FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Witchblade (komiks + serial)
Author Message
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 06-06-2004, 17:32   

Skoro już prz tym jesteśmy...nie sądzicie, że ciekawym pomysłem byłoby zrealizowanie kinowego filmu Witchblade? W końcu teraz panuje moda na "filmy komiksowe" (patrz: Spiderman, Hulk, Punisher). Witchblade to jeden z najbardziej popularnych tytułów komiksowych. Ciekawe, że nikt do tej pory nie wpadł na ten pomysł :roll:

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 06-06-2004, 18:55   

Witchblade jednym z najpopularniejszych komiksów? Może w swojej kategorii, ale nie ogólnie. Zapytajcie na ulicy ludzi o Batmana, Supermana i Sarę Pezzini...

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 07-06-2004, 14:28   

w USA witchblade jest bardzo znane. w końcu nie wydaliby tego aż ponad 60 numerów. To najlepszy tytuł Top Cow od początku tego wydawnictwa.. na pewno film by sie przyjął. Tylko... problem w tym.. że w witchblade często poruszane są głębsze problemy niż w spidermanie.. czyli na pewno większosć widzów by filmu nie zrozumiała.. :| a szkoda, czasem warto docenić mniej popularne tytuły

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 07-06-2004, 15:12   

Dobra, co jak co, ale głębszymi problemami poruszanym w Witchblade to mnie rozwaliłeś :690:

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 07-06-2004, 15:21   

Wiesz, Cez, nie każdy widz jest na poziomie Batmana. Zresztą w Spidermanie też poruszane są głębsze problemy ("wielka moc to wielka odpowiedzialność").

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 07-06-2004, 15:49   

:shock: nie oglądałęs tego serialu chyba , no nie? ja tam dostrzegłęm różne fajne ukryte przesłania

spidermana to ja akurat bardzo lubię, ale treśc tego filmu jest bardzo .. dziecinna w porównaniu z witchblade

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 07-06-2004, 15:57   

Nie oglądałem wszystkich odcinków, co nie oznacza, że nie widziałem żadnego. I głębszego przesłania nie dane było mi zobaczyć. O treści nie będę się wypowiadać.

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 07-06-2004, 16:04   

Grzeko, nie zrzędź. Były tam przesłania, może nie jakieś supergłębokie, ale były.

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 07-06-2004, 16:08   

Quote:
w witchblade często poruszane są głębsze problemy niż w spidermanie.. czyli na pewno większosć widzów by filmu nie zrozumiała..

Błagam, powiedzcie mi co to za przesłania, bo albo były w tych odcinkach, których nie widziałem (ale skoro przesłań jest tak wiele to powinny być chyba przez całą serię?) albo jestem zbyt głupi żeby je zrozumieć (jak większość widzów przez których serial nie jest popularny - wybaczcie nam, tacy się urodziliśmy).

EDIT
Bo zaraz jeszcze się dowiemy, że Witchblade to w ogóle kino offowe, bijące ambicją na 3 kilometry.

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 07-06-2004, 21:06   

Witchblader to kina tzw. "komercyjne", nie offowe. A przesłania każdy szuka sobie sam :P Ja na przykład dostrzegłam takie: zemsta niczego nie rozwiązuje. W końcu Sara nie zabiła Gallo, chociaż mogła.

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 08-06-2004, 08:13   

:| :| :| :| :|

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 08-06-2004, 11:25   

No... to strasznie dużo tych przesłań... chociaż tak naprawdę to nawet to nie było pewnie celowe - nie zabiła go po prostu dlatego, żeby twórcy w przypadku sukcesu serialu mogli stworzyć kontynuację bez większego wysiłku.

Że Witchblade jest kinem (?) komercyjnym to ja wiem, to był sarkazm...

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 08-06-2004, 14:07   

Czy coś w ogóle w tym serialu Ci się podoba, Grzeko? Nie bornię Ci mieć własne zdania, tylko zastanwiam się, czemu odnosisz się do "Witchblade" z taka niechęcią.

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 09-06-2004, 12:05   

Ale z jaką niechęcią? Ja tylko widzę, że tutaj mamy jakiś kącik zachwytów nad Witchblade, które uważacie za jeden z najlepszych seriali świata o wspaniałym scenariuszu, głębokim przesłaniu i w ogóle samych zaletech, a osoby, które tak nie uważają są głupkami (w TVN są głupki bo pokazują serial w TVN7 o kiepskiej porze itp.). Tymczasem... po prostu nie ma się czym zachwycać. Oczywiście, można lubić... ale każdy kto nie lubi jest inny, a spójrzcie na to co sami wypisujecie. Gdy tylko ktoś nie uważa tego za arcydzieło to nie znaczy od razu, że pała nienawiścią. Aż mi słów zabrakło... jeszcze chyba uzupełnię tą wypowiedź :matrix:

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 09-06-2004, 14:27   

Ech, Grzeko, nikt Cię nie uważa za głupka. Każdy może mieć swoje własne zdanie :P

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 09-06-2004, 15:03   

Nie chodzi mi o mnie, specjalnie nawet podałem inny przykład, więc nie odwracaj kota ogonem...

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 10-06-2004, 11:45   

oj tam.. koniec juz.. wiadomo, że o gustach sie nie dyskutuje.. dla mnie chyba na zawsze sliders, x files, rozbitkowie, witchblade, 24 godziny zostana najlepszymi serialami wszechczasów.. i wiem, że nie tylko ja sie nimi zachwycam. każdyu ma swych zwolenników i przeciwników..

tak samo TR, harry potter, władca pierścini, crichton, verne... to też zawsze będę lubił.. no moze sie kiedyś znudzi... moze ;)

i nikt mnie nie przekona, że te tytuły które wymieniłem to badziew, nie, dla mnie to po prostu rewelacja, w tym witchblade :D też to wymieniłem :) i nawet grzeko mnie nie przekona, że ten serial nie jest nadzwyczajny ;) bo jest :mrgreen:

EDIT BY GRZEKO
:kawa: mmhmm... tak, jest genialny... tak, tak, tak... mmhhmm, masz rację... hmm... bardzo dobra kawa

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 10-06-2004, 13:35   

Cez. nie wiesz może kiedy Madragora wyda pierwsz komiks Witchblade?

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 10-06-2004, 13:38   

przecież napisałem, że każdy ma inne swoje ulubione tytuły... czemu sie tak dziwisz, że ktoś moze lubic ten serial/komiks?

pod koniec czerwca będzie

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 10-06-2004, 15:07   

Ja tylko chciałbym poznać to 'głębsze' przesłanie... :619: już więcej się nie czepaim, przynajmniej narazie :okulary2:

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 10-06-2004, 17:15   

Teraz pytanie do tych, którzy oglądają serial: wg Was która wersja wydarzeń jest lepsza? Ta z pierwszej, czy ta z drugiej serii? Mam na myśli to, że na koniec pierwszej serii Sara cofnęła czas, więc druga seria to jakby alternatywny bieg wydarzeń.

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 10-06-2004, 18:53   

pierwsza wersja jest niezgodna z komiksem.. bo tam ten japończyk zginął.. a w komiksie nie.. czyli druga seria powinna być lepsza.. ale IMO nie jest. bardziej zawiła i ciekawsze jest dla mnie seria pierwsza. Tylko.. początkowe odcinki sa takie sobie.. lepiej jest gdzieś od połowy :)

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 11-06-2004, 19:18   

Zgadzam się, pierwsza seria rules. W kmiksie Japończyk zginął! Tylko jakoś inaczej się nazywał. Na pewno nie Danny Woo, chyba Michael Yee.

Gothia 
Nowicjusz

Posted: 24-06-2004, 10:28   

Oglądałam wczoraj Witchblade...

i setny raz pod koniec zastanawiałam się co oni śpiewają, mruczą itp. podczas napisów końcowych (bo to są chyba artykułowane dźwięki :?: ).
Mój angielski nie jest jak widać najlepszy :oops: , bo zrozumieć tego nie potrafię. A może ktoś wie?
(I tak na koniec przepraszam za to głupie pytanie :wink: )

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 24-06-2004, 17:00   

Niestety nie mam pojęcia, kto wykonuje końcowy utwór. Przyjrzyj się napisom, może gdzieś tam jest informacja.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo