FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
niebezpieczna
Author Message
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 12-06-2009, 18:52   niebezpieczna

:510: NIEBEZPIECZNA - PRACE

:510: NIEBEZPIECZNA - PROFIL

:510: STRONA GŁÓWNA DZIAŁU

Łukasz 
Podróżnik

Posted: 12-06-2009, 19:53   

Prace są takie sobie. Dwie pierwsze są przeciętne. Trzecia praca to już coś chociaż w niektórych miejscach kolory są pobazgrane. Krzywe kwiaty wyglądają jak zwiędłe. Piasek przy wodzie powinnaś bardziej zakolorować, ponieważ jest słabo widoczny. Jednak wychodzi na to, że najbardziej przypadła mi do gustu trzecia praca dlatego, że ma kolory ;)

niebezpieczna 
Nowicjusz

Posted: 12-06-2009, 20:14   W sumie te prace już dawno rysowałam xD

Łukasz wrote:
Prace są takie sobie. Dwie pierwsze są przeciętne. Trzecia praca to już coś chociaż w niektórych miejscach kolory są pobazgrane. Krzywe kwiaty wyglądają jak zwiędłe. Piasek przy wodzie powinnaś bardziej zakolorować, ponieważ jest słabo widoczny. Jednak wychodzi na to, że najbardziej przypadła mi do gustu trzecia praca dlatego, że ma kolory ;)

Mam nadzieje, że te które dodam za jakiś czas będą lepsze. Cieszę się że ktoś już je skomentował bo przynajmniej wiem że musze się bardziej startać:* ;)

kopek94 
Praktykant

Posted: 12-06-2009, 20:34   

A mi się właśnie Twoje prace bardzo podobają. Nie są może jakieś wybitne, albo bardzo skomplikowane, ale rysujesz ładnie, masz specyficzną kreskę, na dodatek w pierwszej pracy wyjątkowo apetycznie przedstawiłaś brzuch... Chyba Lary, siedzącej na podłodze. W pracach rysowanych tylko ołówkiem jest jeden mankament - są troszkę za jasne, ale pewnie ma na to spory wpływ fakt, iż są to zdjęcia, a nie skany.
Czekam na kolejne prace!
Łukasz, nie bądź taki krytyczny. Może sam coś narysujesz?

niebezpieczna 
Nowicjusz

Posted: 12-06-2009, 20:53   ...

kopek94 wrote:
A mi się właśnie Twoje prace bardzo podobają. Nie są może jakieś wybitne, albo bardzo skomplikowane, ale rysujesz ładnie, masz specyficzną kreskę, na dodatek w pierwszej pracy wyjątkowo apetycznie przedstawiłaś brzuch... Chyba Lary, siedzącej na podłodze. W pracach rysowanych tylko ołówkiem jest jeden mankament - są troszkę za jasne, ale pewnie ma na to spory wpływ fakt, iż są to zdjęcia, a nie skany.
Czekam na kolejne prace!

Dziękuję:***

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 12-06-2009, 21:06   

Nie żebym ingerował w komentarze, ale fajnie jakbyś w postach miała coś więcej do powiedzenia.

Łukasz 
Podróżnik

Posted: 12-06-2009, 21:08   

kopek94 wrote:
Łukasz, nie bądź taki krytyczny.

Ja nie krytykuję tylko oceniam, a te prace rzeczywiście dawno już były rysowane. Widać to po datach. Dziwię się, że wogóle jeszcze przetrwały :szok:
niebezpieczna wrote:
Mam nadzieje, że te które dodam za jakiś czas będą lepsze. Cieszę się że ktoś już je skomentował bo przynajmniej wiem że musze się bardziej startać:*

Ja też mam taką nadzieję i mam też nadzieję, że naprawdę się postarasz. Może nowsze pracki będą lepiej wyglądać ;)

niebezpieczna 
Nowicjusz

Posted: 12-06-2009, 21:31   xDxD

Łukasz wrote:
kopek94 wrote:
Łukasz, nie bądź taki krytyczny.

Ja nie krytykuję tylko oceniam, a te prace rzeczywiście dawno już były rysowane. Widać to po datach. Dziwię się, że wogóle jeszcze przetrwały :szok:
niebezpieczna wrote:
Mam nadzieje, że te które dodam za jakiś czas będą lepsze. Cieszę się że ktoś już je skomentował bo przynajmniej wiem że musze się bardziej startać:*

Ja też mam taką nadzieję i mam też nadzieję, że naprawdę się postarasz. Może nowsze pracki będą lepiej wyglądać ;)

z tą datą to nie do końca tak, ja te zdjęcia robiłam nie dawno, tylko że na aparacie zła data mi się ustawiła, a nie miałam już czasu zmieniać i tak zostało xD te prace rysowałam jakieś 3 lata temu ;P P

nasty929
[Deleted]

Posted: 13-06-2009, 19:01   

te dwie prace oczywiście znam z komiksów. Lara i Sara (heh, jakos Pezzini nie lubię) uważam za najlepszą z Twoich prac. Lara w sukni była dobrym ćwiczeniem do zachowywania proporcji. Ale tylko ćwiczeniem, które kiepsko Ci wyszło.
Nawet ta kolorowa pracka mi się podoba, ale chętnie ujrzałabym w niej więcej szczegółów. <peace>

nasty929
[Deleted]

Posted: 13-06-2009, 19:07   

kopek94 wrote:
Czekam na kolejne prace!

Kopek, to są prace przerysowane z komiksów. Nie wiem, czy wiesz, ale tak autorkę chwalisz, jakbyś nie wiedział :D

A w ogóle to zasada jak ktoś nie umie rysować, i tak ma prawo sie wypowiedzieć, więc nie rozumiem, czemu chcesz zobaczyć prace kolegi? "krytykować najłatwiej" - prawda, ale to nie jest żaden konkurs, ta sekcja istnieje po to, by autorzy sie czegoś dowiedzieli o swoich pracach :)

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 13-06-2009, 19:10 ]
edytuj posty

kmail44 
Praktykant

Posted: 23-08-2009, 15:49   

A czy 6 praca od góry to nie poza z mojej pracy w XNA Lara?!

niebezpieczna 
Nowicjusz

Posted: 23-08-2009, 19:45   

kmail44 wrote:
A czy 6 praca od góry to nie poza z mojej pracy w XNA Lara?!

no tak :> Ale to przecież rysunek, chyba mogłam przerysować... a jak nie to przepraszam.. :P

Integral 
Archeolog

Posted: 23-08-2009, 20:26   

Ja myślę, że kmail44 mógłby potraktować to jako wyjątkowy komplement. W końcu gdyby praca była zła, nikt by się nie podjął wzorowania na niej.

Co do samych prac, nie ma szału, ale są możliwości :) . Ciężko powiedzieć cokolwiek więcej, jeśli tylko rysowanie sprawia Ci przyjemność to nie przestawaj i rozwijaj się ku własnemu zadowoleniu i satysfakcji.

kmail44 
Praktykant

Posted: 24-08-2009, 10:25   

Mówię tylko że mogłabyś wspomnieć że to nie całkowicie twój pomysł :P

niebezpieczna 
Nowicjusz

Posted: 24-08-2009, 11:57   

kmail44 wrote:

Ale wszysykie moje prace są przerysowane, no oprócz 8... Ja po prostu lubię przerysowywać czyjeś dzieła, jeżeli mi się spodobają (ale nie rysunkowe) takie właśnie komputerowe jak ty miałeś :P to wszystko ;) i tak to już inne wyżej osoby napisały, że przerysowuje...

K@t 
Spectre

Posted: 24-08-2009, 13:03   

Quote:

Twój też nie całkowicie :p Skorzystałeś z programu czyjegoś autorstwa oraz modelu przez kogoś wyciągniętego z gry. Sama pozycja Lary przecież nie jest jakoś niesamowicie oryginalna żeby wymagała monopolu na używanie jej. Twoja praca jednak zainspirowała Niebezpieczną do rysowania i nie ma tym nic złego przecież :)

Qaviera 
Student

Posted: 25-08-2009, 11:07   

A mi się twoje prace podobają. Fakt, że warto poćwiczyc rysowanie twarzy, ale nie przejmuj się: sama z własnego i innych doświadczenia wiem, że to jest jedna z tych rzeczy, które przysparzaja najwięcej kłopotów :) .
Bardzo ładnie wychodzi ci rysowanie całego ciała :D .

Integral 
Archeolog

Posted: 25-08-2009, 12:43   

Czy ja wiem, czy twarz to największy problem? Dylemat taki sam jak rozstrzyganie, czy trudniej narysować dłoń, czy stopę. Zależy, co kto i ile razy już narysował, na czym się skupił (ew. co lubi rysować). Prawda jest taka, że większość ludzi nie ma na tyle pojęcia o anatomii, żeby wyłapać zwichnięcia i dysproporcje, natomiast ułomności na twarzy od razu rzucają się w oczy. Tymczasem wszystko wymaga jednakowego warsztatu, nie ma trudnych i łatwych rzeczy ;) .

Qaviera 
Student

Posted: 25-08-2009, 13:13   

W kazdym bądź razie nie jest łatwo, szczególnie np. dla mnie, bo ja to z tego kołek jestem xd .

Powracając do niebezpiecznej ;D :
Tak czy siak, jakkolwiek nie spojrzymy, jakkolwiek szczegółowo ocenimy, każdy się zgodzi, lub przynajmniej większość, że prace są fajne ;> .

:pozdro:

Sas_ 
Podróżnik

Posted: 25-08-2009, 13:25   

Najlepiej ci wychodza rysunki w stylu komiksowym, lepiej sie przerzuć na taki styl.
Od co do rysunku Lary w kiecce coś z tą nogą mi nie gra :P . Ogółem prace nie złe ale jakos twarz ci dziwnie wychodzi XD . Czasem da sie uchwycić cos nie proporcjonalnego czy źle ustawionego itd, ale ćwicz bo to klucz. Ja ostatnio rysuję sobie plakaty na ścianę XD . Niedługo ścianę w moim kacie będzie zdobiła wielka podobizna Ozzy'ego Osbourna, ciekawe co na to babunia powie xD . Jeszcze się namyślę czy narysować ów Księcia Ciemności odgryzającego głowę nietoperzowi czy nie xD . Narysuje jeszcze kilka "plakatów" ale jakich to jeszcze nie wiem. Mam jeszcze kilka prac przedstawiających Larę jak się dorwę u kogoś do skanera to wstawię prace. Mowię to dość często ale jak narzie nadal nie mogę sie dorwać cóż życie :P

ninti 
Obieżyświat

Posted: 31-08-2009, 10:13   

Sas_ wrote:
Najlepiej ci wychodza rysunki w stylu komiksowym

No niby najlepiej, gdyby nie jeden mały szczegół - są one przerysowane. Takie przerysowanki to dobra praktyka, ale jednak to własne rysunki z głowy dają konkretny pogląd na zdolnosci autora.

Myślę że jeśli niebezpieczna będzie ćwiczyć i dużo rysować to ma szansę osiagnąc całkiem ciekawy poziom. Innymi słowy, zgadzam się z Integral - potencjał jest :D

Szalona101 
Praktykant

Posted: 11-09-2009, 20:59   

Nie mogę zgodzić się z tym co napisał w pierwszym swoim poście Łukasz,
Prace są śliczne a największą uwagę zwróciłam na obrazek 1 , 5 i ostatni moim zdaniem są najładniejsze ;-) Nie słuchaj tego co inni mówią (jeśli cię krytykują), i rysuj dalej bo ładnie ci to wychodzi pozdro :P

Denerith 
Nowicjusz

Posted: 12-09-2009, 16:21   

Prace bardzo śliczne, to powiem na wstępie ;) Najbardziej podoba mi się 5 bodajże. A co do ostatniej - niedawno miałam taka tapetę na pulpicie xD Oczywiście w wersji komputerowej ;)

Szalona101 wrote:
Nie słuchaj tego co inni mówią (jeśli cię krytykują), i rysuj dalej bo ładnie ci to wychodzi

Według mnie krytyka dobrze działa na ludzi (oczywiście nie na wszystkich, i nie pod wszystkimi względami). Wtedy człowiek stara się poprawić, by "zadowolić" ów krytyka.

Pamiętajcie, że to tylko moje skromne zdanie ;)

niebezpieczna 
Nowicjusz

Posted: 12-09-2009, 18:22   

faktycznie :P krytyka działa na ludzi, na mnie bardzo :mrgreen2: jeżeli ktoś mnie krytukuje, motywuje mnie to do działania i staram się jeszcze bardziej, czasem jednak niektórzy pszesadzają, a wtedy sie denerwuje :hehe: :P oczywiście sama uważam że nie jestem dość dobra :> są osoby które mnie zachwyciły w funartcie np. ..::;;PEET;;::.. i pare innych osób :D dziękuję wam za opinie i za niedługo dodam nowe prace ;) :* :narka:

Mroczna
[Deleted]

Posted: 28-09-2009, 20:11   

niebezpieczna, tak to prawda działa działa , ale są tacy że ogólnie ich świat się wali po jednej maławj uwadze , szczęście że ja taka nie jestem :] :pozdro:

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo