FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Ulubiony czarny charakter w TR to...
Author Message
Frik 
Obieżyświat

Posted: 25-02-2006, 10:53   

Kasia Trent wrote:
Nie, Yakuza to cała ogranizacja, a mi chodziło o oddzielnych typków :P ;)

Ale to mafia, a nie jakaś niezorganizowana banda więc musi mieć jakiegoś bossa. :) A to już się zalicza. :P

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 25-02-2006, 11:16   

No tak, a skąd wiadomo, że bossem nie jest własnie Rutland? Też może być.

Frik 
Obieżyświat

Posted: 25-02-2006, 11:21   

Kasia Trent wrote:
No tak, a skąd wiadomo, że bossem nie jest własnie Rutland? Też może być.

Masz rację ale mnie jakoś nie wygląda na japońskiego bossa mafijnego ale któż wie? Myślę jednak, że będzie trochę więcej czarnych charakterów niż tylko Rutland.

Kamcia 
Obieżyświat

Posted: 25-02-2006, 19:56   

Dobrze by było... Jeden czarny charakterek szybko mógłby się znudzić... :P Myślę, że napewno dadzą więcej bossów, bo wtedy będzie ciekawiej. :) I będzie trudniej. :p
Nigdzie nie czytałam, że Anaya przejdzie na ciemną stronę... Albo nie pamiętam. :P Skąd to wiadomo? :) :P

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 25-02-2006, 20:15   

Można coś więcej o tym tajemniczym Rutlandzie? To jest ten gość z avatoru Slawciuna?

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 25-02-2006, 23:09   

Dokładnie. Wiecej o nim znajdziesz na WoTR:

JAMES RUTLAND JR. - James Rutland Jr. dorastał w ogromnym bogactwie i przywilejach. Wstąpił do West Point i szczęśliwym trafem został odznaczony za swoje własne zasługi. Jest zadowolony z tego, ponieważ dało mu to zdolność samodyscypliny i siłę, którą wykorzystuje teraz, gdy jest wolny od wosjka . Jest charyzmatycznym mężczyzną, przyzwyczajonym do dostawania wszystkiego, co zechce. Jednak tymczasem obiekt jego pożądania jest także poszukiwany przez Larę Croft.

larcia 
Obieżyświat

Posted: 26-02-2006, 17:58   

A dla mnie ulubionym czarnym charakterem był Kurtis Trent :P
Dlaczego czarny charakter??
Bo posuł grę!
Dlaczego ulubionym?
Bo się na nim wyżywałam i ściągałam save'y z innych sron po etapach z nim :P

Głupek był z niego :P
Mam nadzieję,że nie żyje!

Kamcia 
Obieżyświat

Posted: 26-02-2006, 20:24   

Quote:
Głupek był z niego :P

Larcia jak możesz? ;( Kurtis był fajny, poza tym pomógł Larze i nie był czarnym charakterem! :P Nie rozumiem Cię. :P To że trochę upierdliwy, to co? :P Można się przyzwyczaić. :P

Boone 
Obieżyświat

Posted: 27-02-2006, 08:32   

BRAVO LARCIA! :lol: Popieram Kurits zepsół grę tymi swoim powolnymi ruchami...itd.
Mnie też jak nie którym sie nie spodobał i do TR jakoś nie pasuje,w dodatku był konkurencją dla Lary. Pamiętacie jak ludzie z Core Design mówili że stworzyliby kolejne gry z Trentem? A co wtedy byłoby z Larą? Emerytura? Dobrze że go nie ma...

Enlieen 
Student

Posted: 27-02-2006, 15:06   

Tez was nie rozumiem. Kurtis czarnym charakterem? Mnie wnerwialy mnie tylko te jego "slimaczane" biegi. Moze Core teraz bedzie robic gry z Panem Trentem bo nastepne TR robia Krysztalki.A wracajac do tematu,niech dadza wiecej bossow w TR 7 to moze znajde nowy ulubiony czarny charakter.

lara_croft 
Obieżyświat

Posted: 28-04-2006, 09:36   

A ja po zagraniu w AoD, zmieniłam nieco zdanie o ulubionym czarnym carakterze ;) Otóż, teraz jest to Eckhardt i Karel, dwaj ostatni bossowie w AoD, a szczególnie ten Ekhardt, gdyż jego postać była dosyć złożona, i przyprawiało mnie to o dreszczyk, jak miałam z nim walczyć. No i te jego niezwyciężone (do czasu) moce... a Karel? Ot, tkai gostek, na deser, podczas kończenia AoD :) No i ewentualnie moge dodać Boaz do listy, chociaż musiałabym się długo zastanawiać, czy warto :)

Diabolique_TR 
Nowicjusz

Posted: 13-05-2006, 11:00   

Stwór,który mnie zaciekawił to Nephillium..ponieważ mało o nim wiadomo i jest bardzo tajemniczy. Podobał mi się także boaz(chociaż fabuła i błędy w grze nie pozwalają mi dobrze pamiętać tą część). Ciekawy pajączek i podobał mi się motyw , którym na animacji widzieliśmy jak pająk pożera tą kobiete:). Także boaz jest moim ulubionym przeciwnikiem

lady croft 13 
Student

Posted: 01-11-2006, 12:18   

Ja najbardziej lubiłam Pierre'a i Larssona.Za ich świetne poczucie humoru,ciągłą rywalizacje między sobą i chęć zabicia Lary.Lara zawsze górą i nigdy im się nie dała!
Lara górą! :690: :hehe:

Goku 
Student

Posted: 08-11-2006, 17:00   

Moimi ulubionymi czarnymi charakterami są Larson i Pierre...A w szczególności Larson(Te sceny w Streets of Rome są świetne :P )

Ubu 
Nowicjusz

Posted: 11-11-2006, 15:07   

Sophie roxs :) . Bezwzględne, silne, morczne, szatańskie i piękne kobiety chcące władzy i mocy, to jest to :) . No i Larson i Pierre są zabawni :) .

Lareczka 
Praktykant

Posted: 11-11-2006, 15:49   

Mnie się najbardziej podobał ten potwór na końcu tomb raider 1. Lubiłam biegać naokoło i nawalać do niego ze zwykłych pistoletów :-P

Nought 
Nowicjusz

Posted: 30-12-2006, 11:38   

Ja jestem przekonany (w pzreciwieństwie do niektórych fanów na tym forum) która postać z całej serii TR (niestety tylko obejmująca PSX'a) jest moim ulubionym czarnym charakterem. Jest to postać Pani Natli, a to głównie ze względu na to że jest taka nieustępliwa, bezwzględna i bezlitosna. Te cechy charakteru bardzo mi się podobają i idealnie pasują do postaci będącej wrogiem głównej bohaterki.
Kurczę, gdybym mógł wybrać jeszcze jednego to z pewnością byłby to Marco Bartoli!
Wywarł na mnie taki wpływ, że jakieś szalone myśli mi do głowy przychodziły, scena przerywnikowa podczas której Marco Bartoli bez niepokoju wpycha sobie mistyczny sztylet Xian w serce jest przerażająca! Tym okaleczeniem siebie wprowadził atmosferę zamętu w świątyni.

Serek 
Praktykant

Posted: 31-12-2006, 11:32   

Pieere, Natla, Amanda. Von Croya nie nawidzę, staruszek gópi^^. Pieere jest dosyć fajny i zabawny. Natla to już wspomnienia z TR1 była fajna, a Amanda jest ładna :) .

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Posted: 31-12-2006, 12:02   

Moimi ulubionymi czarnymi charakterami sa Larson i Pierre :D bardzo dobrze wspominam walki z nimi i ich "wejscia" xD serii potrzeba wiecej takich indywiduów :690:

Lara13 
Praktykant

Posted: 31-12-2006, 13:06   

Ja też ich lubię, są tacy ''gupkowaci'' :-P .Ale najbardziej lubię chyba Amandę, a co do Von Croy'a to nie wiem już czy mam go lubić czy nie, bo przecież nie był fair wobec Lary np. w TR4 jak zabrał jej Amulet of Horus (jeśli dobrze pamiętam)

Boone 
Obieżyświat

Posted: 31-12-2006, 13:52   

Myślę że takim czarnym charakterem był Eckhart,bezwzględny tyran,morderca...
Postać niebezpieczna i inteligentna, posiadająca niezywkłe siły i wpływy. Pragnący niesmiertelności ludzki demon... Postac jak z koszmaru,przy nim nawet Amanda wygląda jak dziewuszka z piaskownicy :pozdro:

ADR 
Podróżnik

Posted: 28-01-2007, 17:48   

MOj ulubiony czrny charakter to Bartoli :)

K@t
A moim ulubionym zajęciem jest wlepianie warnów za krótkie posty :)

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Posted: 29-01-2007, 08:25   

Najbardziej wkurzający - Larson i Pierre w pierwszej części
Najbardziej lubiany - Larson i Pier w Chronicles.
Troche mniej, al też bardzo lubiany - Werner von Croy.
:) The End :(

Olina 
Student

Posted: 29-01-2007, 12:51   

taaa.. larson i Pierre byli tacy inteligentni i błyskotliwi... ehh.. xD
Oprócz nich jeszsze lubię tego super kucharza z Chronicles [ktos juz o nim wspominał] i te chodzące kościotrupy z AOD. Tak fajnie sie skradali i możnabyło im dać kopa. ubaw miałam przy tym :)

Niezapominajka 
Podróżnik

Posted: 29-01-2007, 21:06   

Hehe, ja też polubiłam Larsona i Pierr'a :690: . Oni byli najlepsi! Potem podobał mi się jeszcze wujaszek Von Croy xD .
Z takich mniej znaczących czarnych charakterów podobały mi się nawet kościotrupy z TR4... Fajnie wyglądały jak biegały bez głowy :690:

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo