This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Angel of Darkness - Kurtis !?

Rob3rt - 25-07-2008, 01:48

przez przypadek natknąłem się na coś ciekawego:
http://www.youtube.com/watch?v=IHDeGupuLIA

...czyli Kurtis jednak żyje...

beatka0802 - 25-07-2008, 10:50

Na TRC wypisują dużo bzdur. Może i jest tam trochę fajnych pierdół ale jak dla mnie to nie jest zbyt wiarygodne źródło informacji. Zresztą moje twierdzenia o panu Trencie pozostawiam jak powyżej. Jeśli jednak umarł to może nawet lepiej dla niego. :p
Zresztą wspominiane to co na filmiku z początku jest też wyżej napisane.

--=AngiE=-- - 25-07-2008, 21:58

Na tą informację natknęłam się na wielu wiarygodnych źródłach, poza tym czytałam cały artykuł- Kurtis żyje- owszem. Ale należy trochę poczytać na KTEB, tam wszystko wyjaśnia się bardzo szybko, jeśli chodzi o powyższy filmik, podany przez Roberta.
Nie chce mi się szukać cytatu, zresztą- kiedyś go tu umiesciłam, ale sens był taki:
Kurtis moze żyje, może nie. Końcówka AoD jest taka jaka jest nie bez powodu, gdyż Core nie chcieli pokazywać jasno, że Kurtis się pojawi (bądź nie pojawi) w TR7. Dali sobie takie wyjście ewakuacyjne jeśli chodzi o jego wątek. A poza tym ewentualni fani Kurta mogą z niecierpliwością oczekiwać jego powrotu.
No ale jak się stało każdy wie :)

Nephilim - 25-07-2008, 22:00

a dla mnie dość irytujący jest fakt, że crystalsi stworzyli Legene tak, jakby całe wydarzenia w 6 w ogole nie miały miejsca... Rozumiem, że szóstka dla wielu to pomyłka, klęska,porażka, ale własnie cąły wątek z Kurtisem jest po prostu ucięty.
a jesli chodzi o moje zdanie w dyskusji to na samym końcu AOD chirugai (czy jak to tam się nazywało...) 'ciągnie' :P Larę i możliwe że wałsnie gdzieś do Kurtisa ;)

--=AngiE=-- - 25-07-2008, 22:06

Nephilim wrote:
a dla mnie dość irytujący jest fakt, że crystalsi stworzyli Legene tak, jakby całe wydarzenia w 6 w ogole nie miały miejsca... Rozumiem, że szóstka dla wielu to pomyłka, klęska,porażka, ale własnie cąły wątek z Kurtisem jest po prostu ucięty.

Mnie też to strasznie irytuje, chyba nawet było powiedziane, że TRAoD potraktowali jakby nigdy nie zostało stworzone... Jednak jak widzę Crystalsi nikomu nie przeszkadzają i wszyscy oczekują na nowego TRU tak samo :p

No... Ale w TRA dali strój Kamuflaż, który jest strojem właśnie z Anioła ciemności, więc... :p

Nephilim - 25-07-2008, 22:18

heh, zawsze coś ;)
trzeba przyznać, że mimo wszystko odwalili kawał dobrej roboty :) Ale zawsze będzie jakieś "ale" i coś co będzie denerwować fanów :)

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 25-07-2008, 22:49 ]
Więcej, dłużej, Paciej !

Kiba - 01-08-2008, 13:52

Nephilim wrote:
coś co będzie denerwować fanów

No a jak, zawsze musi się ktoś znaleźć żeby narzekać na nie wiadomo co :gupek: . Nie rozumiem takich ludzi którzy zrobią wszystko żeby popsuć komuś satysfakcje z trudu jaki w coś włożył

--=AngiE=-- - 01-08-2008, 22:53

Ekhm... Zacznijmy od tego, że nigdy nie stworzymy czegoś, co się będzie podobało wszystkim, Kiba. To nie jest tak, że ktoś psuje komuś satysfakcję z dzieła- ocena zawsze jest wystawiana według gusta danej persony, a jak wiemy każdy ma inny gust :) I o ile ocena nie brzmi 'nie lubię jej bo tak!' i jest uzasadniona, to nie mozemy mieć pretensji.
quicksilver - 12-08-2008, 15:18

Pojawienie się postaci Kurtisa w szóstej części gry było czymś naprawdę niezłym i dlatego tak strasznie ona mi sie podobała. Oczywiście z ogromna złością zniosłam fakt że zginął...bo jednak wprowadził lekką nutę tajemnicy i pikanterii. :mrgreen2: Mogliby go jeszcze gdzieś kiedys umieścić, nie pogniewałabym się.
Ad@93 - 14-08-2008, 17:53

Core Design wprowadziło Kurtis'a do gry. To było coś innego, nowego. Mi osobiście przypadł do gustu :P całkiem przystojny no i miał moce. Swoją osobą wprowadził nutkę tajemnicy. :D
oyamka - 16-08-2008, 23:38

Rzekoma śmierć Kurtisa była jak to ktoś wcześniej trafnie zauważył kołem ratunkowym. Najprościej tak zrobić- postać znika, nie wiadomo co się z nią stało, jeśli się spodoba fanom to żyje, a jeśli jej nie polubią to nieżyje i problem z głowy. Ja osobiście bardzo lubię Kurtisa :D jest świetny jako postać fabularna, a i jako grywalna wprowadził coś nowego. Najgorsze jest sterowanie ale jakby Crystalsi wprowadzili go do następnej części (w co nie wierzę chociaż bardzo by mnie to ucieszyło) i zrobili porządne sterowanie to jestem pewna, że wiele osób zmieniłoby o nim zdanie. Bo większość narzeka na sterowanie (Larą zresztą też nie sterowało się najlepiej) ale nikt nie patrzy na Trenta od strony jego umiejętności i charakteru.
A przy okazji dodam, że TRAOD to moja ulubiona część TR pomimo tych wszystkich opini, że jest beznadziejna.
Możliwe, że kiedyś już się rozwodziłam nad Kurtisem jako Roweste :P

TR_Fun - 03-01-2009, 12:23

Mi osobiście Kurtis nie przypadł do gustu. To przecież TR a główną bohaterką jest Lara. A tu nagle chodze jakimś gostkiem. Nie podobało mi się to. Ale fajne by było gdyby były dwie historie. Jedna chodzi się Larą no i spotyka się Kurtis'a. A druga chodzi się Kurtis'em i spotyka się Larę.Dość skomplikowane.Ale coś takiego było by fajnie. No i grało by się dłużej.:)

To tylko moje zdanie.

Esmeralda - 03-01-2009, 23:29

Ja nie lubię Kurtisa , gdyż porusza się tak wolno jak ślimak . Jego skoki są po prostu śmieszne. Ale gdyby gra z Kurtisem była podobna do nowych TR mogłabym zagrać. :)
Byłoby fajnie. W TR Kurtis może występować ,ale nie jako postać grywalna bo psuł klimat.

heidi 2410 - 04-01-2009, 19:57

A mi Kurtis w TR przypadł do gustu :!!: :!!:

Fakt rusza się jakby w galarecie (znane pojęcie :mrgreen2: ) ale to pewnie niedopracowania jak w całym TR założę się że gdyby był Remek (ja tak to pisze :D ) to by pewnie sie normalnie ruszał i by się fajniej nim grało, a tak w ogóle ten niby romans wynikający z spotkania w Luwrze i komiksie :) :) :) :) (przynajmiej dla mnie :P :P )

Anillia - 17-01-2009, 18:07

Ja jestem absolutnie przeciw Kurtisowi jako postaci grywalnej, ale jako np. epilogowa...
Czemu nie? Zresztą (jeśli chodzi o grę) Kurtis to chyba jedyny facet, któremu jako tako udało się ( żeby nie przesadzić) zbliżyć do naszej oziębłej Lary :D
Przecież ona nie jest z kamienia i może ktoś (niekoniecznie Kurtis) mógłby siebie w niej rozkochać? :P :kwiatek: :przytul: Fajnie by było gdyby Kurtis był w późniejszych częściach, bo jestem ciekawa co teraźniejsza technologia z niego zrobi. :narka:

Lolita - 19-01-2009, 18:16

Anillia wrote:
Przecież ona nie jest z kamienia i może ktoś (niekoniecznie Kurtis) mógłby siebie w niej rozkochać?

Tak.. Lara powinna mieć kogoś,byle nie Winstona.

Kurtis-mały facet.Ładny,z brzydkimi oczami.Nie lubi chodzić.
Skacze kiczowato.Oczywiście można mu trochę odpuścić.
Ale za chirugai(?) mu nie odpuszcze...

Polo_Gard - 19-01-2009, 20:02

Ja lubię Kurtisa troszkę. Troszkę? Za to, że jest taki powolny tak mało umie. Nie można używać tego chirugai czy coś. To jest jednym z minusów TRAOD.
Lolita - 20-01-2009, 18:30

Polo_Gard wrote:
Ja lubię Kurtisa troszkę. Troszkę? Za to, że jest taki powolny tak mało umie.

No tak faktycznie jest trochę "upośledzony".Ale pasuje to
do niego.
Przede wszystkim denerwują mnie takie zdjęcia.Często to widzę.I tak nie chce by Lara
była z Kurtisem.

Vaughn - 20-01-2009, 19:51

A ja uważam że Lara jest samotniczką i po prostu nikogo nie potrzebuje(ten typ tak ma),chociaż krążyły też plotki że ona i Amanda były...bardzo dobrymi przyjaciółkami :>
Polo_Gard - 20-01-2009, 21:04

Ja tam bym wolał żeby Lara była z Zipem, zwłaszcza po wydarzeniach z Underworld. Ale wróćmy do tematu o Kurtisie :) :offtopic:
Mrówczasss - 30-01-2009, 15:30

Nie mam nic przeciwko Kurtisowi, ale moim zdaniem nie było dobrym rozwiązaniem umieszczanie go jako postaci grywalnej. Zresztą czytając większość postów to widać. Gracze byli niezadowoleni, na szczęście w nowych częściach twórcy nie robią już takich doświadczeń.

:pozdro:

Al Arab - 25-02-2009, 22:39

Tez jestem przyzwyczajony do Tomb Raidera jako gry jednej bohaterki,tudziez heroiny!
Nawet pomijajac powolne i trudne sterowanie;uwazam,ze Lara dziala SAMA.
Czytalem takze w jednym z news-ow o wprowadzeniu trybu multi player do serii.
Staram sie wyobrazic kolejna czesc z tym trybem,ale doprawdy nie moge.Koszmar! :nietak:

beniu123 - 01-03-2009, 19:29

Kurtis- PORAŻKA!!! :??: Uwżam, chyba tak jak wszyscy, że nie powinien występowac w tej grze, jako postac, którą można sterowac, tak jak Larą. A tak właściwie to co się z nim w końcu stało? Zginął? Wyparował? :croft:
Aniaa - 02-03-2009, 12:43

Było już mnóstwo razy o tym mówione. Nic nie wiadomo, co się z nim stało.
Niezapominajka - 02-03-2009, 16:08

Jak dla mnie to on zdechł... W sumie mi to zwisa i powiewa, bo ja się nie doszukuje jakichś tajemniczych zniknięć. Zginął i tyle...
Nie wiem dlaczego co poniektórzy chcą myśleć, że nadal żyje. Może dlatego, że się zakochali... Ble.