FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Egipt
Author Message
yep 
Student

Posted: 05-06-2007, 16:21   

Natalia wrote:
Gdzie jest relikt w Sanctuary of the scion ( plansza z duzym sfinksem) ? :pozdro:

Procedura jest dość skomplikowana xD . Jak już dotrzesz do dwóch podwodnych posągów i do drugiej zagadki ze skarabeuszami, zrzuć do wody znajdujący się nieopodal blok. Wysusz salę tak, by woda znajdowała się u stóp posągów. Teraz możesz podsunąć zrzucony blok do krat. Wespnij się na górę po lewym bożku, ale nie zmieniaj poziomu wody, otwórz te kraty i wejdź po przysuniętym bloku (czasówka). Wejdź najwyżej jak się da i opuść się po krawędzi, z której zrzuciłaś ów blok. Przesuwaj się w prawo i skocz na dźwignię. Otworzy się krata za prawym posągiem. Możesz tam wpłynąć po użyciu finalnej dźwigni podnoszącej poziom wody do maksimum :)
:pozdro:

dzidoslav 
Nowicjusz

Posted: 05-06-2007, 22:42   

Kolejne pytanko:

http://img504.imageshack....67356316ys2.jpg

jak wyciagnac dwie kolumny ktore pozostaja w wodzie? dwie do ktorych moglem dojsc sa podniesiony zostaly dwie po drugiej stronie i nie ma bata zeby tam doleciec a po kolumnach skakac tez nie idzie

pozdro

yep 
Student

Posted: 05-06-2007, 23:21   

dzidoslav wrote:
jak wyciagnac dwie kolumny ktore pozostaja w wodzie? dwie do ktorych moglem dojsc sa podniesiony zostaly dwie po drugiej stronie i nie ma bata zeby tam doleciec a po kolumnach skakac tez nie idzie

Widzisz, w tej planszy są dwie takie lokacje wyglądające niemal identycznie :-P A po załączonym obrazku trudno rozpoznać dokładnie, w której się zaciąłeś :-P
To wcale nie jest takie trudne, pomyśl o tym jak o Legendzie - szybkie, łatwe i przyjemne :690:
Pamiętaj, że linką można zahaczyć o uchwyt obok skarabeuszy, pociągnąć go i schować obelisk z powrotem.

dzidoslav 
Nowicjusz

Posted: 05-06-2007, 23:21   

juz przeszedlem ale musialem sie kaputnac zeby na samym poczatku podnies jedna z kolumn przy zejsciu bo inaczej wydaje mi sie ze jest niemozliwe podniesienie wszystkich czterech.

pzdro

lukibuki12 
Nowicjusz

Posted: 08-06-2007, 11:16   

W 1 poziomie egiptu gdzie jest relikt . Chyba tam za tym jkby skarabeuszem gdzie jest odwaznk na 1 haku zawieszony jak tak to jak sie tam dostac

Conroe91 
Nowicjusz

Posted: 08-06-2007, 16:00   

jestem w levelu w którym zdobywa się artefakrty i jak zdobyłem 3 z 4 artefaktów to jak mam do niego dotrzeć, drogą powrotną??

yep 
Student

Posted: 08-06-2007, 16:13   

Conroe91 wrote:
jestem w levelu w którym zdobywa się artefakrty i jak zdobyłem 3 z 4 artefaktów to jak mam do niego dotrzeć, drogą powrotną??

Nie musisz się wracac (nawet jeżeli to możliwe). Możesz spokojnie skończyc level, a później skorzystac z bardzo użytecznej opcji Replay level :) . Wtedy nie musisz nawet kończyc planszy, wystarczy że zdobędziesz ten jeden brakujący artefakt i po prostu wyjdziesz. Raz zdobyte artefakty/relikty (na szczęście!) nie pojawiają się ponownie.

Kasza 
Nowicjusz

Posted: 08-06-2007, 16:39   

Siema. Mam problem w drugiej planszy w Egipicie. Jestem tutaj i nie moge przeskoczyć na tą skarpę. Próbuje obniżać i podwyżać linkę, ale to nic nie daje. Z góry dziękuje za pomoc.
http://img374.imageshack....tytu322uun9.jpg

yep 
Student

Posted: 08-06-2007, 16:44   

Kasza wrote:
Siema. Mam problem w drugiej planszy w Egipicie. Jestem tutaj i nie moge przeskoczyć na tą skarpę. Próbuje obniżać i podwyżać linkę, ale to nic nie daje. Z góry dziękuje za pomoc.
http://img374.imageshack....tytu322uun9.jpg

Nie ma innej drogi. Próbuj. Może wystarczy przytrzymac dłużej klawisz skoku :) ?

zakid 
Student

Posted: 09-06-2007, 15:33   

mam problem w levelu Obelisk of the Khamoon. Opuscilem juz wszystkie cztery mosty, pozostaje mi powrocic na pierwotna plansze. Tyle ze... nie wiem jak wrocic na gore, utknalem w pewnym momencie.
http://patrz.pl?196728
(przepraszam za jakosc screena, ale musialem go zapisac w gifie) mam sie dostac tam, gdzie jest czerwona strzalka. Za sciana sa dwie krawedzie, ale nigdzie nie da sie z nich skoczyc, zaz to na gorze jest polka z apteczka i nabojami. Nie wiem co robic:) Najlepiej zeby mi ktos mi pokazal na screenach co zrobic

zibeusz 
Nowicjusz

Posted: 09-06-2007, 15:59   

Witam jestem pierwszy raz na tm forum mam pytanie .Jestem w egipcie Obelisk of Kahoomon opuscilem dwa mostyi zabralem dwa przedmioty i nie wiem co dalej.ide mostema tam ostrza przechodze je skacze na slup dalej przez zamykajaca sie scianei klops tu jest koniec nie moge za chiny przeskoczyc na srodku slup a wten slup wala sciany dajcie sejwa po skoku albo powiedzcie czy ide w dobra strone

zakid 
Student

Posted: 09-06-2007, 16:35   

tez sie dlugo meczylem z tym momentem (jakies 50 minut). Nie mozna tego obejsc. trzeba wyczuc odpowiedni moment zeby skoczyc. Najlepiej wykonac skok gdy sciana jest jeszcze zamknieta. Wteedy ona sie otwiera gdy ladujesz na slupie i wtedy trzeba szybko skoczyc dalej. Musisz tez odpowiednio skoczyc zeby lara nie wyladowala na jednej nodze, bo wtedy to juz nie da rady...

ja ponawiam moje pytanie (dwa posty wyzej)

groza 
Student

Posted: 09-06-2007, 16:59   

zakid - jak zdobędziesz te 4 rzeczy (oko horusa, cos tam anubisa itd) to masz wpaść do wody pod tym obeliskiem z mostami, tam jest podwodny korytarz otwarty.

Chyba, że tam właśnie poszedłeś i nie wiesz co dalej? jeśli tak, to zrób screen przy jakiej sali jesteś (jakaś sala charakterystyczna), bo na tym screenie, to za chiny nie wiem, gdzie jesteś

zakid 
Student

Posted: 09-06-2007, 17:12   

nie o ten moment chodzi, jestem troche wczesniej.
http://patrz.pl?196754
mam nadzieje ze teraz jest lepiej. Jest to dosyc spora lokacja, gdy do niej sie wchodzilo na dole byly 3 mumie. Jest to widok z perspektywy polki na ktorej znajduje sie apteczka. Mam sie dostac tam gdzie jest strzalka.
Po prawej stronie tego duzego amuletu widac takie dwie polki - zgaduje ze do czegos one sluza, jednak nigdzie nie da sie z nich skoczyc.

groza 
Student

Posted: 09-06-2007, 18:17   

zakid - zejdź na dno sali. Na lewo od posągu anubisa na ziemi jest w kącie sali podwyższenie, właź. Spójrz na prawą ścianę: jest tam kółko do strzelenia linką. Będziesz biegał po ścianie. No i tam stara śpiewka: masz się bujnąć w lewo i skoczyć za siebie (odskoczyć od ściany): skoczysz na taki jakby schodek (pod nim jest zjazd przy ścianie). Potem po tych schodkach wejdziesz na górę.

BB 
Student

Posted: 09-06-2007, 23:03   

mam pytanie bo nie mam poijecie jak am sie dostac na tamta polke, lara nie chce tam doskoczyc a nie wiem jaki moze byc inny sposob.?. hm to jest chyba 2 poziom w egipcie
pomocy!!
a to screen >> http://voila.pl/qotfv/index.php?get=1&f=1

Szwedes 
Nowicjusz

Posted: 09-06-2007, 23:17   

Quote:
mam pytanie bo nie mam poijecie jak am sie dostac na tamta polke, lara nie chce tam doskoczyc a nie wiem jaki moze byc inny sposob.?. hm to jest chyba 2 poziom w egipcie
pomocy!!
a to screen >> http://voila.pl/qotfv/index.php?get=1&f=1

Musisz sie rozpedzic i wybic sie przed sama krawedzia wtedy doskoczysz :) Pocwicz sobie pare razy to Ci sie napewno uda :pozdro:

BB 
Student

Posted: 09-06-2007, 23:27   

Szwedes > dzieki wielkie.
tego sie wlasnie obawialem :) cwiczylem juz i jakos nie moge tam doskoczyc;/

regis 
Nowicjusz

Posted: 10-06-2007, 08:37   

a ja mam problem tutaj:

ide na góre i nie moge dac rady na tym najwyższym miejscu gdzie zwisa sie z linki, co tam trzeba zrobic? podciągnąć sie na lince rozchuśtac i wskoczyć na występ po prawej?? - nie wykonalne :| nie zdąze sie dobrze rozchuśtac na skróconej lince i tną mnie ostrza...

to jest moment w którym po zdobyciu trzech artefaktów poszedłem w czwarte drzwi, przy jedynym nie zwalonym moście

regis 
Nowicjusz

Posted: 10-06-2007, 08:58   

dałem rade... pare godzin sie z tym męczyłem :fire:
i jak zwykle rozwiązanie okazało sie banalne a ja kombinowałem :/

lukibuki12 
Nowicjusz

Posted: 10-06-2007, 09:47   

Mam już eye horusa ,ankh,cos tam anubisa ale niewiem jak otworzyc 4 most pomocy :) :) :)

regis 
Nowicjusz

Posted: 10-06-2007, 09:55   

lukibuki12 wrote:
Mam już eye horusa ,ankh,cos tam anubisa ale niewiem jak otworzyc 4 most pomocy :) :) :)

wchodzisz w kolejne drzwi...
a dalej skaczesz skaczesz hustasz sie na lince itp :P
na youtube.com jest duzo filmików właśnie w drodze do otwarcia 4 mostu

polskibond 
Nowicjusz

Posted: 10-06-2007, 11:18   

Gdzie jest relig w Sanctuary of the Sciop?Prosze o pomoc i z góry dzięki za odpowiedź. :pozdro:

gizio 
Praktykant

Posted: 10-06-2007, 11:37   

było o tym na tej stronie.wysil sie troche i poczytaj a nie zawracasz głowe innym

_bolek_ 
Nowicjusz

Posted: 10-06-2007, 16:43   

ja tam w sumie wiekszych problemow z samym tr niemam ale niemoge sobie dac rady z jednym miejscem, juz 20min prubuje sie tam dostac i niepojde dalej puki sie niedostane i niewezme tego co tam lezy.
[img=http://img480.images...ytuuha9.th.jpg]

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo