This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Classic Tomb Raider - Kogo najbardziej lubię zabijać?

Paula - 08-03-2008, 21:08

Jezu Chryste ;( Ale się przestraszyłam tego avatara Roweste :szok: Najbardziej lubię zabijać T-rexa. W Anniversary jest on wyjątkowo prosty, a jednocześnie fajnie się go nabija na te kolce :p Szkoda tylko że krew nie pryska albo oczy nie zostają na tych kolcach. Było by na prawdę nieźle ;) Fajnie też się wykańcza wilki. Czasami lubię wypatroszyć jaguara w Legendzie :p Fajne daje odgłosy. Widać że cierpi :(
adriano216 - 24-03-2008, 21:01

A ja najbardziej lubię zabijać... Larę skacząc na główkę! No nie to żart :P ale czasem zdarza się, że w ten sposób kończę grę :) Najbardziej lubię strzelać do kadłubka z TRA. Dobry sposób by się rozładować.
ciastkgroup - 04-04-2008, 23:18

ja najbardziej lubie zabijac beduinow z tr4 a zwlaszcza w tym pociągu i aleksandrii.
lubie jeszcze zabijać ludkow z tr2 w venice i bartoli hideout. lubie tez walczyc z sophia jak mi sie nudzi w tr3.

Radom1995 - 05-04-2008, 09:12

ciastkgroup wrote:
ubie tez walczyc z sophia jak mi sie nudzi w tr3.


No ja też chociaż TR 3 nie lubię ;)

Ja najbardziej lubię w legend peru gdzie zabija się dużo wojskowych i w bazie I LOVE LEGEND w TRA zaś tryb adrenaliny i walka z ludźmi (strzałki) :jumper:

W angel of darkness walkę pięscią i z zaskoczenia :jumper:

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 05-04-2008, 09:49 ]
Interpunkcja nie boli.

kmail44 - 29-06-2009, 18:51

A co do zabijania to coś mnie gryzie od pewnego czasu. No bo niby w TRAOD ścigali Larę za zabicie Von Croy'a a we wszystkich innych częściiach lara co krok zabija zagrożone gatunki zwierząt i wielu ludzkich wrogów i nic jej za to nie robią. Co ona zainwestowała w licencje na zabijanie?! ;)
beniu123 - 30-06-2009, 13:08

MOże dlatego, że zabija w obronie własnej i dlatego nic jej za to nie robia.
Albo jest taka sprytna, że po każdym zabójstwie zaciera ślady, tak że nawet z CSI:kryminalne zagadki (czegos tam), nie moga jej rozszyfrowac... xD D :D

Polo_Gard - 30-06-2009, 15:26

To chyba już wina Core'a ;) A tak w ogóle to nie lubię zabijać nietoperzy chociaż zwykle za jednym strzałem padają. Lubię tygrysy zabijać, pumy i takie różne drapieżniki. Raptory w TRA były wyjątkowo fajne. Uwielbiam je zabijać :D
Rocky - 30-06-2009, 15:51

Wy myślicie, że Lara będzie ścigana za zabicie każdego zwierzęcia w grze?
Że będzie poszukiwana za to przez policje itp.?
No ludzie, proszę was. :nietak:
kmail44 wrote:
No bo niby w TRAOD ścigali Larę za zabicie Von Croy'a a we wszystkich innych częściiach lara co krok zabija zagrożone gatunki zwierząt i wielu ludzkich wrogów i nic jej za to nie robią.

Na tym właśnie polegała fabuła AoD, że jest poszukiwana za zabicie Von Croy'a.
Idąc waszym tokiem myślenia wychodzi na to, że w TR nie powinno być żadnych przeciwników. :nietak:

A wracając do tematu, lubię zabijać wszelkiego rodzaju zwierzęta w szczególności 'znęcać' się nad lwami, tygrysami.
Za to zupełnie nie odpowiadało mi strzelanie do ludzi w TRL.Seria TR przyzwyczaiła już raczej do zwierząt, jakiś potworów a nie ludzi za przeciwników.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

kmail44 - 30-06-2009, 19:51

Mówię tylko że to trochę sprzeczne z rzeczywistością.
Arti - 30-06-2009, 20:24

:offtopic:

Wy nie zabijacie, tylko powodujecie załączenie się innych skryptów i animacji.... -.-

Ja osobiście wolę "zabijać" ludzi niż zwierzęta :> Często po prostu uciekam przed przeciwnikiem "na czterech łapach" :>

Scion - 01-07-2009, 15:08

Ha! A ja najbardziej lubię zabijać... Larę :p Ona zawsze tak cudnie umiera. Zwłaszcza w AoD. :]

A z całej reszty: Mutanty w TR1, ludzi w TR2 w Wenecji, wszystko z Rzymu i Rosji w TRC, Boaz w AoD, Amandę w TRL(najłatwiejszy boss w TR), Torso i mumie w TRA.

Najbardziej jednak spodobało mi się wykańczanie jaszczurek z TRU. Ahhh, takie te walki klimatyczne, a same jaszczury :love:

katarina14 - 01-07-2009, 16:23

ja wszystko lubie zabijac .....w TR-ach oczywiscie
ale najwieksza przyjemnosc sprawia mi zabijanie bossow
np.torso w TRA
nieznana istota w TRL
boaz wTRAOD
i wielw wiele innych w poprzednich czesciach gry :)

Esmeralda - 01-07-2009, 17:45

katarina14 wrote:
ja wszystko lubie zabijac .....w TR-ach oczywiscie

A już myślałam, że............ ;) :P

A najbardziej lubię zabijac tygrysy w TR2 , Boaz, Thralle w TRU , Najemników w TRL, Ruthlanda i Natlę . Oprócz tego jeszcze kocie mumie i krokodyle w TRA :)

macciekk - 11-07-2009, 01:36

Ja lubię zabijać tę ośmiornice, w Chronicles, która zabija oczami i smoki. Poza tym tygrysy w TR2, najlepiej granatnikiem - wtedy się tak fajnie rozpadają. :D
agaco93 - 14-07-2009, 23:32

Może się to wydać dziwne, ale najbardziej lubie zabijać ludzi, dlaczego??? Bo zanim zwierzęta dobiegną (lub dolecą :P ) mijają wieki, a jak się ma dobrą broń to nawet nie zdążą się zbliżyć
Quote:
najlepiej granatnikiem - wtedy się tak fajnie rozpadają.
też uważam że to jest boskie (lubię się w ten sposób powyżywać...ale tylko przez chwilę, szybko mi się takie coś nudzi

Ale ludzie... tu jest dreszczyk, można porobić uniki, pouciekać itd. oczywiście można któregoś pociągnąć z granatnika, ale tu nie ma zabawy :mrgreen2:

Esmeralda - 14-07-2009, 23:45

agaco93 wrote:
najbardziej lubie zabijać ludzi

Ja nie :) Z TR bardziej kojarzą mi się jakieś dzikie zwierzęta lub potwory , np. tygrysy, goryle,niedźwiedzie, aligatory, rekiny itd lub kocie mumie, . A zabijanie ludzi, chociaż można przy nich trochę poskakać, nie przypadło mi do gustu bardziej niż likwidowanie jakichś stworów. W nowych TR ludzcy przeciwników już nie stanowili wyzwania . Potyczka z kocią mumią była bardziej emocjonująca od walki z najemnikiem w Legendzie, czy TRU .

Przemo - 16-07-2009, 15:34

Witam ja np. bardzo lubię w Tombie 2 rozwalać tego kolesia z shotgunami :D spotyka się go dwa razy w grze,a z Chronicles np. tego olbrzyma z młotem z etapu Colosuem, a zwierzęta to różnie traktuję najczęściej używam zwykłe spluwy,a lepsze zostawiam na mocniejszych przeciwników :) :pozdro:
lechu1235 - 23-01-2011, 16:47

Chyba nie będę oryginalny jeżeli powiem że T-Rexy, wszystkie... i te z TR1 Przez TR2 aż do Anniversary.
Ponadto bossy z klasyków, bo wystarczy tylko wpakowywać masę ołowiu (prócz TR5 gdzie niektórych bossów trzeba pokonac sposobem)

Olka97P - 05-03-2011, 17:18

ja tam zabijam wszystko co się rusza , oprócz mnichów bo oni pomagają .
:croft:

Angelika56 - 18-03-2011, 14:27

a ja najbardziej lubię zabijać wszystkich ludzi z TR :P :P
Farvel - 20-03-2011, 14:18

Ja kocham zabijać Goryle w TR2 . Nie wiem czemu , ale kojarzą mi się z szatanem xD
Takie czarne ,wredne . No i jeszcze w TR1 te mumie, z Egiptu .Bo kiedyś mnie przestraszyła taka jedna jak siedziałem w cichym pokoju sam , i myslalem ze na zawał zejdę . Od tamtego momentu zawsze byłem Czujny .
:lol:

Lavi171 - 21-03-2011, 19:01

Hmmm, chyba najemników z pałkami ,bo wystarczy odskakiwać i krzywda się nie stanie. Gorzej z tymi co mają broń palną :] Oprócz tego wszelakiego typu zwierzątka: wilki, pantery snieżne, tygrysy etc. :spoko: Jedynie niedźwiadki mi nie podchodzą (TR1) :)
Asha Greyjoy - 29-04-2012, 22:33

Ja lubię zabijać ludzi, bo to marna rasa i zasługuje jedynie na strzał prosto w głowę :p Albo opcjonalnie w inną część ciała, Lara nie wybiera, przynajmniej w klasykach.

Zwierząt nie lubię zabijać, bo jestem taką maniaczką naturo-zwierzątkomanką, która by się przywiązała do drzewa, a nie strzeliła ^^

3dfx - 30-04-2012, 12:41

Asha Greyjoy wrote:

Zwierząt nie lubię zabijać, bo jestem taką maniaczką naturo-zwierzątkomanką, która by się przywiązała do drzewa, a nie strzeliła ^^


Ale kotlety czy mięsko z grilla to wp%%*&@, nie? :hehe:

Asha Greyjoy - 30-04-2012, 18:15

Nie, nie jem mięsa.

(przepraszam za krótki i dość offtopiczny post, ale musiałam)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group