FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Filmy oglądane w tym tygodniu
Author Message
lathspell20 
Podróżnik

Posted: 08-02-2009, 20:52   

Właśnie obejrzałam film Eagle Eye. Z reguły nie oglądam filmów sensacyjnych, ale tym razem poszłam za radą znajomych... i mam mieszane uczucia. Oczywiście, początek świetny: szybka akcja, efektowne sceny, ciekawie zapowiadająca się fabuła.
[spoiler:16e181d573]Fabuła filmu koncentruje się na losach dwójki młodych bohaterów. Jerry Shaw i Rachel Holloman to dwoje obcych sobie ludzi, którzy zostają na siebie skazani odbierając połączenia telefoniczne od tajemniczej kobiety, której nigdy wcześniej żadne z nich nie spotkało. Grożąc im i ich rodzinom, kobieta zmusza Jerry’ego i Rachel do uczestniczenia w serii wyjątkowo niebezpiecznych wydarzeń, wykorzystując wszelkie dostępne technologie, aby kontrolować każdy ich ruch.
Źródło: http://film.onet.pl/F,631...2,galeriao.html[/spoiler:16e181d573]
Ale dalsza część filmu już mnie trochę męczyła. Co prawda ostateczne wyjaśnienie zagadki jest sensowne i troszkę przerażające, jednak irytował mnie obraz Stanów Zjednoczonych, wyłaniający się ze scenariusza.
Kto ciekaw, niech obejrzy :)
:arrow: FILMWEB

Anissa 
Podróżnik

Posted: 09-02-2009, 19:24   

Oo, gra w tym filmie Shia LaBeouf .

Wczoraj obejrzałam Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki właśnie z tym aktorem. Fajny film tylko że wolę te trzy wcześniejsze części. Coś mi się w tej najnowaszej częsci nie spodobało. Inny klimat, chociaż reżyser mówił że chciał stworzyć taki sam jak w starszych częściach. I był inny obraz, taki kolorowy, nie podobał mi się. Efekty specjalne OK chociaż w niektórych momentach śmieszne.

doyouwanna 
Student

Posted: 09-02-2009, 19:46   

Ja dziś obejrzałam francuski film "Pan od Muzyki".

Wcześniej oglądałam już ów film, serdecznie polecam. Praktycznie film dla każdego, małego czy dużego odbiorcy. Ma coś w sobie, bo słuchając pieśni wykonywanych przez chór naprawdę jest się czym zachwycać. Poza tym hasło "Akcja Reakcja" działa na dobre.

Anissa 
Podróżnik

Posted: 13-02-2009, 12:49   

Byłam dziś na filmie z klasą pt. ,,Ciekawy przypadek Benjamina Buttona''.

Ogólnie pomysł na film mieli oryginalny, ale czas projekcji jest moich zdaniem zbyt długi. Miał 154 min czy jakos tak, zupełnie jak trzecia część Piratów z Karaibów.
Pod koniec spać mi się chciało, chociaż film nie był tak bardzo nudny.

Ach te ostanie 15 minut filmu. [spoiler:1ac5aa6507]Takie to było smutne. Nie pamiętał jej. ;( [/spoiler:1ac5aa6507]

Ar2r 
Obieżyświat

Posted: 15-02-2009, 09:42   

Wczoraj byłem na filmie "Ślubne Wojny" (nie śmiać się siła wyższa) szczerze mówiąc, to nie przepadam za takimi filmami, a już zdecydowanie tymi spod znaku romantyczna komedia. Kolejny amerykański plagiat, bo nic ciekawego i odkrywczego w tym filmie po prostu nie ma. Zabawne moment można zliczyć na palcach jednej ręki, a gra aktorska też średniawa mimo, że w filmie główne rolę grają dwie całkiem niezłe aktorki Anne Hathaway i Kate Hudson, niestety nie udało im się stworzyć nic o czym warto wspomnieć :p Sama fabuła bardzo naiwna i mało oryginalna, czyli takie typowe filmowanie jak dla amerykanów.
Jednym słowem nuda !

Yans 
Podróżnik

Posted: 15-02-2009, 12:01   

Ar2r wrote:
(nie śmiać się siła wyższa)

To mogłes swojej "sile wyzszej " powiedziec ze wolisz inny gatunek filmowy .
A jakby sie uparła to film za film , ty na jej , siła wyzsza na twój :)

Anissa 
Podróżnik

Posted: 15-02-2009, 14:27   

Ar2r wrote:
Wczoraj byłem na filmie "Ślubne Wojny" (nie śmiać się siła wyższa) szczerze mówiąc, to nie przepadam za takimi filmami, a już zdecydowanie tymi spod znaku romantyczna komedia. Kolejny amerykański plagiat, bo nic ciekawego i odkrywczego w tym filmie po prostu nie ma. Zabawne moment można zliczyć na palcach jednej ręki, a gra aktorska też średniawa mimo, że w filmie główne rolę grają dwie całkiem niezłe aktorki Anne Hathaway i Kate Hudson, niestety nie udało im się stworzyć nic o czym warto wspomnieć :p Sama fabuła bardzo naiwna i mało oryginalna, czyli takie typowe filmowanie jak dla amerykanów.
Jednym słowem nuda !

i trzeba jeszcze dodać, że takie filmy są od samego początku przewidywalne.

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Posted: 15-02-2009, 23:38   

Obejrzałem wczoraj "Wanted" i oszalałem na punkcie tego filmu.
Każde dzieło z Angeliną mi się mega podoba i w tym przypadku jest tak samo.
Trzymający w napięciu i ciekawy, dobrze przemyślane zwroty akcji.
Świetny humor i profil psychologiczny bohatera.
Ta szybka zmiana trochę naciągana, ale jakbym mial 3 miliony na koncie też bym się tak zachowywał.

5/5 polecam.

Czekam teraz z niecierpliwością na "Oszukaną", pomiając fakt, że obsadzenie ostrej Jolie w roli tradycyjnej matki wydaje mi się kosmiczny. Chociaż oglądając trailer przewrotnie wydaje się, że wybór nie mógłby być lepszy. Kobieta ma talent.

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 25-02-2009, 18:56   

Hrithik_Roshan wrote:
A teraz ma być jakaś kontynuacja czy coś o tytule Anioły i Demony.

Anioly i Demony ksiazkowe to prequel Kodu daVinci, natomiast filmowe to sequel. Taka decyzja rezysera i tyle :p Dobra wiadomoscia jest to, ze Dan Brown skonczyl pisac trzecia czesc pt. Klucz Salomona i ksiazka ta ukaze sie w przyszlym roku. Tom Hanks zapytany ostatnio podczas konferecji prasowych powiedzial, ze pewnie znowu zagra Langdona, bo ktoz inny mialby to zrobic :p

Hrithik_Roshan wrote:
Obejrzałem wczoraj "Wanted"

Tez musze to w koncu zobaczyc.

Ktos tu wpsominał o "300". Musze to drugi raz kiedys zoabczyc. Uczta dla oczu.

Ja ostatnio widzialem kilka filmów:

Frost/Nixon > polecam, fajne aktorstwo
Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona > polecam, fajna opowiesc o potedze milosci... Przynajmniej ja to tak odebralem.
Slumdog > GENIALNE. Po prostu niesamowity film, ktory w pelni zasluzyl na 8 Oscarów.
Jumper > hmm... średnie SF. Ale za to z fajnym aktorem.
Piorun (Bolt) - fajna animacja Disyena. Ale Wall.E lepszy.

Jutro wybieram sie na przedpremierowy pokaz Oszukanej z Jolie :p

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Posted: 25-02-2009, 21:47   

Quote:
Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona > polecam, fajna opowiesc o potedze milosci... Przynajmniej ja to tak odebralem.

Oglądałem również, bardzo mi się spodobał.
Ktoś wcześniej napisał, że za długi mi się wydaje w sam raz. Niczego nie brakowało i nie nużył tzn. nie było sztucznego przeciągania scen itp.

Oszukaną mam już za sobą, genilany film pod każdym względem.
Rozpływałem się w obsadzie aktorskiej. Jolie, Malkovich....
Dobrze opowiedziana autentyczna historia, stale trzymająca w napięciu i bardzo smutna.
[spoiler:e57ccaaf58]Nawet po obejrzeniu całości niektóre sprawy zostają nie wyjaśnione, swoją drogą ciekawy jestem czy kiedykolwiek Walter wrócił do domu. Tak na marginesie co te "pały" wyczyniały z ludźmi to się w głowie nie mieści, kiedy zdrapano cały lukier z ich wizerunku prawda jest/była straszna.[/spoiler:e57ccaaf58]

Muszę się wybrać na "Obywatela Milka" widział już ktoś z was?

Anissa 
Podróżnik

Posted: 26-02-2009, 15:33   

Cez musisz oglądnąć jak najszybciej ,,Wanted'' bo to super film..:)
A na Oszukaną to też chyba pójdę. :P

Jeszcze 6 marca wychodzi ,,Kochaj i tańcz''- polski film taneczny. Ale nie wiem czy jest możliwe by był fajny. Reklamy i zwiastuny tego filmu wyglądają zachęcającą, lecz zwykle jest to mylny obraz jakości filmu. :) Tak więc pójdę z ciekawości, ciekawa na to co tym razem Polacy stworzyli. Na pewno nie będzie to arcydzieło czy bardzo dobry film, ale mam nadzieję, że nie będzie to kicz jakich już dużo w polskim kinie. :pozdro:

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 26-02-2009, 16:17   

Powinni nakręcić film "Cała Polska rzyga tańcem" :p

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Posted: 26-02-2009, 18:21   

Anissa, trafnie to określiłaś "jakość zwiastunu, a jakość filmu to dwa różne światy". Ja sobię odpuszczę kolejny raz "te arcydzieła", bo to nawet poziomu nie trzyma. Ciekawy jestem kto teraz zagra, może Rutowicz? (skoro Dodę wzięli), no dobra żart, ale nie zapłace żeby oglądać sztuczne miny aktorów/aktorek a'la Cipkopek.

Cez, a racja.

lathspell20 
Podróżnik

Posted: 26-02-2009, 18:42   

Obejrzałam film, którym wielu moich znajomych zachwyca się i podnieca :gupek: mianowicie "Underworld - Bunt Lykanów". Widziałam dwie poprzednie części, więc spodziewałam się czegoś lepszego, a co otrzymałam? Krwawą jadkę, miejscami udawaną, gdzie te same ujęcia powtarzają się po parę razy :|
Jestem rozczarowana, bo w porównaniu do poprzednich części, Bunt Lykanów wypada IMO bardzo blado i nawet śmiesznie. Oczywiście wielbiciele serii mogą się ze mną nie zgodzić, ale to trochę tak jak z Tomb Raiderem :) AOD chociażby - niedociągnięcia biją po oczach, ale fani i tak będą dalej kochać naszą Larę :D
Tak więc wielbicielom serii film polecam, ale nalegam, aby spojrzeć na niego krytycznym okiem, wtedy od razu da się wyłapać wszelkie niedoróbki.

Więcej info na :arrow: FILMWEB
lub :arrow: ONET

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 27-02-2009, 08:09   

Widziałem wczoraj "Oszukana" z Jolie... Niesamowite. Przerażający i jednoczesnie wspanialy film o milosci do dziecka, o dązeniu do celu, nie poddawaniu sie... Niesamowite...

Anissa 
Podróżnik

Posted: 27-02-2009, 14:19   

lathspell20 wrote:
Obejrzałam film, którym wielu moich znajomych zachwyca się i podnieca mianowicie "Underworld - Bunt Lykanów". Widziałam dwie poprzednie części, więc spodziewałam się czegoś lepszego, a co otrzymałam?

Słyszałam, że ten film jest beznadziejny. Nie oglądałam jeszcze,,Buntu Lykanów''(i nie wiem czy obejrzę), ale oglądałam za to pierwszą część kiedy leciała na TVP1 i mi się nawet podobała :)
,,Bunt Lykanów'' dostał w ,,Co jest grane'' słabą ocenę, a recenzja była mało zachęcająca, autor recenzji był subiektywny.

lathspell20 wrote:
Krwawą jadkę, miejscami udawaną, gdzie te same ujęcia powtarzają się po parę razy

Nie ma nic gorszego jak zmuszenie człowieka do oglądnięcia scen, które niby są inne i się różnią, a wrzeczywistości się powtarzają.

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Posted: 01-03-2009, 00:10   

Cez, a usatysfakcjonowało Cię zakończenie ?

Bo mnie generalnie nie bardzo....

[spoiler:1325b25fec] Ale to chyba dlatego, że wolę filmy z "happy endem". Chociaż twórcy próbowali tchnąć w końcówkę optymizm, to mi nadal było smutno z powodu tych dzieci. Swoją drogą ciekawe czy kiedykolwiek Walter wrócił do domu?[/spoiler:1325b25fec]

Anissa 
Podróżnik

Posted: 01-03-2009, 11:44   

Ha! Wczoraj leciała w telwizji druga część Underworld : ,,Underworld: Ewolucja''.
Jak ja lubię takie filmy, a ten był super!
Kiedy w filmach są wampiry czy wilkołaki to film musi być ciekawy.
Taki mroczny był to film. Super :D
A w pewnym momencie głowna bohaterka do złudzenie mi przypominała Larę Croft. Kiedy strzelała z dwóch pistoletów do wroga i w ten sam sposób naładowywała pistolety. :)

Esmeralda 
Wombat

Posted: 01-03-2009, 17:01   

Widziałam nowego underworlda i główna bohaterka przypomina Larę .
Pomyślałam wtedy , że doskonale zagrałaby Larę . Niestety tak nie będzie , a ja mam zamiar oglądnięcia wszystkich części . :P Szkoda , że w filmie wampiry nie polowały na ludzi , ale coż to był bunt lykanówi nie spodziewałam się dużo polowań na ludzi . Ale szkoda bo lubię filmy z wampirami .

Łukasz 
Podróżnik

Posted: 01-03-2009, 20:03   

Filmy które udało mi się obejrzeć w tym tygodniu to "Mulholland Drive" i "Lake Placing 2". Pierwszy wymieniony film był dla mnie niezrozumiały. Wogóle nie rozumiałem o co w nim chodzi. Starałem się coś tam wychwycić, ale się nie udało ;) Drugi film był świetny. Polecam go obejrzeć :) Acha i jeszcze chcę wspomnieć, że od teraz boję się wchodzić do jeziora :P

underworld005 
Nowicjusz

Posted: 01-03-2009, 23:16   

Łukasz wrote:
Filmy które udało mi się obejrzeć w tym tygodniu to "Mulholland Drive" i "Lake Placing 2". Pierwszy wymieniony film był dla mnie niezrozumiały. Wogóle nie rozumiałem o co w nim chodzi. Starałem się coś tam wychwycić, ale się nie udało ;) Drugi film był świetny. Polecam go obejrzeć :) Acha i jeszcze chcę wspomnieć, że od teraz boję się wchodzić do jeziora :P

Jak już to "Lake Placid 2" :D . Film z małym budżetem,denne efekty specjalne z komputerowymi krokodylami na czele,żenujące aktorstwo. Dno ale każdemu podoba się co innego.

Ja ostatnio byłem w kinie na Krwawe Walentynki 3D.Film dzięki 3D świetny. Największe wrażenie zrobiła na mnie scena :spoiler: gdzie morderca rzuca kilofem przed siebie, celowanie z pistoletu, czy nabój wystrzelony wprost we mnie. POLECAM

Arvin 
Student

Posted: 02-03-2009, 22:57   

A propos "Krwawych walentynek" - czytałem gdzieś na dzienniku.pl zdaje się, że była jakaś afera (nigdzie indziej jak w Poznaniu ;) ) dotycząca wpuszczania nieletnich (czy też <16 lat, nie pamiętam) na tenże film. I pytanie moje, czy to aż tak brutalne (artykuł mówił też o odważnej scenie erotycznej, rodem z filmu XXX)? Takiego szumu narobili, że aż się zastanawiam czy nie obejrzeć :D

Madziula 
Podróżnik

Posted: 02-03-2009, 23:30   

Arvin, byłam na tym filmie i uważam, że było warto. Ciężko mi powiedzieć czy jest brutalny, bo po Piłach, Seed'ach i innych Hostelach, to już chyba nic mnie nie ruszy :p Ale efekty 3D są naprawdę świetne :P A co do sceny erotycznej, to nie wiem o co tyle szumu, aż taka odważna raczej nie była, zresztą jak film był od 18 lat (podobno) to mogli sobie na to pozwolić ;)

Anissa 
Podróżnik

Posted: 03-03-2009, 09:59   

Oglądałam przedwczoraj ,,Lemony Snicket- Sera niefortunnych zdarzeń.'' Byłam na tym filmie w kinie kiedy miałam 9 lat ;) Bardzo przyjemny film, który ogląda się bardzo fajnie. :)

A wczoraj oglądnełam Mission Impossible III . Super! Ogólnie dwie pierwsze części były fajne, chociaż pierwsza jest najlepsza. :)

underworld005 
Nowicjusz

Posted: 03-03-2009, 12:30   

Co do Krwawych walentynek. Film był dość krwawy,niektóre sceny ruszyły mnie bardziej niż na hostelu np: rozerwanie kilofem szczęki, była też jedna scena erotyczna ale krótka tyle że później ta aktorka była na ekranie przez 5 min całkiem goła.
Film na pewno warto obejrzeć dla efektu 3D bo jest to naprawdę niesamowite wrażenie.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo