This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Publikacje i gadżety z Larą - Gadżety TR

Cez - 30-11-2014, 11:07

Aktualizacja kolekcji ;) Stan na koniec listopada 2014. Na poczatku grudnia przybędzie mi TR 9: Definitive Edition na PS4, Temple of Osiris na PS4 i numery komiksów od Dark Horse #8-10.

Cała kolekcja. Warto zwrócić uwagę na dwa plakaty :) Jeden z autografem od Alison Carroll, modelki wcielającej się w Larę, a drugi z autografem Karoliny Gorczycy, polskim głosem Lary.

Lara po restarcie, czyli nowa gra, komiksy, kolekcjonerki, figurka i nowa książka.

Podstawowe części serii na PC.

Podstawowe części serii na PlayStation + pudełka kolekcjonerek.

Gadżety filmowe: DVD, książki i karcianki.

Figurki, karcianka i gra planszowa.

Komiksy - zarówno stare od Top Cow (w tym 1200-stronicowe TR Compendium) i nowe od Dark Horse.

Koszulki oraz książki: powieści, przewodnik i dwa ogromne artbooki, w tym unikalny The Art of Tomb Raider.

Mr Macphisto - 30-11-2014, 19:49

Szalejesz Cezu z tą kolekcją :D Ja to bym nie miał gdzie tego wszystkiego trzymać, ale szacun. Jedno czego żałuję, że nie kupiłem w porę to TR Compendium. Raz - dla zawartości. Dwa - dziś można to opchnąć za grubą kasę :P
riguana - 01-12-2014, 01:47

Bardzo piękna kolekcja! Tak z ciekawości:
- Książeczka Tomb Raider początek - to komiks w polskiej wersji językowej? Jak tak, gdzie takie coś było?
- Masz stare gry Tomb Raider jako wydania kolekcjonerskie - to jest pakiet, czy każdy tytuł był osobno? Możesz powiedzieć coś wiecej o tym wydaniu?
The Art od Tomb Raider - widzę że jesteś maniakiem, ale tak obiektywnie, warto skusić się na to wydanie? Kosztuje swoje, w tym przesyłka jest masakryczna, ale mam straszną chrapkę na to - uwielbiam Art Booki.

Cez - 02-12-2014, 19:59

riguana wrote:

- Książeczka Tomb Raider początek - to komiks w polskiej wersji językowej? Jak tak, gdzie takie coś było?

Polskie wydanie było dołaczone jako bonus do gry Tomb Raider 9 przy zakupie w Empiku i tylko tam. Osobiście uwazam, ze to niefajne jak tylko jeden sklep oferuje dany content...

riguana wrote:

- Masz stare gry Tomb Raider jako wydania kolekcjonerskie - to jest pakiet, czy każdy tytuł był osobno? Możesz powiedzieć coś wiecej o tym wydaniu?

TR1-4 z mojej kolekcji pochodza z edycji zwanej Lara Pack. To polskie wydanie (ale gry sa w wersji angielskiej), w przypadku TR1-3 prócz podstawki sa także dodatkowe płytki z Goldami. Niestety to wydanie jest bardzo, bardzo rzadkie... Oryginalnie Lara Pack zawierał pudełko zbiorcze dla tych 4 pudełek, ale ja na Allegro trafilem wiele lat temu tylko na taką edycje bez zbiorczego pudła.

riguana wrote:

The Art od Tomb Raider - widzę że jesteś maniakiem, ale tak obiektywnie, warto skusić się na to wydanie? Kosztuje swoje, w tym przesyłka jest masakryczna, ale mam straszną chrapkę na to - uwielbiam Art Booki.

To wydanie jest bardzo, bardzo fajne. Kompleksowo masz arty od razu ze wszystkich gier, nie licząc najnowszego TR9. Niestety na całym swiecie wydano kilkaset egzemplarzy, a i wysyłka z USA jest bardzo droga, plus trzeba opłacić cło :/ No ale skusilem sie i nie żałuję.

riguana - 03-12-2014, 18:37

Dzięki za odpowiedzi i jeszcze raz gratuluję kolekcji. Co do The Art to chyba będę musiał sobie odpuścić, jego cena skoczyła nagle kilkukrotnie w górę... (z 50 do 150$!)
Cez - 03-12-2014, 20:11

Im mniej sztuk pozostało, tym cena bedzie skakała bardzo w góre... Za kilka lat to bedzie warte kilkaset dolarów za sztukę.
anx2gie - 14-01-2015, 00:47

Cześć wszystkim :) - to mój pierwszy post.
Jeśli ktoś z Was poszukuje ciekawych koszulek/bluz z Larą (i nie tylko), znalazłam taką stronę: Teepublic. Warto zajrzeć, bo mają oryginalne fanarty. Ceny standardowe, ale koszt przesyłki do Polski jest przystępny. Osobiście bardzo podoba mi się "I only play for sport", "Croft arms" i "Bomber Jacekt". Jeszcze nie zamawiałam i nie sprawdzałam jakości, ale wydają się dobre do noszenia. Zawsze to coś innego niż TRStore :)

Cez - 06-01-2016, 20:01

http://www.laracroft.pl/index.html#headline492

[KONKURS]: pokaż kolekcję, a my damy nagrodę!

Konkurs z okazji trzynastych urodzin naszego serwisu już za nami, więc pora na... poprawiny! Ogłaszamy konkurs kolekcjonerski, w którym aż kilkanaście osób otrzyma od nas kilkadziesiąt nagród, w tym gry, komiksy czy figurkę! Zasada jest prosta, prześlij nam zdjęcie swojej kolekcji Tomb Raidera i polub nasz profil na Facebooku, a weźmiesz udział w losowaniu cennych nagród, często niedostępnych w Polsce!

ramosek23 - 22-04-2016, 18:54

gdzie mogę kupić taką figurkę Lary?

[ Komentarz dodany przez: Cez: 22-04-2016, 20:26 ]
Jaką?

ramosek23 - 26-04-2016, 08:51

no tą z łukiem ze zdjęcia wyżej

[ Komentarz dodany przez: Cez: 26-04-2016, 12:02 ]
Bądź precyzyjny i dokładnie pisz o co Ci chodzi...