FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
kmail44
Author Message
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 17-05-2009, 14:02   kmail44

:510: KMAIL44 - PRACE

:510: KMAIL44 - PROFIL

:510: STRONA GŁÓWNA DZIAŁU

Esmeralda 
Wombat

Posted: 18-05-2009, 18:22   

Twoje prace mi się podobają . Ciało Lary nie jest powykręcane. Panna Croft wygląda naturalnie ( chociaż najmniej na pierwszej pracy ). Brakuje mi tła .
Plusy
- Lara wygląda naturalnie .
- jest w fajnych pozach
Minusy
- nie ma tła !
Generalnie mi się podobają, ale nie są wyjątkowe . Mogłyby być trochę bardziej pomysłowe .Dobra robota .
Moja ocena to 8+\ 10 .

Łukasz 
Podróżnik

Posted: 21-05-2009, 15:52   

kmail44, prace spoko. Na każdej Lara wyszła ci znakomicie. Wszędzie robi co innego, a ja naprawdę lubię takie coś. Dobra robota :) :pozdro:

kmail44 
Praktykant

Posted: 24-05-2009, 19:15   

Ja dodałem więcej prac do fan artu (w tym 2 z tłem) ale one dodają się stopniowo więc wkrótce więcej prac :pozdro:

nasty929
[Deleted]

Posted: 13-09-2009, 14:13   

Prace robione w programie podobają mi się.
Z tymi odręczynymi - gorzej. Są jakieś... drętwe. Proponuję poćwiczyć najpierw na rysowaniu twarzy "zwykłych" ludzi, a potem wziąć sie za Larę :)

Esmeralda 
Wombat

Posted: 29-09-2009, 21:00   

A ja skomentuję jeszcze pracę rysowaną, gdzie Lara ma rozpuszczone włosy. Jest o niebo lepsza od drugiej pracy robionej ręcznie i ma kilka błędów. Nie podobają mi się te białe puste miejsca i myślę, że mogłyby zostać wycieniowane. Wyraz twarzy Lary jest fantastyczny :P

kmail44 
Praktykant

Posted: 29-09-2009, 21:05   

Dzięki :) A jeśli chodzi o to cieniowanie to musze to przećwiczyć... No ale dodałem następną cieniowaną już pracę więc ją też ocencie :pozdro:

Qaviera 
Student

Posted: 01-10-2009, 10:34   

O XNA Lara ;D .
Tez mam obsesję na punkcie tego programu :) .

Podobają mi się szczególnie dwa obrazki .

1. Lara w stroju kąpielowym ( xd . )
2. Poza Allison Caroll, kiedy Lara kuca .

Co do obrazków malowanych.
Jak często wspominam - nie znam się dokładniej na tym, ale oko takiego amatora jak ja, mówi mi, że jesteś na dobrej drodze do ideału ! :)

Łukasz 
Podróżnik

Posted: 01-10-2009, 13:16   

Ładna jest praca którą dodałeś wczoraj :) Nic bym nie miał do zarzucenia gdyby nie sam fakt, że ręce są słabo widoczne ;) Ale i tak praca jest piękna. Ocena 8/10

kmail44 
Praktykant

Posted: 01-10-2009, 13:42   

Tak wiem ręce są słabo widoczne ale to wina skanera. Aha i dzięki za opinie :D

Denerith 
Nowicjusz

Posted: 02-10-2009, 19:34   

Według mnie trochę mało prac odręcznych, więc trudno ocenić.

Prace stworzone za pomocą programu XNALara ładne, szczególnie ta na której Lara stoi na ręce ;)

Odręczne nie są idealne, ale i tak bardzo ładne ;) Pytanie: Czym kolorowałaś pistolety, i czarne części w szkicach? Kredką woskową? ;) Raczej tak. Wszystko wyszło ci dobrze, w tym ostatnim rysunku, tylko twarz Lary jest taka... Dziwna. Jak by Lara bała się trzymać te pistolety w ręce ;) Ale czekam na więcej prac odręcznych!

Sas_ 
Podróżnik

Posted: 07-10-2009, 13:05   

Rysunki fajne ale Lary nie przypominają, twarz coś nie taka, oczy mi się za duże wydają, to nadaje zawsze twarzy wyraz wielkiego zdziwienia, no i jeszcze kształt brwi. Ogólnie rzecz biorąc rysunki ładne ale jak by na to nie spojrzeć to Lary nie przypominają zbytnio.

Sas_ 
Podróżnik

Posted: 09-10-2009, 21:57   

W tej nowej pracy wyszło wszystko prawie jak w poprzednich. Ładne usta trochę nie ten kształt ale nie jest źle. Wady to: za długi i za szeroki nos, prawie schodzi się z ustami, twarz mogłaby być bardziej trójkątna, byłaby bardziej zbliżona do oryginału, oczy- znów za wielkie, nadają twarzy wcześniej przeze mnie wspomniany wyraz zdziwienia. ja nie wiem wcześniej rysowałeś żaby, ze robisz takie wielkie oczy czy jak?

kmail44 
Praktykant

Posted: 10-10-2009, 14:02   

Nie, nie rysowałem żab i nie zamierzam ich rysować... Tak wiem oczy na razie mi nie wychodzą ale pracuje nad tym. A w ogóle to zauważam ze za bardzo się czepiasz prac innych bo twoje wcale nie są idealne... :P

Integral 
Archeolog

Posted: 10-10-2009, 14:30   

kmail44 wrote:
A w ogóle to zauważam ze za bardzo się czepiasz prac innych bo twoje wcale nie są idealne... :P

Ciężko mi coś z tego jednoznacznie zrozumieć, ale jeśli jesteś zdania, ze ktoś, kto rysuje wg Ciebie "wcale nie idealnie" nie ma prawa krytykować innych, to zastanów się co mówisz (i przy okazji - jak mówisz). Riposta "nie zrobisz tego lepiej" to jak dla mnie głębokie przedszkole :p .

Prace przeciętne, gdybyś chciał iść dalej proponowałabym je pocieniować, praktycznie same płaskie kontury tu widzę. Nie wiem od czego zaczynałeś, ale być może warto byłoby wzorować się na renderach i starać się je przerysowywać razem ze światłocieniem. W ten sposób można się sporo nauczyć, jeśli nie ograniczy się tylko do kalkowania konturu.

Sas_ 
Podróżnik

Posted: 10-10-2009, 15:10   

kmail44 wrote:
czepiasz prac innych bo twoje wcale nie są idealne... :P
To tylko moja krytyka :P , mam prawo sie czepać. Tak wiem moje Lary nie są wcale takie świetne lecz ja ostatnio się skupiam na rysunkach o zupełnie innej tematyce. Prace o temacie muzycznym wypadają znacznie lepiej i nie ma porównania z rysunkami Lary, przy rysunkach muzycznych moje prace związane z TR wypadają słabo. Jak ktoś jest ciekawy mogłabym dodać do fan-art'u ale to jak zwykle w swoim czasie. Niechce być posądzona o zaśmiecanie wiec uprzednio wole się spytać. Więc drodzy moderatorzy, to jak mogłabym dodać te prace czy nie?

[ Komentarz dodany przez: Integral: 10-10-2009, 15:25 ]
To jest FAN ART Tomb Raidera, nie wielotematyczna galeria prac. Więc droga Sas - nie.

XKinia24X 
Student

Posted: 23-11-2009, 18:42   

kmail44 super prace ;] Najbardziej mi się podoba ta http://www.laracroft.pl/fanart/pix/kmail448.jpg ....naprawdę super ;] i oby tak dalej :) :pozdro:

Sas_ 
Podróżnik

Posted: 24-11-2009, 20:45   

Przedostatnia praca i ten kartoflany nos, ach! Nie ma to jak z Lary zrobić paszteta :D , ale widzę chociaż tyle że jest cieniowana i za to masz plusa.
Ostatnia praca chyba najlepiej wypada, niby da się wpaść, że to lara ale ja bym na twoim miejscu spróbowała powiększyć usta i chociaż wycieniować policzki. Oczy już zdecydowanie lepiej do poprzedniczek, mają ładniejszy kształt za to kolejny plus. Żeby wyszły o idealnie kocim kształcie radze poćwiczyć na brudno, metoda dobra i sprawdza się.
Podsumowując Więcej cienia i ćwicz kształty, generalnie jest u cb duża poprawa i tak trzymaj ale ćwicz.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo