FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Tomb Raider 3
Author Message
Jaunty 
Obieżyświat

Posted: 25-12-2004, 23:02   

Oto Latające Usta Monty Larsona :) :

Malwinka 
Obieżyświat

Posted: 26-12-2004, 15:34   

Mam taka opcje: jestem na Pacific Islands - Mabudu George. Po raz pierwszy zignorowalam kajak i udalam sie za sekretem. Dotarlam do komnaty z woda i dwoma krokodylami. Zabilam gady i hop do wody. Pod woda znalazlam dzwignie i gdy ja przestawilam otworzyly sie drzwiczki z patykow i tam wyplywa woda. Problem w tym, ze nie moge tamtedy wplynac, a wyjsc na brzeg juz sie nie da zeby tam wskoczyc, bo za wysoko. Gdzie dolazlam? W solucji z WOTR wynika, ze w ogole to juz dawno powinnam byla wrocic na start.

..."Przejdź przez drzwi, idź dalej do wodospadu po lewej. Za kaskadą znajdziesz trochę amunicji i sekret # 1. Podwieś się na rękach i przedostań na występ powyżej zbocza. Ześliźnij się w dół zbocza i przeskocz, a potem chwyć się słupa. Biegnij i skocz na środek kolumny, by dostać Save Gem, zanim pójdziesz dalej w tym samym kierunku. Pozostaw ten obszar i wykonaj kolejny skok, pewny chwyt, by stanąć na krawędzi urwiska. Zawieś się i wespnij, dalej w prawo. Dalej z występu na zbocze i chwyć się występu. W prawo i na platformę, a znajdziesz w chacie Sekret # 2. Skocz z powrotem daleko od platformy na główną ścieżkę. Lepiej złap się, bo nie umiesz latać i walniesz główką Lary w ścianę. Powróć na szlak, którym wędrowaliśmy wcześniej zanim poszliśmy po ten ostatni sekret. Powinieneś wrócić do miejsca, gdzie stoi zaparkowany kajak z tyłu zamkniętych wrót..."

-> Znalazlam sie w slepej uliczce? czy ktos byl w tym miejscu? Umieszcze screeny jezeli ktos powie mi jak to sie robi.

Zebius 
Podróżnik

Posted: 27-12-2004, 11:31   

Malwinka -> nie rozumiem za bardzo twego problemu, jesteś w pomieszczeniu z kajakiem i nie możesz się wydostać? Trzeba wejść na kajak i popłynąć nim w stronę wodospadów (nie wiem czy o to chodziło?).

Jak zrobić screenshot w TR3?
Teoretycznie wystarczy wcisnąć klawisz ' (apostrof) a screenshot zostanie zapisany jako obrazek tga w folderze z grą. Z tym że u mnie na XP zamiast obrazka dostaję jakąś mozaikę kolorów i praktycznie nic nie widać.
Dlatego wykorzystuję drugą metodę: w czasie gry wciskasz klawisz 'Printscreen', wychodzisz z gry, otwierasz Painta lub inny program do obróbki grafiki, klikasz 'Edycja', 'Wklej' i zapisujesz obrazek najlepiej jako jpg.

Jaunty 
Obieżyświat

Posted: 27-12-2004, 12:46   

Zebius -> mozaikę kolorów masz dlatego, bo pewnie ustawiłeś kolory tekstur na 32bit. Jeżeli zmienisz na 16bit to wszystko będzie w porządku. TGA obsługuje jedynie paletę do 24bit. Ja miałem ten sam problem.

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 27-12-2004, 12:49   

Dobrze, ze jesteśmy przy tym temacie, więc przy okazji zapytam. Wiem, że w TR2 robi się screeny na S, w TR3 na ', a jak to jest w TR1 (podobno jest do tego specjalny programik), TR4 i TR5? Zazwyczaj robię tą drugą metodą, ale czasem poprostu mi się nie chce minimalizować itd. bo czasem komp się zawiesza :/

Malwinka 
Obieżyświat

Posted: 27-12-2004, 12:54   

:roll: Malwinka blondynka nie zauwazyla kajaka :mrgreen: wtopil sie w tlo. Dzieki za instukcje do screen'ow

Zebius 
Podróżnik

Posted: 27-12-2004, 13:23   

Jaunty -> Dzięki za sugestię, ale chyba wygodniej jednak będzie z tym printscreenem.

Kasia -> Zdaje się że w TR4 i TR5 jest podobnie jak w trójce, czyli albo (') albo printscreen.
A jeśli chodzi o TR1, to najlepiej użyć do tego dgvoodoo. Uruchamiasz dgvoodoosetup.exe, przełączasz się na DOS, zaznaczasz 'Screen capturing on' i potwierdzasz 'OK'. Potem w czasie gry wciskasz klawisz 'Pause', na ekranie powinien na chwilę pojawić się napis na zielonym tle i masz zapisanego screena zdaje się, że w katalogu c:\temp, a może tam gdzie gra, nie pamiętam.

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 27-12-2004, 21:21   

Jaki jest Wasz najgorszy moment w TR3?

Ja najbardziej się przestraszyłam, gdy idąc w labiryncie wpadłam do ciemnej dziury z wężami i jak wyleciał na mnie piewrszy mutant :lol: Mamo, zgroza! :lol: Co do węży, to prawie zawsze, jak jakiś wyleciał mi zza trawy, to podskoczyłam :lol:

Guest

Posted: 29-12-2004, 20:06   

jak kończe Coastal Village (już po filmiku z ludzikiem bez nogi) to pojawia mi się bład : game_mallock (): OUT OF MEMORY Frames 13762184. po wsadzeniu saveów z netu gra się wyłącza :/ o co chodzi?

Zebius 
Podróżnik

Posted: 29-12-2004, 20:58   

Gościu -> jakiego masz Windowsa, a jeżeli XP to czy grasz w trybie zgodności z 9x/ME? Próbowałeś ściągnąć patcha do TR3? Jest on np. tu:
http://support.eidosinter...=135&platform=3
Tyle, że ten patch może nie działać ze starymi sejwami. A może sejwy z netu są do wersji iinnej niż twoja?

Guest

Posted: 30-12-2004, 12:50   

mam windowsa 98 .. i udało mi się zauważyć że nie działają tylko savey z etapu na wyspach :/

Guest

Posted: 31-12-2004, 10:58   

Elo :)
Mam problem z przejściem jednego poziomy w TR3 :(
Proszę więc was o pomoc.
Jest to poziom Nevada Desert.
Tam na końcu już prawie jest taki obóz ogrodzony siatką naelektryzowaną.
Gdy wejdzie się do wąskiej wnęki w ścianie obok jest tam takie duże coś :P

Jak to przejśc i dostać się do tego pojazdu ??
POZÓŻCIE !!!

Hikicianka 
Nowicjusz

Posted: 31-12-2004, 11:40   

GRałam w Tomb Raider 3 ale nie dokonca,poniewaz pozyczyłam od kolezanki i musiałam jej oddać :/ Gierka fajna nabardziej podobała mi sie Nevada :wink:

Guest

Posted: 31-12-2004, 13:30   

Elo
Mam problem z przejściem jednego poziomy w TR3
Proszę więc was o pomoc.
Jest to poziom Nevada Desert.
Tam na końcu już prawie jest taki obóz ogrodzony siatką naelektryzowaną.
Gdy wejdzie się do wąskiej wnęki w ścianie obok jest tam takie duże coś

Jak to przejśc i dostać się do tego pojazdu ??
POZÓŻCIE !!!

BŁAGAM O POMOC !!!

MACPHISTO
http://www.croft.website.pl/tr3sol.htm

Guest

Posted: 31-12-2004, 14:43   

Bardzo i to bardzo dziękuje :*

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 01-01-2005, 19:09   

Quote:
GRałam w Tomb Raider 3 ale nie dokonca,poniewaz pozyczyłam od kolezanki i musiałam jej oddać

Teraz masz okazję, żeby kupić w CDA. Jeśli jeszcze znajdziesz, nie orientuję się zbyt. Ale myślę, że powinnaś. A jak nie, to może z edycji Super$eller.

Hikicianka 
Nowicjusz

Posted: 02-01-2005, 18:12   

Kasia Trent wrote:
Quote:
GRałam w Tomb Raider 3 ale nie dokonca,poniewaz pozyczyłam od kolezanki i musiałam jej oddać

Teraz masz okazję, żeby kupić w CDA. Jeśli jeszcze znajdziesz, nie orientuję się zbyt. Ale myślę, że powinnaś. A jak nie, to może z edycji Super$eller.

Wiem wiem juz sie zaczajiłam na CDA :twisted: Chcę go jak najszybciej dorwać :!: :mrgreen:

Hikicianka 
Nowicjusz

Posted: 04-01-2005, 13:57   

Takkkkkk!!!!!!!! Mam już CDA a z nim TR3 :wink: :rofl:

Zebius 
Podróżnik

Posted: 04-01-2005, 14:40   

Ta wersja TR3 z CD-Action ma jakiegoś buga, który uniemożliwia przejście do dalszych etapów. Tutaj toczy się dyskusja na ten temat:
http://www.cdaction.com.p...4e84cc01f1a437f

Jaunty 
Obieżyświat

Posted: 04-01-2005, 17:56   

No to zarąbiście :| . A ja się cieszyłem, że będę mógł nareszcie przejść TR3. Oby z tym błędem coś się w końcu wyjaśniło...

Malwinka 
Obieżyświat

Posted: 04-01-2005, 20:08   

Mialam sobie kupic ten CDA na wszelki wypadek jakby mi sie z moim egzemplarzem gry cos stalo. hehe i widze, ze dobrze zrobilam, ze nie kupilam.

Hikicianka 
Nowicjusz

Posted: 07-01-2005, 16:50   

Zebius wrote:
Ta wersja TR3 z CD-Action ma jakiegoś buga, który uniemożliwia przejście do dalszych etapów. Tutaj toczy się dyskusja na ten temat:
http://www.cdaction.com.p...4e84cc01f1a437f

Ale...w którym miejscu :550: Mi wszystko dobrze działa.Teraz jestem w Nevadzie :550:

Jaunty 
Obieżyświat

Posted: 07-01-2005, 17:05   

Jak odpalisz tego linka to się dowiesz :) .

Zebius 
Podróżnik

Posted: 07-01-2005, 17:08   

Cytuję z dyskusji toczącej się pod powyższym linkiem:

"Wiec gralam sobie i gralam....doszlam do trzeciego dzialu, South Pacifik Islands, do etapu Coastal Village i po rozmowie z jednonogim gostkiem... Shocked ...pojawil sie blad: game_malloc ():OUT OF MEMORY Frames 13762184, po czym gra sie wylaczyla Crying or Very sad .
Jest tak za kazdym razem i dzieje sie tak nie tylko na moim kompie."

Ups, Jaunty byłeś szybszy ;)

MekCal 
Obieżyświat

Posted: 08-01-2005, 17:17   

Kasia, Tomb Raider III jest po tańszej cenie, ale nie w edycji Super$eller (?), tylko w Kolekcji Klasyki Komputerowej 2002, więc 3 lata klasyki wstecz...
TAOD natomiast był w edycji Super$eller w cenie 49.90, czyli droższej niż TR3 za 29.90 w Kolekcji Klasyki Kopmputerowej 2002. Ta kolekcja jest ogólnie tańsza...

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo