FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Ulubiony film
Author Message
Frik 
Obieżyświat

Posted: 20-08-2005, 21:52   

Co tam IQ... Komedie się ogląda po to żeby się śmiać, a nie żeby badać IQ żartów czy śmiesznych rzeczy w niej. :P :P:P

A pozatym bro -> straszny film 2 był super jak reszta części. :P :P:P

lara_croft 
Obieżyświat

Posted: 20-08-2005, 21:54   

właśnie, Scary Movie 2 był po prostu superśmieszny :lol: i nie codzi mi bynajmniej o poszczególne scenki, tylko o to że wogóle, cały klimat, otoczenie i ludzie, powodują, ze człowiek się uśmieca :) po prostu film zrobiony z pasją ;)

bro 
bro

Posted: 20-08-2005, 22:00   

Nie mówię, że był totalnie beznadziejny. W moim odczuciu jednak był 'najdurniejszy" z całego dotychczasowego tria. Trójka podobała mi się głównie przez swego rodzaju "pseudozadufanie" i powagę (w poprzednich częściach też to było, ale tu w moim odczuciu najbardziej zostało to uwidocznione), bo takie też w sumie były filmy, które parodiował ;) . W dwójce natomiast pełno było beznadziejnych gagów, bez smaku i w sumie nie tak śmiesznych. Po prostu brakowało jej tego, czym mnie urzekła część trzecia, i mam nadzieję, że w jej kierunku pójdzie częsć czwarta.

Quote:
po prostu film zrobiony z pasją

No właśnie tej 'pasji' mi tu zabrakło.

Pilgrim 
Podróżnik

Posted: 20-08-2005, 22:06   

Moim ulubionym filmem na pierwszym miejscu jest trylogia Władcy Pierścieni
na 2. 4 czesci Obcego
3. Lara Croft Tomb Raider..2 filmy
4. Harry Potter i Więzien Azkabanu
5.The Ring 1 i 2 japonski :wink:

Te Filmy Lubie najbardziej :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Przygoda, Przygoda i Przygoda
2 Styczeń 2007 rok
Pilgrim Studio

BradPitt 
Podróżnik

Posted: 21-08-2005, 13:30   

Wczoraj ( dzisiaj w zasadzie ) w nocy na jedynce leciał se film pt. "3000 mil do Graceland" Pewnie co nie co o nim słyszeliście , głownie ze dostał wiele nominacji w kategorich "najgorszy". Obejrzałem go mimo późnej pory i tych wszystkich bezlitosnych opini dlatego że z tego co wyczytałem fabuła prezentowała sie swietnie ( Podobno mam dziwny gust .... ) . I nie zawiodłem sie. A nawet moge powiedziec ze ten film przerósł moje naśmielsze oczekiwania.

Rewelacyjne kino , ze swietnym scenariuszem ( nominacja do Złotych malin w tej kategori własnie :551: :551: :551: ) , zrobione z dystansem i pomysłem. Do tego swietnie zarane ( nominacja dla pary głownych aktorów Kurta Russela i Kevina Costnera w kategorii najgorszy duet aktorski :551: :551: .......) Naprawde nie wiem czy mam az tak "inny" gust czy ci co nominowali ten film do Malin ( jeszcze w kilku innnych kategoriach ) byli kompletnymi debilami....Jeżeli ktos z Was oglądał ten film to niech pomoże mi tą zagadke rozwiązać.....

Tak czy inaczej od wczoraj/dzis jest to jeden z moich ulubinych filmów.

Kamcia 
Obieżyświat

Posted: 21-08-2005, 14:06   

Brad -> Oglądałam ten film i nie mogę powiedzieć, że był zły, wręcz bardzo dobry. A ludzie dający nominacje do Złotych Malin to kompletni idioci. :| Nie wiem jak można takich dopuścić do głosu.

Dustie 
Podróżnik

Posted: 28-08-2005, 18:15   

Scary Movie mial istotnie zroznicowany poziom w swojej trylogii - jedynka byla bardzo dobra (akcja z ulem podczas jazdy samochodem), dwojka, na tle reszty, byla srednia, ale te czesc ogladalem jako pierwsza, wiec wrazenie pozytywne.

trojka to juz prawdziwy odjazd, najlepszy humor w serii ("Bedziesz miala chlopca - bedzie debilem.... Pal ile wlezie, walnie cie autobus... Nikt sie nie nabiera na to cos na glowie..." "Cody, kochanie, co jeszcze widzisz? -- Widze malego chlopca... i dziewczyne i kobiete, ale bez ojca.... -- Och, Cody... -- Widze, ze kleczysz w psim gownie... -- Co?!... Aa, ble...!"), swietna parodia "Znakow" i "Ringu", warto obejrzec!

a co do ulubionych filmow:
5th Element, cala seria Alien, Znaki, Jumanji, Twister, Zakonnica w przebraniu 1 i 2, System, Gwiezdne Wrota, Mulholland Drive, Miasto Zaginionych Dzieci, Wyspa Piratow...
i duzo, duzo innych.

lara_croft 
Obieżyświat

Posted: 28-08-2005, 20:21   

oh gosh, Dustie, przypomniałeś mi o Jumanji, dzięki.. :lol: ogladąłam Jumanji tylko raz, ale pamietam, ze mi się ten film podobał :lol: wogóle, wszystkie filmy z Robinem Williamsem były na swój sposób interesujące i w miarę inteligentne żarty się w nich pojawiały, chociaż nei powiem, czasami zdarzały sięgłupkowate i bezsensowne żarty, ale to żadko :lol: Robin Williams jest po prostu genialnym aktorem :lol:

Kamcia 
Obieżyświat

Posted: 28-08-2005, 21:29   

Ja też bardzo lubię tego aktora, a "Jumanji" był zdecydowanie jednym z najlepszych filmów z jego udziałem... :roll: Poprostu hit... :mrgreen:

Dustie 
Podróżnik

Posted: 01-09-2005, 21:24   

do dzisiaj uwielbiam ten film, choc mam tylko kopie zgrana z Polsatu, ktora z kazdym obejrzeniem traci na jakosci...
bede musial sprawic sobie dvd - wtedy dorwe tez material o realizacji filmu, na ktory kiedys cudownie trafilem w telewizji... miodzio! :mrgreen:

pamietam, ze mialem fiola na punkcie tej gry. robilem sobie nawet takie imitacje z kartonu (bosh, ja ciagle cos z kartonu robilem za mlodu) i gralismy ze znajomymi...
potem puscili jeszcze kreskowke - tez oczywiscie ogladalem, calkiem udana.

jednym slowem: przydalby sie sequel albo podobny film... nawet byly plotki, ze chca nakrecic druga czesc, tyle, ze z akcja dziejaca sie w kosmosie ( :551: ).

Sztepek 
Praktykant

Posted: 12-04-2006, 23:42   

Mój ulubiooony film to "Inni" ('The Others').

Akcja dzieje się na wyspie Jersey, w czasach końca drugiej wojny światowej. W wielkim starym dworze mieszka pewna rodzina: matka Grace (Nicole Kidman) wraz z dziećmi- dziewczynką o imieniu Ann (Alakina Mann) i Nicholas (James Bentley). Dzieci te mają poważną alergię na światło słoneczne- wszędzie, gdzie przebywają, wszystkie okna muszą być zasunięte- nie może do nich dotrzeć ani jeden promień słońca. Jednak stopniowo w domu zaczynają się dziać dziwne rzeczy...

Teraz parę słówek o samym filmie- jest to horror, ale dość osobliwy horror. Pokazano, że atmosferę lęku i obawy można wywołać bez lejącej się krwi (tak, jak to było w "Szóstym Zmyśle") i wyskakujących potworów. Takich rzeczy nie znajdziemy w "Innych". Fabuła- zagmatwana. Napięcie- stale rośnie. Czasami przygasa na chwilę, by znowu zaskoczyć ze zdwojoną siłą. Do tego zaskakujące zakończenie.

Naprawdę- polecam. Jakoś specjalnie za horrorami nie przepadam, ale ten jest wspaniały, chociaż czasami smutny.

Tyle. :)

Kurt 
Student

Posted: 13-04-2006, 08:51   

mój ulubiony film ?
może całe dwie ulubione trylogie ;p

Star Wars Classic Trylogy
Star Wars New Trylogy

qrcze, do filmów z serii STAR WARS ,moge wracac zawsze ;) obejzalem mase filmow ,wiele mi sie spodobalo i zapadlo w pamiec ,ale ta saga przewyzsza je w jakis sposob ktorego nie umiem wytlumaczyc ;) fabuły nie bede opowiadał bo chyba każdy zna ^^"
poprostu filmy od Lucasa mają u mnie najwyzsze miejsca na podium ^^ (nie zapominajac o Indianie Jones) ;p

jest jeszcze, taka seria filmów do których potrafie wracac i sie nie nudze ,mianowicie Alien i Predator ;)
z Alienów ,to najbardziej spodobało mi sie Decydujące Starcie ,a z Preda to pierwsza część (ahhh ten klimat dżungi) . Chociaż i tak wszystkie moge oglądać ;p

igmart 
Praktykant

Posted: 14-04-2006, 18:38   

Może to się Wam wydać może i śmieszne, ale mi już od dawna bardzo podoba się dosyć już stary film "Młodzi gniewni". Nawet nie wiem co mnie tak zaintrygowało akurat w tym filmie...:)

Maxwell 
Podróżnik

Posted: 14-04-2006, 22:50   

Ja myślę, że problematyka i fantastyczna, niezapomniana ściężka źwiękowa, jak ten facet się nazywał, Gangsta coś tam ?

igmart 
Praktykant

Posted: 14-04-2006, 23:12   

No ale ten film jest booossski :D Po prostu muzykę właśnie ma świetną. Nom Gangsta Paradice chyba czy coś takiego:D

BradPitt 
Podróżnik

Posted: 14-04-2006, 23:20   

Taa. Coolio - Gangstaz Paradise. Fajny kawałek. Z reszta zrobił chyba wieksza kariere niz sam film, który równierz jest całkiem niezły. To już w zasadzie klasyka.

Ja ostatnio jestem pod oooolbzymim wrazeniem filmu pt: "Swieci z Bostonu".
Obejrzałem go juz 6 razy i za kazdym razem z prawie takim samym zachwytem. Po prostu genialny film. Troche bez sensu pisac czemu bo to film z cyklu "nie do opisania".
Już teraz moge powiedzieć, że z pewnoscia jeden z moich ulubionych.

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Posted: 14-04-2006, 23:46   

Z Młodzi Gniewni czy jak to jest tyż mi się Coolio skojarzył, super kawałek zresztą sobie go zapodam zaraz ;) A filmu niestety nie widziałem, ale 3ba to zmienić :)

A co do moich ulubionych filmow w tej chwili to chyba są to "Closer" i "Fight Club". Mają fajną puentę, przesłanie i są dobrze nakręcone ! Polecam :D

igmart 
Praktykant

Posted: 15-04-2006, 10:36   

No Paciej może się skuszę na Twoją propozycję:D Ja też wkółko mogłabym słuchać Coolio;] Jeszcze fajnym filmem jest "Piąty element". Obejżałam se go niedawno i jest on taki "inny" :) Ale też oczywiście bardzo fajny. Wszystko rozgrywa się w przyszłych czasach.

Jaunty 
Obieżyświat

Posted: 15-04-2006, 16:39   

"Święci z Bostonu" zapowiadali się bardzo ładnie przez pierwszą godzinę, lecz niestety potem zrobiło się nudno. Koniec trąci infantylizmem i niebezpiecznym z moralnego punktu widzenia założeniem. Niestety scenarzyście-amatorowi zabrakło po prostu pomysłów, a reżyser też specjalnie nie popisał się inwencją. Ale warto było zobaczyć choćby dla samego Willema Dafoe :) .

BradPitt 
Podróżnik

Posted: 15-04-2006, 17:20   

Jaunty wrote:
"Święci z Bostonu" zapowiadali się bardzo ładnie przez pierwszą godzinę, lecz niestety potem zrobiło się nudno. Koniec trąci infantylizmem i niebezpiecznym z moralnego punktu widzenia założeniem. Niestety scenarzyście-amatorowi zabrakło po prostu pomysłów, a reżyser też specjalnie nie popisał się inwencją. Ale warto było zobaczyć choćby dla samego Willema Dafoe :) .

Ja się ani przez chwilę nie nudziłem. Wciagneło mnie jak cholera. Zakonczenie faktycznie troche nie godne reszty filmu ale infantylizmem bym tego nie nazwał. A już absolutnie nie zgadzam się z tym że panu Duffy'emu zabrakło pomysłow i inwencji (jest on też rezyserem) bo jednak film od początku do konca jest oryginalny jak mało co. No i role z Dafoe'm na czele jak dla mnie przesądzają o świetności tego filmu. Heh, dzisiaj z rana z resztą se zapuściłem film jeszcze raz i dalej mnie to tak samo wciąga. Filmów, które tak na mnie działają znam góra 4.

Jaunty 
Obieżyświat

Posted: 15-04-2006, 22:58   

:spoiler:

No tu się niestety nie mogę zgodzić z kolegą ;) . Zakończenie nazwałem infantylnym, ponieważ założenie, że problemy świata można rozwiązać za pomocą zabijania są naiwne, a tym bardziej niebezpieczne. "Wywiady" z ludźmi na ulicy w napisach końcowych jeszcze bardziej umocniły u mnie wrażenie dziecinnej prostolinijności filmu. No przepraszam, ale rozstrzelać kogoś za to, że ogląda striptease to już chyba przesada, nieprawdaż? Nie daruję też tej głupiej wypowiedzi brodacza pod koniec na temat wytrwałości w wierze :) . A taki fajny film mógłby z tego wyjść. Myślałem, że chłopaki skończą marnie i pozostanie morał, że "oko za oko" to nie najlepszy pomysł.

lady croft 13 
Student

Posted: 05-11-2006, 17:10   

Moim ulubionym filmem jest A.I SZTUCZNA IINTELIGENCJA.Naprawdę bardzo wzruszający film opowiadający o chłopcu, który był robotem i posiadał uczucia.Chciał kochać i chciał być kochany.Pojechał do wróżki, która jak mu się zdawało miała odmienić jego życie.Jednak wróżka to tak naprawde posąg zrobiony z kamienia.Ten posąg leżał na dnie oceanu i chłopiec prosił ją kilka tysięcy lat oto by stać się chłopcem i by jego mama, (która go wyrzuciła kiedy odkryła że on jest robotem) znów go pokochała. Wszyscy ludzie dawno zginęli a wtedy wróżka po części spełniła jego życzenie. Robot nie stał się chłopcem ale jego ,,mama" znów go pokochala.Spędził cały dzień bawiąc się z nią.Jednak o zachodzie jego ,,mama" musiała umrzeć a chłopiec patrzył jak ona umiera i oboje zasnęli przytulenie do siebie. Naprawdę polecam bardzo fajny film ! :placz:
Drugim moim ulubionym filmem jest OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 1, 2, 3,

Integral 
Archeolog

Posted: 05-11-2006, 17:16   

No takie kfiatki to powinny być w spoilery pakowane. Sama film już obejrzałam, ale na miejscu kogoś postronnego ostro bym się wściekła :P

Ja też kiedyś byłam chłopcem, ale byłam robotem i dlatego jestem dziewczynką...

BARBIE
No i jak mogłaś nie zapakować tego w spoiler? :nietak:

Kamcia 
Obieżyświat

Posted: 05-11-2006, 20:41   

To nie tak było. :lol: :P
Jak ktoś chciał obejrzeć film, a teraz przeczytał ten 'spoiler' i mu się odechciało, to niech z powodzeniem ogląda, bo koleżance się trochę pomieszało. :P

BB 
Student

Posted: 06-11-2006, 22:52   

polecam film Francisa Forda Coppola "the godfather". swietny film no i oczywiscie jeden z moich ulubionych ;)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo