FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Filmy oglądane w tym tygodniu
Author Message
Anissa 
Podróżnik

Posted: 04-03-2009, 19:27   

Wczoraj oglądnęłam ,,Kolekcjonera kości'' z Angeliną Jolie. Świetny!
Końcówka jest najlepsza, kiedy wgryzł mu się w szyję i przytrzasnął ręke..: :P
Polecam każdemu. Fajna fabuła.

bobonton2 
Podróżnik

Posted: 04-03-2009, 19:54   

Z racji tego, ze moja wychowawczyni jest socjologiem, puszcza nam na lekcji wychowawczej filmy dokumentalne, głównie polegające na badaniu zachowania ludności w określonych sytuacjach. Widzieliśmy już takie filmy, jak np. "Niebieskoocy", polegający na poddaniu grupy ludzi podziałowi na tych, których oczy są w kolorze niebieskim i tych, o innym kolorze oczu i poddaniu dyskryminacji tych pierwszych, czy "Czeski sen", który oglądaliśmy w tym tygodniu.

[spoiler:e0e773b085]Produkcja "Czeski sen" to efekt pracy dyplomowej dwóch filmowców, którzy przeprowadzili kampanię reklamową nieistniejącego hipermarketu. Profesjonalna agencja przygotowała spoty reklamowe emitowane w radiu i telewizji, Praga i okolice przepełniły się bilbordami z logiem sklepu, rozdano setki tysięcy ulotek, a nawet nagrano piosenkę... o hipermarkecie :o . Ludzie uwierzyli w nieprawdopodobne promocje, takie jak np. aparat cyfrowy za 17 koron (!) i zjawili się tłumnie na jego otwarciu. Nikogo nie zdziwił fakt, że rzekomy hipermarket jest na środku pola, kilkaset metrów od najbliższej drogi. "Menedżerowie" sklepu (w rzeczywistości rezyserzy filmu) uroczyście przecięli wstęgę, odsunięto barierki i ludzie dosłownie rzucili się w kierunku sklepu, biegnąc przez zarośnięte pola, by dobiec do olbrzymiej, kilkusetmetrowej makiety, z daleka do złudzenia przypominającej prawdziwy sklep. Nie trudno wyobrazić sobie ich reakcje, gdy marzenie zrobienia niewyobrażalnie tanich zakupów pękło jak bańka mydlana. Większość z nich była wściekła, bluzgali na organizatorów tego "żartu", niektórzy nawet grozili sądem :P lub obrzucali kamieniami bilbordy z reklamą sklepu. Jednak część zrozumiała tę aluzję naiwności ludzi i potegi konsumpcjonizmu i była zadowolona z pięknego poranka, nie żałując tego, ze się tam zjawili. Ogólnie film mi się podobał, ale jedna ostatnich scen mnie po prostu zatkała i poczułem ogromną złość na twórców filmu- kiedy ludzie już wracali przez ww. pola, pokazano kobietę w bardzo podeszłym wieku (myślę, ze ok. 85/90 lat), z siatką, ledwie idącą o dwóch kulach, w upale i po grząskim gruncie dążącą w kierunku makiety, w nadziei że "czeski sen" się spełni. Niebawem podeszło do niej dwoje młodych ludzi i próbowało jej wytłumaczyć, że to wszystko to jedna wielka mistyfikacja. Zrobiło mi się jej bardzo żal... [/spoiler:e0e773b085]

Polecam, choć film może budzić różne reakcje. Ale jedno jest pewne- daje dużo do myślenia ^^

Ar2r 
Obieżyświat

Posted: 04-03-2009, 22:06   

Jestem właśnie świeżo po filmie Gol 2 (Goal 2: Living the Dream) jeszcze emocje nie opadły, więc pewnie będę się zachwycał.
Nie spodziewałem się drugiej części tego filmu, a już na pewno nie tego, że będzie lepszy od pierwszej części. Drugi Gol, jest tak świetnie opowiedziany/zrealizowany, że ogląda się z pełnym zaciekawieniem do tego dochodzą prawdziwi piłkarze grający w filmie, czegoś takiego chyba jeszcze nie było. Bohaterem filmu jest młody piłkarz o imieniu Santiago, i jak to bywa w życiu Santigo, zaczyna od totalnego dna, by później wzbić się na wszelkie wyżyny. W drugiej części filmu nasz bohater jest już całkiem znany i ceniony, co owocuje dobrym kontraktem z Real'em Madryt. I właśnie tu zaczyna się na dobre film, z kapitalnie przedstawionymi scenami z szatni, czy z samego boiska, nie brakuje także zwykłych życiowych kłopotów. Nie będę pisał streszczenia filmu, bo to byłoby bez sensu, ale jeśli ktoś interesuje się piłką nożna, musi ten film zobaczyć ! Chociaż polecam, ten film zwykłym kinomanom, bo jest naprawdę co oglądać. Kurcze nawet nie zabrakło wątków miłosnych, co szczerze muszę powiedzieć świetnie się sprawdziły :) Muzyka, trochę przereklamowana, ale jak najbardziej pasuje do filmu, i buduje całkiem niezły piłkarski klimat.
Czekam na kolejną trzecią, już cześć Goal !

(chociaż główny bohater, mógłby się nauczyć lepiej kopać piłkę, bo wygląda to trochę nierealistycznie czyt. efekty komp.)

Anissa 
Podróżnik

Posted: 08-03-2009, 12:21   

Yhm. Byłam wczoraj w kinie na ,,Kochaj tańcz''. Film nie jest taki zły jak przypuszczać można było do momentu kiedy wyszedł na ekrany. Czytałam i słyszałam tyle negatywnych opinii, recenzji na temat tego filmu, że byłam trochę uprzedzona :P

,,Kochaj i tańcz'' to nic innego jak podróba Step up i z całą pewnością nie można porównywać jej do Dirty Dancing. Jej wiele scen, które przebiegają podobnie jak w
Step up 1. Cóż. J
Jednak nie zawiodłam się tak bardzo, ponieważ tak naprawdę w tym filmie było dużo humoru. Śmieszny był narzeczony Hanii, jak tylko pojawiał się na ekranie to śmiać się chciało. Taki pedantyczny był. :D Co do aktorstwa Izabelli Miko i Damięckiego nie wypowiadam się, bo za bardzo się nie znam na tej rzeczy.
Najbardziej nie podobały mi się w ,,Kochaj i tańcz'' niektóre sceny taneczne..Rzeczywiście, niektóre ujęcia trwały tak krótko, że nic nie widziałam. Taniec powinni pokazać normalnie, cały układ powinien być pokazany wyraźnie, a nie tak, że zamiast tańca widzi się chaos.

Dr.Lecter 
Student

Posted: 13-03-2009, 22:49   

Jestem po 3 seansach filmu Watchmen i nadal jest mi ciężko ochłonąć :jumper:
Możliwe małe spoilery.

Rzadko kiedy adaptację komiksów są dobre.
Mieliśmy w miarę dobrą trylogie o Spider-Manie, średniego Supermana, rewelacyjne "odrodzenie" filmowego Batmana, przeciętnego Hulka, kiepskie Fantastic 4 (dwójka była nawet fajne, ale też nic specjalnego), genialne Sin City i 300, świetnego Punishera (war zone). I resztę mnie lub bardziej udanych adaptacji.
Po każdym seansie wychodziłem z kina mniej lub bardziej zadowolony. Ale żaden z tych filmów (oprócz Dark Knighta) nie zmusił mnie do ponownego kupienia biletu jeszcze na jeden seans.
Watchmen to zrobił. Zmusił mnie do tego. A ja nie byłem w stanie się przeciwstawić.

I tak wsiąknąłem po raz drugi i trzeci w ten świat, który łamał wszelkie poglądy na superbohaterów, którzy są albo krystalicznie dobrzy albo mroczni i brutalnie.
Jeszcze w żadnym filmie nie widziałem tak złożonych osobowości.
Komediant. Niby superbohater a tak naprawdę niczym się nie różnił od zwykłego przestępcy.
Zabił kobietę w ciąży, próba gwałtu.
Rorschach i jego spaczona wizja sprawiedliwości ( prawie jak u Punishera )
Dr Manhattan. który powoli zatracał swoją ludzką część.
Super bohaterstwo jak sposób na zniszczenie sobie życia. Brak przyjaciół i tylko na twoim grobie twój wróg zostawi kwiaty. Starasz się coś zmienić a ludzie i tak tego nie będą doceniać. I to hasło: Kto strzeże strażników.

Poruszenie tych wątków w tym filmie sprawiło, że stawiam Watchmen-ów o półkę wyżej niżeli wszystkie filmy o herosach razem wzięte.

Muzyka. Genialnie dopasowane utwory do danej sceny.
Efekty specjalne, gra aktorska. Tu powiem krótko.
Jak dla mnie dobór aktorów REWELACYJNY.
Jackie Earle Haley jako Rorschach będzie dla mnie niezapomniany tak samo jak Heath Ledger jako Joker.

Czołówka otwierająca film. Lepszej jeszcze nie widziałem. Oglądem ją już chyba ze 100 razy :D Muzyka z czołówki zagości na moim Mp3 na bardzo długo.
http://www.businessinside...now-clip-2009-3
Kostiumy świetnie zrobione (szczególnie Laurie Jupiter / Jedwabna Zjawa II :mrgreen2: ). Nie miałem wrażenia, że aktorzy ledwo w nich się poruszają jak to w przypadku niektórych filmów.
Daję filmowi 10/10 a temu kto przebrną przez moją bełkotliwą wypowiedź stawiam obiad
I teraz jeszcze oczekiwanie na dvd i wersję reżyserską.
To czekanie mnie dobije :fire:
A w oczekiwaniu na dvd idę jeszcze raz do kina.

Rob3rt 
Podróżnik

Posted: 14-03-2009, 11:26   

Ar2r wrote:
Jestem właśnie świeżo po filmie Gol 2 (Goal 2: Living the Dream) jeszcze emocje nie opadły, więc pewnie będę się zachwycał...

Od siebie dodam tylko tyle, że film wbrew pozorom jest DRAMATEM i ludzie (zazwyczaj prawdziwi piłkarze) po jego obejrzeniu będą rozczarowani, bo motyw futbolu jest tylko dodatkiem do dobrej fabuły, osobiście miałem okazję oglądać właśnie z taką "gwiazdeczką", która narzekała że Munez nierealistycznie się porusza po boisku i źle odwzorowuje ruch nogą podczas kopnięcia piłki :P

"Trójka" jest w produkcji...
[spoiler:95edfb190a]...i idąc tokiem poprzednich dwóch części można się spodziewać, że Santiego zostanie powołany do Reprezentacji Narodowej - najpierw była Liga, potem Europejski Puchar - Liga Mistrzów, więc chyba nie ma innego wyjścia.[/spoiler:95edfb190a]

PS. Film w żadnym wypadku nie jest podobny do Shaolin Soccer :P

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Posted: 17-04-2009, 00:55   

Oglądałem "Diabeł ubiera się u Prady".
Pomimo tego, że motyw oklepany film zaliczam do czołówki moich ulubionych.
A dlaczego?

- Meryl Streep (jest genialna!)

ps. Czeka na mnie "Wątpliwość" rónież z M.S, muszę tylko znaleźć chwilę wolnego.

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Posted: 19-04-2009, 13:03   

Wczoraj skończyłem "Wątpliwość".
Szczerze, to mnie ten film nie zachwycił.
Więc szału jako takiego nie było, ale polecam każdemu bo jest naprawdę dobry.
Mnóstwo niedopowiedzeń, twórcy chyba zostawili widzowi ocenę - kto jest w porządku, a kto nie.

[spoiler:7a884bf954] Ja stoję po stronie zakonnicy. Uważam, że ten ksiądz miał coś na sumieniu skoro zrezygnował z pracy. Gdyby tak nie było, jej kłamstwo by nie zadziałało.
Ale nie jestem pewien czy akurat "uwodzenie" chłopców było jego występkiem, czy może coś innego. Pomimo tego, że był człowiekiem o miłym usposobieniu to go nie polubiłem. Skolei surową siostrę graną przez Streep bardzo. Kiedy pokazywali kolację jedzoną przez Księży tyo były fajeczki, muzyczka, alkohol. Natomiast posiłek sióstr wyglądał zupełnie inaczej - cisza, spokój. Wydaje mi się, że one były lepsze i bardziej mi to przypadło do gustu niż przyjazny i nowoczesny kościół według owych pastorów.
Wszyscy aktorzy się spisali świetnie, ale Meryl wymiata. W kreacji "zakonnicy-smoka" spisała się świetnie (Te jej miny i ton). [/spoiler:7a884bf954]

Anissa 
Podróżnik

Posted: 19-04-2009, 13:39   

Wczoraj zobaczyłam film ,,Wszystko gra'' z Scarlett Johansson, film Woody'ego Allen'a.
Naprawdę świetny film, daje 10/10 bo w pełni na to zasłużył.
[spoiler:cef8a56b35]Rzeczywiście reżyser tak buduje atmosfere, że ma się wrażenie, że zbliża się do happy endu, a w istocie jest inaczej, kończy się ten film tragicznie.
Nie wiem jak główny bohater mógł zrobić coś takiego! Istny cham, mam ochotę go zabić! [/spoiler:cef8a56b35]
;)

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 19-04-2009, 14:40 ]
Oznaczaj spoilery

al-Kahinat 
Podróżnik

Posted: 21-04-2009, 20:05   

Ja obejrzałam wreszcie kreskówkę Piorun. Byłam nastawiona bardzo bardzo sceptycznie, gdyż nacięłam się już na Shreku 3 i innych Don Chichotach i bałam się, że znów mnie zemdli. Ale nie. Filmik bardzo przyjemny, momentami wzruszający, a sam Piorun jest tak uroczy, że aż ściska. Może nie epatuje humorem, ale wyszło to filmowi na dobre, bo autorzy nie przegięli, skupiając się bardziej na historii i samej postaci pieska.
Jak ja lubię niewymuszone kreskówki część pierwsza, bez jakichkolwiek dodatków typu część druga i dziesiąta.

quicksilver 
Praktykant

Posted: 21-04-2009, 22:29   

Obejrzałam w końcu Benjamina Buttona i przyznam, że rozczarował mnie. Film ciągnął się jak flaki z olejem przez trzy godziny i myślałam już, że nie wysiedzę. Nawet główna rola : Brada Pitta nic nie była w stanie wskórać. :mrgreen2:
Natomiast polska produkcja "Kochaj i tańcz" podobała mi się i miło mnie zaskoczyła, bo film naprawdę niezły.
w tym właśnie odcinku czasu,
w którym żyjesz.

Kiba 
Podróżnik

Posted: 23-04-2009, 22:34   

Ja polecam jeżeli ktoś nie oglądał przez cały kwiecień serii Obcy, do obejrzenia w sobotę wieczorem 4, a za razem ostatniej części długiej i pełnej grozy przygody Ripley ( Sigourney Weaver). Bardzo polecam, nie tylko serię ale także pojedyńcze filmy, bo każdy ma coś w sobie. Wszystkie 4 filmy są świetnie wyreżyserowane, może z kilkoma wpadkami w trójce, ale to można wybaczyć.
Naprawdę, serdecznie polecam!

Anissa 
Podróżnik

Posted: 24-04-2009, 09:35   

Kiba wrote:
Ja polecam jeżeli ktoś nie oglądał przez cały kwiecień serii Obcy, do obejrzenia w sobotę wieczorem 4, a za razem ostatniej części długiej i pełnej grozy przygody Ripley ( Sigourney Weaver). Bardzo polecam, nie tylko serię ale także pojedyńcze filmy, bo każdy ma coś w sobie. Wszystkie 4 filmy są świetnie wyreżyserowane, może z kilkoma wpadkami w trójce, ale to można wybaczyć.
Naprawdę, serdecznie polecam!

Fajna jest ta seria. Kiedyś już leciała w telewizji i oglądałam, w sumie najlepsza część to ta pierwsza. :)

uciu999 
Podróżnik

Posted: 24-04-2009, 10:28   

Z czystym sercem mogę polecić serię "Oszukać przeznaczenie" Jak na razie nakręcono 3 części. W trakcie przygotowań jest część 4 (premiera w Polsce 4 września). Najlepsze są 1 i 2 bo ostatnia część powtarza schematy z poprzednich odsłon. Oby z najnowszą tak nie było...

[spoiler:ee8de03bc5]Ogólny zarys fabularny dla wszystkich części jest podobny. Grupa nastolatków miała zginąć w katastrofie, jednak za każdym razem jedna osoba doznaje wizji i do katastrofy dochodzi lecz bohaterowie uchodzą z życiem. Do czasu, bo unikając śmierci oszukali swoje przeznaczenie. Niestety dla nich błędy muszą zostać naprawione. Nastolatkowie giną w dziwnych okolicznościach w kolejności takiej jakby zginęli podczas katastrofy. [/spoiler:ee8de03bc5]

To tak w skrócie. Filmy są ciekawe i trzymają w napięciu. Mimo, że te produkcje nie są najnowsze zachęcam do obejrzenia. Naprawdę warto :)

al-Kahinat 
Podróżnik

Posted: 24-04-2009, 12:44   

uciu999 wrote:
Najlepsze są 1 i 2 bo ostatnia część powtarza schematy z poprzednich odsłon.

Być może powtarza schematy, ale według mnie jest najlepsza. Już sam fakt [spoiler:fc3804471a]spalenia się dwóch barbeee w solarium i świetna scena w wesołym miasteczku to niezłe smaczki.[/spoiler:fc3804471a]

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Posted: 25-04-2009, 01:34   

Skończyłem przed chwilą denną komedię "O dwóch takich co poszli w miasto".
Scenariusz jest prosty - 2 ciamajdy w sercu Ameryki. Jeden Hindus, drugi Chińczyk.
Wypalają ziółko i postanawiają ruszyć do White Castle na posiłek. Oczywiście w drodze przydarzają im się różne przygody. Typowa komedia niskich lotów - gandzia, pierdzenie, alkohol, seks, przygłupawi policjanci. Główni bohaterowie przerysowani oczywiście przechodzą metamorfozę i stają się alfą i omegą także nikt nie podskoczy.
Nie wiem kiedy twórcy się nauczą, że o wiele bardziej bawią komedie, które mają jakieś odzwierciedlenie w realnym życiu. Karykatury z reguły są mało śmieszne, oczywiście nie wszystkie bo są mistrzowie koloryzowania. A nad tymi niepowodzeniami rodzicieli "dzieła", króluje wielka różowa POWTARZALNOŚĆ. Czy naprawdę nie można się wysilić na coś oryginalnego? Cóż takich rzeczy to nawet w Erze nie mają.

Daję 1+/10
Ten + za opis filmu, potrafią sie zareklamować.
Amerykański sen...tiaaa kolorowe opakowanie z gównem wśrodku.

Yans 
Podróżnik

Posted: 25-04-2009, 21:16   

Anissa wrote:
w sumie najlepsza część to ta pierwsza.

Doceniam czesc pierwsza za , rozpoczecie ery Obcego i za powiew swiezosci w tym gatunku filmowym , ale dla mnie najlepsza czescia jest niesamowita
czesc druga, czyli Obcy - decydujace starcie .
Najlepsza historia efekty i klimat . Nie mozna tez zapomniec o swietnych postaciach a
zwlaszcza mojej ulubionej postaci - Szeregowiec J. Vasquez , ochrzczonej
przezemnie mianem "twardzielki" :)
W drugiej kolejnosci najlepsza czescia jest Obcy- przebudzenie , z schrzaniona wersja Elen Ripley , ale z niesamowita Winona Rider jako [spoiler:595de0fb11]android[/spoiler:595de0fb11] Annalee Call .

Kiba 
Podróżnik

Posted: 25-04-2009, 22:20   

Quote:
W drugiej kolejnosci najlepsza czescia jest Obcy- przebudzenie , z schrzaniona wersja Elen Ripley

Moim zdaniem to fajna odmiana w tego typu gatunku filmu. Jak myslisz dlaczego ten film jest zaliczany do jednych z największych produkcji świata? Ponieważ każda cześć tego filmu pokazuje inne spojrzenie nie tylko na samego obcego ale także na bohaterów którzy z nim walczą.

quicksilver 
Praktykant

Posted: 04-05-2009, 10:44   

"Dom woskowych ciał" - żenua z rolą Paris Hilton, nie polecam, chyba że ktoś chce się pośmiać.
"Egzorcyzmy Emily Rose" - myślałam że będzie bardziej trzymał w napięciu, bo niby tak wszyscy boją się go obejrzeć. Całkiem niezły, choć przyznam , że trochę mnie mimo wszystko rozczarował.
w tym właśnie odcinku czasu,
w którym żyjesz.

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Posted: 04-05-2009, 11:57   

Hahaha widziałem "Dom woskowych ciał".
Cała kicha jaką funduję ten film jest wynagrodzona sceną śmierci Paris
[spoiler:5b5db151f3]...kiedy dostaje zaostrzonym kijeczkiem w czółko i on tak uroczo się wbija[/spoiler:5b5db151f3]

http://www.youtube.com/watch?v=I_ulAzXIiP4 :D

Anissa 
Podróżnik

Posted: 04-05-2009, 16:23   

W życiu nie obejrzę filmiku z Hiltonówną. Widząc jej twarzyczkę od razu łapie mnie potrzeba fizjologiczna. Ta pani nie ma za grosz talentu wokalnego i aktorskiego. Swe pieniążki powinna wydawać na szkoły kształcące aktorsko...

To tak, ja ostatnio widziałam film ,,Pan i władca: Na krańcu świata''. Widowiskowy, wspaniały, wciągający film. http://pan.i.wladca.filmweb.pl/ tutaj opis filmu.. :)

Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖

Posted: 04-05-2009, 23:20   

Cóż, jestem świeżo po projekcji filmu "Generał Nil". Co mogę powiedzieć - film smutny, lecz świetni. Perfekcyjnie wręcz zrealizowany, ukazujący tragiczne losy żołnierzy walczących o wolną Polskę pod rządami czerwonych. Polecam go absolutnie każdemu, pokazuje on, że można być bohaterem, że mieliśmy w narodzie dzielnych ludzi, którzy walczyli najpierw z okupantem niemieckim, potem z sowieckim, że nie poddaliśmy się tyranii czerwonych, że niektórych nie udało się złamać. Smutna jest w tym filmie ta właśnie bolesna prawda - że naszych największych bohaterów nie wykończyli naziści, że wykończyliśmy ich sami. to Polacy byli katami dla Polaków. Zwłaszcza smutna jest końcówka, gdzie w jednej celi na powieszenie oczekuje Generał AK i dowódca SS - osądzeni z tego samego paragrafu. Polecam ten film każdemu Polakowi - skłania on do refleksji i przemyśleń.

Kika 
Praktykant

Posted: 05-05-2009, 08:12   

Ja natomiast w koncu zobaczylam Dark Najta.

Otoz chcialam oglosic wszem i wobec ze od dzisiaj moim najwiekszym idolem jest Dzoker i jak dorosne to chce byc taka jak on i jestem w nim zakochana po uszy, gdyz albowiem poniewaz uwielbiam mezczyzn w pelnym makijazu. A juz stroj pielegniarski to w ogole. Szkoda tylko ze nie uzywal tych bardziej wariackich dzokerowych broni. No i szkoda ze aktor zmarl.

kluzka nie usuwaj tego posta :[

[ Komentarz dodany przez: Igi^MBE: 05-05-2009, 10:32 ]
A ja moge usunac? :)

[ Komentarz dodany przez: e_g: 05-05-2009, 16:02 ]
why so serious, igi? :mrgreen2:
Touch us and you'll pay!

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Posted: 07-05-2009, 21:18   

Obejrzałem "Vicky Cristina Barcelona" i bardzo mi się podobał, faktycznie Allen to jest gość i nawet Szkarlet jakoś mnie nie biła po gałach (Najlepszy motyw jak puściła pawia zamiast się seksić, a taka była chętna). Penelope faktycznie zagrała oskarowo, jej Maria Elena to genialna postać. Ogólnie oglądałem ten film z 6 znajomych i tylko Ja z Goszą wytrwaliśmy do końca, a reszta się poskładała. To dziwne, bo najbardziej na NIE byłem ja.

Drugie filmidło to zdecydowanie kategoria niskich lotów.
"Wild Child" - Miss Kalifornia, pusta Poppy rozrabia i jej ojciec wywozi ją do Angielskiej szkoły z internatem. Tam rozpoczynają się jej przygody. Nic oryginalnego, ale wykonane na poziomie. Ogół nie przytłacza kiczem i typową dla filmów tego typu "niemożliwością" i przerysowaniem. Strawiłem to gładko, nawet humor był w miare więc się troszku pośmiałem. Na miłe i czasowe rozstanie się z mózgiem zdecydowanie polecam :)

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Posted: 10-05-2009, 18:43   

Jeśli można połączyć....

Pomijając kolejne spędzenie czasu z produkcją powyżej opisaną "Wild Child", którą uwielbiam. Naprawdę można się uśmiać.
[spoiler:eae34f1ba1]
Przykład:
- Wyjdź, zapukaj i wejdź jeszcze raz.
/Jest pukanie/
- Kto tam?
- Jezu Chryste !!!
- Kochana, byliśmy przekonani, że miałaś bródkę i sandałki teraz zmuszasz nas do wymieniania okien w kaplicy

Przykład 2:
- Równie szokujące jak upadek Muru Berlińskiego jest to, że nasza drużyna dostała się do drugiej rundy w rozgrywkach powiatowych w hokeju na trawie. [/spoiler:eae34f1ba1]

Ale dość o tym, obejrzałem "Wyznania Zakupocholiczki"
Spodziewałem się czegoś naprawdę Łaał, ale totalnie się zawiodłem.
Twór sprawia wrażenie nieudolnego połączenia "Diabła ubierającego się u prady" i "Seksu w wielkim mieście". Historia głupie Becky, która wydaje kasę na lewo i prawo, pomimo mega długów i ścigającego ją komornika. Wydaje dużo, dług rośnie i to doprowadza ją do katastrofy. Po drodze zalicza miłość, pracę, a na koniec mądrzeje. Nie podobał mi się ten film, wszystko takie jakieś naciągane jak guma w gaciach. Humor też do mnie nie przemówił. Jeste total na NIE.
Nie będę się rozpisywał bo nie chcę nikomu zabawy zepsuć spoilerując. Nawet nie chce mi się marnować czasu na ten badziew.

Kolejna pozycja która mnie zaskoczyła to "Z pamiętnika wściekłej żony".
Nastawiłem się na przerysowaną komedię, latające talerze, płonące salony itp. Dostałem jednak zupełnie coś innego i to nie było wcale gorsze. Historia porzuconej kobiety po 18 latach małżeństwa, zostaje z niczym. Przewrotny los nie pozwala jej zbyt długo cierpieć i sytuacja momentalnie się odwraca. Sklasyfikowany jako komedia film zawiera jakieś elementy humoru, najlepsza jest Babka i jej brat. Ogółem to kolejnea opowiastka, która ukazuje cierpienie, miłośc i siłę marzeń (jak śpiewała Gosia Andrzejewicz). Możecie spokojnie obejrzeć jeśli nie wiecie co ze sobą zrobić.
Szału nie ma. Ciepłe kluski ku pokrzepieniu serc.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo