FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Najgorsze momenty
Author Message
lara_croft 
Obieżyświat

Posted: 24-04-2005, 13:43   

No to ja tego nei wiedziałam :546: . Mogłabyś mi wytłumaczyć, jak można to zrobić??

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 24-04-2005, 13:52   

Jasne. Jak już przeskoczysz na linie na drugą stronę, to stań pod tą metlową klapą. Przysuń się maksymalnie do ściany i po prostu spróbuj się złapać ściany. Jak Ci się uda, to podciągnij się i już jesteś po drugiej stronie bez otwierania klapy i zbędengo ołowiu w tyłku :)

Akagi 
Praktykant

Posted: 24-04-2005, 14:30   

Ja nie miałam kłopotów z windą w TR5. Może jak pierwszy raz zagrałam to się złapałam na to, ale potem jakoś poszło. Chyba za drugim razem mi wyszło. :mrgreen:
Cuz you will hate yourself in the end(...)

lara_croft 
Obieżyświat

Posted: 24-04-2005, 14:35   

Mi tez przydarzyła się taka sytuacja, ale to było, jak grałam w TR5 po raz pierwszy i wszystko zapisywałam na jednego save'a i od tego czasu juz nie popełniam takich błędów...Ale wtedy byłam młodsza...I nie wiedziałam, na jakie niespodzianki stac tą grę...

Sztepek 
Praktykant

Posted: 12-04-2006, 22:56   

Najgorsze momenty w grze?

Kilka ich jest...

Pierwsze miejsce zajmuje... Najbardziej wnerwiający na świecie Pierre (tak on się nazywa?), który znienacka wyskakuje prosto przed nos w TR 1.

Drugie miejsce zajmuje... Cudownie dobrana muzyczka, a może raczej dźwięk, który pojawia się podczas... ekhem... 'zaskakujących' momentów w TR 3. Spadłem wtedy z krzesła... :?

Trzecie miejsce zaajmuje... najweselszy (niestety żart) poziom na świecie, a więc 'Aldwych' w TR3! Jakaż tam panuje przyjazna atmosfera!

Czwarte miejsce zajmuje najwspanialszy na świecie (niestety żart) poziom 'Wreck of the Maria Doriaaaa', którego miałem dość, dość i dość. Po którym ganiałem przez dłuugi czas w poszukiwaniu ostatniego z trzech elementów tylko po to, aby wcisnąć drugi raz ten sam przełącznik i wziąć ten element.

A gdzie 'Opera House'? Może jest nudna, ale nietrudna. Podobał mi się moment z wentylatorami niedaleko garderoby. :wink:

larcia 
Obieżyświat

Posted: 13-04-2006, 10:32   

Było to kilkanaście dni po premierze Tomb Raidera 3:Adventures Of Lara Croft :P
Tatuś kupił mi nowego TR'ka bo obiecywałam,że będę grać (bałam się :P )

Kiedy doszłam do Metra gdzie wchodzi się po schodach wyskakuje PIES (Wilczur) to był jeden z najgorszych momentów w grze wrrrrr horror :P

Kolejnym było w Tomb Raiderze 4 w Tomb Of Seth gdzie w tej 'windzie piaskowej' wstała mumia z Ziemi i mnie chwyciła i zgniotła przy ścianie tak się wystraszyłam,że z biurka klawiatura mi spadła :P

Natomiast w Tomb Raiderze I na samym początku gry jak się przeskakuje taką dziurę i na dole jest niedźwiedź jak na niego spadłam to było :P
Albo jeszcze w TR 1 jak mi Pies wyskoczył hehe :P

Dużo było takich momentów jak jeszcze jakieś mi się przypomną to napiszę :P :D ;)

Kamcia 
Obieżyświat

Posted: 13-04-2006, 10:49   

Ja pamiętam kilka złych momentów, ale akurat takie straszne one nie były... :P

W TR2 po Chińskim Murze, kiedy spadłam w taką wielką przepaść, a tam były jakieś Dinozaury. Myślałam, że mi serce wyskoczy... :lol:
TR3... Nie mogłam przejsć tego wielkiego pajęczaka, Willarda, czy jak mu tam było... :P Męczyłam się z nim dość długo, jako, że jeszcze wtedy nie byłam wprawiona w boje z Larą. :P No i T-Rexy oczywiście. :P
TR 4 -> jakoś specjalnie nie pamiętam ''najgorszych'' momentów, bo wogóle nie lubiłam grać w TR. :P Ale strasznie zawsze bałam się mumii... :P Jak tylko jakaś się pojawiała to od razu oddawałam klawiaturę siostrze. :lol:
TR 5 -> tu jakoś nie miałam większych problemów. :P

Kurt 
Student

Posted: 13-04-2006, 12:14   

jezu , co wy tacy straszliwi jestescie ;p wezcie se zagrajcie w Silent Hilla i opiszcie wrazenia ^^ buahah ;p

najgorszy moment? Opera House ;p nie wiem czemu ,ale zawsze mam z nia jakies problemy ;p

Sztepek 
Praktykant

Posted: 13-04-2006, 15:26   

Dla mnie totalna nuda jest na Offshore Rig i na Diving area. No i na Opera House- oczywiście.

Tom Raider 
Praktykant

Posted: 13-04-2006, 19:53   

Co wy tak Opery nie lubicie- mnie sie ten level podobał :D .

Najgorszy moment- TR1. Ide sobie spokojnie Larą w wyjętymi pistoletami na wypadek jakiegoś potworka i nagle słysze jak cos leci do mnie, ekran sie trzęsie, patrze, a tu T-REX leci żeby mnie objąć i dać buziaka :P Mało zawału nie dostałem. W tej samej części jeszcze potworek na końcu (to takie wielkie coś co nas ganiało po platformie nad lawą) mi sprawił dużo trudności, za cholere go nie umialem ustrzelić.

Frik 
Obieżyświat

Posted: 13-04-2006, 21:15   

Moje najgorsze momenty: :P

TR4 -> Ogólnie nie był zbyt wieleo ale był mały szok jak mi wyskoczył ten duzy skorpio. :P

Wiem, że to classic ale nagne trochę przepisy (:P). W AoD dostałem prawie zawału dostałe m jak ide sobie spokojnie korytarzem w Luwrze i jakis ochroniarz sie wydarł, którego nie widziałem. Normalnie szok. :P

Takeshi 
Nowicjusz

Posted: 14-04-2006, 12:09   

Zdecydownie Aldwych w TR3 :552: .. coś okropnego , i ten ciagły strach że przejedzie mnie pociąg ..brr

Pilocik:D 
Nowicjusz

Posted: 02-05-2006, 10:53   

No coż nie bede ukrywać że jednym z najbardziej wybitnie wkurzajacych leveli były wszystkie 3 poziomy w Irlandii z młodą Lara w TR5 bez gun-ów liczy sie sama szybkość w ucieczce przed potworkami masakra :fire: te poziomy mi najbardziej utwkiły w głowie jako najbardziej :gupek: A powracajac do ostatniego levelu w TR2 o tym juz niebede sie wypowaiadać ;( :!!:

MACPHISTO
Myślę, że nie mamy aż takich problemów ze wzrokiem... ;) Przy okazji witam na forum :)

Diabolique_TR 
Nowicjusz

Posted: 13-05-2006, 11:04   

Najgorszym dla mnie momentem było przejście w TR4 zagubionej biblioteki...stanąłem w momencie gdy na ziemi były deski a ja niewiedziałem co zrobic...po kilku godzinach główkowania wpadłem na pomysł by użyć pochodni..:P

slawciun 
Podróżnik

Posted: 11-06-2006, 12:57   

ojej :P
pamietam ten najtreudniejszy moment w TR2 :P
jakies poł roku mieneło zanim znalazlem rozwiazenie... a zatrzymałem sie dokładniej w levelu "Opera Hause" tam gdzie jest ta przebiralnia... i tam są takie wiatraki ze trzeba saltem do tyłu wskoczyc na wyzszy poziom bo inaczej sie nieda :)

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 11-06-2006, 13:10   

Opera House, to sam w sobie trudny level. Chyba przysporzył mi najwięcej problemów w całym TR2. Pamiętam, że dość długo błąkałam się, aby odnaleźć drugi układ elektryczny.

ADR 
Podróżnik

Posted: 26-10-2006, 20:20   

mi sie wszystkie tomby podobają, zaden moment nie jest taki dla mnie zły, lecz w tomb 5 denerwuje mnie te 3 etapy Irlandii gdzie lara jest młoda, nie cierpie ich, :) :)

a tak na marginesie, długo przechodziłem etap opera house jak grałem w niego pierwszy raz :) ,,

lady croft 13 
Student

Posted: 01-11-2006, 12:15   

Najgorszym momentem dla mnie w TR był moment w TRAOD . Kiedy nieśmiertelni rycerze atakowali mnie a ja nie mogłam im nic zrobić. Albo w TR5 , kiedy byłam małą Larą i koło mnie chodziły stworki i chciały mi odgryść jedną część ciała.Brr! . Do dzisiejszego dnia przeżywam spotkanie w TR4 z nieśmiertylnymi mumiami! :matrix: :fire:

Frik 
Obieżyświat

Posted: 01-11-2006, 14:04   

Quote:
Do dzisiejszego dnia przeżywam spotkanie w TR4 z nieśmiertylnymi mumiami

Takie nieśmiertelne to one nie były - wystarczył granatnik i chęci i po krzyku. :P

Lareczka 
Praktykant

Posted: 16-11-2006, 15:48   

Jak byłam młodsza i grałam w TR4 to jak tylko zobaczyłam (albo nawet usłyszałam) mumię to natychmiast wyłączałam grę i przez długi czas nie grałam w to :-P .Teraz to się już przyzwyczaiłam do nich i nawet nie robią na mnie specjalnego wrażenia. Tylko denerwują mnie dźwięki które wydają. Są odrażające i jeszcze czasami zdejmuję słuchawki jak gram a wtedy już jest luzik w ogóle się ich nie boję :690:

Kolka:) 
Podróżnik

Posted: 16-11-2006, 15:53   

ja to tak zrobiłam ja Ty (że wyłączyłam grę) jak grałam z bratem (ma 9 lat) w TRAOD i wyskoczył nam robal... Nieźle się przestraszyłam... Ale grę włączyłam za jakieś 3 minuty i przeszłam dalej xD

Lareczka 
Praktykant

Posted: 16-11-2006, 15:58   

No to jesteś odważniejsza :) . Ja to najwcześniej włączyłam ponownie grę następnego dnia... Ale teraz to chwila oddechu i gram dalej :matrix:

Podróżnik

Posted: 16-11-2006, 16:02   

heh i tak trzeba! xD nom ale tr IV to faktycznie jest mocne, jak miałam z 9 lat to to dostałam na mac'a i czekałam aż przyjdzie brat cioteczny, żeby mi przeszedł :-P do tej pory nie przeszłam tego sama... ;)

Lareczka 
Praktykant

Posted: 16-11-2006, 16:05   

Nom to podobnie jak ja. Jak gram z koleżankami (nieczęsto nie przepadają za tombem) to mnie ci przeciwnicy czasami nawet śmieszą.

Podróżnik

Posted: 16-11-2006, 16:07   

nom mam tak samo. jak gram w traod u koleżanki (nie zbyt ona się interesuje tomb raiderem) to gram jak profesjonalista, idę i koszę wszustko nic mnie nie przestraszy xD a jak sama, to tak jakoś nie umiem....

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo