FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
fanshit
Author Message
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Posted: 11-12-2007, 18:49   fanshit

:510: FANSHIT - PRACE

:510: FANSHIT - PROFIL

:510: STRONA GŁÓWNA DZIAŁU

bobonton2 
Podróżnik

Posted: 11-12-2007, 20:03   

Udo nadal za cienkie... szkoda, że nie poprawiłaś, ale kolorystycznie super... po prostu podziw... Mogłaś dać więcej cienia pod prawą piersią, bo wydaje się mniejsza, ale to szczegóły. Na plus jest kolorystyka, rozmiar obrazu i staranność. 8/10

:pozdro:

Neona 
Podróżnik

Posted: 11-12-2007, 20:34   

Świetne! Jedyne co mi nie pasuje to oczy-za wielkie...
Ale pozatym popdziwiam że...się Tobie chciało :P Czy to wszystko pastelami kolorowałaś? Naprawdę dobrze tobie wyszło cieniowanie ciała. Jednak na sukience widoczne są kreseczki od malowania/rysowania :) Ale to nie zmienia mojej oceny...9/10

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Posted: 11-12-2007, 20:58   

Kolorystyka bardzo ładna, problem jest raczej z proporcjami, perspektywą (tułów)... 8/10

al-Kahinat 
Podróżnik

Posted: 11-12-2007, 21:41   

Twarz mi trochę zgrzyta, krzywawa trochę, ale rysunek ogólnie bardzo wdzięczny i podoba mi się. Cieniowanie na poziomie dobrym, ale ja w ogóle cieniować nie umiem. Masz plusa za Larę w tym stroju. Ogólnie 8/10.

ja-marta 
Obieżyświat

Posted: 11-12-2007, 22:12   

W niektórych miejscach trochę nieproporcjonalnie wyszło np. piersi - jedna wydaje się mniejsza. Oczka troszkę za duże, cienie ogólnie wyszły ci ok, ale spróbuj następnym razem mocniej uwidocznić, szczególnie na włosach by przydało sie trochę cieni :) ogólnie jest całkiem fajnie ;) Że ci się chciało taki big big obrazek namalować :D Rysuj dalej.

http://leditor.prv.pl/

Pysia35 
Nowicjusz

Posted: 12-12-2007, 15:10   

Widać że zrobiłaś sobie plakat do pokoju.Też chyba narysuje plakat z Larą i powieszę go w moim pokoju(tylko nie wiem z kąd wytrzasnęłaś taki ogromny format papieru!!!).Dzięki że posunęłaś mi pomysł :) :pozdro:

Neona 
Podróżnik

Posted: 12-12-2007, 16:00   

Pysia35 wrote:
tylko nie wiem z kąd wytrzasnęłaś taki ogromny format papieru!!!).

Ze sklepu :hehe: Idź do biedronki na pewno znajdziesz :hehe:

Fanshit - jeszcze coś na temat sukienki, bo zrobiłaś chyba za duże wcięcia na udach...A może mi się tylko wydaje...W każdym razie cienie i oczęta wymiatają...XD

fanshit 
Podróżnik

Posted: 12-12-2007, 19:06   

bobonton2 wrote:
Udo nadal za cienkie...

Wiesz, to tylko tak wygląda, bo część uda wchodzi pod sukienkę.

Neona wrote:
oczy-za wielkie...

Gdy zrobiłam szkic ołówkiem, wyglądało w porządku, a podczas kolorowania za wielkie mi wyszło, szczególnie prawe.

ja-marta wrote:
Że ci się chciało taki big big obrazek namalować

Ano, jak weny dostanę, to mogę tak cały dzień spędzić... no, spędziłam nad tym cały dzień na klęczkach. Nie potrafiłabym rozłożyć tego na raty, albo muszę zrobić coś teraz, zaraz, albo w ogóle. ;]

Dziękuję Wam wszystkim za pozytywne oceny. Eh, a ten strój Lary podoba mi się as f*ck. :D
Que venir por mi !

ninti 
Obieżyświat

Posted: 13-12-2007, 11:24   

fanshit, widze ze duże rozmiary rulezzz :D , fajna pracka, napewno ladnie się prezentuje "na żywo" na ścianie :) , zgadzam się co do tych oczu, szczególnie te źrenice jakieś takie dziwne
Pierwszy raz rysowałaś na tak wielkim formacie? Jak wrażenia ? Bo ja jak mowilam wole te duże bo latwiej uchwycić szczegóły.
Quote:

Ano, jak weny dostanę, to mogę tak cały dzień spędzić... no, spędziłam nad tym cały dzień na klęczkach. Nie potrafiłabym rozłożyć tego na raty, albo muszę zrobić coś teraz, zaraz, albo w ogóle. ;]

Też tak mam, tą swoją wielką larę rysowałam przez ponad miesiac, ale to nie byl pierwszy tak duży rysunek jaki robiłam bo zdarzalo mi się taki rysować przez jeden wieczór (oczywiście zakłądając ze 2 w nocy to też wieczór ;) )

Integral 
Archeolog

Posted: 13-12-2007, 14:50   

ninti wrote:
zgadzam się co do tych oczu, szczególnie te źrenice jakieś takie dziwne

Zbyt małe ;-) Przez co Larcia do reszty wygląda jak bohaterka kreskówek. Ale po całości to się nie gryzie, ba, pasuje.

Od siebie dodam jeszcze do cieniowania, przydałoby się troszkę więcej brązów i pomarańczy (w cieniach), wtedy skóra nie wyglądałaby tak blado. Gratulacje natomiast za tło i użycie popielatej pasteli, zaskoczenie, że w cieniach jest szarość to zwykle level up jeśli idzie o kolorowanie ;-) .
Ogółem praca przyjemna, bardzo plakatowa :D . Gdybym mogła jeszcze cokolwiek doradzić, to kilka szczegółów typu kosmyki włosów (jakaś jaśniejsza i ciemniejsza kreska, połysk itp), zagięcia ubrań lub delikatne kontury (chodzi mi tu głównie o dłonie, kontur był świetny, mogłaś trochę bardziej te palce "porozdzielać"). Świetnie wypełnia to całą prace i sprawia, że chce się na nią patrzeć długo i namiętnie (im szczegółowiej, tym namiętniej). Jak nie chcesz się napracować, to uzupełnij rysunek szczegółami wzdłuż którejś z przekątnych - stare, praktyczne i daje świetne efekty ;-) .

Co do dużych formatów, to ja jestem zdecydowanym domorosłym ikonotwórcą - A4 lub 500x500 na photobloga to dla mnie rozmiar optymalny ;].

fanshit 
Podróżnik

Posted: 13-12-2007, 15:04   

ninti wrote:
Pierwszy raz rysowałaś na tak wielkim formacie?

Ninti, mało... Ja pierwszy raz narysowałam Larę i pierwszy raz, w ciągu 17 lat mojego życia, narysowałam postać człowieka ! :O
I wiecie co? Jak na pierwszy raz, to jestem z siebie dumna. :D Może zacznę tworzyć więcej Lar, kto wie... ;]
Que venir por mi !

ninti 
Obieżyświat

Posted: 16-12-2007, 19:35   

ee to jak na pierwszy raz to naprawde fajnie Ci wyszło!
masz potencjał :D !!
liczę na kolejne prace ;>

Hay xD 
Student

Posted: 18-12-2007, 13:29   

Ja nie wiem, czego wy się czepiacie x DD
Rzeczywiście proporcjonalnie, jest kilka błędów, ale jak na pierwszy raz, masz być z czego dumna :) Samo naszkicowanie na dużym formacie, było nie lada wyzwaniem (tak sądze) ;> Moja ocenka - 9/10
But I can't be hurt yet... ''

slawciun 
Podróżnik

Posted: 20-12-2007, 15:02   

ale ona ma oczyska hehe :P

ale tak powaznie to naprawde respect... taka duza prace narysowac o jaaaaaaaa :D
hehe :D

:pozdro: :wotr:

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo