FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Najlepsza Lara

Jaka Lara jest najlepsza?
Lara FMV TR1
1%
 1%  [ 2 ]
Lara FMV TR2
1%
 1%  [ 2 ]
Lara FMV TR3
3%
 3%  [ 6 ]
Young Lara FMV TR4/5
2%
 2%  [ 4 ]
Lara FMV TR4/5
3%
 3%  [ 6 ]
Lara in-game TR1
1%
 1%  [ 2 ]
Lara in-game TR2
3%
 3%  [ 7 ]
Lara in-game TR3
1%
 1%  [ 3 ]
Lara in-game TR4/5
6%
 6%  [ 11 ]
Lara in-game TRAOD
20%
 20%  [ 36 ]
Lara in-game TRL
16%
 16%  [ 29 ]
Lara in-game TRA
9%
 9%  [ 17 ]
Lara in-game TRU
28%
 28%  [ 50 ]
Inna...
1%
 1%  [ 3 ]
Lara z Guardian of Light
0%
 0%  [ 0 ]
Lara - Tomb Raider 2013
0%
 0%  [ 0 ]
Voted : 178
Total Votes: 178

Author Message
Anika 
Student

Posted: 21-01-2009, 09:10   

Oczywiście, że młoda Lara z 4/5. Ma w sobie coś z takiego totalnego dziecka, małej dziewczynki. Jest naturalniejsza od dorosłej Lary, no i te kucyki... Na dodatek podoba mi się to, że jako szesnastolatka nie może korzystać z broni palnej, a jedynie z własnej logiki i sprytu. Co do grafiki - nie jest tak kanciasta i ma bardzo ładną twarzyczkę, a dwa kucyki kołyszą jej się na wietrze badzo naturalnie, nie przypominając zmutowanego kucykowarkorza z trójki.
No, tyle mojego co się nagadałam ;>

Esmeralda 
Wombat

Posted: 21-01-2009, 11:00   

Pierwsze miejse Lara z Legendy. Miała fajny kucyk i brązowe włosy . Podobał mi się też makijaż oraz strój. Drugie miejsce zajmuje Lara z Underworlda . Podobał mi się jej strój do nurkowania i długie czarne spodnie . Trochę bardziej postarzona ,ale nadal wygląda młodo. :jumper:

Sadamus 
Nowicjusz

Posted: 21-01-2009, 12:24   

Zdecydowanie najbardziej przypadła mi do gustu Lara z TR3 - w sumie wygląda tak samo w TR2 jednak polepszono nieco jej wygląd w 3 częsci. Lara z 4 i 5 części jest jak dla mnie za gruba na twarzy i ma martwe oczy. Na drugim miejscu Lara z Underworld - wygląda naprawde świetnie, pomijając znakomitą grafike - jej wygląd jest naprawde żywy.

Ksandarus 
Praktykant

Posted: 20-02-2009, 22:43   

Najlepiej wyglądająca lara oczywiście z TRU. Najlepiej jak do tej pory wyglądający strój i ten brąz :P . Zdecydowanie wygląda najbardziej Larowato :D

Phoebe Poison 
Podróżnik

Posted: 20-02-2009, 22:56   

Ksandarus wrote:
Najlepiej jak do tej pory wyglądający strój i ten brąz :P . Zdecydowanie wygląda najbardziej Larowato :D

Oj tu bym się kłóciła, przymiotnik imo niewłaściwy. Dobrze może wyglądać, ładnie może wyglądać, ale najbardziej "Larowatym" strojem pozostaje na zawsze ten:

Proto 
Student

Posted: 22-02-2009, 10:36   

Zaznaczyłem Lare z Legendy. IMO w Legendzie jest najładniejsza i najbardziej pociągająca :P a poza tym (już nie mówiąc o wyglądzie) jej charakter i cały ten sarkazm sprawiają że ilekroć wracam do Legendy to wciąż gram z taką samą przyjemnością jak za pierwszym razem. Na drugim miejscu postawiłbym na AOD'a. Jak już ktoś wspomniał ten jej pogardliwy wyraz twarzy jest genialny czego nie można powiedzieć o TRU gdzie Lara jest jakaś taka nijaka... Ale to tylko moja opinia :)

queue 
Nowicjusz

Posted: 23-02-2009, 18:41   

zdecydowanie Lara z TRU. Świetnie dopracowane szczegóły i ciekawe kostiumy. :)

[ Komentarz dodany przez: kluz_kaa: 23-02-2009, 18:51 ]
Trochę więcej treści.

Scion 
Podróżnik

Posted: 23-02-2009, 18:58   

In - Game TR5 :)

Jako, że to mój ulubiony TR, oraz za ten cudowny strój z Rosji ;P
Za klasyczny strój również, gdyż to ostatni kiedy się pojawił(NIE LICZĘ TRA)

Jakbym miał wybrać inną - zdecydowanie AoD, za całokształt :)

:pozdro:

Ksandarus 
Praktykant

Posted: 23-02-2009, 23:25   

Lara Z TRU ma coś w sobie ze starszych części , podoba mi się jak się naturalnie porusza. jej ubrania są wspaniałe ( no z 4 razy jak grałem dostała ataku padaczki ale to pominę :mrgreen2: ) . Na drugim miejscu będzie z TR 4 klasyczny wygląd . Na trzecim TRL ta Lara najmniej przypomina inne . AOD dopiero na czwartym miejscu , spodobała mi się jej twarz , ale jednocześnie jest jakby kwadratowa :P . Nie zwracając uwagi na to że jak często jej nogi znikały a warkocz zapadał się do środka ciała tak jak gdyby nic nie było oprócz niego. :( :wotr: :narka:

venturio 
Podróżnik

Posted: 27-03-2009, 17:29   

Aj... trudny wybór.
Nie wezmę udziału w ankiecie, ale napiszę kilka słów, co sądzę o poszczególnych Larach.
Jeśli chodzi o Tomb Raider IV to podobała mi się młoda Lara (fajne dziewczęce kitki), ale starsza Lara też prezentowała się fajnie, najfajniej chyba z klasyków, no chociaż jak sięgnę pamięcią to ta z TRV nie wiele się różniła.
W TRL Lara IMO miała fajny makijaż, ładną twarz, sylwetkę, i dostęp do stroju z klasycznego TR :p . w TRA twarz Lary miała troszkę za mało wyrazu, jednak ogólnie model twarzy fajny. W TRU Lara jest bardzo ładna, chociaż jak marszczy czoło to trochę śmiesznie wygląda.
Hmm... jak już pisałem nie wezmę udziału w ankiecie, więc biorę udział w ankiecie wbrew sobie i głosuję na Larę z TRIV.

Lolita 
Nowicjusz

Posted: 28-06-2009, 20:03   

Z TR classic to ta z TR4/5.Ze wszystkich classic'ów wydaje mi się najbardziej naturalna.
A z next-genów to ; TRL ,zapadła mi jakoś w pamięć,miała to coś (zwłaszcza ten swój legendowski strój)
No i z TRU, cud,miód,orzeszki.Ta twarz i stroje .
TR3 in game... może być 8/10 .

Marlencia34 
Nowicjusz

Posted: 01-07-2009, 14:11   

Dla mnie najlepsza Lara to Lara z TRL.Wybrałam ją ponieważ dla mnie ten model Lary jest bardzo ładny i dopracowany(to moje zdanie).Wcześniej znałam tylko tą "młodszą" Larę z poprzednich części.A jak kupiłam Legendę to tak odrazu do tej "Lary z Legendy".

POŁĄCZONE-------------------------------------------------------------------------------

Proto wrote:
Zaznaczyłem Lare z Legendy. IMO w Legendzie jest najładniejsza i najbardziej pociągająca :P a poza tym (już nie mówiąc o wyglądzie) jej charakter i cały ten sarkazm sprawiają że ilekroć wracam do Legendy to wciąż gram z taką samą przyjemnością jak za pierwszym razem. Na drugim miejscu postawiłbym na AOD'a. Jak już ktoś wspomniał ten jej pogardliwy wyraz twarzy jest genialny czego nie można powiedzieć o TRU gdzie Lara jest jakaś taka nijaka... Ale to tylko moja opinia :)

W 100 % się zgadzam :D

Integral 
Archeolog

Posted: 17-07-2009, 12:05   

Pierwszy post w tym temacie pachnie mi niezdrową fascynacją zlepkiem polygonów wyświetlających się na płaskim ekranie, dodatkowo towarzyszy temu potężne poczucie deja vu... Też tak macie?

Co do naj-ulubieńszej i naj-naj-Larowej (tu cały szereg różowych emotek, by dopełnić kamuflażu w dyskusji), bezsprzecznie na pierwszym miejscu figuruje u mnie Lara z TR1. Chociaż od wrzuconych tu naj-ulubieńszych renderów Bro wolę chociażby ten okładkowy (nie mówiąc już o tym, że największe wrażenie i tak robiły wszelkie wariacje z jej dwukołowcem).

Potem pewnie Lara z TRU. Najnormalniejsze proporcje (niestety, być może rozczaruję fanów wydłużonego tułowia, podnoszonego biustu i skarłowaciałych kolan, ale Lara z Legend NIE jest realistyczna :p ), pierwsze w serii naprawdę normalnie wyglądające nogi i ładna, kobieca twarz zachowująca charakterystyczne dla Lary rysy (ten nos coraz bliżej normalności). I ogółem smacznie im wyszła, moim skromnym najseksowniejsze wcielenie Lary od 6. części w górę.

K@t 
Spectre

Posted: 17-07-2009, 12:25   

Lara Legędowa to wygląda dobrze, ale jedynie od piersi w górę :p Tak poza tym to dość pokracznie, podobnie z TRA. W TRU jest świetnie, proporcjami rzeczywiście zbliżona do Lary AoD, ale imo niezaprzeczalnie ładniejsza. Lara klasyczna (tj. TR1-5) to już inna bajka, w sumie mimo zlepku kilku polygonów były to jej najsympatyczniejsze wcielenia do tej pory :D Nie wiem, może ten permanentny mars na czole w TRU wkurza na dłuższą metę.

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Posted: 17-07-2009, 12:27   

Jedynka neee?
Moje faworytki to Lary z TR2 i TR3 - ten model Croft jest chyba najbardziej rozpoznawalny ze wszystkich. Jakbym się decydował na podobiznę Lary w formie tatuażu to właśnie wybrał bym tą. Oczywiście troche ją bym zmodyfikował np. zmieniając warkocz, który wygląda jak sznurek parówek na jakiś bardziej realistyczny.

Potem pewnie Lara z TRU... (I dalej macie o jeden post wyżej ;) )

Integral 
Archeolog

Posted: 17-07-2009, 12:41   

K@t wrote:
Lara Legędowa to wygląda dobrze, ale jedynie od piersi w górę :p

Zdaje się, że to Kika kiedyś trafnie podsumowała wygląd Lary w Legend - wybielona murzynka. Zgubne skutku kombinacji mikroskopijnego noska z wielkimi ustami. Wszystko kwestią gustu, ale moim skromnym jest to obrzydliwe ;) . Jedyne, co Lara miała "w porządku" od podwieszonych piersi w górę to włosy na artach. Niestety w TRU powrócili do plastusiowych kosmyków, czego swoją drogą kompletnie nie mogę zrozumieć.

K@t wrote:
w sumie mimo zlepku kilku polygonów były to jej najsympatyczniejsze wcielenia do tej pory :D

Wyobraźnia uzupełnia braki, jak zawsze, każdy widział to co chciał :> . Czy gdziekolwiek później trafiły się straszniejsze mumie niż te pikselowate (tym bardziej, że przecież widziane z "daleka") z TR1?

K@t wrote:
Nie wiem, może ten permanentny mars na czole w TRU wkurza na dłuższą metę.

Lara MYŚLI, Kaci :| .
I zależy jak na to spojrzeć, wg mnie lepsze to niż to puste spojrzenie i wiecznie rozchylone usta z TRAOD. Lub "charakterek" z Legendy objawiający się dziecięcą ciekawością świata, dziecięcym uśmieszkiem i równie dziecięcymi ripostami.

Sas_ 
Podróżnik

Posted: 19-07-2009, 13:07   

dziś jakoś nie mogę za dobrze zebrać
Nie rozbijam tego na gry po Prostu najbardziej lubię klasyczną Larę.
Ogółem uwielbiałam stare przerywniki w grze miały swój klimat, cała klasyczna seria była fajna, dialho wymienione wyżej przerywniki zagadki długość gry... Po rozwiązaniu pracy z Core Lara nie jest już taka sama jak kiedyś, w TRU racja Lara była taka nijaka i fakt sobowtór jest ciekawszy dzikie spojrzenie czasem głupkowaty uśmiech i czytałam jeszcze że wypowiada się z nutką satyry. Dziś TR zaczyna być dla mnie zwyczajną grą i niczym więcej dziś w tej grze nie ma nic godnego uwagi i basta. Może mnie za rok zaskoczą ale nie mam już nadziei powiem nawet robią teraz ciekawsze gry...

joker 
Obieżyświat

Posted: 21-07-2009, 23:25   

Moja faworytką jest Lara z AoD oraz TR3.

W AoD podobała mi się ta smukła sylwetka, pociągła twarz i jasna cera. Idealnie dopasowane to wszystko było do klimatu gry i jeszcze ten niesamowity wyraz twarzy o którym wspominał Proto.

W TR3, natomiast, przeważa na plus to że Lara w tej części wyglądała bardzo kobieco. Nie chodzi mi tu o piersi, które akurat są przesadne jedynie na filmach i renderach, ale o całokształt z gry. Wcięcie w taklii pięknie podkreślało jej figure, rumiany kolor skóry znów pasujacy do klimatów i świetnie podkreślony charakter w różnych scenkach.

Sas_ 
Podróżnik

Posted: 22-07-2009, 10:24   

Nie miałam okazji przejść TR3 kiedyś grałam u koleżanki i przeszłam chyba 1 misję w dżungli na PS1 a na kompie to jedynie w demo... Cóż teraz bd miała formatowany komp to może po sformatowaniu pościągam z torrentów jakieś starocie. Sorry że trochę odjeżdżam od tematu. ogółem chyba najbardziej lubię po prostu tą Larę którą stworzyło Core...

Littlelady91 
Student

Posted: 23-07-2009, 10:53   

Hmm mnie sie podobaja wszystkie odslony od TRAOD :) )) Najbardziej jednak Anniversary. Nie wiem do konca dlaczego. Lara po prostu mi sie tam podoba, nie wyglada ani za staro, ani za mlodo. Jak zwykle ma przesadnie duze cycki, ale chyba dzieki temu zdobyla popularnosc wsrod meskiego grona...hmm no niewazne, wg mnie TRA rzadzi :)

Windston Smith 
Nowicjusz

Posted: 27-07-2009, 22:47   

Ja wybrałem Larę z Angel of Darkness, ponieważ ona lubi się ponabijać z ludzi, i ma mroczną osobowość. Te sarkazmy Lary z TRL, to nic innego jak nieudana próba skopiowania tekstów Lary z AOD.
Ps. Mówią, że Lara z Underworld jest najładniejsza. Jak dla mnie to ona wygląda jakby była po czterdziestce, choć w biografii Lary z CD, ma ona gdzieś około 30 lat. :hehe:

Esmeralda 
Wombat

Posted: 28-07-2009, 00:44   

Windston Smith wrote:
Jak dla mnie to ona wygląda jakby była po czterdziestce, choć w biografii Lary z CD, ma ona gdzieś około 30 lat.

Nie . W biografii ma 41 lat . :)

Tonetti 
Podróżnik

Posted: 28-07-2009, 10:47   

Mi najbardziej podoba mi się Lara z AoD i Underworld. W AoD wygląda świetnie, ma taki fajny wyraz twarzy :D I ten ciuch na początku gry (jeansowy)... Ach, Lara w nim wygląda świetnie.

W Underworld jest najbardziej realistyczna, podoba mi się jak marszczy czoło :D I świetny jest ten biały ciuch do pływania, taki seksowny :p

lechu1235 
Podróżnik

Posted: 28-07-2009, 12:21   

najlepsza jest lara z Legendy , później z underworld, anniversary, angel of darkness, a na końcu klasyki;)

fajnie że w legendzie pokazano że Lara ma jakieś uczucia a nie jest robotem do zabijania ;) ale bez przesady! @@ [underworld;)]
w AoD podoba mi się jej wygląd ale i tak TRL rulez!
:wotr:

Sas_ 
Podróżnik

Posted: 11-08-2009, 10:54   

Tak rozważam to wszystko i Najlepsza Lara wydaje mi się z komiksów, z klasycznych TR oraz z AOD. W nowych odsłonach Lara zrobiła się taka grzeczna i jakby cukierkowa. W TRA też mi sie nie podobała nie ten klimat co w pierwszej części. W TRL wszystko było takie sztuczne te ciągłe dowcipkowanie itd. Przyznam rację
Windston Smith wrote:
Te sarkazmy Lary z TRL, to nic innego jak nieudana próba skopiowania tekstów Lary z AOD.
. Ogólnie to dowcipkowanie co chwilę było nie naturalne,a najbardziej dobijał mnie makijaż Lary a tym bardziej w trybie NG, w wodzie wyglądała jak małpa:hehe: .
Szkoda że Lara nie jest juz taka jak kiedyś, Powinni się trzymać pierwowzoru a nie.. Jak dla mnie teraz jest to zupełnie inna osoba, nie ta sama Lara co kiedyś...

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo