This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Publikacje i gadżety z Larą - Witchblade (komiks + serial)

Kasia Trent - 01-07-2006, 08:31

Polecam ściągnąć DC++, znajdziesz tam masę komiksów ;)
Gabriel - 04-07-2006, 15:43

Tak, na DC są chyba wszystkie komiksy. Ja za anime nie przepadam, ale wiem, że to coś więcej niż Pokemony :P Podobają mi się garficznie prace tego Japończyka, który dostał kiedyś Oscara, nie mogę sobie przypomnieć nazwiska. Szczerze, wolałbym już Witchblade w CGI, a najlepiej film aktorski. Jakiś czas temu pojawiały się plotki o filmie, ale nie wiem czy coś z tego wyszło. Podobał mi się serial, szkoda, że są tylko 2 sezony.
darekch - 11-10-2006, 18:15

INFO z ostatniej chwili!

TOP COW wrote:
From the begining, Witchblade has been one of the most unique comic books in the world. With great action and strong characterization, the story of the Witchblade has cross all boundaries.

With the anime in full swing overseas in Japan, the Witchblade manga isn't too far behind. Here's your sneak peak at some interiors of the all-new Witchblade manga!

str. 1
str. 2
str. 3
str. 4
str. 5

Rysunki są całkiem fajne i mi się podobają! Sara jest oczywiście mało "sarowata", bo japońska już. Dynamika rysunku na str. 2 robi wrażenie! Ciekawe czy w Polsce WB manga zostanie wydana. Przyznam, że z chęcią i ciekawością bym sobie ją przeczytał. ;)
A co Wy na to?

Kasia Trent - 25-10-2006, 11:33

Całość ogólnie się podoba, ale to już nie Witchblade! :P Fajnie to wygląda, ale ja nie widzę Sary w mangowym stylu. Traci cały swój urok i kobiecość ;)
Integral - 25-10-2006, 15:59

Jasne, nie ma co porównywać amerykańską wersję z japońską, tylko rozglądać się za translacjami :D
Myślę, że dla maniaków mangi będzie to smakowity kąsek. O ile do samego komiksu mnie tak nie pchało, o tyle mangę z wielką chęcią bym przeczytała :)

Niemniej musze przyznać, że nie podoba mi się idea samej konwersji z mangi na komiksy i vice versa. Nie wyobrażam sobie niektórych tytułów w kolorowej wersji od lewej do prawej, podobnie manga może przy oryginalnych komiksach wypadać 'słabo' (bo wiadomo, inne atuty mają komiksy, inne mangi).
Ale, że sama wolę mangi... ;-)

The Darkness - 14-07-2008, 18:52

Witam, czy ma ktoś do sprzedania komiksy, albo figurkę z Witchblade ? Wie ze to nie ten temat, ale odpowiedni był zablokowany :(
Adolf - 22-08-2010, 12:46

Sorki, że odświeżam stary temat... Ale czy fani Witchblade i komiksów Top Cow są jeszcze wśród nas? Jeśli tak to...
STAY TUNED

Cez - 24-08-2010, 09:44

Są, są :P
Adolf - 02-09-2010, 18:04

Dla tych co czekali cierpliwie... I dla wszystkich fanów Top Cow.

http://www.smallville.com...ews/show/id/959

Kącik tematyczny, który oczywiście będzie się rozrastać. Jeśli chcecie wspomóc jego powstawanie, to koniecznie dajcie znać.

[ Komentarz dodany przez: Cez: 02-09-2010, 21:16 ]
super! :D