FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Najbardziej wkurzające momenty w TRAOD
Author Message
Amanda_Evert 
Student

Posted: 23-01-2007, 14:38   

Najbardziej wkurza mnie: Boaz, Boaz, Boaz, jeszcze raz Boaz! Bo Trent rusza się jak, jak... brak słów!!! Nie mam cierpliwości! ; Czerwony Duch, chociaż męczyłam się nad tym tylko 2 godziny ;) ...; Sanitarium; Breath of Hades tak troszkę... iiii...Uwaga, uwaga...Nietoperze w Tomb of Ancients... Wtedy nawet nie miałam SCU... Ale już jest spoko, mam SCU... :) :) :) :)

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Posted: 23-01-2007, 15:14   

Owszem, zgadzam się z przedmówcą. Pojedynek z Boazem był najbardziej denerwującym levelem w TAOD, ze względu na sterowanie. Gdyby sterowanie było poprawione było by dużo bardziej ciekawie :)

Maati 
Obieżyświat

Posted: 23-01-2007, 19:14   

Khm...Wkurzające momenty w TRAOD?Przecież on ccały jest wkurzjący przez to debilskie sterowanie :-P Denerwujaca animaja łazenia po schodach może w Luwrze doprowadzić do białej goraczki.A tak oprócz tego to nie ma takich momentów :)

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Posted: 04-02-2007, 12:57   

Maati-> to nie graj :-P

Mnie wkurzało strzelanie... Modliłam sie o to, żeby wrócił prymitywny sposób walki z poprzednich TR :-P

Barbie 
Obieżyświat

Posted: 04-02-2007, 17:25   

--=AngiE=-- wrote:
Modliłam sie o to, żeby wrócił prymitywny sposób walki z poprzednich TR :-P

Prymitywny? :cry: Był wspaniały, można było strzelać skacząc, można było biegać w kółko wokół celu, można było robić przewroty, strzelać uciekając, nawet jak się zeskakiwało z jakiejś wyższej półki to dało się już w powietrzu korzystać z pistoletów. To nie było prymitywne, to było około 40% zabawy w TR1-5, a każdego wroga można było jakoś fajnie i efektownie załatwić, nie mówiąc o tym, że na niektórych trzeba było mieć prawdziwą taktykę w tych wszystkich skokach i przewrotach. A później nadeszła część szósta i zostało nam... "spacja, łup, łup" :p

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Posted: 04-02-2007, 17:50   

No ok, nie to chciałam powiedzieć ;-) Tak czy inaczej wolałam ten sposób strzelania jaki był w TR1-TR5 niż w najnowszych. W Legendzie niby jest on rozbodowany, ale miesza sie tak samo jak w AOD... Do sterowania w AoD nie mam prawie zastrzeżeń, oprócz tego strzelania, ale w Legendzie... Dobrze że grywałam wcześniej w Legacy of Kain, bo tam było podobnie i szybciej przyzwyczaiłam sie do sterowania Larą... :-)

monia_o 
Nowicjusz

Posted: 04-02-2007, 20:02   

Mnie wkurzało to , że Kurt poruszał się jak słoń ;) cały czas był jakiś sztywny i za wolno się poruszał. Aha i u mnie prawie przez cały czas w grze występował jakiś błąd Lara miała coś przyczepionego do głowy ;) a Trent miał koślawą noge ;)

hugok 
Nowicjusz

Posted: 10-02-2007, 20:53   

Boaz i Paryż ...brrrr
w pierwszym non stop przewrotki pod wpływem "kwasu" a w Paryżu biegłam w koło jak nienormalna....
Czasem też znikała mi 1 noga Lary a w Pradze cały korpus :690: a raz w ogóle zrobiła sie czarna plama na ekranie i to chyba najbardziej mnie wkurzało w tej grze. Dobrze, ze po ponownym starcie gry wszytko wracało do normy (przeważnie) :)

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Posted: 10-02-2007, 21:38   

Ja na moment z Boaz dałem sobię miesiąc przerwy z AOD-em (zacząłem wspominać, przechodzić TR1) Zresztą jak miałem wpaść na to że Kur :censored: tis zmienia cel naciskając end. :narka:

Gloomy Angel 
Student

Posted: 11-02-2007, 11:40   

Ja nie znoszę 2 momentów:
Przesuwania pudeł w Strahov Fortress(zawsze zapominam, jak je ustawić).
I oczywiście BOAZ. Ile się z nią męczę? 5 miesięcy? Rok? Nie, WIECZNOŚĆ!!! Ale już dałam sobie spokój i na razie mnie do niej nie ciągnie.

Rybcia_1993 
Nowicjusz

Posted: 11-02-2007, 20:00   

1.Ja też nienawidze tych leveli w których trzeba chodzić KURTISEM!!!On jest taki powolny......i... wogóle ochydny!!!

2.Nielubie też tego etapu z czerwonym, wrednym duchem!Przeszłam to wprawdzie szybko bo w jeden dzień, ale chyba próbowałam z 50 razy a to było wkurzające!!

3.Nienawidze też tej najochydniejszej rundy z BOAZ!!!Nie dosc że jest tam ten zrąbany pająk to jeszcze trzeba grać KURTISEM!!!Blee....

:690:

Sumiregusa 
Student

Posted: 22-02-2007, 15:41   

mmmm....Boaz i Czerwony Duch :/ Aa...no i ten "potworopies", nie pamiętam jak go się tam nazywało..

Gloomy Angel 
Student

Posted: 22-02-2007, 17:42   

"Potworopies"? Może chodzi Ci o Proto?

K@t
Kolejne i ostatnie ostrzeżenie - pisz dłuższe i bardziej wartościowe posty.

Integral
Już nie bądź taki przeczulony ;]. Choć fakt faktem, nad długością mogłaby autorka popracować.

Sumiregusa 
Student

Posted: 22-02-2007, 22:33   

A co miala więcej napisać :P Tak faktycznie mój pseudo "potworopies" w rzeczywistości nazywał się Proto... i nienawidziłam tego levelu który byl z nim związany..

Gloomy Angel 
Student

Posted: 23-02-2007, 14:38   

Mnie tam Proto pasował... nie bez powodu w końcu został "pupilkiem" głównej bohaterki w moim opowiadaniu :-P A tak w ogóle, ze swojej listy znienawidzonych momentów odchaczam Boaz. Już nie stanowi dla mnie problemu :) Przesuwanie pudeł zostaje- nie znoszę tego.

Eckhard 
Student

Posted: 26-03-2007, 20:34   Najbardziej i najmniej straszne dla Was momenty w TRAoD...

Jakie są wasze najbardziej i najmniej stresujące momenty w TRAoD? Dla mnie każde TR jest straszne, chyba że jest trening to wiem, że "nic nie wyskoczy i mnie nie zabije" :) Ale tak to ciągle się stresuję grając w TR. Chyba, że jest ktoś koło mnie to juz jest lepiej. Strasznie się "pociłem" przechodząc Derelict Apartament Block, ale odkryłem buga i już się nie boję. Tak samo grając chociażby w Von Croy's Apartament bałem się i nie mogłem ciągle zabić kolesia bo mi się ręce trzęsły :053: Najmniej się stresowałem w rundach takich jak: Parissian Back Streets :hehe: , Parissian Ghetto :690: i np. Margot Cavier's Apartament, chociaż po rozmowie z Madzią nie wiedziałem gdzie biec, bo już nie mogłem pocelować w jakikolwiek przycisk ;) Mam nadzieję, że są jeszcze jakieś osoby, które się przynajmniej trochę bały grając w TRAoD....
Cos your X is equal to my Y
But equations pass me by!

LITTLE BOOTS! <333

Lara13 
Praktykant

Posted: 26-03-2007, 20:43   

Ja bałam sie tylko w levelu z Kurtisem-The Sanitarium. Prosektorium było straaaszne :aaa: .Okropny był też następny level, Maximum Containment Area. Te mutanty były przerażające :/ Tak nagle wyskakiwały zza ścian. Okropność.

Eckhard 
Student

Posted: 26-03-2007, 20:48   

Hehe, ja nawet tam nie doszedłem bo się boję! :hehe: Na szczęście są savy... Bo bez nich już bym leżał na cmentarzu... :-P Dla mnie też są te levele straszne. Przecież jak ja oglądałem jak je ktoś przechodził to uciekałem z pokoju! :690:
Cos your X is equal to my Y
But equations pass me by!

LITTLE BOOTS! <333

PaweŁIndyK 
Podróżnik

Posted: 26-03-2007, 22:05   

Nie no masakra xD czego tu się bać..... Ja nienawidzę tej walki z Boaz...nuuudzi mnie!!
Albo pierwszy level w Pradze... też nudny :fuj:

sorek za :offtopic:

zato tr3 i tr4 brrrr... tu to ciary po plecach szły :aaa:

Maati 
Obieżyświat

Posted: 26-03-2007, 22:48   

TR3-czego się bać? :) Kilka posągów,wrzeszcząca Sophia na dachach i kilka innych cudaków.Nic wielekiego xD Ale TR4 no tutaj przyznaje racje Pawłowi.Szczególnie pod koniec było horrorowato :)

A żeby nie było offtopu to najbardziej wkurzajacy momenty to:
-Walka z Boaz
-Walka z tym wężem w Legendzie

K@t 
Spectre

Posted: 27-03-2007, 05:39   

Ale temat chyba tyczy TAOD, jeśli jeszcze czytać potrafię :p

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Posted: 27-03-2007, 08:42   

Brry. Straszne momenty momenty w TRAOD... No szczeglnie Sanitarium i Maximum Containment Area gdy widzimy wszędzie zakrwawione zwloki, ludzi zjadanych przez Proto, chorych psychicznie (tak mi się wydaje), ludzi, którzy w polowie są potwormi brttyy.

Amy 
Podróżnik

Posted: 27-03-2007, 15:28   

Dla mnie najbardziej przerażające i wkurzające momenty gry to te, kiedy trzeba sterować Kiurtisem. W tych poziomach niedość, że Kurtis rusza się jak mucha w smole, to jeszcze nigdy nie wiadomo, kiedy cos wyskoczy zza ściany, poprostu strach człowieka oblatuje jak się za tę grę bierze w nocy (w tych poziomach) przy zgaszonym świetle.... brrrrrr :550: :pozdro:
But I will fight and I will stand

Gloomy Angel 
Student

Posted: 27-03-2007, 15:36   

Straszne momenty? Nie miałam takich :) Raz tylko lekko się wystraszyłam, gdy w Hall of Season szkielet wyskoczył ze ściany :-P

mari 
Podróżnik

Posted: 28-03-2007, 12:48   

noo... wiele jest tych momentow... wlasnie najdziwniejszyz tym czerwonym duchem... denerwowaly mnie tez czsami te szkilelety, co ich sie nie dalo zabic, ale sie potem przyzwyczailam... :-P a tak to jest nawet jedna z tych lepszych gier i w ogole.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo