FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Muzyka w TR
Author Message
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 25-02-2006, 20:28   

Zapomniałam napisać, oczywiście Main Theme też uwielbiam, we wszystkich remixach :) To po prostu genialna melodia, szkoda, że w TAOD jej zabrakło (chociaż gdzieśtam w tle niby pobrzmiewa coś podobnego, ale to nie to samo).

Enlieen 
Student

Posted: 05-03-2006, 15:21   

Lista sie juz u mnie zmienila i ma taka kolej:

1.TR6
2.TR4
3.TR1
4.TR5
5.TR3
6.TR2

Aha i zalezy mi na sciagnieciu utworu z Louvre Storm Drains, tzn. na TR Comunnity jest tego duzo, tylko tego tam nie ma, tylko ta eksplozja w LSD. Wie ktos skad sciagnac? Please! :cry:

Enlieen 
Student

Posted: 17-03-2006, 17:58   

Hej ludu! Znalazlam taki fajny utworek! Posluchajcie XD Uwazam, ze jest niezly, bo jest skompowany przez 1 osobe, i to jest...em..."orginarlne" (sorka ale nie wiedzialam jak ujac). Sami posluchajcie.

pmkkoch 
Obieżyświat

Posted: 10-11-2006, 19:34   

Fajny nawet... Chodź te uuuUUUuuu xD powinni zrobić w innym tonie i nie powinno być tego głosu na samym początku :P

Ubu 
Nowicjusz

Posted: 11-11-2006, 14:37   

Dla mnie cała seria TR cechuje się świetną muzyką. Trudno mi powiedzieć jaka jest najlepsza. Z TR2 podoba mi się ten klasyczny utwór z domu, w czasie jazdy skuterkiem (w tym ta gdy Lara przesiada się na ten skóter z karabinami, kojarzy mi się ona z muzyką z filmu Terminator :) , super), oraz taki krótki motyw z gitarką. W TR3 najlepsza jest ta z menu, Area51 i w Indiach. W TR4 rządzi ta z jeep'a i taka o złowrogim brzmieniu którą da się słyszeć niemal na początku gry, zaraz potym jak Lara przywłaszcza sobie Ankh'a. W TAOD bardzo podoba mi się ta techniawka, która daje świetne połączenie z kolorowymi światłami i laserami w tanecznym klubie. Zaś jeśli chodzi o Legend to cała muzyka powala mnie na kolana :) , szczególnie ta w Nepalu i podczas jazdy motorkiem w Peru (miodzio!) oraz gdy lecą napisy końcowe.
Gdyby np. w takim MTV Music Awards istniała specjalna kategoria dla muzyki z gier to za każdym chyba razem oddawał bym głos na TR :) .

Olina 
Student

Posted: 19-11-2006, 18:41   

Hmmm... ja najbardziej lubie muzykę z TR3 i TAOD. są naprawdę cudne te melodie....

Kolka:) 
Podróżnik

Posted: 19-11-2006, 19:13   

A mi się bardzo podoba muzyka TRAOD i TRl :-P ale inne tr też mają fajną muzyczkę xD

Barbie 
Obieżyświat

Posted: 22-11-2006, 21:28   

A mnie się podobają posty z większą treścią.

XALD:
To może dasz dobry przykład?? :P

Wer_archeology 
Praktykant

Posted: 01-02-2007, 14:01   

Na stej stornce możecie sobie pobrać soundtracki z części TR od 1 do 6!! ;)
http://www.tombraideranniversary.com/musiccd.asp

Sorki, może ten link był już proponowany...
:pozdro:

lara93 
Student

Posted: 01-02-2007, 14:39   

Niestety nie widziałam tam utworów z TRM 1. A bardzo chciałabym wiedziec jaki nosi tytul muzyka która leci podczas gdy Lara jeżdzi na skuterze po piwnicy i strzela do ludziaków. :609: Help ;(
A co do muzy ogólnie: Wygrywa Tomb Raider Legend :579: Wszystkie muzyczki można pobrać z tej stronki http://trlegend.bfme.pl/soundtrack.html
Potem oczywiście TR3, TR4. Reszta nie przyadła mi do gustu. Ciekawe jak będzie z Anniversary.

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 01-02-2007, 14:51   

Quote:
Niestety nie widziałam tam utworów z TRM 1. A bardzo chciałabym wiedziec jaki nosi tytul muzyka która leci podczas gdy Lara jeżdzi na skuterze po piwnicy i strzela do ludziaków. :609: Help ;(

Zgłoś się na gadu lub na pw :) To da się załatwić :P

MACPHISTO
Jasne, że się da, wystarczy wejść na WoTRa.

Kasia Trent
No proszę, moja nieznajomość strony się kłania :P

To jeszcze prostsze rozwiązanie w takim razie -> http://laracroft.pl/trmsoundtrack.htm :)

Wer_archeology 
Praktykant

Posted: 01-02-2007, 21:07   

Mnie wpoiła się w uszy muzyka z TR4, szczególnie w Main Menu, bo bardzo mocno odzwierciedla (oj, chyba muszę zastąpić to słowo innym wyrazem, bo zbyt wiele razy pojawia się w moich postach;)) przygodę, klimat i urok naszego Tomb Raider'a.
Z Legendy melodia, która odtwarzana jest w Nepalu xD , bo przewija się tam melodyjka z TRM. ;)

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Posted: 01-02-2007, 21:17   

TR 4 title jest urocze. Wg mnie też jest to najpiękniejszy kawałek :) Dawno nie słuchałem muzyki z TR (poza filmamowej) już wiem co zaraz puszczę ;)

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 01-02-2007, 22:02   

No to mnie zaraziliście :) Theme z TR4 będzie leciało przez resztę wieczoru :P

Zgodzę się, że jest to najlepszy kawałek ze wszystkich TR... Równać się mu (prawie!!) może tylko muzyka z Anglii, w Legend :)

ADR 
Podróżnik

Posted: 01-02-2007, 22:12   

Mi sie najbardziej podoba muzyka z menu TR1 :) ... chyba najlepsza muzyka w tr, fajna jest tez z menu tr3 . Muzyka z menu z tr1 kojazy mi sie z Tomb raiderem , w kazdej czesci tr (od 1 do 5 ) slychac czasami w levelu ten początek muzyki ... wtedy odrazu myśle , że gram w tomb raidera ;P :P

choc chyba nie zmienie zdania, ale najbardziej podoba mi sie muzyka z tr2 :) z calej gry ( dzwieki , itp ) . Ta muzyka poprostu ma klimat, każda muzyka ma tam swój klimat, np. jak włączam jakis sountrack , to każdy mi coś przypomina, jeden wrak , drugi wenecje, trzeci tybet. :)

Ale u mnie głównym symbolem tomb raidera jest muzyka z tr1 z menu.

:) [/list]

Maxwell 
Podróżnik

Posted: 01-02-2007, 22:27   

Main Theme z TR4 jest szczytem sztuki xD w soundtrackach growych. Dla mnie. Kojarzy mi się z tajmnicza atmosferą Egiptu i całego The Last Revelation. MAin Theme z TAOD też jest niezłe, ale tylko ta część pierwsza, pierwsza połowa.

Menkaure 
WoTR Team

Posted: 01-02-2007, 22:28   

Theme z TR5 i TR4 i Legend - są świetne.
Lubię również utwór z końcówki TR4 (gdy Lara ucieka przed Sethem) oraz In a Hurry (gdy Lara zasuwa na motorze za najemcami ścigajacymi Anayę)

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Posted: 01-02-2007, 23:37   

Mnie TR 5 theme nudzi szczerze mówiąc. Legend miał dobrą muzyką, jednak nie koniecznie wszystkie utwory da się słuchać namiętnie ( w sumie właśnie słucham soundtracku z legend ucząc się). TRAOD title też jest zajebiste, zapomniałem napisać, ale jak Maxwella zauważyła tylko do tego kulminacyjnego momentu:)

Menkaure 
WoTR Team

Posted: 02-02-2007, 09:29   

Aha, no i zapomniałem o wogóle najwspanialszym IMHO utworze z TRL - muzyka w walce z Rutlandem. Jest po prostu najwspanialsza chyba z całej Legendy. Uzyłem jej jako dzwonek telefoniczny ;)

K@t 
Spectre

Posted: 02-02-2007, 14:16   

Paciej wrote:
Mnie TR 5 theme nudzi szczerze mówiąc.
A dziwne, bo to przecież po prostu druga połowa TR 4 theme :p

Wer_archeology 
Praktykant

Posted: 03-02-2007, 07:32   

Posłuchałam nowej piosenki Nelly Furtado i melodyjka skojarzyła mi się od razu z TR'em... :> Ten rytm, "stuku puku" o bębny i jeszcze ten dźwięk :"Yeah" Timbaland'a oh... piszę Wam: CUDO! Posłuchajie i napiszcie swoje odczucia. ;)
http://marcelia86.wrzuta....clnk&cd=4&gl=pl

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Posted: 03-02-2007, 12:32   

K@t wrote:
Paciej napisał/a:
Mnie TR 5 theme nudzi szczerze mówiąc.
A dziwne, bo to przecież po prostu druga połowa TR 4 theme

O kurczę :| To może ja co innego mam za TR5 theme. Muszę znaleźć w necie to co rzeczywiście poiwinno nim być i się wsłuchać.

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 03-02-2007, 13:34   

Paciej, na kittenwar.com mają wszystkie ścieżki, jest tam też Theme z TR5 ;)

kyku 
Nowicjusz

Posted: 20-05-2007, 16:07   Muza z TR1 :)

Hej przeszukałem dziesiątki stron o TR i nie znalazłem żadnego Sound tracka z TR1 :( chodzi mi głównie o muzyke która leci w tle jak biegamy w pierwszym etapie TR1 The Caves wie ktoś gdzie znajde te muzyczke?

Hemulen 
Podróżnik

Posted: 20-05-2007, 16:27   

http://gh.ffshrine.org/soundtracks/view-all

smacznego.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo