FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku

Previous topic «» Next topic
Podróże
Author Message
lara_croft 
Obieżyświat

Posted: 24-05-2005, 20:37   

no to uciekaj do Krakowa - najlepszego miejsca na świecie ;)

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 24-05-2005, 20:40   

Ja "na wakacje" jadę do Anglii :/

lara_croft 
Obieżyświat

Posted: 24-05-2005, 20:42   

ja tez bym chciała do Angli pojechac, ale pewnie pojade dopiero w przyszłym roku :/

Jaunty 
Obieżyświat

Posted: 24-05-2005, 20:53   

Quote:
Ja "na wakacje" jadę do Anglii n

To jest raczej powód do radości a nie smutku. Sporo osób chciałoby tak sobie wyjechać do UK, a tym bardziej żeby się tam uczyć. Gdybym miał już zrobiony licencjat to chętnie bym się z Tobą zamienił :P .

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 24-05-2005, 21:50   

Tylko, że ja tam jadę na pare lat. I z jeden strony mi się to uśmiecha, a z drugiej nie, ehh..

Jaunty 
Obieżyświat

Posted: 24-05-2005, 22:40   

Rzeczywiście, nie będzie łatwo zostawić dotychczasowe życie, wszystkich przyjaciół i kawał rodziny by zamieszkać w obcym środowisku. Zapewne minie trochę czasu zanim przyzwyczaisz się do nowego otoczenia. Minie jednak rok i zaczniesz widzieć same plusy tej sytuacji. Poznasz nowych ludzi, zapuścisz korzenie, złapiesz akcent jak native speaker :) . Po tych kilku latach będzie Ci z kolei ciężko wrócić do Polski. Chociaż jeśli zaczniesz tam studiować a potem uda Ci się złapać jakąś fajną fuchę, to po co wracać :P ? Mam jednak pewne niedyskretne pytanko: co z Shepem ? Wybiera się tam z Tobą ? Chyba nie zostawisz biedaka samego ;) ?

Kasia Trent 
Tomb Raider

Posted: 24-05-2005, 23:54   

I właśnie wszystko by było good, cieszyłabym się z wyjazdu, ale pozostaje jeszcze on. Trudno mi go zostawiać... Bardzo trudno. Jak narazie, to mamy zamiar się odwiedzać, jak nadaży się okazja. Ale wiadomo, że nie bedzie to często, zapewne 2-3 razy w roku. Oczywiście jak już, to na dłużej. Chciałabym, żeby przyjechał na wakacje, potem jakoś we ferie. No... zobaczymy. Ciężko bedzie. Ale jakoś trzeba przetrwać te pare lat. Nie wiem, jak to się wszystko ułoży. Jeśli zdecyduję się studiować W Anglii, to Shep przyjedzie do mnie. No, ale zobaczymy. Czas pokaże.

lara_croft 
Obieżyświat

Posted: 26-05-2005, 14:28   

Quote:
="Kasia Trent"Ale jakoś trzeba przetrwać te pare lat. Nie wiem, jak to się wszystko ułoży. Jeśli zdecyduję się studiować W Anglii, to Shep przyjedzie do mnie. No, ale zobaczymy. Czas pokaże.

Kasia, trzymaj się, napewno wam sie uda ;) Jesli naprawdę się kochacie, to odległość nie sprawi, ze wasz związek sie rozpadnie, ale że jeszcze bardziej umocni !!! Trzxymajcie sie ;)

tenebris009 
Praktykant

Posted: 26-05-2005, 16:54   

nie latwo jest zostawiac bliskich...i bliscy nie latwo nas zostawiaja..ale czasem tak trzeba...kazdy wyjezdza gdzies..po to by ulozyc sobie inaczej zycie..po to by do czegos dojsc.

lara_croft 
Obieżyświat

Posted: 26-05-2005, 17:46   

Faktycznie, nie jest łatwo opuszczać miejsce, które sie kocha, w którym sie wychowywało...Pamiętam, jak kiedys miałam po raz pierwszy wyjechac na kolonie (po powodzi w 1997 roku). Płakałam całą noc, bo nie chciałam opuszczacv rodziny, ale po pewnym czasie, po jakims tygodniu, zaaklimatyzowałam sie w nowym srodowisku..Wiem, ze to nie znaczy to samo, co wyjazd na 2, 3 lata, ale myślę, że Kasia szybko znajdzie nowych przyjaciół i przetrwa długi czas rozłąki i po tych 2, 3 latach wróci do pPolski, gdfzie bedzie na nią czekał jej ukochany.....

tenebris009 
Praktykant

Posted: 26-05-2005, 19:50   

2, 3 lata to naprawde dlugo..czasem w zwiazku sie przydaje przerwa....ale u Kasi to spoto..po tym czasie bedzie pewnie juz calkiem inna..i bedzie miala inne podejscie do swojego faceta...nie chce nic tu mowic..ale chlopak moze tego nie zniesc i(...)
ja tam zawsze chetnie wyjezdzalam..lubie jak czasem ktos za mna teskni:) ale no bez przesady!!!

KASIA TRENT

Shep poczeka, ja to wiem :)

lara_croft 
Obieżyświat

Posted: 26-05-2005, 20:08   

eeeee....może pisze to w niewłasciwym momencie, bo własnie rozpoczeła się tutaj ciekawa dyskusja, ale może wrócimy do tematu przewodniego tego topicu :mrgreen:

Frik 
Obieżyświat

Posted: 28-05-2005, 17:32   

OK, a więc wracam :P

Ja byłem raz we Francji piękne miasto... Ten urok. Najfajniejsza była Wieża Eifla chociaż na żywo to tylko wielka kupa złomu. Byłem też w Luwrze - super muzeum... :P
Widziałem także Notre Dame-suuuper...

Na ogół nie żałuje... :P

tenebris009 
Praktykant

Posted: 28-05-2005, 18:48   

heh..ja bylam jedna noga w czechach..:/ jeszcze nie zapuscilam sie dalej!! niestety!! ale planuje wyjechac do niemiec..teraz sie zastanawiam czy nie isc tak jak moja kolezanka....tylko ze ona wyjezdza do francji na 12 miesiecy..bedzie sie tam uczyc...i mieszkac z obca rodzina..bedzie pomagac ich dzieciom itp...fajne zajecie..tylko musze miec namiary na to biuro..bo tez bylabym chetna!!!!

Malwinka 
Obieżyświat

Posted: 30-09-2006, 15:53   

Wypada żebym się tu ponownie wypowiedziała, jako że wrocilam z 2,5 miesięcznego pobytu w Tunezji. Co prawda nie byly to wakacje tylko praca, ale to pozwoliło mi dostrzec więcej niż dane jest zobaczyć przeciętnemu turyście w tydzień. Miałam przygotowany obszerny post który na bieżaco pisałam będąc tam, ale gdzies zaginał przy licznych przeprowadzkach i nie jestem w stanie odtworzyc tego co w nim było. Ale umieszczam fotki jakby ktos miał ochote spojrzec.
Miasto w którym byłam to Hammamet - jest to najbardziej rozrywkowe miejsce w tym kraju i jak żadne inne, w tak dużym stopniu poddało się przemysłowi turystycznemu. Świadczy o tym chociażby, że na południe od miasta wybudowano całkiem nowy Hammamet-Yasmine na wzór znanych kurortów na całym świecie, z nowoczesnymi hotelami, promenada, niezliczonymi drogimi restauracjami itp. Może to i ładne, ale nie ma nic wspólnego z prawdziwym zyciem w Tunezji. To zwykła papka turystyczna.
Jakbyście mieli jakieś pytania to śmiało …

Malwinka 
Obieżyświat

Posted: 30-09-2006, 16:00   

i jeszcze kilka jesli mozna ;)

Barbie 
Obieżyświat

Posted: 30-09-2006, 19:49   

Ładne zdjęcia. Zwłaszcza to z Tobą i liściem mi się podoba :) I Z Tobą z Saharą w tle, super wygląda. Poza tym wszystkie chyba oddają klimat tego miejsca, nie? :wink: Aż mi się ciepło zrobiło jak widzę to słoneczko.

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Posted: 01-10-2006, 11:43   

A gdzie pistolety? Foty zajebiste, nie wiem czemu ale mi się strasznie podoba to z dywanami wywieszonymi na budynku :P

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Posted: 01-10-2006, 12:04   

Śliczne zdjęcia Malwinka! Świetne ujęcia! Haha mi się te dywany kojarzą z gra "Orientalne Noce" :hehe: do gustu najbardziej przypadło mi zdjęcie z liściem oraz to z dziecmi :) genialnie uchwycone

Kamcia 
Obieżyświat

Posted: 01-10-2006, 14:39   

Super zdjęcia, Malwinka. ;) Fajnie wyszłaś z tym liściem. :P
Bardzo podobają mi się te krajobrazy, kiedyś muszę się wybrać do Tunezji. :> :P

Jaunty 
Obieżyświat

Posted: 16-12-2006, 23:49   

Oto kilka fotografii cykniętych starą lustrzanką, o której pisałem parę postów wcześniej. Za temat obrałem sobie zwierzaki. Pieska za siatką spotkałem w okolicy domków jednorodzinnych pod Wawą. Szczekaniem i warczeniem wyraźnie prosił o uwiecznienie na celuloidzie, co też uczyniłem. Drugi piesek zaś został sfotografowany z okna mojego mieszkania na Pradze. Biedny smutas lubi sobie czasem wysiadywać na parapecie i obserwować podwórko. A trzeci stwór to prosiak mojej kuzynki. Ma dwadzieścia procent nadwagi i lubi dźwięk perkusji.

Malwinka 
Obieżyświat

Posted: 17-12-2006, 13:44   

Jesli kiedys przyjdzie wam prowadzic samochod w Zjednoczonych Emiatach Arabskich napewno natkniecie sie na taki znak i musicie zachować czujność :P

a to zapwne Floryda hehe tak mi sie wydaje

ja-marta 
Obieżyświat

Posted: 17-12-2006, 15:01   

sciana jaskini rodem z Tomb Raidera w Czechach (tak mi sie z legendowa Ghana kojarzy):

a tu wnetrze:

a to mialo kolor taki jak powyzsze, no ale wyszlo na niebiesko :D

http://leditor.prv.pl/

Jaunty 
Obieżyświat

Posted: 17-12-2006, 18:13   

O kurde... chyba wkleiłem zdjęcia nie do tego tematu co trzeba :) . Czy może ktoś przenieść mój poprzedni post do topicu "fotografia?" No a ten, ofkoz, skasować.

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Posted: 17-12-2006, 20:28   

Jaunty, po tym jak tyle osob poszlo w Twoje slady, ciezko bedzie :D zreszta chyba nic zlego w malym zboczeniu z tematu nie ma :) Swoja droga - swietne ujecia, fajnie uchwyciles "humor" zwierzakow, przynajmniej w pierwszych dwoch przypadkach

ja-marta, rowniez bylam w podobnej jaskini: ta ciezkosc powietrza, przeszywajace zimno, woda sciekajaca po scianach - cos niesamowitego:
Grecja, Kefalonia - jaskinia Drogarati

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo