This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Classic Tomb Raider - fan TR ? czy maniak TR?

krtomb - 08-01-2012, 23:19

Jezu (w którego nie wierzę) nie wiem czy to pora żeby czytać, a już tym bardziej ustosunkowywać się jakkolwiek do tak obszernej wypowiedzi... Walnąłeś więcej skomplikowanych słów, aniżeli potrafi to obecny pastor w kościele mojej matki... Generalnie - chyba nic nie powiem, tylko przetrawię to, coś wyprodukował... Ale jutro... tak, zdecydowanie jutro :D
Asha Greyjoy - 04-04-2012, 09:15

Zdecydowanie fanka. Tak, kiedyś byłam fanatyczką, plakaty z Larą po całym pokoju porozwieszane, Lara w komputerze co godzinę z przerwami na ubikację i jadełko (i czasami pićko też), ale od kiedy grę przejęli Crystalsi, mój entuzjazm opadł. Tomb Raider nadal jest ważnym dodatkiem do mojego życia i często w niego gram, jednak kiedy byłam młodsza miałam więcej...pary ^^
Anonymous - 30-01-2014, 13:35

Od początku byłam fanką i tyle, nawet nie miałam miejsca na plakaty, figurki, a przebrania to dla mnie tylko nie potrzebnie wydana kasa. Zawsze tylko chciałam mieć wszystkie części. Tyle.
kwiatuszek - 17-04-2014, 11:17

Truz_kawka wrote:
Od początku byłam fanką i tyle, nawet nie miałam miejsca na plakaty, figurki, a przebrania to dla mnie tylko nie potrzebnie wydana kasa. Zawsze tylko chciałam mieć wszystkie części. Tyle.

Też tak myślałam, do kiedy nie kupiłam wszystkich części.

Mumia - 14-08-2014, 14:47

Wydaje mi się, że fan to wystarczająco delikatne słowo, aby określić mój stosunek do TR... nie mam wszystkich gier z tej serii ( choć mam ich wiele... ). A co najważniejsze skutecznie przenoszę wirusa zwanego "Lara Croft". :muhaha: