FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Kogo najbardziej lubię zabijać?
Author Message
A_DAM 
Podróżnik

Posted: 05-05-2005, 18:03   

ale tylko wtedy, kiedy trzeb asie namyslec, a nie np. nastrzelac, boi to wtedy wlasciwie zadna zabawa 30 min. przytrzymac ctrl

Kyo 
WoTR Team

Posted: 05-05-2005, 18:20   

Ja tyż lubie załatwiać bossów. Zwłaszcza tych, którzy mają dużą przewagę nad Larą. Pokonanie takiego daje mi ogromną satysfakcję :mrgreen: Lubiem T-Rexa, Sophie, Willarda, Setha, potwora bez nóg z TR1, Natle, jeźdźca z TR5 (ale czy to boss??) oraz tego gostka - bossa z Indii w TR3.

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Posted: 05-05-2005, 19:56   

Ja z kolei nie lubię bossów - :( Najlepiej zabija się ludzi :P To kocham najbardziej. No i czasem fajnie jest zabić jakieś mało inteligentne zwierzę :P

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 06-05-2005, 09:02   

Kyo -> Jakiego jeźdźca z TR5? :shock: Chyba chodzi Ci o tego metolowego tumoka na koniu z TR4...? :P

lara_croft 
Obieżyświat

Posted: 06-05-2005, 11:17   

dołączę sie do was i powiem, ze tesh lubię zabijać bossów. A tak wogóle to lubię zabijać wszystko co mi stanie na drodze (oczywiście jak najmniej zwierzątek, tylko wtedy zabijam zwierzątka, gdy przeszkadzają mi w wykonaniu jakiejś ważnej misji ) :lol: :roll:

ArVen086 
Podróżnik

Posted: 06-05-2005, 13:36   

Kyo -> pokonanie jeźdźca z TR 5?? Lara miała jedynie 16 lat i wiele nie mogła zdziałać :P Ja raczej nie miałam satysfakcji po przeczytaniu paru linijek z książki :P

lara_croft 
Obieżyświat

Posted: 06-05-2005, 13:39   

Taaak, przeczytała kilka linijek magicznego textu i jeździec na koniu nie mógł jej ani księdza zaatakować. :lol:

larcia 
Obieżyświat

Posted: 11-05-2005, 14:32   Re: Kogo najbardziej lubię zabijać?

Szczerze mówiąc ja bym zabiła Kurtisa Trenta bo według mnie gra się nim nie potrzbnie!Mój tata sie wnerwił gdy zobaczył,że prócz Lary gra się Trentem!

Frik 
Obieżyświat

Posted: 11-05-2005, 16:05   

Ja tam zabijam wszystkich co stoją Larze na drodze :mrgreen: Fajne są także (pomocne) :614: bugi. Np. w TR4 można łatwo zablokować gościa na koniu i go załatwć w spokoju...

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 11-05-2005, 16:07   

Możesz opisać ten bug dokładniej? :lol: Przyda się ;)

lara_croft 
Obieżyświat

Posted: 11-05-2005, 16:21   

Własnie, jush mi się znudziło to ciagłe uciekanie przed tym rycerzykiem...Frik powiedz to wreszcie ;)

Frik 
Obieżyświat

Posted: 11-05-2005, 16:22   

OK. Opisze jak umiem najlepiej. :mrgreen: A więc czytać :568: :wink:

A więc walczymy z gościem w dużejk sali. W sali obok jest taki ścięty klocek a na górze taka "krata z wizerunkiem"
A więc teraz ustawiamy się Larą plecami do klocka dość blisko ściany bocznej. Gdy jeździec na nas ruszy to skaczemy kilka razy do góry. Po kilku razach odskoczymy a koleś powinien się zablokować i cały czas biec w miejscu. Jesli się nie uda to powtórzyć czynność.
A i by go załatwić trzeba podbiec i strzelać ale wtedy jeździec bedzie próbować nas capnąć. A więc uciekamy a potem powtarzamy szturm :mrgreen: :mrgreen:

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Posted: 26-01-2007, 13:40   

Ja pamiętam jak kiedyś w TR2 ,,na brzegu" płynąlem takim tunelem po sekret i apteczkę. no i plynę, płynę, wziąłem i spowrotem. Już dopływam a tlenu został mi tylko malutki stopień no to ja już się w ostatniej chwili wynurzami i lara Haaaaaa.... i umiera~!!. Lubię zabijać Larę skacząć na główkę. Szkielety zabijałem kiedyś z Shotguna w przepaść. Potem postanowiłem szczelać im z kuszy w czachę. Bez głowy tak ładnię wyglądają... Uwielbiam się wyżywać na Sethie. W Temple of Horus Revolwer i szczelam z bliska do Setha w te jego skrzydła czy coś. On nie może wtedy zaatakować i robi fikołki do tyłu ;) :matrix: .

Boone 
Obieżyświat

Posted: 26-01-2007, 13:53   

Kogo najbardziej lubie wykańczać?

- mityczengo demona którym włada Amanda, szczególnie w Kazahstanie gdy męczę go tym działkiem i odbieram energię :p
- eliminować ludzi Rutlanda pędząc na motorze w Peru
- tradycyjnie lubię pozbawiać szkielety czaszek :>
- walczyć z Yeti w TR2

Zwykle zabijam Larę skacząc w przepaść na główkę, w TR7 podczas cut-scenki gdy Lara pędzi na motorze w Tokio i robi obrót na lince nie naciskam przycisku i dziewczyna zalicza reflektor , w Nepalu lubie patrzeć jak frunie z samolotem w dół... :p

Rob3rt 
Podróżnik

Posted: 26-01-2007, 14:41   

ooo... moja kolej :D Najbardziej lubie strzelać do dinozaurów w TR3 :)

A zabijać Lare? Hmm... nie, wogóle nie lubię jak Lara się wykańcza - bo trzeba Load brać :D . Ale jeśli już - to każdy jeden upadek w TR:AoD - bo robi "fenomenalne sztuczki techniczne" ze swojego ciała :D

Lareczka 
Praktykant

Posted: 26-01-2007, 14:58   

Ja najbardziej lubię zabijać napakowanych kolesi z tr2 :) .Wydają takie fajne odgłosy jak sie ich zabije albo jak wchodzą gdzieś wyżej xD

Maati 
Obieżyświat

Posted: 26-01-2007, 15:01   

Uwielbiam rozwalać:
-ostatniego bossa z TR1
-mutanty z TR3
-Sophie
-i całą reszte wrogów w TR :)
A co do śmierci Lary to:
-skok w pole minowe
-to jak rzucał lara potwór końcowy z TR1
-skok z samej góry szybu windowego z TR5 lub smierc w spadajacej windzie
-smierć w motowrówce z TR2
-śmierć w wagoniku z TR3
-ręka midasa z TR1
-i najbardziej spadać z wyskokości w Legend :) Niesamowite sztuczki robi

Alisasi 
Podróżnik

Posted: 26-01-2007, 19:37   

Kocham strzelać(kurde, CZEMU NIE MOGĘ ZABIĆ?!) do lokaja w III TR! Rzecz najbardziej odświeżająca że tak powiem po całym ciężkim szkolnym dniu.

Kocham zabijać tygrysy z granatnika w TR II na samiusieńkim początku(kodami bronie swoją drogą, inna kwestia :) )

Kocham zabijać kobry w Nevada Desert

A najbardziej lubię zabijać Sophię w TR III(sposobem, sposobem...)

Kolka:) 
Podróżnik

Posted: 28-01-2007, 21:24   

a ja tam lubię w trl zwykłych ludzi amandy i rutlanda... są banalni a do tego można ich zabijać na kilka fajnych sposobów ;) mam na myśli te spowolnienia i ślizgi czy jakto się tam zwie :pozdro:

ADR 
Podróżnik

Posted: 28-01-2007, 22:49   

ja najbardziej lubie zabijac ludzi Bartoliego :matrix: :P oczywiscie w tr2 jak by ktos nie wiedzial

Olina 
Student

Posted: 29-01-2007, 12:57   

Ooo... ja uwielbiam dać kopa tym szkieletom z AOD. Zwłaszcza, że mogę to robić w nieskończoność, bo nie da się ich zabić. Gorzej, jak np w laboratorium Eckharda wpadną do tamtejszej wody. Wtedy już nie mam kogo kopać ;(

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Posted: 18-09-2007, 18:39   

Ja za to lubię pobawić się ze zwierzętami (w rzeczywistości nie zrobiłabym im krzywdy...!!!).Zwłaszcza takimi dinozaurami:P . Lubię też przeciwników z TR5 - zwłaszcza takiego jednego upierdliwego- nazwałam go Zgredek (tak jak mój brat:P)-wiecie o kogo chodzi :)

Integral
Ja nie wiem :p

www.versicolor.blog.onet.pl

al-Kahinat 
Podróżnik

Posted: 19-09-2007, 08:47   

Avi staje się coraz bardziej tajemnicza i mroczna. Ale nie przyjmujemy już do klubu mhhroczniaków.

Kogo najbardziej lubię siec? Nie, nie zwierzątka. Najbardziej lubię siec bossów. Bo i sadysfakcja i inne pochodne. Zresztą przeciwnicy ludzcy potrafią być tak upierdliwi, że trudno polubić ich koszenie, zwłaszcza w sławnej grze TR 2...

slawciun 
Podróżnik

Posted: 19-09-2007, 20:08   

łeee..
ja wole łązic po tych starych ruinach :P

no a zabijac?
to hm..

te małe pajaczki z tr2 na poczatku :P
sa takie male.. i smiesznie skacza xD :P

:pozdro: :wotr:

ja-marta 
Obieżyświat

Posted: 19-09-2007, 21:09   

slawciun wrote:
te małe pajaczki z tr2 na poczatku
sa takie male.. i smiesznie skacza

ech blech pajaki fuj... :P

Ja najbardziej lubie zabijac ludzi z Legend (efekt spowolnienia :D ), Sopie z tr3, trupy z tr4, robotow w Iris tr5, raptory w anniversary i wielkiego robala rowniez z ann. :D

http://leditor.prv.pl/

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo