This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Tomb Raider Anniversary - Ulubiony poziom w każdym z krajów

Harmenik - 09-12-2007, 20:26

Moje ulubione poziomy to: 1-Egipt :spoiler: 2-Zaginiona dolina, 3- Grobowiec Qualapeka, 4-Grecja :spoiler: Początek gry śnieżek i jaskinie
matix - 10-12-2007, 20:40

PERU-na pewno''zaginiona dolina''

GRECJA-koloseum i swiątyniania św. franciszka :matrix: (całość ,oprócz próby czasu ,jest nienormalna)

EGIPT-swiątynia khamoon i sanktuarium scionu (super sa pryzmaty ;) )

ATLANTYDA-wszystkie levele,szcególnie ostateczne starcie (torso i walka z natlą)

KKamiLL - 10-12-2007, 21:55
Post subject: Ulubiony poziom w każdym z krajów
PERU:City of Vilcabamba, bardzo przyjemny i klimatyczny level. W TR1 też mi się podobał. Fajna jest ta wioska na początku :)
GRECJA:St. Francis Folly, dlatego, że to chyba najdłuższy level. Podoba mi się również Midas's Palace, choć zabrakło w nim wielkiej sali w 5 dźwigniami :(
EGIPT:Temple of Khamoon, dość długi i trudny level, bardzo podobny do oryginalnego z TR1 :)
ATLANTYDA:The Great Pyramid, panuje w nim niesamowita atmosfera, szkoda, żę został tak drastycznie skrócony :(

WeroniCa - 18-12-2007, 15:53

Przyszła kolej na mnie :D

Peru - Zaginiona Dolina (t-rex i całe otoczenie ^^ )
Grecja - Świątynia św. Franciszka (długie, dość zawiłe, zróżnicowane :d , grając skojarzyły mi się trochę sale pór roku z TRAOD)
Egipt - Wszystkie levele :P (ten klimat :D )
Atlantyda - Wszystkie levele :P ( Czasówki, mutanty, walka z Torso oraz z Natlą - GREAT :D )

Madziula - 18-12-2007, 16:21

Ogólnie w Anniversary podobały mi się wszystkie levele, ale jeśli miałabym wybierać to obstawiałabym tak:
Peru - Zaginiona dolina (chociaż walka z tyranozaurem była trochę za prosta ;) )
Grecja - Pałac Midasa
Egipt - Sanktuarium Dziecięcia
Zaginiona wyspa - Kopalnie Natli

oraz walka z Centaurami, Torso i Natlą (lubie robić head shoty :matrix: )

pmkkoch - 18-12-2007, 20:42

Peru:
1. Mountain Caves - Nie za dużo przeciwników, przyjemny, ładne widoczki, śnieg ^^
2. City of Vilcabamba - Miasteczko było świetne *-*
3. Lost Valley - Cały level jest przepiękny!
4. Tomb of Qualopec - Kuleczka ^-^

Czyli po prostu - cały ^^ Klimat świetny, lokacje przepiękne, szczególnie te znane z TR1

Grecja:
1. St. Francis Folly - Te widoki są naprawdę prześliczne, uwielbiam ten level!
2. Palace of Midas - Piękny początkowy pokój, ten posąg Midasa jest świetny, gratuluję Kryształkom takiego dzieła.

Grecja nie zaciekawiła mnie tak jak Peru... Jednak bardzo miło się grało :)

Egipt:

W Egipcie podobały mi sie tylko pojedyncze pomieszczenia, w gruncie rzeczy było tam tylko pełno korytarzy...

Piramida:
1. Natlas Mines - Sam nie wiem czemu :) Przypadł mi do gustu i tyle :D

Atlantyda była skopana! Myślałem, że będzie tam więcej mięsa, a tam było tylko tyle co do tych jajek i potworów... Heh... Kicha!

Połączone

Peru: Zaginona Dolina - całość jest boska.
Grecja: Pałac Midasa - posąg i sala ognia.
Egipt: Obelisk of Khamoon - Ostatecznie ten, Egipt mi jakoś nie pasował, za jasny.
Atlantyda: Wielka Piramida - Kolorki, niegdyś nie lubiłem, teraz nawet, nawet ^^

FallenAngel1996 - 11-02-2008, 12:11

Mogę już uzupełnić swą wypowiedź :D
a więc:
PERU:Zaginiona Dolina
GRECJA:Grobowiec Tichocana
EGIPT:Obelisk Khamoon
ATLANTYDA:zdecydowanie Kopalnie Natli

Marcin 1995 - 11-02-2008, 13:46

No to teraz moje ulubione levele w każdym kraju :D
Peru - Vilcavamba (chociaż wszystkie levele w Peru mi się podobały bylo akcji a nie tylko myślenie)
Grecja - Koloseum (reszta to tragedia !!!)
Egipt - Sanktuarium Dzięciecia (słaby level jak inne z Egiptu ale jakiś trzeba wybrać ;) )
Zaginiona wyspa - Kopalnie Natli zdecydowanie :jumper: (moje ulubione levele w grze walka z bosem akcja i nareszcie wysoki poziom trudności) :jumper:

Anniversary na ogół według mnie jest gorsze niż Legend czy Angel of Darkness ale nie do tego służy ten temat :offtopic:

Yumi - 11-02-2008, 15:06

PERU: Zaginiona Dolina
GRECJA: Grobowiec Tichocana
EGIPT: Sanktuarium Dziecięcia
ATLANTYDA: Wielka Piramida

:jumper:

K@t - 11-02-2008, 15:11

Wspaniale by było, gdyby do tej listy dodawane były jeszcze uzasadnienia...
Wtajemniczony - 11-02-2008, 18:19

Peru: Zaginiona Dolina- T-rex, doskonały klimat i dużo wspinaczek oraz można tam nieźle skoczyć do rzeki z góry.
Grecja: Koloseum- sama w sobie atmosfera, skoki na lince pod dachem.
Egipt: Sanktuarium Dziecięcia- dlatego że to ostatni poziom Egiptu który nie przypadł mi do gustu.
Atlantyda: Ostateczne starcie- walka z pierwszym bossem, extra końcowy filmik i walka z Natlą.

Bastet - 15-02-2008, 16:28

Peru: The Lost Valley - niepowtarzalny krajobraz.
Grecja: St. Francis Folly - poszczególne komnaty były intrygujące, ale przypadła mi do gustu sala Posejdona; Tomb of Tihocan.
Egipt: wszystkie levele, szczególnie Temple of Khamoon.. piasek, starożytne ruiny.
Atlantyda: Natla's Mines - podziemne tunele wydrążone przez korporację to ciekawa odmiana od poprzednich leveli.

ciastek12345 - 08-04-2008, 18:14

Mnie podobały się:
Peru - Zaginiona Dolina i Początek Górskich jaskin (na powietrzu)
Grecja - Świątynia św. Franciszka, Koloseum
Egipt - wszystkie levele
Atlantyda - Kopalnie Natli (miejsce przy piramidzie)

Najlepszym levelem w całej grze była Świątynia św. Franciszka.
Najlepszym krajem była Grecja. :D

Sofick - 12-05-2008, 21:24

Peru: Całe było fajne, aczkolwiek bardzo proste

Grecja: Podobało mi się szczegulnie Tomb of Tihocan, Centaury wymiatają

Egipt: Obelisk Khamon to był rzeźnicki level za co durzy plus, no i Sankuarium of the Scion też niczego sobie!

Atlantyda: Final Conflikt zdecydowanie wymiata :P

Narya - 09-06-2008, 09:40

Dla mnie najlepsze są:

PERU:Zaginiona Dolina - za widoczki i dużą ilość wspinaczki
GRECJA:Grobowiec Tichocana - nie wiem, w sumie za co ...
EGIPT:Obelisk Khamoon - też nie wiem za co...
ATLANTYDA:caluteńka z wyjątkiem tej okropnej czasówki - za mutanty :D

Silva - 13-06-2008, 19:48

Mnie najbardziej się podobała Zaginiona Wyspa, a zwłaszcza 1 level jak Lara nie miała broni :D Musiałam uciekać przed tymi szczurami, sama nie mogłam w to uwierzyć taka waleczna Lara pokonała nawet T-Reka a już potem uciekała przed nędznymi szczurami :hehe:
Podobał mi się także poziom w Peru z dinkiem i tymi małymi Raptorami. Po walce zamiast isć dalej przystanełam i podziwałam piękne widoki Zaginionej Doliny. ahhh :p

xXAngelinAXx - 14-06-2008, 22:30

PERU: The Lost Valley - Uwielbiam tego T-rexa i to że jest zielono
GRECJA:St. Francis Folly - nie wiem dlaczego ale podoba mi się.
EGIPT:Cały! Uwielbiam wszystko co związane z Egiptem!
ATLANTYDA:Natla's Mines - Ma fajny klimat. Taki odmienny ... :D

L_w_T - 08-07-2008, 13:39

U mnie:
Peru- Zaginiona Dolina
Grecja- Koloseum
Egipt- Świątynia Khamoon
Atlantyda- Wielka piramida
Croft Manor- sala treningowa ;)

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 08-07-2008, 16:55 ]
Witaj na forum. Tego typu wypowiedzi proszę na przyszłość uzasadniać.

Cherry - 26-07-2008, 16:14

Peru- Zaginiona Dolina: łatwy, ładne widoki...
Grecja- Koloseum, Pałac Midasa: w koloseum mogłam poćwiczyć na zwierzakach, a w Pałacu były piękne widoki i frajda w postaci topienia goryli w baseniku :D
Egipt- Obelisk Khamoon: ładne widoki :p
Atlantyda- Ostateczny konflikt- bossy są dla mnie o wiele łatwiejsze niż np. mutanty! :tak:

trójka - 03-08-2008, 20:59

Peru- Górskie Jaskinie
Grecja- Pałac Midasa i Grobowiec Tihocana
Egipt- Obelisk Khamoon i Świątynia z posągiem kota
Zaginiona Wyspa- to co sie skakało po piramidzie i walka z Torso

[spoiler:7ea6e1a385]Co do końcowej walki z Natlą, to myślałam, że Lara ją inaczej załatwi, a nie "zgniecie" kolumną. Głupie było to celowanie w jej plecy, bo ciągle mi sie obracała, albo mnie zwalała z nóg :/ [/spoiler:7ea6e1a385] Fajna jest końcowa walka, ale nie należy do moich najulubieńszych :)

AngelOfDarkness - 04-08-2008, 12:22

To teraz moja kolej :)

Peru:
Zaginiona Dolina: T-REX i cały krajobrazik :)

Grecja:

Koloseum: Century, krokodyle i kolejna część Dzecięcia :)

Egipt:
Sanktuarium Dziecięcia: Krajobrazik, zagadki i fajna walka w pomieszczeniu z dziecięciem:)

Atlantyda:
Ostateczne Starcie: Fajny klimacik, torso i Nala. :)

mateusz12 - 06-08-2008, 10:10

Moje typy:

Peru-Zaginiona Dolina i Grobowiec Qaopuleca (nie wiem jak to się pisze)-klimat, ładne tekstury oraz widoki z góry (FlyPath)

Grecja-Pałac Midasa -wszystko o nowe jest piękne wygląd levelu,Odnowiona sala z ogniem oraz :
Ręka Midasa+Lara= :hehe:

Egipt-Tutaj chyba nie mam ulubionego bo niektóre doprowadzają mnie do białej gorączki
(Obelisk Khamon :fire: ) ale jeśli już to Miasto Khamon

Atlantyda:Wielka Piramida-Sobowtór i czasówki

Lareczka - 14-08-2008, 18:11

No to teraz ja wymienię swoje ulubione levele:

Peru:
Zaginiona dolina (piękne widoki i mozliwość zabicia T-rexa)

Grecja:
Świątynia świętego Franciszka (mało wrogów, dużo elementów zręcznościowych-czyli to co lubię najbardziej)

Egipt:
Sanktuarium Dziecięcia (rewelacyjny klimat, śliczna muzyka podczas ostatniej walki :love: ,fajne zręcznościówki)

Atlantyda:
Kopalnie Natli (nie ma wrogów, no może tylko małe niewinne szczurki :D ,bieganina w poszukiwaniu bezpeczników, skakanie po tych takich słupach)

TRA_Rulez - 06-09-2008, 12:10

Peru: Lost Valley (chociaż przy T-Rexie zżarłam sporo nerwów)
Grecja: St.Francis Folly (uwielbiam się wspinać po tej wielkiej konstrukcji)
Egipt: Temple of Khammon (miło(nie powiem że łatwo) i pięknie)
Lost Island: Final Conflict zdecydowanie! (Natla's Mine's jest ponure, chociaż sala z lawą była fajna, a Great Pyramid... Czasówka mnie dobiła! Ale tą z 3 drążkami i kółkami przeszłam po drążkach)

julcia - 06-10-2008, 15:52

Peru - Zaginiona Dolina (T-ReX i w ogóle :D )
Grecja - Świątynia św. Franciszka i Koloseum
Egipt - Świątynia Khammon (klimacik :P )
Zaginiona Wyspa - Ostateczne Starcie (nie wiem ile razy to przeszłam ale jeszcze mi się nie znudziło :D )



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group