This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Tomb Raider Anniversary - Na czym gracie???

Luthien - 19-04-2011, 17:00

m_i_c_h_a_l_s_z, Tomb Raider Anniversary było również dostępne w wersji bez dodatkowej płyty. Co prawda, ani razu w sklepie takiego wydania nie widziałam (tylko dwupłytowe), ale takowe podobno istniało :)
K@t - 19-04-2011, 17:05

Na Allegro widziałem jedynie TRA z druga płytką. To pewnie taka rekompensata z racji mocno opóźnionego wydania ;-) Wydanie bez OSTa prawdopodobnie mogło nie być polskie.
Niezapominajka* - 26-08-2011, 20:21

Ja gram na PC,ponieważ innej platformy nie mam :D . Ale niedługo mam zamiar kupić sobie Xpudełko :mrgreen2:
krtomb - 26-08-2011, 23:17

Xpudełko fajna sprawa - mam już 3-letnie Xpudełko i bardzo sobie chwalę... Tylko pada muszę nowego kupić bo swojego już zryłem niemiłosiernie :DDD

Ja oczywiście XPUDEŁECZKO wszystkie ostatnie 3 części TR :)

Szczerze powiedziawszy wolę właśnie Anniversary na XBOX'a od przykładowo Legend mimo ciut gorszej grafiki... Szczególnie że błędy w grafie na wersji NEXT Gen w Legend bywają nieznośne...

HellCat - 03-01-2014, 22:44

Ja gram na PC.Pewnie grałabym na konsoli gdyby nie to,że trudno byłoby mi się przerzucić z myszki i klawaiatury na pada :P
Przemo - 03-01-2014, 23:16

Ja gram w Tomba na PC. Konsoli Play station nie posiadam, ale zagrałbym z wielką chęcią dla odmiany niż walenie w myszkę i klawiaturę.
Anonymous - 30-01-2014, 09:09

Ja gram na playstation 2, wii i komputerze.
Zaznaczyłam pc, gdyż najczęściej na tym pykam.