FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Muzyka w TR
Author Message
kyku 
Nowicjusz

Posted: 20-05-2007, 16:47   

Dzięki serdeczne :)

lukasz_ja_123 
Nowicjusz

Posted: 22-05-2007, 19:18   

Nigdy nie miałem muzyki z Tomb Raider 1 - nawet na płycie Sold Out. Wszystkie te utwory znajdowały się na tej stronie w Tomb Raider Audio Pack pod wersję Sold Out.
:)

beatka0802 
Podróżnik

Posted: 26-05-2007, 16:35   

A ja naj. lubię muzykę w tej kolejności:

1. AOD
2. TRL
3. TR4
4. TR3
5. TR5
6. TR2
7. TR1

Często słucham na kompie Parisian Back Streets, Parisian Getto i titla. Fajowy jest heh. ;) No i "dachy budynków przemysłowych" :D Pisze tak bo niepamiętam jak to po angielsku brzmi. :D

Visek 
Student

Posted: 21-06-2007, 22:32   

Najlepsza muzyke maja TR 3 i TR 4, a szczegolnie mroczny kawalek Boss 1 z TR 4

MACPHISTO
Więcej treści.

Rob3rt 
Podróżnik

Posted: 25-06-2007, 12:34   

Uwielbiam temat z menu w wersji dla Tomb Raider III (sentyment do części? :D ) nie ma nic genialniejszego od szybkiego ominięcia filmików, wczytywanie się obrazku Lary ze spadającym meteorytem w tle i równocześnie wyskakującego "pierścienia" menu z muzyką... do tego ten "szelest" przekręcających się ikonek... ych... wspaniałe wspomnienia z wakacji 1999 roku ;(

Visek 
Student

Posted: 25-06-2007, 13:13   

TR 3 Soundtrack No 6 jest po prostu ujmujace, zna ktos podobne do tego moze byc nawet z innych gier?

al-Kahinat 
Podróżnik

Posted: 25-06-2007, 16:11   

Muzyka z TR 4 mnie powala na kolana. Czasem siedzę wpatrzona w menu Revelationa i patrzę jak kamera jeździ po lokacjach, a w tle przypominająca Egipt muzyka...Jazda jeepem też ma ciekawy podkład.
Lubię się poczuć jak w starożytnym Kemet, dlatego czasem po prostu staję z grą i czekam aż utwór doleci do końca.
Co więcej - klasyczny motyw w Revelation brzmi nieziemsko, gdy Lara wychodzi z grobowca Setha.

Zee 
Student

Posted: 25-06-2007, 18:15   

Muzyka w TRach jest cudowna i klimatyczna. Mam dwa ukochane motywy, a mianowicie: skuter śnieżny w TR2 (genialne!), oraz Serpent rouge z TAODa (to techno). Ta muzyka porywa. Niestety nigdzie nie można już tego ściągnąć ;(

pisula 
Nowicjusz

Posted: 25-06-2007, 18:19   

wszystko idzie sciagnac ^^ wystarcza google i p2p a co do muzyki to zawsze mi sie podobaja akcje z potworami wtdy fajna leci za pierwszym razem az ciarki leca lub zawal serca mozna dostac :)

Surreygirl 
Student

Posted: 28-06-2007, 17:51   

Ahhhh...[dźwięk zachwytu- jakby co :-P ].........muzyka z "szóstki", czyli AoD.... Ten mroczny klimat najlepiej obrazuje motyw [to nie są piosenki wbrew pozorom] "Secret Council". Ten dziwny dźwięk gdzieś po środku- zawsze wprowadza mnie w konsternację, a w nocy potrafi przestraszyć! Lubię też "Parisian backstreets" i "Parisian Getto"- również fajnie niepokojące. Z tych tzw. "lżejszych" utworów to: "Strahov Fortress", "Lux Veritatis dance", "Lara+ Bouchard" i moje najulubieńsze z ulubionych "Red ghost" oraz motyw główny, czyli main theme "Title". Ogólnie każdy z utworów do AoD mnie "klimatyzuje", a ja to lubię :-P Z innych TRów to lubię motyw z Indii i z Nevady z TR3 oraz z TR4 [jazda jeep'em, "puzzle"-motyw z senate game czy jakoś tak :-P i znowu main theme]

Nepheline 
Podróżnik

Posted: 28-06-2007, 19:44   

Moim zdaniem muzyka w TR to dzieło sztuki... Najbardziej kocham utwory z trzeciej części... Kawałek z Jungle który załącza się po zabiciu dwóch tygrysów, to mój number one :) . Wielbię też muzykę z TR1 (ogromny sentyment, te chórki...) i TR5 (bardzo charakterystyczne, inny styl niż w pozostałych TR). Muzyka z TR2 nie jest już taka charakterystyczna (choć uwielbiam smyczki w Venice :) ) a ta z TR4 niestety nieco mi się przejadła (wina customów ;) ). O tej z AOD nie wiele mogę powiedzieć, bo tam wszystko się ze sobą zlewało (oprócz Serpent Rouge). Za to lubię utwory z Legend - szczególnie ten z Croft Manor i z Nepalu. Z TRA najlepszy jest kawałek załączający się w Colosseum przy bitwie z gorylami (chórki).

Surreygirl 
Student

Posted: 29-06-2007, 16:52   

Nepheline wrote:
O tej z AOD nie wiele mogę powiedzieć, bo tam wszystko się ze sobą zlewało (oprócz Serpent Rouge).

Zlewało się ze sobą? Przesłuchaj muzykę z AoD jeszcze raz. Naprawdę są to utwory warte docenienia.

Nepheline 
Podróżnik

Posted: 30-06-2007, 00:01   

Nie muszę jej słuchać "jeszcze raz" gdyż w AOD grałam setki razy, w TRA na razie dwa razy, a bardziej pamiętam muzykę z TRA, więc o czymś to świadczy... Po prostu mi ta muzyka "nie podeszła", mam do tego prawo.

al-Kahinat 
Podróżnik

Posted: 30-06-2007, 06:51   

Ale to naprawdę już zależy od gustu. Ja uwielbiam wprost muzykę z klasycznych Tombów, za to nie podchodzi mi soundtrack z Legendy.
Co do muzyki z Endżela, przyznam, że podobała mi się. Co prawda nie było to to samo, co stare Raidery, ale nie mam się do czego przyczepić. Motyw główny nastraja mnie trochę gotycko i przyznaję, że lubię ten stan. :hehe:

alamaniaklary 
Student

Posted: 03-07-2007, 18:14   

najlepsza muza z tombów to podam miejsca:
1.TR4
2.TR5
3.TR3
4.TR2
5.TRAOD
6.TR1
7.TRL
8.TRA
Pizcie wedlug waszego uznania papa

SK97 
Nowicjusz

Posted: 27-07-2007, 08:46   

Mi sie muza podoba z TR4 i z Legend i AoD

(z tego co widzialem to Menkaure ma w podpisie "God bless you, SK97" a Frodo_hobbitek "Niech moc będzie z tobą, SK97" jestem nowym uzytkownikiem a juz 2 osoby mnie lubia :P moze i wiecej xD )

Cane Rhodes 
Nowicjusz

Posted: 27-07-2007, 09:45   

Ja tam sądzę że klasyczny utwór THEME z jedynki był najlepszy bo był pierwszy. Do dzisiaj jak go słucham to za serce mnie aż sciska. Chociaż w Chronicles muzyka też była niczego sobie. To nie zmienia faktu że moim zadanie i zdanie wielu moich przyjaciół jedynka zasługuje na 1-sze miejsce pod względem muzyki. :banan2:

Bubu 
Student

Posted: 06-09-2007, 18:35   

Muzyka we wszystkich TR jest po prostu genialna, twórcy powinni dostać za nią jakąś nagrodę :)

Guest za często prosisz o pomoc :-D

Aniaa 
Obieżyświat

Posted: 14-01-2008, 16:36   

Muzyka w TR jest świetna i mam kilka ulubionych, oto one:
TR1-taka spokojna muzyczka, kilka razy można ją usłyszeć podczas gry, zwłaszcza w starożytnych miejscach, mogę się mylić, ale może to być piosenka początkowa.
TR2 i TR3- muzyka w odtwarzaczu CD w Croft Manor
Z dwójki lubię jeszcze muzykę w czasie jazdy skuterem śnieżnym, piosenkę w menu początkowym, a z trójki gdy są napisy końcowe(wiem że wcześniej leciała, ale nie wiem w którym momencie gry)
TR4-jazda jeepem i piosenka początkowa

Znam jedną stronę internetową w której można sobie ściągnąć lub posłuchać muzyki z TR, ale nie wiem, czy mogę ją podać.

[ Komentarz dodany przez: Integral: Pon Sty 14, 2008 17:08 ]
Też ją znam. To strona sami-wiecie-kogo :p .

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Posted: 17-01-2008, 19:20   

Muzyka w klasykach jest niczego sobie, zwłaszcza Last Revelation [ na pierwszym miejscu mam AoD ].
Szczególnie upodobałam sobie trzy utwory.
Egyptian Mood II i I
Jeep Thrill
Przez Egyptian Mood II Sacred lake stał się najtrudniejszym levelem [pisałam o tym w odpowiednim topicu], ponieważ oczarowana muzyką myślałam, że żadnych krokodyli tu nie ma i nie będzie :p

Lady Justine 
Podróżnik

Posted: 17-01-2008, 19:25   

--=AngiE=--, ty oczywiście tylko z tego AoD :D

Mi się najbardziej podoba muzyka z Anniversary i Legend.

W Anniversary najbardziej podoba mi się muzyka walki z Natlą, i remake głównego motywu "klasycznych" TR.

A w Legend bardzo podoba mi się główny motyw (ten z menu), jazda motorem w Peru, i muzyka z Croft Manor.

Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Posted: 17-01-2008, 22:11   

Lady Justine, bo muzyka jest tam naprawdę na poziomie, podobnie jak w czwórce. Uważam, że nie będzie już TR, który będzie miał aż tak dobrą ścieżkę...
Co do Legend to lubiłam główny motyw, ale znudził mi się w końcu... Jak Legenda :) . A AoD i LR nie. I za to lubię TR'ki spod myszy Core'a :P .

jawi 
Podróżnik

Posted: 04-02-2008, 12:47   

TR2 - muzyka. To jest coś :!!: Najlepsza podczas jazdy na skuterze :mrgreen2: :hehe:

[ Komentarz dodany przez: Barbie: 04-02-2008, 18:07 ]
Pisz dłuższe posty.

Ramzes 
Nowicjusz

Posted: 04-02-2008, 20:27   

http://www.planetlara.com/soundtrack/index.asp wszystkie soundtracki + okladki do plyt
niezły hardkor , wszystkie są fajne w szczegolnosci main theme i tokyo action xD

ninti 
Obieżyświat

Posted: 23-02-2008, 01:11   

Nie wiem czy pamiętacie ten kawałek :) kiedys mozna bylo go sciągnąc na trpl, strasznie mi sie podoba ten secik :)
http://www.youtube.com/watch?v=85b42b_nNV0

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo