FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
krtomb
Author Message
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 27-11-2006, 12:02   krtomb

:510: KRTOMB - PRACE

:510: KRTOMB - PROFIL

:510: STRONA GŁÓWNA DZIAŁU

darekch 
See you in Valhalla

Posted: 27-11-2006, 18:38   

Nowy debiutant w Fan Arcie! :)

Pierwsza praca jest bardzo fajna i ciekawa. Wszystko wygląda naprawdę ładnie, ale twarz wg mnie wyszła Ci trochę niekobieca, a raczej trochę_męska. Włosy robią słabe wrażenie - nie przyłożyłeś się do nich za bardzo. Za to najbardziej w tym rysunku podoba mi się cieniowanie sukienki w okolicach piersi tej kobiety! Wyszło Ci to naprawdę "smakowicie"! ;)

Druga Twoja praca również jest interesująca, tylko tutaj w oczy rzucił mi się za nisko umięśniony brzuch. Wg mnie te mięśnie powinieneś uwidocznić nieco wyżej, bo przy tym talia tej kobiety wygląda trochę dziwnie. Poza tym ręce postaci są zbyt muskularne (czyt.: za duże) patrząc proporcjonalnie do reszty ciała, a dłonie zbyt małe względem masy ramion i przedramion. Tym samym noga jest zbyt "chuda" (?).

Oba rysunki zalatują mi twórczością Michaela Turnera. ;) Ale ok. Rysuj i próbuj dalej! Powodzenia!
:pozdro:

Powerfull_GIRL 
Student

Posted: 30-11-2006, 16:10   

Nawet ładne prace tyle, że w tej pierwszej twarz Lary troche wyszła taka męska, nie zbyt ładna, a druga juz o wiele lepsza, trochę tylko te ramiona takie mocno umięśnione ;)
ale ogólnie fajne
2 praca 8/10 xD
Pozdrawiam
will end right here!!!"

LaryFanka 
Student

Posted: 28-04-2007, 23:47   

Ładne pracki^^ Do pierwszej nic nie mam,a do drugiej mam to, że bardzo ładna jest twarz, ale niestety dlon troche przymala i za bardzo "wyeksponowany" brzuch;p ale Twarz w 2 rlz;3

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo