FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Lauren
Author Message
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 17-12-2008, 19:14   Lauren

:510: LAUREN - PRACE

:510: LAUREN - PROFIL

:510: STRONA GŁÓWNA DZIAŁU

x*kinga*x 
Praktykant

Posted: 05-01-2009, 16:26   

Lauren, całkiem fajna praca na początek :)
Ale jeśli mam być szczera, to troszkę chyba za duży nos i usta zrobiłeś. Za to już sylwetka Lary jest świetna, ja tak nie umiem ;) Jak w następnych pracach pomniejszysz Larze nosek, to będzie idealnie. Dałabym 8-/10 ;)

ŁukaszMuział 
Praktykant

Posted: 07-01-2009, 02:13   

x*kinga*x wrote:
Lauren, całkiem fajna praca na początek
Ale jeśli mam być szczera, to troszkę chyba za duży nos i usta zrobiłeś. Za to już sylwetka Lary jest świetna, ja tak nie umiem Jak w następnych pracach pomniejszysz Larze nosek, to będzie idealnie. Dałabym 8-/10
przyłączę sie do tej opinii, ale mogłabyś bardziej postarać się z rozmieszczeniem oczek, usta ma ok, bo Lara zawsze je ma duże, ale oczeka ma jedno dalej a drugie bliżej noska tzn no to prawe ma dalej niż by miała je widoczne z profilu, to taka moja mała rada a czy ją przyjmiesz to już Twoja sprawa ;) , a co do postawy jest ok musiałbym zobaczyć więcej Twoich prac, no jak narazie dałbym więcej niż 8- :pozdro:

p.s. ta wersja Lary przypomina mi bardziej Chriesti z Tekkena 4, ale jest ok :pozdro:

Łukasz 
Podróżnik

Posted: 18-10-2009, 11:40   

Bardzo fajna praca. Szkoda, że tylko jedna, ale widać, że się starasz. Prawa noga wydaje się nieco wygięta, ale ogółem świetny rysunek ;) Narysuj coś jeszcze, bo pięknie Ci wychodzi :)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo