FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Bonusy za Time trials, Relikty i Artefakty
Author Message
Szynszyl 
Podróżnik

Posted: 22-06-2007, 23:47   

Zerknąłem okiem na byle jaki filmik - akurat z Pałacu Midasa - pomieszczenie z wysuwanymi blokami :p
I przyznam szczerze, nie sądziłem że tu można wykorzystać takie zaawansowane techniki :551:
Ja po prostu skoczyłem na skróty xD Jak na fotce.
Fajnie że da się dotrzeć do artefaktu niekoniecznie w jeden określony sposób :mrgreen:

[fotka] - #SPOILER# Nie zaglądać, kto nie ukończył Pałacu Midasa!
Zamiast żółtym szlakiem można pójść pomarańczowym :>

Jasmine 
Podróżnik

Posted: 23-06-2007, 00:20   

Poważnie. Nawet nie wiedziałam. Ja skakałam dłuższą drogą i jakoś nie zabrakło mi czasu, żeby dotrzeć do artefaktu, udało się za pierwszym razem. Ale jak ktoś ma dość kamery kręcącej się tak, że Lara spada przy skoku na drugą półkę, to dobry pomysł. Następnym razem sama spróbuję.

groza 
Student

Posted: 23-06-2007, 01:56   

giga2 - albo ściągnij sobie kodeki 'k-lite codec pack', albo używaj ściągarki do filmików z google na stronie www.vixy.net (a ty zresztą jakiej używasz?)

Co do tej roboty, jaką ta osoba wykonała robiąc to, to podziwiam...

szynszyl - dzięki temu skrótowi można też skrócić drogę do Reliktu: można darować sobie tutaj wsuwanie tego pudełka pod dziurę w filarze, bo ten filar nawet nie drgnie, jak się tym skrótem przejdzie xD (no chyba, że ktoś używa tej jeszcze krótszej drogi, co się od razu z kładki skacze do wnęki z Reliktem...)

BeyonceK 
Praktykant

Posted: 23-06-2007, 09:06   

Szynszyl, -> Ja poszedłem odrazu tą krótszą drogę, nie wiedziałem że jest inne rozwiązanie :-P

berc0l 
Nowicjusz

Posted: 24-06-2007, 10:27   

a mi cos nie dziala po przejsciu gry, nie moge odpalic profilu domyslnego gry, czity mam 3 odkryte, ale gre moge zaczac tylko od poczatku, a i odnosnie tematu, to jest jakijs filmik na youtubie ktory prezentuje gdzie sa ukryte wszystkie obeliski ? A te time triale to nic nie trzeba ustawiac poprostu wlaczamy i gramy ? ;> BO zapisac i wczytac tez sie nie da :>

Szynszyl 
Podróżnik

Posted: 24-06-2007, 15:24   

berc0l wrote:
jest jakijs filmik na youtubie ktory prezentuje gdzie sa ukryte wszystkie obeliski ?

Jeśli masz na myśli artefakty - jest cała kolekcja filmików :p [tutaj]
A co do time triali - musisz wybrać Replay Level i poziom trudności ustawić na Time Trial ;)

berc0l 
Nowicjusz

Posted: 24-06-2007, 21:11   

u mnie jakojs tego nie widac :| chociaz przeszedlem cala gre wczoraj
http://i8.tinypic.com/5030k8l.jpg
http://i18.tinypic.com/62qbotk.jpg
nie ma :/ w ogole po wlaczeniu gry od nowa po przejsciu gry jakijs blad wyskoczyl :| da sie cos poradzic ? ;>

squallaz 
Nowicjusz

Posted: 25-06-2007, 21:11   

w Palace Midas w pomieszczeniu z wynużającymi się kolumnami do sekretu można dostać się tak:
wajcha-->kolumny w górę,skok na pierwszą,potem w lewo na tę z kolcami,obejść ją naokoło,skok na półkę a z niej blisko ściany do wnęki w ścianie.Lara sama złapie krawędź i sekret nasz(jej)

berc0l 
Nowicjusz

Posted: 02-07-2007, 11:39   

Juz Przeszedlem wszystko, zostaly mi tylko Time Triale, Artefakty i Relikwie Mam Wszystkie, Hmm... chyba za time trials sa Kody do odkrycia bo pokazuje mi ze mam tylko trzy... ;]

BeyonceK 
Praktykant

Posted: 02-07-2007, 12:01   

Nie wiem czy ktoś to pisał, ale... Zebrałem wszystkie relikwie i potem zagrałem sobie w Croft Manor i gdy doszedłem do drugiej biblioteki to tam w tych gablotkach są wszystkie relikwie i mozna o nich poczytać xD i je po oglądać :690:

Szynszyl 
Podróżnik

Posted: 02-07-2007, 13:32   

BeyonceK, relikty pojawiają się w gablotkach od razu po zdobyciu, nawet jeśli masz tylko jedną, to już będzie umieszczona w bibliotece ;) Fajna rzecz :p

BeyonceK 
Praktykant

Posted: 02-07-2007, 13:40   

No wiem, tylko mi chodzi o to że zobaczyłem to po zdobyciu wszystkich :690:

Sklejka 
Podróżnik

Posted: 02-07-2007, 16:58   

A w ktorym poziomie jest relikwia lub za ktora dostaje sie kanciasty model lary?

BeyonceK 
Praktykant

Posted: 02-07-2007, 17:41   

Za bardzo nie pamiętam, ale chyba w Lost Valley, a jeśli nie to warto zebrać wszystkie :690:

The Eye Of Isis 
Podróżnik

Posted: 02-07-2007, 18:39   

Kanciasty model Lary?... za główny sekret w peruwiańskich jaskiniach :)

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Posted: 03-07-2007, 12:46   

Ha! Ukończyłem próby czasów w Grecji :) Najgorsze mam już chyba za sobą (czyt. Świątynia Świętego Franciszka - mój czas 23min) i pozostały mi tylko do przejścia Egipt (wszystkie trzy TT) i Atlantyda (dwa TT). Mam szczerą nadzieję, że jak nerwy pozwolą ( :P ) to dziś zdobędę status 100% gry :)

ciara-harris 
Nowicjusz

Posted: 03-07-2007, 13:34   

Mam problem. Zdobyłam w górskich jaskiniach relikwię i zdobyłam ubranie z Legend. Gdy wchodzę do posiadłości Croftów i podchodzę do szafy w pokoju Lary pojawia mi się ta ikonka (żółty trójkąt z czarnym wykrzyknikiem). Wciskam to, Lara podchodzi do szafy i tylko poprawia sobie pasek. Nie chce włożyć innego ubrania... ;( ;( Czy ktoś mógłby pomóc? :pozdro:

Asyenna 
Odkrywca

Posted: 03-07-2007, 13:37   

ciara-harris, wciskasz to znaczy co? Przycisk interakcji -domyślny E? Może poprostu stoisz byt daleko od szafy spróbuj podejść bliżej i znów nacisnąć E. :)

EDIT: Całkiem możliwe że masz rację K@t. Nie zastanawiałam sie nad tym jakoś szczególnie bo ubrania średnio mnie interesują.

K@t 
Spectre

Posted: 03-07-2007, 13:38   

Ale odblokowany strój nie jest dostępny dopiero po ukończeniu całego Peru ?

mam pytanie 
Nowicjusz

Posted: 06-07-2007, 19:46   komentarze twórców w TRA

Jak sie włacza te komentarze które odblokowałem po przejściu gry? Ponoc gdzies jak powtarzasz poziom one sa. Ale gralem kilka razy w niektóre poziomy po przejsciu całej gry, komentarze sa odblokowane ale nie wiem jak do nich dotrzec.

Napiszcie czy je jakos trzeba wlaczyc czy cos zeby byly i gdzie sa na tych poziomach jesli trzeba je gdzies tam znalesc

Jasmine 
Podróżnik

Posted: 06-07-2007, 19:51   

Trzeba je odblokować w opcjach, a dopiero później gdy powtarza się jakiś etap widać niebieskie znaczniki.

EDIT: Trzeba wejść w opcje, grafika, znaczniki komentarzy.

mam pytanie 
Nowicjusz

Posted: 06-07-2007, 22:28   

o dzieki za odp. wlasnie o to chodzilo (z tym wlaczeniem w opcjach w grafice dlatego nie moglemz znalesc tych komentarzy a sa super :) ) goscie fajnie opowiadaja

-zejdz z tego starozytnego kamienia ty malpo
- wlasnie bo jeszcze go zepsujesz

ciara-harris 
Nowicjusz

Posted: 18-07-2007, 10:26   

Wciskam przycisk interakcji, domyślny E. Lara stoi przed szafą, nawet jak jest trochę dalej, podsuwa się i poprawia pasek

K@t, nie wiem czy dopiero po ukończeniu Peru, zasugerowałam się tym, że w Legend można było ubranie odblokowane przymierzyć zaraz po odblokowaniu w Croft Manor, może się mylę. Ja utknęłam w Vilcabambie prawie przed tą dużą bramą, bo bramka przed walką z dwoma wilkami w przejściu się blokuje i nie chce się otworzyć (używałam klucza, próbowałam wszystkiego co mogłam wymyślić :( ).

:( ;( ;(

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Posted: 18-07-2007, 10:41   

K@t, w Croft Manor nowy strój jest dostępny zaraz po relikwii.

Kuleczka 
Nowicjusz

Posted: 19-07-2007, 10:00   

Witam !
W Pałacu Midasa jest drugi relikt w sali z płonącymi wierzami i nie wiem czy to jest jakas cholerna czasówka ale nie moge tam dotrzec na czas albo ide jakś okrężna drogą albo coś zle robie wciskam wajche pieknie się wysówa a potem jak jestem na miejscu juz go nie ma ;) help me!

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo