FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Multiplayer [X360]
Author Message
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 01-03-2013, 20:34   Multiplayer [X360]

Ok, jako iż premiera TR już niebawem może jakiś meczyk online wkrótce po premierze? Korzystam z konsoli Xbox360 więc jeśli ktoś ma ochotę i czas (no i troszku złociszków na abonament) to zapraszam do wspólnego tomb raidingu.
Przypominam, że w przyszły weekend (od piątku 8 marca od 13:00) mamy Golda za darmo. Każdy pewnie już troszku pociupie w SP, pozna sterowanie, interakcję ze środowiskiem. Po złożeniu życzeń mamom/siostrom/babciom/kochankom/sąsiadkom można ruszyć na serwer większą grupą. Ja zapraszam!
Mój nick XBL: menkaurepl

Trzeba stworzyć trzy obozy - PS3, X360 i PC, więc niech każdy, kto chciałby zagrać online napisze też platformę, którą preferuje.

Temat pewnie już niedługo przerodzi się właśnie w takie miejsce szukania kompanów, wspólnego zdobywania aczków/trofów itp. Może potem zostanie wydzielony do osobnego topicu - o tym zadecyduje szefostwo.

1. Menkaure (menkaurepl)

[ Komentarz dodany przez: Cez: 01-03-2013, 23:12 ]
Temat, którego celem jest dyskusja i umawianie się na rozgrywki multi na platformie XBox Live.

Dopisujcie się do listy - oprócz swojego nicka z forum podajcie w nawiasie nick z XBL.
_________________
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 01-03-2013, 22:13   

No to do listy XBL dopisuję się i ja!

1. Menkaure (menkaurepl)
2. kluz_kaa (kluzkaa)

Btw, może zrobimy jakiś WoTR-owski klan? :D
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 02-03-2013, 13:23   

Ja tam nie wiem jak będzie z moim graniem w multi bo ogólnie jak już pisałam jestem graczem w trybie single, ale co mi szkodzi może choć przetestuję grę podczas darmowego weekendu. :)

1. Menkaure (menkaurepl)
2. kluz_kaa (kluzkaa)
3. Asyenna (Asyenna)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 04-03-2013, 20:58   

Spodziewałem się troszku więcej graczy, ale OK. Ponoć faktycznie kod na 14-dniowy gold jest w pudełku, więc posiadacze Xboxa wpisujcie się !! Bo coś tu wieje... no
_________________
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 06-03-2013, 12:11   

Asyenna, Menkaure, czekam!
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 06-03-2013, 12:22   

My też czekamy :D
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 06-03-2013, 12:26   

No, widziałam cię Kluzko na xBL że łupiesz multi. Ale co ja mogę. Skończyłam AC3 wczoraj a TR-a nie mam jeszcze.
A poza tym czekam na darmowy weekend.

wersję na X-a kupił też Vaughn -może dołączy do multi gdy gra dotrze. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Bony 
Nowicjusz


Joined: 07 Mar 2013
Posts: 1
Posted: 07-03-2013, 19:15   

1. Menkaure (menkaurepl)
2. kluz_kaa (kluzkaa)
3. Asyenna (Asyenna)
4.Bony (boniuszpl)
 
 
AvalarN9 
Nowicjusz



Joined: 08 Mar 2013
Posts: 4
Posted: 08-03-2013, 01:04   

1. Menkaure (menkaurepl)
2. kluz_kaa (kluzkaa)
3. Asyenna (Asyenna)
4. Bony (boniuszpl)
5. AvalarN9 (Avalar N9)

nie bardzo mi się podoba multi w TR (wiec raczej na długie sesje proszę nie liczyć :P )
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 16-03-2013, 12:59   

Może dzisiaj pogramy coś drużynowo? Ja będę online jakoś koło 21-21:30.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 16-03-2013, 20:14   

Ja to bardzo chętnie, ale nie tak późno. Choć w sumie i tak nie mam już ochoty na MP dzisiaj, bo wciąż mi się ręce trzęsą po zupełnie przypadkowym zwyięstwie w FFA ( LMFAO! ) no i bezpłciowym xpieniu. Przysięgam, że mi się będa te apteczki śniły po nocach.
_________________
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 17-03-2013, 22:12   

Menkaure, tylko Cię zostawić na jeden dzień i już ekspisz na 5 leveli w górę! Świnia!

Swoją drogą już chyba rozpracowałem sterowanie i mapki w 100% bo coraz częściej jestem w top 3 w FFA! Jak grałem godzinkę temu, to chyba ze 3 razy zdobyłem miejsce pierwsze i ładną sumkę punktów XP zarobiłem :D
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 17-03-2013, 22:52   

:swirek: :swirek: :swirek:

Dzisiaj podbiłem może o dwa oczka, ale fakt - wczoraj mnie troszku poniosło :D
Mi znowu coraz gorzej się gra. Tzn jak jest fajna i zgrana drużyna to gra jest warta świeczki, ale wiele osób po prostu albo ucieka, albo uruchamia MP i potem ich postacie stoją w bazie bez ruchu - i wtedy np musze sam albo w porywach we dwójkę aktywować nadajniki pośród 4 zabójczych przeciwników. W levelu Rescue wielokrotnie zdażało się, że apteczki zbierane przez przeciwników ot tak, same sobie wędrują po mapie - strzelasz ze strzelby, rzucasz granatami a ta apteczka dalej zapieprza do obozu wroga "SAMA" :| Strasznie to wkurza.
Co do FFA to od momentu, gdy udało mi się zająć 1sze miejsce nie miałem odwagi spróbować jeszcze raz :D Chyba długo nie spróbuję :D
W ogóle dzisiaj po raz pierwszy spotkałem osoby grające Larą. I tu od razu pytanie: ci gracze mieli już chyba 2 prestiż (kółeczko z rangą różniło się od zwykłego). Jak to w końcu jest - przy resecie odblokowane postaci trzeba jakby zdobyć na nowo? Bo zauważyłem, że grający Larami mieli max level 48, więc widocznie nie. Tymczasem inne fora trąbią, że przy rankupie do 2go prestiżu zostaje tylko złom, a wszystkie bronie/ulepszenia/postaci trzeba odblokowywać na nowo. Jak to jest w końcu?
_________________
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 17-03-2013, 23:06   

Menkaure wrote:
Mi znowu coraz gorzej się gra. Tzn jak jest fajna i zgrana drużyna to gra jest warta świeczki, ale wiele osób po prostu albo ucieka, albo uruchamia MP i potem ich postacie stoją w bazie bez ruchu - i wtedy np musze sam albo w porywach we dwójkę aktywować nadajniki pośród 4 zabójczych przeciwników

Mi z kolei gra się coraz to fajniej. Bardzo lubię popykać sobie w TD albo FFA. Od czasu do czasu włączę również CFH. Nie wiem czemu ale Recsue nie porwał mnie za bardzo. Być może przez to, że jest mało dynamiczny.

Menkaure wrote:
W levelu Rescue wielokrotnie zdażało się, że apteczki zbierane przez przeciwników ot tak, same sobie wędrują po mapie - strzelasz ze strzelby, rzucasz granatami a ta apteczka dalej zapieprza do obozu wroga "SAMA" Strasznie to wkurza.

Nie byłem świadkiem czegoś takiego :D

Menkaure wrote:
W ogóle dzisiaj po raz pierwszy spotkałem osoby grające Larą. I tu od razu pytanie: ci gracze mieli już chyba 2 prestiż (kółeczko z rangą różniło się od zwykłego).

Tak jest, osoby, które mają takie dziwne coś wokół kółeczka z levelem to mają już wyższy prestiż.

Menkaure wrote:
Jak to w końcu jest - przy resecie odblokowane postaci trzeba jakby zdobyć na nowo? Bo zauważyłem, że grający Larami mieli max level 48, więc widocznie nie. Tymczasem inne fora trąbią, że przy rankupie do 2go prestiżu zostaje tylko złom, a wszystkie bronie/ulepszenia/postaci trzeba odblokowywać na nowo. Jak to jest w końcu?


Jak osiągniesz poziom 60. to wszystkie odblokowane wcześniej bronie oraz zakupione do nich ulepszenia przepadają - musisz wszystko odblokowywać od nowa. Natomiast zakupione postaci oraz zebrany złom zostają.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 25-03-2013, 15:04   

(sorry za post pod postem)

Wy też macie problemy ze znalezieniem meczu w grze rankingowej? Od dwóch dni praktycznie nie mogę dołączyć do trwającej rozgrywki tylko ciągle wrzuca mnie do nowego lobby. Natomiast w trybie causal nie ma problemów ze znalezieniem poczekalni, w której byłbym 8. i ostatnim zawodnikiem do kompletu.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 25-03-2013, 16:02   

Tak, wczoraj popołudniu aż wydawało mi się niemożliwe, że w żadnym z trybów w grze rankingowej nie ma ani jednego lobby z oczekującymi graczami. Nie wiem jak się do tego ma mappack z ostatniego DLC. Z trybu casual jakoś nie korzystam, bo znaczna większość meczy to 4 chętnych graczy, z czego gra tylko jedna osoba (pozostałe dwie zostają w bazie i po chwili znikają jako nieaktywne postaci).
_________________
 
 
Orillo 
Nowicjusz


Joined: 05 Jan 2011
Posts: 9
Location: Rzeszów
Posted: 25-03-2013, 19:07   

Grzybkiem trochę źle mi się celuje, zdecydowanie lepiej idzie mi na kompie ale na konsoli też trochę pogrywam.

1. Menkaure (menkaurepl)
2. kluz_kaa (kluzkaa)
3. Asyenna (Asyenna)
4. Bony (boniuszpl)
5. AvalarN9 (Avalar N9)
6. Orillo (Saladyn81)
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 25-03-2013, 21:43   

Menkaure wrote:
Nie wiem jak się do tego ma mappack z ostatniego DLC.

Być może to właśnie jest przyczyna, bo od czasu zakupu paczki map ten problem się pojawił.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
gelou 
Nowicjusz



Joined: 01 Dec 2006
Posts: 12
Posted: 25-03-2013, 22:59   

Pewnie jest tak jak z tą preoderową mapką shanty towny, nie zagracie z ludźmi którzy jej nie posiadają dopóki nie usuniecie tej mapki z dysku ;p
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 30-04-2013, 21:23   

Ok, zapytam wprost. Żyjecie?

Tak tylko informacyjnie. Zapraszam do wspólnej gry z okazji weekendu majówkowego - jeśli ktoś nie wybiera się nigdzie (bo nie), a pogoda za oknem zapowiada się całkowicie niegrillowo, to jest okazja do wspólnej gry dla posiadaczy kont bezpłatnych. Od 3go do 5go maja Microsoft rzuca ochłapem i udostępnia Srebrnym prawa konta Gold. Jeśli ktoś ma ochotę (Asy? k_aa?) nadrobić zaległości w osiągnięciach lub po prostu odświeżyć grę to ja (a własciwie Bill Gates) i reszta graczy zapraszamy ;)

Liczba postów w tym temacie jest przykra (WSTYD!)
_________________
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-05-2013, 10:50   

Men, ja to w ogóle ostatnio nie odpalałam nawet konsoli. Mieliśmy ostatnio istny hardkor w postaci chorób w domu. A teraz to jeszcze doszły problemy ze spaniem młodszego potomka -zęby idą. Ech, szkoda gadać. siła wyższa.
Nawet nie wiedziałam że jest taki weekend. Może uda mi się w końcu choć raz zagrać.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 03-05-2013, 10:00   

Asy, daj mi znaka na PW jak będziesz miała wolną chwilkę. Nie zazdroszczę kłopotów z wiosennym przesileniem, bo u mnie to samo. Dzieci z gorączką, ja z cieknącym nosem. Zęby mi na szczęście nie idą, ale dzieci przerabiały to ze dwa lata temu :D

Ok, wracając do tematu - ja będę dzisiaj wczesnym popołudniem i jakoś wieczorkiem (bo jednak planuję zrobić tego grilla :wink: ). Jeśli ktoś ma czas i ochotę to zapraszam!

Przypomnę swój login XBL: menkaurepl
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo