FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Filmy, seriale
Author Message
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 22-04-2004, 15:53   

Co jak co ale Idol się Polsatowi udał. TVN się nie wykazał i nie kupił tego programu chociaż mógł. Ich błąd i to duży... chociaż z drugiej strony to się cieszę bo mam pewne obawy, ze TVN by Idola spieprzył i wyszłoby o wiele słabiej niż w Polsacie.

Charles 
Podróżnik

Posted: 22-04-2004, 17:16   

To czy się udał to kwestia gustu, bo "Bar "podobno też im się udał a moim zdaniem to bardzo głupi program podobnie jak inne tego typu :P
Mi osobiście "Idol" się nie podoba, bo pokazuje się w nim nieodpowiednie wzorce podobnie jak w Barze :P

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 22-04-2004, 18:17   

Bar "udał im się" pod dwoma względami:
1. największa tego typu produkcja Polsatu, która jak na tę stację (bo w porównaniu z innymi to jest cieniutko), jest na przyzwoitym poziomie (chodzi mi o technologię i realizację).
2. Udał się pod względem oglądalności, ale to dlatego, że nie ma teraz konkurencji w postaci Big Brother'a ani jakiegokolwiek programu reality, który wygrywałby rywalizację...

Mówiąc, że Idol udał się Polsatowi mam na mysli to, że nie jest taki cukierkowy i grzeczniutki jakby to miało miejsce w TVN ("koniec grzecznej telewizji" - hehehe, a każde słowo mocniejsze od 'kurna' wypikane dokładniuśko co do milisekundy). Pod względem wykonania technicznego w TVN na pewno byłoby lepiej... ale to nie byłby ten sam program i promowano by takie "gwiazdy" jak na zachodzie... jakiś pedałkowaty Alexander odstawił na World Idolu wiochę jakiej świat dawno nie widział. To jest porażka! Co innego Polska, która ma uczestników (a już na pewno finalistów) coś sobą reprezentujących... jakby nie patrzeć zawdzięczamy to też jury, ale nie chcę za bardzo o nich wspominać bo wiem, że m.in. o te 'wzorce' Ci chodzi :)

Valkiria 
Podróżnik

Posted: 23-04-2004, 22:23   

Hymmmmm... http://film.wp.pl/p/wiadomosc.html?id=56175 .

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 24-04-2004, 07:51   

:censored: ale sie wściekłem Ci....:censored: ci kretyni z TVN nie puścili witchblade!!!!! w całej polsace był błąd w programach tv.. tak sie wkurzyłem, że zarządałęm iod TVN oficjalnych przeprosin, które przeslę do prasy.. tak nie mozę być, że debile ludzi oszukują :/

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 27-04-2004, 19:28   

Czy ktoś dostał maila od TVN-u w tej sprawie? Ja napisałam, ale oni prawie nigdy nie odpisują :P Co do Indiany, wiem o tym już od dawna, ale nie tracę nadziei.

Real_SET 
Na wygnaniu

Posted: 14-05-2004, 16:25   

mnie się ani bar ani idol nie podobał , a co do witchblade to szkoda o tym mówić jak postapił TVN :censored:

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 22-05-2004, 21:51   

Witchblade będzie na TVNsiedem. Ja w ogóle nie lubię reality show.

Valkiria 
Podróżnik

Posted: 30-05-2004, 20:12   

Kto widział film "Pojutrze", jakie są Wasze oceny? Jak wrażenia? :)

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 06-06-2004, 11:15   

Ja się wybieram przed wakacjami. Zapowiada sie na niezłe widowisko katastroficzne. W końcu to film reżysera "Dnia Niepodległości" i "Godżilii".

Valkiria 
Podróżnik

Posted: 06-06-2004, 12:36   

Jak ktoś lubi takie katastrofy to się raczej nie zawiedzie. Byłam na tym filmie 2 razy :) . Ale podobno jest lepszy od "Dnia Niepodlagłości". Ja tam tego nie oglądałam więc nie wiem. Sami oceńcie.

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 06-06-2004, 18:46   

Zwiastun robi ogromne wrażenie...Nowy Jork skuty lodem...i te gigantyczne fale... czuję, że to dobry film :-)

Charles 
Podróżnik

Posted: 12-06-2004, 22:48   

Ruszyła strona kolejnej części Egzorcysty :> Exorcist - The Beginning

Charles 
Podróżnik

Posted: 19-07-2004, 18:13   

Na stronie Egzorcysty link wyżej jest śliczny zwiastun :> Ach te oczy :D Podobno TV nie chce go emitować bo jest zbyt straszny :>

Valkiria 
Podróżnik

Posted: 20-07-2004, 17:30   

"Wygląda na to, że sprawa filmowej adaptacji powieści fantasy "Hobbit" może ruszyć z miejsca.

Zgodnie z doniesieniami serwisu Variety, koncern Time Warner, w którego posiadaniu znajdują się wytwórnie Warner Bros. Pictures i New Line Cinema, zakupi MGM, a tym samym nabędzie prawa do ekranizacji "Hobbita" autorstwa J.R.R. Tolkiena.

Przypomnijmy, że właśnie w New Line Cinema powstała filmowa trylogia "Władcy Pierścieni" w reżyserii Petera Jacksona. Twórca obecnie pracuje przy remake'u "King Konga", jednak już wcześniej wielokrotnie wyraził swoje zainteresowanie realizacją "Hobbita".

LINK

No to możemy się szykować na Hobbita :) .

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 20-07-2004, 21:28   

Właśnie miałam o tym napisać w topicu o WP, uprzedziłaś mnie :P Ale nie wiadomo czy Peter sie podejmie rezyserowania filmu.

Charles 
Podróżnik

Posted: 20-07-2004, 21:31   

Zabijecie mnie ale Hobbit wydał mi się bardzo nudną książką a WP nie udało mi się przeczytać :> Szkoda że Hobbit to lektura ...

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 20-07-2004, 21:36   

Zabiję Cię :502: ;-) Kiedy pierwszy raz czytałam Hobbita, też wydał mi się nudny :P

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 16-10-2004, 10:27   

TVN mnie miło zaskakuje.

Ostatnio leciał tam "Jurassic park", jeden z moich ulubionych filmów. Mam nadzieję, że wkrótce pokażą drugą i trzecią częśc. Park jurajski to fenomenalny film, który powstał na podstawie jeszcze lepszej ksiązki, oczywiście napisanej przez Michaela Crichtona :P

Wczoraj była MUMIA. Może to nie jest jakis ambitny film, ale właśnie takie kino przygodowe lubię! Egipska fabuła, rewelacyjni bohaterowie, szybka akcja. Kompletnie nie czuc nudy, ciągle coś się dzieje. Drugą częśc mogliby też puścić, jest równie udana co jedynka :)

TVP bardzo mnie mile zaskoczyli, emitując całą serię Bonda. Dosyć późno zainteresowałęm się tą serią. Kiedyś znałem tylko GoldenEye... i gdy rok czy dwa lata temu Polsat zaczął emitowac wszytskie filmy, to wówczs wciągnęło mnie. Teraz na TVP oglądam to po raz drugi i chcę więcej :) Niektóre filmy są nudne.. nieudane.. ale te z Brosmanem i Connerym to dla mnie rewelacja :) Polecam

Zgrałęm sobie "powrót o przyszłosci", trzy części. Uwielbiam tę serie. Koniecznie muszę sobie ją wkrótce obejrzeć.

Ostatnio oglądałem też 3,5 godzinny film, czyli oczywiście WP: powrót króla :) super.

i na koniec.. o serialu. Czekam na drugą serią "24 godzin" na Polsacie.. od kolegi dostanę za to sezon 3 :) a w styczniu w USA zaczną emitowac sezon 4. Jeśli ktos nie wie co to za serial.. no to mówię, że jeden z najlepszych jaki kiedykolweik powstał. Trudno znaleśc inny serial, który może mu dorównać. Ok, to na tyle :P

Pati 
Praktykant

Posted: 16-10-2004, 10:34   

Mumia - :551: Ten film mnie obraża. A dwójka jeszcze gorsza. Efektowne wykonanie, ale naiwna fabuła, kilka niedociągnięć związanych z pogwałceniem istotnych faktów dotyczących Egiptu. Jak dla mnie - bajka dla dzieci, typowa Hollywoodzka produkcja dla tępych Amerykanów. A dwójka to już dno totalne. Jedynie Atak Pająków był gorszy.

BTW, obejrzałam ostatnio Martwicę Mózgu - miła rzeźnia, debilna fabuła, koszmarne wykonanie - ale mi się cholera podobało! :P :P:P:P

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 16-10-2004, 10:38   

martwicy to ja nie znoszę ... :/

atak pająków to rzeczywiście niewypł.. ale mumia naprawdę jest ok :P Nie liczylem na nic więcej. Właśnie na ciekawą bajke osadzoną w Egipcie :)

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 16-10-2004, 10:46   

Drugi Jurrasic Park bedzie niedlugo. Chyba w ten piatek, ale nie jestem pewny...

A co do martwicy mozgu (Petera Jacksona, tak na marginesie) - :axe: śmieszna sprawa :P

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 16-10-2004, 10:47   

Mi się Mumia nawet, nawet podobała, ale to tylko ze względu na to, że akcja toczyła się w Egipcie. Fabuła jak dla dzieci, trochę wszystko za szybko się działo, ale czy ja wiem czy to źle... :roll: Aha i było w tym za wiele komedii, chodzi mi szczególnie o teksty bohaterów :/ Ani razu się nie przestraszyłam, a oglądając ten film miałam nadzieję, że zrobi na mnie większe wrażenie :roll:

Pati 
Praktykant

Posted: 16-10-2004, 13:15   

Martwica faktycznie jest żałosna. Ale w tym szaleństwie jest metoda. Zastanawia mnie tylko czy to jest specjalnie takie beznadziejne (parodia) czy po prostu... niewypał? :P

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 16-10-2004, 13:21   

Jackson produkował kiedyś sporo takich filmów chyba :mrgreen:

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo