FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
ŁukaszMuział
Author Message
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 10-11-2008, 15:15   ŁukaszMuział

:510: ŁUKASZMUZIAŁ - PRACE

:510: ŁUKASZMUZIAŁ - PROFIL

:510: STRONA GŁÓWNA DZIAŁU

Wer_archeology 
Praktykant

Posted: 18-11-2008, 17:10   

Nie jestem specjalistką od rysowania :P Ale bardzo spodobały mi się Twoje niektóre prace.
Wszystkie i każde z osobna mają 'to coś', mają duszę i widać, że rysowanie Lary sprawia Ci przyjemność i satysfakcję.
Podoba mi się to charakterystyczne tło, które uiściłeś na 2. i 6. rysunku:)
Na 4tym Lara ma troszkę grubsze nogi od tej oryginalnej, ale buśkę za to wyraziście narysowałeś.
Najbardziej pochwalę Cię za rysunek nr 5. Jaką techniką to robisz, skoro wychodzi Ci tak kolorowe i fantazyjne twórstwo ? Powaliło mnie. Po prostu, ten rysunek jest boooooooooooski! :D
Pozdrawiam :)

ŁukaszMuział 
Praktykant

Posted: 18-11-2008, 20:26   

Dzięki za opinię a ten 5ty rysunek jest wykonany długopisami (zwykłe, kolorowe), to dzięki długopisom są one takie kolorowe jutro zamieszcze nowy rysunek tą metodą :D a Lara na 6tym obrazku ma troszke masywniejsze nóżki, poniewaz chciałem narysować je tak aby pasowały do reszty ciałka :D

mateusz12 
Praktykant

Posted: 30-11-2008, 10:35   

ŁukaszMuział, podobają mi się Twoje prace.Szególnie ta nowa z Doppelgangerem (czy jakoś tak).Widać że to pracochłonne, naprawdę wielki szacun :p .

ŁukaszMuział 
Praktykant

Posted: 30-11-2008, 13:09   

dzięki, ale chcę jeszcze dołączyć na tym rysunku Natlę i Amande oczywiście w nowych odsłonach a tak przy okazjii dzięki za opinię

Anillia 
Nowicjusz

Posted: 01-12-2008, 21:26   

Zauważyłam, że prawie wszystkie prace rysujesz oryginalnym stylem. To bardzo dobrze.

Ps. Fajnie ci wychodzą te świecące fragmenty. :)

No more trouble, no more stress:)

ŁukaszMuział 
Praktykant

Posted: 01-12-2008, 21:43   

no dzięki Anillia za komentarz, a te świecące elementy są narysowane długopisami :pozdro:

trójka 
Student

Posted: 14-12-2008, 18:53   

Śliczne prace i bardzo ładny efekt ;)

venturio 
Podróżnik

Posted: 30-12-2008, 13:45   

Łukasz... odkąd zobaczyłem Twoją pierwszą pracę zamieszczoną na WoTR minął może miesiąc, może dwa, czas szybko leci... ale zauważyłem ogromny postęp.
http://www.laracroft.pl/f...aszmuzial11.jpg
Ta praca wyszła Ci niesamowicie, a postęp zauważalny jest już od pracy jednej przed tą. Ogólnie rysuj cały czas, bo robisz to co lubisz i wiesz, że Ci to wychodzi nie? ; )
Zazdroszczę stylu, ale on cały czas ewoluuje, jeszcze nie jest ostateczny... może sam kiedyś wyrobie sobie własny styl, o ile wezmę się za siebie i zacznę więcej szkicować.

ŁukaszMuział 
Praktykant

Posted: 30-12-2008, 22:16   

dzięki za opinię każda pracę traktuje inaczej tj inaczej do niej podchodzę właśnie rysuję kolejną z lady Croft ;) no i czekam na twoje kolejne prace :pozdro:

ninti 
Obieżyświat

Posted: 27-02-2009, 16:07   

Łukaszu, Twoja ostatnia praca http://www.laracroft.pl/f...aszmuzial24.jpg bardzo bardzo mi się podoba :D , właściwie to nie ma się nawet do czego przyczepić :D i aż musiałam pochwalić.
Ale w tej technice takim trochę minusem jest to że wszystko się trochę zlewa i jest takie ... hmm.... oczojebne xD . Ale rzeczywiście widać u Ciebie postęp, szczególnie jeśli chodzi o proporcje.

Powiedz mi, jakiej firmy długopisów używasz? Albo może rzuć jakąś fotę swoich przyborów artystycznych :P

ŁukaszMuział 
Praktykant

Posted: 27-02-2009, 19:43   

ninti wrote:
Powiedz mi, jakiej firmy długopisów używasz? Albo może rzuć jakąś fotę swoich przyborów artystycznych

Kochana Nintju moje przybory, a raczej długopisy znajdziesz wszędzie, bo to są zwykłe kolorowe, nie żelowe ;) , a efekt daje po oczkach bo te kolorowe elementy mają mieć/przypominać efekt świecenia itp, nie jest to łatwa praca, ja ją trenuję już prawie 10-12 lat, a może więcej, i jest czasochłonna, być może daje po oczach bo to jest foto, wyraźniejsze są gdy się je ogląda "na żywo". Kilka prac mam pod adresem www.lukaszmuzial.deviantart.com :pozdro: a i bym zapomniał oststnia pracka Nintju nosi tytuł "Coastal Thiland" :D

Łukasz 
Podróżnik

Posted: 27-02-2009, 19:50   

Chciałem powiedzieć, że masz bardzo ładne prace. Sam je namalowałeś ? :D Jak sam to gratuluję. Naprawdę dużo wysiłku w nie włożyłeś, chęci i wytrzymałości :)

bobonton2 
Podróżnik

Posted: 27-02-2009, 20:01   

Ja nie wiem, mnie się one raczej nie podobają. Ani same postaci nie są jakoś szczególnie dobrze odwzorowane, a te kolory jakoś mi nie pasują. Wiem, ze musisz wkładać w te rysunki dużo pracy, ale to nie to mamy tu oceniać, a efekt. No właśnie, efekt? Efekt jest taki, że wszystko się zlewa i, jak to ninti ładnie ujęła, prace są... oczojebne. Te... cienie są... mocno przesadzone (pewnie to właśnie chciałeś osiągnąć, ale mnie się to nie podoba). Np. ta praca: http://www.laracroft.pl/f...aszmuzial10.jpg ciężko rozpoznac, czego Lara się w ogóle trzyma. To drzewo? Skała?

ŁukaszMuział 
Praktykant

Posted: 27-02-2009, 20:02   

Od zawsze sam rysuję nikt mi w tym nie pomaga :nietak: często nawet komuś się rysowało :D bobonton nie widać dokładnie czego się trzyma bo to zdjęcie jest niewyrażne, trzyma się skały a tam przy dłoni wystają gałęzie, może to efekt brazowego długopisu, ciężko dostać zwkłe długopisy brązowe w różnych odcieniach, nie to co zielone jak widzisz, przyznaję lepiej to wygląda "na żywo" a nie w formie fotografii :D dzieki za opinię :D

Łukasz 
Podróżnik

Posted: 27-02-2009, 20:06   

bobonton2 wrote:
Np. ta praca: http://www.laracroft.pl/f...aszmuzial10.jpg ciężko rozpoznac, czego Lara się w ogóle trzyma. To drzewo? Skała?

Ja uważam, że to drzewo. To widać przecież jak wystają gałęzie. Widać też jak Lara chce wskoczyć z tego drzewa na inne.

ŁukaszMuział 
Praktykant

Posted: 27-02-2009, 20:10   

rozwieję wasze watpliwości brązowa plama po prawej- to też skała, bo nie chciałem, żeby ta praca przypominała render :D jak napisałem wyżej to efekt tego brązowego długopisu który ma ten sam odcień co skała, ale pod jej prawą dłonią jest skała mogłem tam walnąć na zielono tzn liscie czy coś takiego no i przy okzajii efekt się udał jedena osoba widzi drzewo a druga skałe wiec jest ok :D

Nintja jak zwykle mnie rozwaliła, normalnie spadłem z krzesła, oczojebne- tak jeszcze nikt mojej techniki nie nazwał.......oczojebne....... :D :hehe:

ninti 
Obieżyświat

Posted: 28-02-2009, 14:32   

bobonton2 wrote:

Ja nie wiem, mnie się one raczej nie podobają. Ani same postaci nie są jakoś szczególnie dobrze odwzorowane, a te kolory jakoś mi nie pasują. Wiem, ze musisz wkładać w te rysunki dużo pracy, ale to nie to mamy tu oceniać, a efekt.

Bobon ma trochę racji. Ale mi się własnie podoba to że te prace mają taki swój niepowtarzalny charakter.

Łukasz, Twoje prace sa tak kontrowersyjne ze niedługo przeniosą Twój temat do Kontrowersji :D .
Ale powiem szczerze, że z chęcią zobaczyłabym jakąś Twoją pracę rysowaną normalnymi kredkami. Tu dzież jakąkolwiek inną techniką, niż te długopisy.

ŁukaszMuział 
Praktykant

Posted: 28-02-2009, 15:42   

no to już Nintjuś napisałem wyżej www.lukaszmuzial.deviantart.com tam mam różne prace i kredkami i długopisami podobnie jak na www.lukaszmuzial.pl.tl :) no chyba raczej mogłabyś założyć temat najbardziej oczojebne pracki forumowiczów :hehe: :hehe: :hehe:

Połączone

a i zapomniałem dodać, że jest jeszcze jedna stronka z moimi najstarszymi prackami www.lukasz1.cba.pl :P

nasty929
[Deleted]

Posted: 19-04-2009, 10:28   

Cześć, jest to mój pierwszy post i chcę Cię pochwalić, bo Twoje obrazy mają fajny klimacik. Ale np. ten najnowszy obrazek chętnie ujrzałabym w żywszych kolorach. ;)

ŁukaszMuział 
Praktykant

Posted: 19-04-2009, 13:57   

Dzięki za pochwałę,ale ten ostatni obrazek narysowałem kredkami bo Nintja chciała zobaczyć czy potrafię operować też kredkami :D :D

al-Kahinat 
Podróżnik

Posted: 19-04-2009, 16:45   

Ostatni obrazek wyszedł Ci świetnie, widać Twój rozwój w kwestii rysunku. Wydaje mi się też, że jest najlepszy z całej kolekcji, powinieneś częściej kredkami rysować.

Łukasz 
Podróżnik

Posted: 19-04-2009, 17:02   

Racja. Ostatni obraz jest zachwycający. Fajnie wyszła ci Lara i całe otoczenie. No i te występy na blokach są bardzo widoczne :)

ŁukaszMuział 
Praktykant

Posted: 19-04-2009, 23:04   

No w grze też one są widoczne, więc i na rysunku :mrgreen2:

Kiba 
Podróżnik

Posted: 26-04-2009, 12:45   

Ostatni rysunek, zachwycił mnie najbardziej, i chyba nie tylko mnie. Bardzo dobrze operujesz kredkami, widać że masz swoją technikę, ale dam ci jedną radę. Jeżeli kolorujesz coś na zielono to koloruj to w jedną stronę, jeżeli na brązowo to tak samo. Nieważne czy masz technikę czy nie skoro źle ciągniesz rysik kredki.

Na początek proponuje, żebyś wziął białą kartkę i na niej jednym kolorem, w jedną stronę cieniował kolor, ćwicz z rożnymi kolorami. później proponuje nanieść kilka kolorów na jedną kartkę. Lecz tym razem każdy kolor w inna stronę, wtedy zobaczysz jaki efekt tracisz!!

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo