FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Władca Pierścieni
Author Message
Cman 
Praktykant

Posted: 27-01-2004, 17:07   

No i rprosze: 11 nominacji do Oscara: brawa panie Jackson i J.R.R. Tolkien :)

Valkiria 
Podróżnik

Posted: 27-01-2004, 19:23   

Czy to takie ważne :D ?? Ale jednak Tolkien to jest. A co do oscarów to jest tego pełno na WP. A może jeszcze pytanie zadam bo prowadze ankietę : Który z bohaterów trylogii Tolkiena podoba Ci się/lubisz najbardziej??

milka 
Student

Posted: 28-01-2004, 15:07   

hehe :P jak zapewne wszyscy wiedzą :wink: moja najbardziej ulubiona posatć w TLoTR to Aragorn. Od samego poczatku, posatać ta przykuła moja uwagę (niebezpodstawnie :) ) Jeden z najważniejszych bohaterów (dla mnie najwazniejszy po Frodzie i Gandalfie ) Król Numenoru, wielki wódz...mogłabym pisać i psać..... Ogólnie jest swietny, i bardzo się cieszę że w jego rolę wcielił się Viggo Mortensen, idealnie pasuje do tej roli.....
a Oskarów pewnie i tak RoTK zbyt wiele nie dostanie :x Dla mnie te nagrody straciły swoja wartośc dość dawno, ważne co mi się podoba a nie co docenią inni...Chociaż uważam, że jesli ktoś się napracował, poświęcił te kilka lat na stworzenie takiego dzieła, to taka praca powinna dostać doceniona własnie Nagrodami Akademii Filmowej..

Valkiria 
Podróżnik

Posted: 28-01-2004, 20:14   

No tak,chyba większość dziewczyn lubi Aragorna :) ...a reszta?? Chociaż Golluma byście pocieszyli :D

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 30-01-2004, 14:54   

trochę sie nie dzwię synowi Tolkiena.. sami zobaczcie co zrobili z Harryego Pottera i Włądcy ... kubeczki, nakrętki, promocje, plakaty, figurki.. wstrętna komercja. nie lubię tego też w TR.. po co tyle gadżetów?

ważny jest tylko film a nie jakieś muzeum..

oby hobbit doszedł do skutku !

Valkiria 
Podróżnik

Posted: 31-01-2004, 20:09   

Cezar...kasa...szmal...pieniądze...to teraz rządzi, a w USA najbardziej,ale fakt,że robią z wszystkiego co tylko można. A Hobbit raczej będzie.

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 31-01-2004, 21:51   

Valkiria wrote:
Cezar...kasa...szmal...pieniądze...to teraz rządzi, a w USA najbardziej,ale fakt,że robią z wszystkiego co tylko można. A Hobbit raczej będzie.

no wlaśnie wiem i to jest smutne :(

a hobbit to musi być! po prostu musi! :)

Barbie 
Obieżyświat

Posted: 07-02-2004, 12:25   

A ja jestem bardzo wczesna, bo dopiero niedawno zaczęłam czytać WP :oops: Ale bardzo dawno temu czytałam "Hobbita" :mrgreen: Zaraził mnie mój brat, który teraz kupuje gry strategiczne (wiecie, to co tak strasznie reklamują :P ) Ktoś może w to grał? Co sądzicie? :)

Kika 
Praktykant

Posted: 27-02-2004, 18:25   

To ja pragnę tylko przypomnieć, miłośnicy filmu i przeciwnicy kubeczków, że Jackson tego filmu z miłości też nie nakręcił :p
I chciałabym też żywo zaprotestować przeciw sposobowi myślenia "syn Tolkiena to debil, bo nie chce filmu" - to się po prostu nazywa całkowicie inne podejście, wiecie? Zresztą sama też bym chciała, żeby film nigdy nie powstał - inna sprawa, że WP miał zbyt duży 'potencjał wizualny', żeby nigdy nie zostać dorwanym przez filmowców. Ja w każdym bądź razie raczej rozumiem, dlaczego Christopher Tolkien się od tego odcina.

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 05-03-2004, 10:40   

ja nie rozumiem. Takie dzieło sztuki samo sie prosi o kontynuację. a po co wymyslać jakąś nową historię skoro jest Hobbit, który cieszy się taką samą popularnością co WP. Syb toliena powinien być w siódmym niebie ;)

Kika 
Praktykant

Posted: 18-03-2004, 15:38   

Po pierwsze. Eee, Cezarze, znowu gadasz za kogoś. Ja sobie wyjątkowo też pozwolę, i powiem: a właśnie że syn Tolkiena nie powinien :p
Po drugie. Nikt nie mówi o wymyślaniu nowej historii. Wręcz przeciwnie, gdyby spróbowali, to bym dopiero urągała. Ale to jest właśnie to, czego nie lubię - postawa "mamy jeszcze "Hobbita", popłyńmy więc na fali popularności ekranizacji WP [a właśnie nieprawda, że "Hobbit" jest tak samo popularny jak trylogia - gdyby nie to drugie, to "Hobbit" niewielu osobom by się kojarzył] i zekranizujmy ludziom bajkę dla dzieci". Ja nie próbuję wymyślać jakichś moralnych zasad i praw, które Jackson w tym momencie łamie, nie wyzywam od skandalistów, niemniej mi się robi w takich momentach trochę przykro.
Po trzecie i najważniejsze. "Dzieło sztuki" - skoro uważasz wręcz podświadomie już filmową trylogię za dzieło sztuki i nie rozumiesz, żę można uważać inaczej (jak ja), to nie za bardzo jest o czym gadać ;p Jeśli ekranizacja "Hobbita" będzie takim budyniem, co RotK, to będę zła.

Czepiasz się. A Twojego gniewu Peter Jackson i tak pod uwagę nie weźmie. <---by Frodo.

Leticia 
Praktykant

Posted: 19-03-2004, 21:35   

jak na razie trzeba więc mieć głęboką nadzieję, że ekranizacja "Hobbita" będzie co najmniej dobra :D i wierzmy w to głęboko :D :)

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 26-03-2004, 15:21   

kika, powążnie Ci sie nie podobał? dla mnie to naprawdę dzieło sztuki, najlepszy film jaki widziałęm, mówię jak najbardziej serio.

moze napisz co Ci się w tym nie podobało? :)

Leticia 
Praktykant

Posted: 27-03-2004, 11:32   

Dla mnie film był the best! Ale kazdy ma inny gust...:/...

Charles 
Podróżnik

Posted: 27-03-2004, 15:32   

A co w nim takiego cudownego?? Ja się w kinie na nim nudziłem :P

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 27-03-2004, 17:59   

co było w nim cudownego.. ehkmmmm :roll: niech się zastanowię.... :roll: :roll: wszystko ? :P :P :mrgreen:

Leticia 
Praktykant

Posted: 27-03-2004, 21:56   

czyli jednak byles w kinie charlesku? :> bez nas????????????????? ale jestes! :D

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 07-04-2004, 23:14   

Film był cudowny. A co do Chrisa Tolkiena--->mam dużo książek podpisanych nazwiskiem Tolkiena Ojca...a połowę każdej z nich napisał Chris. Wg mnie te teksty: "dla ojca, żeby upamiętnić jego twórczość" etc. to zwyczajne oszustwo mające na celu zarobienie jak największej ilości pieniędzy :P

Cman 
Praktykant

Posted: 08-04-2004, 14:08   

Hehe, mam nadzieje, ze Hobbit tez postanie i zajma sie nim Ci sami ludzie co LOTR :) Aha, jak ktos sie interesuje grami na licencji filmu LOTR to zapraszam na moja strone o strategii Battle for Middle-Earth, dla tego siteu miedzy innymi LCL porzucilem :D Hehe, a propo P.Jacksona, wybieracie sie na Kink-Konga, ktorego kreci?? :)

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 09-04-2004, 15:06   

Chyba pójdę. Podobno King Konga ma "zagrać" Andy Serkis, ale ile w tym jest prawdy <- -nie wiem :wink:

Cman 
Praktykant

Posted: 09-04-2004, 18:42   

Ja tez slyszalem, ze Andy Serkis bedzie grac King Konga i wydaje mi sie, ze to prawda :wink:

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 10-04-2004, 22:43   

Chyba tak, pisali o tym na Stopklatce. Efekty robi chyba WETA?

Cman 
Praktykant

Posted: 11-04-2004, 17:33   

Tak, WETA robi efekty, chyba juz nawet zaczeli :wink:

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 12-04-2004, 00:01   

Świetnie. Potem Peter MUSI zrobić Hobbita :P A New Line MUSI się wreszcie dogadać o prawa do filmu 8) Pamiętacie tą aferę, kiedy ktoś puścił plotkę, że Hobbita mają kręcić na polskich bagnach? :lol:

Cman 
Praktykant

Posted: 12-04-2004, 13:07   

Z Hobbitem to jest chyba tak, ze New Line ma prawa do ekranizacji, ale inna firma doo dytstrybucji :D A to pamietam, gdzies chyba pisali, ze ekipa Jacksona sie pojawila w Biebrzanskim parku nardowym i szukali plenerow :D A moze to i prawda :>

To prawda, dwa studia kłócą się o prawa. <- --by Frodo

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo