FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Witchblade (komiks + serial)
Author Message
Askani 
Nowicjusz

Posted: 23-01-2004, 21:12   

Chciałam tylko zauważyć że w ostatnim odcinku witchblade w ścieżce dźwiękowej było słychać jeden z moich ulubionych kawałków Mansona! A do tego na początku nawiązania do hentai! Ten serial jest coraz lepszy!

Charles 
Podróżnik

Posted: 24-01-2004, 10:26   

Byłby jeszcze lepszy gdyby pojawiła się Lara :P

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 24-01-2004, 13:16   

Zgadzam się z przedmówcą. Mnie tż wkurza ten Japończyk, wolałam go jako ducha. Co do Jake'a jego nigdy specjalnie nie lubiłam. A Conchobar ładnie śpiewał. Sara chciała go odzyskać, więc może jeszcze się pojawi. Tak w ogóle to ostatni odcinek był trochę nudnawy. Tylko te prochy i prochy... Wolę bardziej mistyczne fabuły. Jeden z moich ulubionych odcinków to ten, w którym pojawia się Conchobar - nawiązanie do celtyckiej magii.

Askani 
Nowicjusz

Posted: 25-01-2004, 10:33   

Mistyka jest ok ale gdyby tylko na tym się opierali to serial stał by się bardzo szablonowy. Dobrze, że dorzucili też inny wątek. Żałuje trochę, że nie rozwinęli motywu z anime z początku odcinka. Myślałam, że coś o tym też będzie. No zachowanie Iana robi sie coraz ciekawsze. Facte ma typowe rozdwojenie jaźni :P

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 25-01-2004, 18:29   

I właśnie to mnie denerwuje i jednocześnie fascynuje. On nie moze się zdecydować, po której stronie stoi. Dlatego to taka ciekawa postać.

Askani 
Nowicjusz

Posted: 27-01-2004, 15:47   

Jutro kolejna odsłona Witchblade. Mam przeczucie że Irons da o sobie znać.

milka 
Student

Posted: 27-01-2004, 22:32   

Ja tesh myslę, że Irons znowu sie pojawi, pewnie coś knuje, może się zemści na biednym Ian'ku :? Ostatni odcinek był fajny, ale było w nim zbyt mało "wiadomości" o Witchblade i tych mistycznych sprawach (jak dla mnie :mrgreen: ) Więc w nastepnym powinni to wyrównać, oby Sara miała ten "test" witchblade, w pierwszej serii nie oglądałam tego odcinka, fajnie jakby znowu cos takiego dali :P serial jest naprawdę świetny, nawet nie ze względu na to że go lubie bo związek jako taki z TR ma :P , ale sam w sobie jest niezły....nio jutro trza nagrać 23:30 TVN :D

Askani 
Nowicjusz

Posted: 27-01-2004, 22:57   

Milka! Skoro nie widziałaś testu nie wiesz co straciłaś. To był jeden z najlepszych odcinków pierwszej serii. Było tam wyjaśnione wiele spraw a poza tym Witchblade wyglądała w nim jak w komiksie 0 oplotła całe ciało Sary! To było zjawiaskowo piękne. No i teraz mogę powiedzieć, ze ciesze się iż tylko w jedym odcinku stworzyli taki efekt bo na codzień było by to nudne tzn szybko by się znudziło a tak stanowiło smakowity kąsek :P

milka 
Student

Posted: 28-01-2004, 14:55   

Askani! :) Własnie dlatego chciałąm, żeby powtórzyli pierwszą serię :P Nie oglądałam zbyt wielu odcinków, ale mniej więcej wiem co sie działo... jakieś urywki odcinków czy cuś było, stąd wiem, że Sara miała "próbę".. A ta twoja stronka nie chce mi działać :x jest w przebudowie, czy co? Żadnych fajnych o witchblade nie moge w necie znaleźć....

Askani 
Nowicjusz

Posted: 28-01-2004, 18:10   

Co do mojej stronki - daj odśwież, bo zauważyłam, że niektórym osobą nie ładuje się od razu tylko trzeba odświerzyć. Narazie jest to tylko prowizorka - planów mam dużo ale i dużo nauki (sesja :( ). Jak znajdę czas dodam coś więcej...

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 29-01-2004, 21:42   

Ale był wczoraj fajy odcinek! Biedny Ian! Chyba zaczynam go lubić :lol:

Charles 
Podróżnik

Posted: 29-01-2004, 21:48   

Teraz pewnie ożywią Ironsa jak w ostatnim odcinku Iana.Widać, że Irons zawsze chętnie poda pomocną dłoń Ianowi :lol:

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 30-01-2004, 14:18   

Trochę przysnąłem na ostatnim odciku ;) askani, napisz jak to sie stalo, że irons jednak żyje?

Japonczyk powinien nie życ.. jego w komiksie nie ma , zostal zabity na początku, tak jak w pierwszej serii.. to smutne, że w serialu też poprzekręcali pewne fakty z pierwowzoru :(

Charles 
Podróżnik

Posted: 30-01-2004, 14:35   

Skośnooki wkrótce może udać się do krainy wiecznych łowów i sądzę, że tak właśnie się stanie :)

ok, ale co z ironsem... ? (by Cez)

Askani 
Nowicjusz

Posted: 30-01-2004, 15:37   

Irons jeszcze się nie pojawił w "żywej" postaci. Narazie ciekawa jest inna sprawa. Otóż były pokazane wspomnienia Iana z dzieciństwa i jest tam scena jak jako mały chłopiec przebija Ironsa mieczem i to raczej tak dość śmiertelnie. Mi się wydaje, że będzie tak jak w pierwszej serii - Irons posiada tajemnice wskrzeszania i w jakiś sposób ją wykorzysta. Stał się bardzo demoniczny więc wszystko jest możliwe. A Ian rzeczywiście zaczął się zachowywać trochę jak jest pan. Dobrze, że mu przeszło - no i prawie zginął dla Sary. Ciekawe co ona na to...?

Przeczytałam pierwszy nr komiksu Witchblade i uważam, że nie jest zły. Owszem w serialu kilka wątków zostało poprowadzonych inaczej ale nadal widzę pewną zgodność - piętno mocy...
I komiksowy Irons wydaje mi się bardzo płytki w porównaniu z tym który jest w serialu.

Charles 
Podróżnik

Posted: 30-01-2004, 15:41   

Askani :arrow: w tym odcinku był pewien moment, kiedy Ian wyglądał jak Irons, co znaczy, że Irons przejął jakoś nad Ianem kontrolę

Askani 
Nowicjusz

Posted: 31-01-2004, 08:32   

To było nawet powiedziane wprost, że Ian czuje się kontrolowany przez Ironsa. To wszystko przez tę łapę leżącą w formalinie.

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 31-01-2004, 21:43   

Askani > a jak tam kolejne numery Witchblade?

musiałem naprawdę przysnąć skoro nie zauwarzyłem co sie z Ironsem stało :(

(odpisz mi na maila :) o Bliźniętach)

Askani 
Nowicjusz

Posted: 01-02-2004, 18:42   

Oj... No to chyba rzeczywiście nieźle przysnąłeś Cezarku. A co do Bliźniąt - mój egzemplarz gdzieś wcieło więc nie wiem jakie jest to motto na początku i trudno mi cokolwiek o nim powiedzieć

Real_SET 
Na wygnaniu

Posted: 05-02-2004, 15:37   

LUDZISKA POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie mogłam obejrzeć kawałka ostatniego odcinka Witchable (mama po mnie przyszła) i powiedzcie co było.
Oglądałam jeszcze jak Sara weszła do mieszkania a dokturka była za ścianą i tu mnie nie było potem zdąrzyłam zobachyć jak Ian wyprawia coś w kominku , ale co było akurat wcześniej tego nie wiem powiedzzcie pleas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Askani 
Nowicjusz

Posted: 07-02-2004, 08:14   

Ostatni odcinek był do kitu. Kończy się tak, że pani psycholog siedzi w więzieniu i tłumaczy Sarze, że słyszy głosy, które każą jej robić różne rzeczy. Jets to aluzja do tego, że Joanna d'Arc też słyszała głosy i że Sara też powinna je słyszeć jako nosicielka Witchblade.

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 07-02-2004, 20:41   

Ostatni odcinek był strasznie dziwny. A tak w ogóle Sarze mgliby dać jakiegoś porzadnego partnera, bo już mi niedobrze od Japończyka i Jake'a. Cezar--->Sara chciała osatnio sprzedać Witchblade Gabrielowi, co okazało się nie możliwe, bransoleta omal nie wykończyła mojego ulubieńca.

Charles 
Podróżnik

Posted: 07-02-2004, 23:46   

Tylko nie mów, że się nie spodziewałaś :P Choć od kiedy czyta rzeczy o wampirach go nawet lubię,moim zdaniem on udawał :D Idealną partnerką Sary byłaby Lara 8)

Askani 
Nowicjusz

Posted: 11-02-2004, 17:16   

A co nas czeka w najbliższej przyszłości?
Facet z obsesją na punkcie paznokci; Sara mająca zabić swego ukochanego. Ian z obsesją na punkcie Sary (ale to chyba jest cały czas :) ; poznamy rodzinkę Dannego; pojawi sie duch Ironsa; w końcu Sara straci Witchblade... Chyba - cholernie to wszystko zagmatwane i ciężko się tłumaczy z anglika. :)

P.S. Frodo - odwaliłaś kawał dobrej roboty z Witchblade nr 1 :)

Charles 
Podróżnik

Posted: 13-02-2004, 17:03   

Czy wam też się czasami wydaje, że stosunek Sary do Lary to coś więcej niż przyjaźń :?: :roll:

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo