FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Gadżety TR
Author Message
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 16-12-2004, 22:44   

Kiedyś pewnie oddałbym nerkę za figurkę, człowiek ma za mało latek to i głupieje ;) Teraz szkoda by mi było kasy. Bo w zasadzie to co z taką figurką zrobić? Przycisk do papieru? bo na półkach to krucho z miejscem jest, jeszcze następny zagracacz mi nie potrzebny. Może oddać psu do pogryzienia? :P W sumie jakakolwiek TRgadżetomania już mi przeszła (w zasadzie to mnie nawet nie dotknęła, bo figurkę jednak mogłem mieć i to za niższą cenę niż nerka a jakoś się obeszło :p ). A buty (jeżeli to były te o których ja myślę) to były średnio tombraiderowe, ale całkiem przyjemne :p

Derdonka 
Podróżnik

Posted: 17-12-2004, 09:50   

"człowiek ma za mało latek to i głupieje" - nie do konca jestem przekonana, czy to ma zwiazek wylacznie z wiekiem. Znam osoby ... jak to nazwac? Dojrzale :p , ktore do tej pory kolekcjonuja rzeczy zwiazane z tematem hobby. Nie jest to akurat TR, ale cos rownie .... ekhm ... niepowaznego. I kolekcjonuja to wlasnie na zasadzie zagracania wszelkich mozliwych przestrzeni zyciowych.
To chyba kwestia pasji po prostu i najwyrazniej ja tej pasji nigdy nie mialam w sobie tyle, aby ganiac za butami, figurkami i innymi duperelami. A juz na pewno nie oddalabym za nie zadnej czesci kochanego cialka :p ;)

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 17-12-2004, 19:53   

Ale przyznajcie, że to jednak miło coś takiego posiadać :) Mi się to podoba :p Oczywiście nie kupuje tego, żeby "mieć na pokaz", tylko dla siebie, żeby zadowolić swoją niekiedy smutną duszyczkę ;) W sumie TR, to nie tylko gra, bo także film, komiks... A komiksy mam tylko ze cztery, reszte mam na kompie. Może jestem za słaba, żeby sobie czegokolwiek odmówić :) Ale nie uważam gadżetów z TR za stratę kasy. Wręcz przeciwnie - gdybym miała więcej siana, to właśnie rozglądałabym się za tego typu 'pierdółkami" :p

Malwinka 
Obieżyświat

Posted: 17-12-2004, 20:06   

Masz komiksy w kompie w formie e-bookow czy cus takiego? jak to zdobyc?

update: a to nie jest tak jak w winrar czy winzip ze tym samym rozpakowujesz i pakujesz? Pewnie nie hmmm

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 17-12-2004, 20:13   

Komiksy po polsku przesyłała mi Frodo przez gg. A reszte ściągałam z DC++ z paru hubów. W chwili obecnej odinstalowałam programik, bo nie czuje juz takiego zapotrzebowania na świeże komiksy :p Komiksy ściągane z DC były w formacie .cbr najczęściej, a Frodo przesyłała mi kartkę po kartce :p

Właśnie teraz mam problem, bo nie znam programu, którym można pakowac w .cbr, a przydałby się :roll:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 19-12-2004, 22:32   

Tak to jest jak się Kasia napali na plakaciki :D Te niedługo przywędrują do mnie:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37409127 :D

I jeszcze się ślinię na pocztóweczki, ale najpierw muszę załatwić od starszej 30 zyla :D

Valkiria 
Podróżnik

Posted: 19-12-2004, 22:59   

:shock: o ja pierdziele...moja dziecinność się obudziła...ja to chcę :wink: . Ale szansy nawet nie ma. Rodzice uważają, że to strata kasy, ale to moja kasa :( czemu życie jest takie okrutne :( . Tylko widokiem z daleka się nacieszyć można :( .

A jeszcze chcę dopisać, że nawet patrzeć się nie chce...za bardzo "boli". Sory, że teraz takie posty przygnębiająe mam.

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 19-12-2004, 23:10   

No te plakaciki jednak zostaną odwołane. Bo są za małe. Takie małe mi niepotrzebne ;)

Ale pocztówki kupię na 80%.

Jeszcze cholera w Syberię chciałabym zainwestować. I chyba tak zrobie... Niewiem. Narazie to znaleźć nie mogę :/ A prezenty jeszcze kupić trzeba... w sumie to już kupiłam, ale musze jeszcze coś dokupić... Shit, skąd ja kase wytrzasnę? :p

Malwinka 
Obieżyświat

Posted: 23-01-2005, 13:02   

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40297748 figurka do kupienia

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 23-01-2005, 13:18   

Mi ostatnio starszy na Amazonie kupił The Amulet of Power. Przysłał mi już, ale narazie nie będę czytać :>

Malwinka 
Obieżyświat

Posted: 23-01-2005, 13:35   

hmmm dlaczego nie? :roll:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 23-01-2005, 13:50   

Przeczytam sobie w wakacje, bo mnie jeszcze za bardzo wciągnie, a teraz trzeba się uczyć :/

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 26-02-2005, 09:37   

http://www.tv-fan24.de/Lara-Croft-Zahnbuerste.html

Hehe, czego to ludzie nie wymyślą :p

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Posted: 26-02-2005, 22:37   

Figurkę bym sobie kupiła, gdyby nie była taka droga. Mogliby zrobić tak jak z figurkami z Władcy - sprzedawać w kioskach. Małe, tanie i ładne :-) Ja poza grą najbardziej lubię komiksy. Można je ściagnąć z DC ++ w formacie cbr, rzadniej cbz, rar i zip. Cbr i cbz rozpakowuje się jak rara. Obecnie mam wszyskie dostępne na rynku łącznie z Dark Aeons francuskim (zna ktoś ten język?). Adresy hubów mogę podać na privie. Od czasu do czasu coś tłumaczę. Poza tym uwielbiam moje TR-owe pióro, które jest najlepszym pisadłem na świecie :-)

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 24-03-2005, 19:20   

Kasia kupiła sobie plakaty i okleiła nimi caaaały pokój :D :D :D :D :D :D W sumie wisi u mnie teraz 25 plakatów, bo więcej się nie zmieściło :( :D :D :D

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44345938

Jaunty 
Obieżyświat

Posted: 25-03-2005, 00:55   

Heh, zdecydowaną większość z tych plakatów sam miałem kiedyś na mojej ścianie :) . Część jest zapewne z Secret Service, jeden z Reseta, jeden chyba z Click! i pewnie jakaś sztuka z Playstation Plus. Na szczęście z tego się wyrasta, już dawno je pozdejmowałem :D .

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 25-03-2005, 09:00   

Wiesz, mi po powieszeniu tego wszystkiego też przyszła do głowy myśl ściągnięcia połowy, bo teraz mam zawalone całe 3 ściany (do tego cała szafa w środku oklejona zdjęciami) i tak mi się jakoś pstrokato zrobiło w pokoju. Jak wisiało z 6 plakatów, to wyglądało to ok, a teraz jakoś za dużo tego nasrane. Kiedyś marzyłam o takim pokoju, ale chyba jestem już na to za duża ;)

Malwinka 
Obieżyświat

Posted: 26-03-2005, 09:50   

poprostu zdejmij część z nich i co jakis czas wymieniaj na inne te co wiszą

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 26-03-2005, 09:51   

Za późno, już się przyzwyczaiłam :D

shephard 
Podróżnik

Posted: 26-03-2005, 12:48   

No fajnie wygląda teraz ten pokój Kasi :) Pomagałem jej zawieszać :D Byście to widzieli :> Naprawde jestem pod wrażeniem :>

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 09-04-2005, 19:34   

chcialem przedstawic tutaj obrazowo co od czego pochodzi w swiecie TR ;)

na obrazku macie zaznaczone wszystkie gadzety i produkty, które pochodza od pierwszego TR z 1996 roku. Macie tez zaznaczopne w ramkach najwazniejsze rzeczy.. przynajmniej dla mnie. reszta to zbędne gadzety. Przy punktach w ramkach dodałem daty powstania oraz numer w chronologii... :P
jak widac najwiecej gadzetów pochodzi od filmu...

pewnie jakies gadzety pominałem.. napiszcie jesli cos zauwazycie.

dodam na końcu, że z tych najwazniejszych dla nie rzeczy czyli Gra PC, GB, Java, Sky, komiks, film, ksiazki.. tylko ksiazek mi brakuje :P i to na szczescie niedługo sie zmieni. Sky oczywiscie nie ma w Polsce, ale dysponuję kilkoma screenami i całym zapisem tekstów z tej gry, które opisują fabułe.

Cinek 
Obieżyświat

Posted: 09-04-2005, 20:09   

Ależ tego jest :roll: Fajnie to wszystko przedstawiłeś :)
Co prawda zarówno Goldy, jak i Times Level powinny iść tylko od PC-ta (na PSX, PS2 ich nie ma), ale to minimalny szczegół :D

ArVen086 
Podróżnik

Posted: 10-04-2005, 09:58   

O my God Cez, kiedy ty na to czas znalazłeś?? :P

A jeżeli chodzi o te plakaty, to w moim pokoju znajdują się jedynie 3 (dwa z filmu i jeden w skali 1:1 co był w Świecie Gier Komputerowych:P) Z poprzednich serii jakoś mnie nie interesują :| , pewnie dlatego, że klasyczna Lara nie bardzo mi siępodoba:/
Ale z chęcią załatwiłabym sobie plakat z TR7:)

Quote:
http://www.tv-fan24.de/Lara-Croft-Zahnbuerste.html

Szczoteczka czyszcząca z siłą Lary :lol: :lol: :lol:

Cez 
World of Tomb Raider

Posted: 10-04-2005, 11:54   

Quote:
O my God Cez, kiedy ty na to czas znalazłeś??

jaki czas? :P przeciez to chwile zajęło, wlączyłem painta wkleilem napisy, dodałem strzałki i bylo :P hmm.. 10 minut?

ArVen086 
Podróżnik

Posted: 10-04-2005, 13:28   

Quote:
jaki czas? przeciez to chwile zajęło, wlączyłem painta wkleilem napisy, dodałem strzałki i bylo hmm.. 10 minut?

Normalnie.....zdolny jesteś :) hehe :P :P

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo