FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Na czym gracie???

Na jakim sprzęcie gracie?
PS2
11%
 11%  [ 21 ]
PC
83%
 83%  [ 148 ]
Wii
0%
 0%  [ 1 ]
PSP
1%
 1%  [ 3 ]
Xbox 360
2%
 2%  [ 5 ]
Voted : 178
Total Votes: 178

Author Message
Jellyeater 
Student

Posted: 28-06-2007, 14:56   

Quote:
bo IMHO programiści powinni się rozwijać i uczyć lepiej kompresować dane,

Na pochyłe drzewo to i Salomon nie naleje. Lepiej się kompresować nie da. A już na pewno nie o 400% lepiej, bo tyle by trzeba było by powiększyć każdy wymiar tekstury 2x. Owszem coraz więcej materiałów jest robionych za pomocą shaderów jako mapy proceduralne. Ale Xbox nie ma znowu aż takiej grafy by to uciągnąć. :( PS3 raczej ma, ale tam jest Blue Ray i nie ma potrzeby się w to bawić.

kraju92 
Student

Posted: 14-07-2007, 15:30   

Ja gram na PC.

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Posted: 14-07-2007, 16:27   

Ja gram na PC ale raz u kolegi odpaliłem na PS2
grrrr....Mrock....Gdyby to była moja konsola to bym ją prezz okno wypierdzielił :fire:
Tak dawno nie grałem Joysticku ze nie mogłem się połapać....
I ta Kretynka mi ciągle spadała lub robiła jakieś przewroty kiedy ja chciałem strzelać :/

mattielicious 
Praktykant

Posted: 14-07-2007, 17:55   

Quote:
Ale Xbox nie ma znowu aż takiej grafy by to uciągnąć. :( PS3 raczej ma, ale tam jest Blue Ray i nie ma potrzeby się w to bawić.

Konkurentem PS3 jest Xbox 360 ( to wielka różnica ) więc nie myl dwóch zupełnie innych sprzętów. BTW Co powiesz o nowych Madden NFL 08, NCAA Football 08 oraz All-Pro Football 2K8 ? Będą miały lepszą grafikę i chodziły 2x lepiej, bo z 60fps, a wersja PS3 okrojona graficznie z zaledwie 30fps. Naprawdę zaślepionym fanboyom PS3 mówimy stanowcze NIE, a Cell to nie wszystko. Co do DVD 8,5GB w X360 to przecież programiści dostają chwalony pakiet bardzo przydatnych narzędzi do kompresji więc nie martwię się o to. Jestem ciekaw jak tam TR8 na nextgeny, bo po tym co zobaczyłem w TR7 jestem do dziś oczarowany. Teraz pewnie właściciele "czarnulek" mnie zjedzą :gupek:
Quote:
Tak dawno nie grałem Joysticku ze nie mogłem się połapać....
I ta Kretynka mi ciągle spadała lub robiła jakieś przewroty kiedy ja chciałem strzelać

Buahahaha, skąd ja to znam ? :hehe: Miałem tak samo jak zagrałem pierwszy raz w Anniversary na PS2 ( bleee ). Nieźle mi się zdarzało wykląć Larę. BTW tak samo miałem jak pierwszy raz grałem w Legend na X360 i nie znałem sterowania ( nie raz zamiast skoczyć rzucałem linką ). Jeżeli chodzi o Anniversary to zdecydowanie preferuję PC ( po tym jak zagrałem na obu platformach ). Nie wiem czemu ale na PS2 gram kalecznie i to raczej nie chodzi o pada, bo jestem z nim obeznany.

Balbina 
Student

Posted: 16-07-2007, 20:11   

Ja moi drodzy gram na dosyć leciwych PC-tach. W domu mam blaszaka - składaka z P4 i Radkiem X700 (uruchomiony 4? lata temu), który śmiga, aż miło.
W plenerze gram na leciwym notebooku kupionym z drugiej ręki za 1700 zł. To jest DELL Latitude D800, Pentium Mobile 1,8, GeForce FX Go 5200 z 64MB własnej pamięci. 1 GB RAM, TFT 15,4" 1280 x 800 px. W zasadzie można spokojnie grać, ale są miejsca gdzie wyraźnie zwalnia - np. bardziej rozległe i animowane widoki. Walka trochę bardziej upierdliwa niż w blaszaku, bo klawiatura mała.
Ciao
Balbina

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Posted: 23-07-2007, 16:44   

Ehh...Ja gram na starym,poczciwym PC-ecie...i jakoś jest super.Jak narazie w domu nie mam żadnej konsoli,itp. ;)

www.versicolor.blog.onet.pl

Bubu 
Student

Posted: 06-09-2007, 18:16   

Mam PS2, ale niektórych gierek nie chce mi się kupować, a raczej nie mam za co, tym bardziej że konsoli chce się pozbyć! Dlatego gram na PC! ;)

Guest za często prosisz o pomoc :-D

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Posted: 12-09-2007, 17:57   

Jak dotad nie mialam przyjemnosci zagrac w zadnego Tomb Raidera na Play Station, tylko na PC. W sumie Czarnule mam, wiec jak odpowiednio spadna ceny (lol, moga jeszcze spasc?) chociazby Legendy to chyba zaszaleje i sobie sprawie :p

Integral 
Archeolog

Posted: 12-09-2007, 21:20   

Podpowiem tylko, że TAOD rynku cenowo nie podbija, a również jest na ps2. Zawsze to jakies obycie z padem ;-) .

Ja od PSX zaczynałam, 1, 3 i 4 przechodziłam właśnie na szaraku. Jak dla mnie dużo wygodniej ;-) .

norman 
Student

Posted: 27-09-2007, 20:28   

Ja grałem we wszystkie TR na play station i Anniversary nie jest wyjątkiem, na PC grałem tylko w dema ale jestem bardziej przyzwyczajony do konsoli, pad jest owiele wygodniejszy od klawy, a co do celowania to TR mają samo nacelowanie więc nie ma problemu.... :-P

Neona 
Podróżnik

Posted: 27-09-2007, 20:42   

Ja grałąm wszystkie, które posiadam na PC. A już niedługo bede grać na PSP :D Mam pytanie tylko jedno. Jakie części TR Mozna grać na PSP bo jak powiecie mi że tylko
Legendę i Anniversary to się załamię i powiem zę nie bede miała w co grać :/

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Posted: 27-09-2007, 21:28   

Neona, przecież są różnego rodzaju emulatory, które pozwalają uruchomić starsze wersje.
Neona wrote:
Jakie części TR Mozna grać na PSP bo jak powiecie mi że tylko
Legendę i Anniversary to się załamię i powiem zę nie bede miała w co grać :/

A to tylko Legenda i Anniversary jest na PSP? Z tego co mi wiadomo, to jest masa dostępnych gier na PSP, dużo lepszych od kieszonkowych portów TRL i TRA... :gupek:

Neona 
Podróżnik

Posted: 27-09-2007, 21:55   

kluz_kaa wrote:
Neona, przecież są różnego rodzaju emulatory, które pozwalają uruchomić starsze wersje.

Dobra to jak tylko dostane przesyłkę od razu do ciebie pukam jesli chodzi o gry na PSP :P
kluz_kaa wrote:
Z tego co mi wiadomo, to jest masa dostępnych gier na PSP, dużo lepszych

Tak ale ja takich nie znam. Jedyna co mnie narazie zainteresowało na PSP innego niź TR to gra LocoRoco

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Posted: 27-09-2007, 21:59   

Neona wrote:
Dobra to jak tylko dostane przesyłkę od razu do ciebie pukam jesli chodzi o gry na PSP :P

Z tym, że ja PSP nie posiadam. O emulatorach wiem, bo od czasu do czasu, odwiedzam serwisy poświęcone konsolom.

Kaina 
Nowicjusz

Posted: 28-09-2007, 08:16   

Wracając do konsol , ja osobiście cały czas gram na starym , poczciwym PC-cie xd . I gra mi się dobrze . Narazie żadnych konsol nie mam , mam nadzieję że nie bedę musiała kupywać xd .

Kar 
Nowicjusz

Posted: 28-10-2007, 12:58   

Ja też gram na PC. Konsol nie mam, i nie mam na co liczyć :/ Ale nie martwię się .....compiuter (:D) jest świetny
Leżeć w trawie
Liczyć chmury
Gołym i wesołym być

Lady Justine 
Podróżnik

Posted: 22-12-2007, 22:05   

Ja gram na PC (jak pewnie większość z was :P ). Chciałabym spróbować zagrać w Anniversary na konsoli Wii (niedawno była premiera).

Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:

Evita-Elfka 
Nowicjusz

Posted: 23-12-2007, 12:43   

Ja równiez jak wielu z was na PC.

venturio 
Podróżnik

Posted: 18-01-2008, 23:06   

W stare czesci gram na psx, bo w stare czesci najlepiej sie gra na psx. tutaj jednak wyboru takiego nie mialem. w aod, legenda i anniversary gram na pc ;p . ktos zadal pytanie co odpycha od konsol? moze i wielu z nas by chcialo miec konsole, ale nie kazdego stac. ja wole miec mocniejszego pc niz konsole, psx mi starczy :) .

mari 
Podróżnik

Posted: 24-01-2008, 17:00   

Ja dziś grałam po raz pierwszy w TRA na Wii. Cóż... Jestem szczerze mówiąc pod wrażeniem, myślałam, że wszystko będzie beznadziejnie przez to, że nie steruje się klawiaturą od kompa tylko wiilotem. Dobra, ale od początku :P Dźwięk jest super i teraz słychać wszystko o wiele lepiej, bo wiadomo - nie ma co porównywać tycich głośniczków z laptopa do głosu tv ;) Kamera nie jest trudna to ustawienia, ale czasem bywa denerwująca, kiedy chcemy coś zrobić szybko. Wkurzające najbardziej jest strzelanie :fire: :fire: Jeżeli się nie skoncentrujesz i ręka ci lata, to mogą cię nawet zabić 2 nietoperze. :nie:
Podsumowując, w aktualnej chwili stwierdzam, że na pc jest łatwiej. Ale nie mogę stawiać na 100% na pc, ponieważ na wii grałam zbyt krótko ^-^.

Piterek 
Praktykant

Posted: 23-03-2008, 17:10   

Anniversary jest pierwszą częścią w jaką grałem z serii Tomb Raider i mi się spodobała, chociaż nie mogę porównywać jej na kilku platwormach, bo niestety mam tylko PC. :(

Moniaa_ 
Student

Posted: 04-06-2008, 15:35   

Ja gram na PC nie mam konsoli to nie mam wyboru... za to mogę porównać pad/klawiatura bo mam i to i to... na padzie zdecydowanie lepiej się gra... ale chyba odbiegłam od tematu...

zuzia66 
Nowicjusz

Posted: 04-06-2008, 17:41   

Ja gram na PC o wiele łatwiej i wygodniej jest.
Mam konsole ps2 ale zepsuła mi się i tata mi naprawia ale o wiele lepiej gra się na kompie.

Madziorek 
Nowicjusz

Posted: 05-06-2008, 11:17   

Ja gram na PC ale chciałabym mieć kiedyś konsole Wii i wypróbować najnowszą grę z serii TR czyli Underworld :D
:pozdro: :wotr:

Alexiss 
Praktykant

Posted: 05-06-2008, 21:18   

Gram tylko na PC i także moge sobie porównywać granie na padzie a granie na klawiaturze. Nie mam konsy i raczej nie chciałabym jej mieć, ponieważ same gry na nią są bardzo drogie. A poza tym wolę ładować kasę w szybszego i mocniejszego kompa niż utopić je w konsoli, gdzie za rok lub dwa może wyjść nowa.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo