkoda tylko że krew nie pryska albo oczy nie zostają na tych kolcach. Było by na prawdę nieźle ;) Fajnie też się wykańcza wilki. Czasami lubię wypatroszyć jaguara w Legendzie :p Fajne daje odgłosy. Widać że cierpi :(
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 24-03-2008, 21:01   

A ja najbardziej lubię zabijać... Larę skacząc na główkę! No nie to żart :P ale czasem zdarza się, że w ten sposób kończę grę :) Najbardziej lubię strzelać do kadłubka z TRA. Dobry sposób by się rozładować.
_________________
 
 
ciastkgroup 
Nowicjusz



Joined: 02 Apr 2008
Posts: 17
Location: z Częstochowy
Posted: 04-04-2008, 23:18   

ja najbardziej lubie zabijac beduinow z tr4 a zwlaszcza w tym pociągu i aleksandrii.
lubie jeszcze zabijać ludkow z tr2 w venice i bartoli hideout. lubie tez walczyc z sophia jak mi sie nudzi w tr3.
 
 
 
Radom1995 
Nowicjusz



Joined: 03 Apr 2008
Posts: 20
Posted: 05-04-2008, 09:12   

ciastkgroup wrote:
ubie tez walczyc z sophia jak mi sie nudzi w tr3.


No ja też chociaż TR 3 nie lubię ;)

Ja najbardziej lubię w legend peru gdzie zabija się dużo wojskowych i w bazie I LOVE LEGEND w TRA zaś tryb adrenaliny i walka z ludźmi (strzałki) :jumper:

W angel of darkness walkę pięscią i z zaskoczenia :jumper:

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 05-04-2008, 09:49 ]
Interpunkcja nie boli.
_________________
Młodzianów- zarąbista strefa przekrętów przewałów zero przypałów.

-Howard why ?
-For Money

I po Euro 2008 -_- eh... Leo why ?
 
 
 
kmail44 
Praktykant



Joined: 24 Nov 2008
Posts: 102
Posted: 29-06-2009, 18:51   

A co do zabijania to coś mnie gryzie od pewnego czasu. No bo niby w TRAOD ścigali Larę za zabicie Von Croy'a a we wszystkich innych częściiach lara co krok zabija zagrożone gatunki zwierząt i wielu ludzkich wrogów i nic jej za to nie robią. Co ona zainwestowała w licencje na zabijanie?! ;)
 
 
beniu123 
Student



Joined: 25 Feb 2009
Posts: 58
Location: z Atlantydy
Posted: 30-06-2009, 13:08   

MOże dlatego, że zabija w obronie własnej i dlatego nic jej za to nie robia.
Albo jest taka sprytna, że po każdym zabójstwie zaciera ślady, tak że nawet z CSI:kryminalne zagadki (czegos tam), nie moga jej rozszyfrowac... xD D :D
_________________
All eyes on me...
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 30-06-2009, 15:26   

To chyba już wina Core'a ;) A tak w ogóle to nie lubię zabijać nietoperzy chociaż zwykle za jednym strzałem padają. Lubię tygrysy zabijać, pumy i takie różne drapieżniki. Raptory w TRA były wyjątkowo fajne. Uwielbiam je zabijać :D
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 30-06-2009, 15:51   

Wy myślicie, że Lara będzie ścigana za zabicie każdego zwierzęcia w grze?
Że będzie poszukiwana za to przez policje itp.?
No ludzie, proszę was. :nietak:
kmail44 wrote:
No bo niby w TRAOD ścigali Larę za zabicie Von Croy'a a we wszystkich innych częściiach lara co krok zabija zagrożone gatunki zwierząt i wielu ludzkich wrogów i nic jej za to nie robią.

Na tym właśnie polegała fabuła AoD, że jest poszukiwana za zabicie Von Croy'a.
Idąc waszym tokiem myślenia wychodzi na to, że w TR nie powinno być żadnych przeciwników. :nietak:

A wracając do tematu, lubię zabijać wszelkiego rodzaju zwierzęta w szczególności 'znęcać' się nad lwami, tygrysami.
Za to zupełnie nie odpowiadało mi strzelanie do ludzi w TRL.Seria TR przyzwyczaiła już raczej do zwierząt, jakiś potworów a nie ludzi za przeciwników.

Pozdrawiam

Pozdrawiam
 
 
 
kmail44 
Praktykant



Joined: 24 Nov 2008
Posts: 102
Posted: 30-06-2009, 19:51   

Mówię tylko że to trochę sprzeczne z rzeczywistością.
 
 
Arti 
Praktykant



Joined: 06 Jul 2007
Posts: 168
Posted: 30-06-2009, 20:24   

:offtopic:

Wy nie zabijacie, tylko powodujecie załączenie się innych skryptów i animacji.... -.-

Ja osobiście wolę "zabijać" ludzi niż zwierzęta :> Często po prostu uciekam przed przeciwnikiem "na czterech łapach" :>
_________________
Guest? Guest's dead! What the hell you know about Paraiso?!
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 01-07-2009, 15:08   

Ha! A ja najbardziej lubię zabijać... Larę :p Ona zawsze tak cudnie umiera. Zwłaszcza w AoD. :]

A z całej reszty: Mutanty w TR1, ludzi w TR2 w Wenecji, wszystko z Rzymu i Rosji w TRC, Boaz w AoD, Amandę w TRL(najłatwiejszy boss w TR), Torso i mumie w TRA.

Najbardziej jednak spodobało mi się wykańczanie jaszczurek z TRU. Ahhh, takie te walki klimatyczne, a same jaszczury :love:
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
katarina14 
Nowicjusz



Joined: 24 May 2009
Posts: 7
Location: Polska
Posted: 01-07-2009, 16:23   

ja wszystko lubie zabijac .....w TR-ach oczywiscie
ale najwieksza przyjemnosc sprawia mi zabijanie bossow
np.torso w TRA
nieznana istota w TRL
boaz wTRAOD
i wielw wiele innych w poprzednich czesciach gry :)
_________________
W życiu możesz liczyć tylko na siebie
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 01-07-2009, 17:45   

katarina14 wrote:
ja wszystko lubie zabijac .....w TR-ach oczywiscie

A już myślałam, że............ ;) :P

A najbardziej lubię zabijac tygrysy w TR2 , Boaz, Thralle w TRU , Najemników w TRL, Ruthlanda i Natlę . Oprócz tego jeszcze kocie mumie i krokodyle w TRA :)
 
 
macciekk 
Nowicjusz



Joined: 16 Jun 2008
Posts: 27
Posted: 11-07-2009, 01:36   

Ja lubię zabijać tę ośmiornice, w Chronicles, która zabija oczami i smoki. Poza tym tygrysy w TR2, najlepiej granatnikiem - wtedy się tak fajnie rozpadają. :D
 
 
agaco93 
Student



Joined: 07 Mar 2009
Posts: 57
Location: Mielec
Posted: 14-07-2009, 23:32   

Może się to wydać dziwne, ale najbardziej lubie zabijać ludzi, dlaczego??? Bo zanim zwierzęta dobiegną (lub dolecą :P ) mijają wieki, a jak się ma dobrą broń to nawet nie zdążą się zbliżyć
Quote:
najlepiej granatnikiem - wtedy się tak fajnie rozpadają.
też uważam że to jest boskie (lubię się w ten sposób powyżywać...ale tylko przez chwilę, szybko mi się takie coś nudzi

Ale ludzie... tu jest dreszczyk, można porobić uniki, pouciekać itd. oczywiście można któregoś pociągnąć z granatnika, ale tu nie ma zabawy :mrgreen2:
_________________
Grafika to nie wszystko:D
 
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 14-07-2009, 23:45   

agaco93 wrote:
najbardziej lubie zabijać ludzi

Ja nie :) Z TR bardziej kojarzą mi się jakieś dzikie zwierzęta lub potwory , np. tygrysy, goryle,niedźwiedzie, aligatory, rekiny itd lub kocie mumie, . A zabijanie ludzi, chociaż można przy nich trochę poskakać, nie przypadło mi do gustu bardziej niż likwidowanie jakichś stworów. W nowych TR ludzcy przeciwników już nie stanowili wyzwania . Potyczka z kocią mumią była bardziej emocjonująca od walki z najemnikiem w Legendzie, czy TRU .
 
 
Przemo 
Student


Joined: 08 Aug 2007
Posts: 63
Location: Warszawa
Posted: 16-07-2009, 15:34   

Witam ja np. bardzo lubię w Tombie 2 rozwalać tego kolesia z shotgunami :D spotyka się go dwa razy w grze,a z Chronicles np. tego olbrzyma z młotem z etapu Colosuem, a zwierzęta to różnie traktuję najczęściej używam zwykłe spluwy,a lepsze zostawiam na mocniejszych przeciwników :) :pozdro:
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 23-01-2011, 16:47   

Chyba nie będę oryginalny jeżeli powiem że T-Rexy, wszystkie... i te z TR1 Przez TR2 aż do Anniversary.
Ponadto bossy z klasyków, bo wystarczy tylko wpakowywać masę ołowiu (prócz TR5 gdzie niektórych bossów trzeba pokonac sposobem)
 
 
Olka97P 
Nowicjusz



Joined: 17 Feb 2011
Posts: 22
Location: Avalon ;D
Posted: 05-03-2011, 17:18   

ja tam zabijam wszystko co się rusza , oprócz mnichów bo oni pomagają .
:croft:
_________________
-And you want to revenge....
-Justicle!
 
 
Angelika56 
Nowicjusz


Joined: 05 Jan 2011
Posts: 2
Posted: 18-03-2011, 14:27   

a ja najbardziej lubię zabijać wszystkich ludzi z TR :P :P
 
 
Farvel 
Nowicjusz



Joined: 19 Mar 2011
Posts: 2
Posted: 20-03-2011, 14:18   

Ja kocham zabijać Goryle w TR2 . Nie wiem czemu , ale kojarzą mi się z szatanem xD
Takie czarne ,wredne . No i jeszcze w TR1 te mumie, z Egiptu .Bo kiedyś mnie przestraszyła taka jedna jak siedziałem w cichym pokoju sam , i myslalem ze na zawał zejdę . Od tamtego momentu zawsze byłem Czujny .
:lol:
 
 
 
Lavi171 
Student



Joined: 17 Feb 2011
Posts: 47
Location: Znienacka
Posted: 21-03-2011, 19:01   

Hmmm, chyba najemników z pałkami ,bo wystarczy odskakiwać i krzywda się nie stanie. Gorzej z tymi co mają broń palną :] Oprócz tego wszelakiego typu zwierzątka: wilki, pantery snieżne, tygrysy etc. :spoko: Jedynie niedźwiadki mi nie podchodzą (TR1) :)
 
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 29-04-2012, 22:33   

Ja lubię zabijać ludzi, bo to marna rasa i zasługuje jedynie na strzał prosto w głowę :p Albo opcjonalnie w inną część ciała, Lara nie wybiera, przynajmniej w klasykach.

Zwierząt nie lubię zabijać, bo jestem taką maniaczką naturo-zwierzątkomanką, która by się przywiązała do drzewa, a nie strzeliła ^^
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
3dfx 
Nowicjusz


Joined: 21 Jan 2012
Posts: 29
Location: Dolny Śląsk
Posted: 30-04-2012, 12:41   

Asha Greyjoy wrote:

Zwierząt nie lubię zabijać, bo jestem taką maniaczką naturo-zwierzątkomanką, która by się przywiązała do drzewa, a nie strzeliła ^^


Ale kotlety czy mięsko z grilla to wp%%*&@, nie? :hehe:
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 30-04-2012, 18:15   

Nie, nie jem mięsa.

(przepraszam za krótki i dość offtopiczny post, ale musiałam)
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo