This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Angel of Darkness - Kurtis !?

--=AngiE=-- - 27-01-2008, 19:03

pmkkoch wrote:
Ja tu widzę... Portal nie zawsze znaczy jeden kwadratowy pokój pomiędzy innymi. :)

Oj żart :) (ja tam mam czarny ekran z komunikatem a nie portal xD ) Robiłam jakieś poziomy za czasów mamutów, więc pamiętam "conieco". Póki nie okazało się, że u innych one działają a u mnie nie... o.O Teraz nie mam już czasu i cierpliwości...

Jezus, rotten, masz i nie rób tego więcej. Mam dziś dobry humor co równa się "masz szczęście...".

http://www.trle-hosting.n...ceUponATime.zip

Rayne14 - 05-03-2008, 01:15

Według mnie to Kurtis jest nawet spoko... Tylko że on wygląda "jak jeden wielki chodzący bug" jak ktoś to mówił :) Mogli go dopracować ale niestety, Eidos zabrał im gdzieś z tak pół roku czasu chyba... Eh... Raz jak się cofałam do tyłu to wyglądał jakby tańczył :gupek: No i kręcił tyłkiem... :hehe:
Kiniangie - 21-03-2008, 09:25

Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE. Lara to piekna, silna, inteligentna i niezalezna kobieta, ktora nie potrzebuje pomocy nikogo. Sama sobie radzila w poprzednich czesciach, sama rozwiazywala zagadki i zabijala nawet najdziwniejsze kreatury. Mam nadzieje ze Kurtis, czy jakis inny pomocnik Lary sie nie pojawi w nastepnej czesci serii. Poza tym, w niektorych momentach TRAOD, z Lary zrobili ulegla kobietke. Wiecie co mam na mysli:
http://i129.photobucket.c...mbRaiderGT2.jpg

--=AngiE=-- - 21-03-2008, 12:10

Kiniangie wrote:
Poza tym, w niektorych momentach TRAOD, z Lary zrobili ulegla kobietke. Wiecie co mam na mysli:
http://i129.photobucket.c...mbRaiderGT2.jpg

Przecież to nie jest obrazek z gry, więc jak mogli zrobić ją z Lary "w niektórych momentach TRAOD" ? Przykład powinien być adekwatny do wypowiedzi, a tu nie jest. To raczej fani ją z niej zrobili, ale nie widzę nic złego w tym, że Lara kogoś pocałowała... W komiksie robi to aż za często ;-)

Kiniangie - 21-03-2008, 13:06

Wiem ze to nie jest obrazek z gry, ale autorzy Angel of Darkness tak przedstawili sytuacje, ze po przejsciu gry wiele fanow dopowiedzialo sobie romans Lary i Kurtisa. Jedna scenka w grze narobila tyle zamieszania. Dlatego osobiscie wole, zeby Lara w grze radzila sobie raczej sama.

Co do komiksu, to czesto gesto odbiega on od historii przedstawionej w grze, dlatego nawet go nie biore pod uwage, co nie znaczy ze nie lubie czasem poczytac ;-)

--=AngiE=-- - 21-03-2008, 15:36

Daj fanom niedociągnięcie jakieś i sobie je... dociągną ;-) Nie ma co, naturalna kolej rzeczy, nie przejmuj się tym jeśli nie lubisz tego paringu. Ni jest obojętny choć zdarza mi się zrobić jakiś art tego pokroju. :-)
PS. Pani ma bardzo ciekawy podpis, podoba mi się :)

Angelika - 01-05-2008, 12:35

Moim zdaniem skoro Lara w Underworld ma być w Avalonie to powinien tam być Kurtis...
Z resztą twórcy angel of darkness źle zrobili zabijając go!!!Nie rozumiem jak ktoś może lubić Boaz..Mam nadzieję,że Lara jakoś go ożywi!

Asyenna - 01-05-2008, 14:54

Kurtisa nie będzie ani w Avalonie ani nigdzie indziej. Jego historia zakończyła się wraz z końcem historii Core Design. Więc nie licz na to że Crystal Dynamic ożywią go.
A co do Boaz to jest z lubieniem jej tak jak i z lubieniem Kurta -jedni go lubią a inni nie trawią. O gustach się nie dyskutuje. :)

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 01-05-2008, 16:54 ]
To o czym innym dyskutowac jak nie o gustach wlasnie ;-) ?

--=AngiE=-- - 02-05-2008, 11:30

Angelika wrote:
Moim zdaniem skoro Lara w Underworld ma być w Avalonie to powinien tam być Kurtis...
Z resztą twórcy angel of darkness źle zrobili zabijając go!!!Nie rozumiem jak ktoś może lubić Boaz..Mam nadzieję,że Lara jakoś go ożywi!

Nikt go nie zabił :) Tutaj cytat, przetłumaczony gdzieś z zakamarków KTEB.

Co było głównym powodem do umieszczenia w grze Kurtisa? Między nim i Larą jest trochę skwierczącej chemii...

Jest, jest. Zmiany.... Przyznajemy, że zmiany są dobrą rzeczą. Czuliśmy, że robiąc to dajemy historii dobry kierunek. Poza tym, to wspaniałę, że nadaliśmy Larze konkretne cechy, konkretną osobowość a potem możemy ją zmienić bo spotyka nowego przyjaciela. W grze, jak już mówiliście, zbliżają się, wszystko jest takie drażliwe i myślimy "O, co tu się dzieje?". W następnej grze możemy to rozwinąć. Możemy nie rozwinąc; on może nie wrócić. W grze spotykamy element zaskoczenia, który sugeruje nam, że Kurtis umiera. Kiedy grasz widzisz niezwykły obrót akcji pod koniec. To po to by rozszerzyć horyzont, gra się kończy i, znowu, zmienia. Chcialiśmy dać ludziom nowy kierunek...

Niklan - 03-05-2008, 09:20

Kurtis może się pojawi jeszcze kiedyś............dobrze by było..........i moze bedzie wreszcie umiał rzucac tym kółkiem no ale gdybac to mozna sobie duzo:)
Pani Archeolog - 03-05-2008, 09:45

Ja myślę, że sie nie pojawi. Jedynie Core Design miało coś takiego w planach. Ale gdybać sobie można.
Niklan - 03-05-2008, 12:45

ale by było zaskoczenia jakby go wprowadzili do gry (inna czesc) no nie??kazdemu by szczeka opadła:) :D
pmkkoch - 03-05-2008, 12:48

Kurtis nie pojawi się w Avalonie...

Historia Excalibura w Tomb Raider Legend mówi, że są portale łączące ludzi z ludźmi z przeszłości/przyszłości, zaś gdy mama Lary wyciągnęła owy miecz, zniknęła, a raczej przeniosła sie do Avalonu, więc skąd niby pomysł, że Kurtis też tam miałby być, albo Boaz?

Boaz została zabita przez Kurtisa, a Kurtis przez Boaz, nie ma miejsca na Excalibura, jest co najwyżej na okruchy z periaptu.

Takie moje zdanie.

klauduchaa - 26-05-2008, 20:51

MAM NADZIEJĘ, że Kurtis już nie wystąpi. Granie nim, to była totalna porażka. Sterowanie nim - masakra. :fire: Przez tego sztywniaka nie mogę przejść bossa. ;/

:pozdro:

Gabriella44 - 27-05-2008, 16:10

Idiotyczne to że Kurtisa zabiła ta wredna BOAZ ale z jednej strony to dobrze bo po co mieć Kurtisa we wszystkich grach?? :hehe: :hehe: :hehe:
wejdźcie na:
:censored: to jest moj blog o TRAOD i innych grach tak samo i blog o gwiazdach!

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 27-05-2008, 17:45 ]
W regulaminie jest jasny przypis nt. wklejania linkow do stron o takiej tematyce.

pmkkoch - 14-06-2008, 20:58

Spytam sie tutaj, dobrze?

Czy ma ktoś, gdzieś, na jakiejś stronie, spisane umiejętności Kurtisa? Bo dużo animacji znalazłem i wolałbym wiedzieć które do których. :)

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 14-06-2008, 23:36 ]
Na WoTR perhaps? Chyba, ze chodzi Tobie o ukryte animacje? Taki jakis niezrozumialy ten Twoj post.

--=AngiE=-- - 17-06-2008, 22:55

Ja obstawiam www.kteb.net. Kurtis Trent Estrogen Brigade wypisało trochę jego umiejętności, kwestie, jakie miały być w grze itp... Jeśli chodzi te klimaty- polecam stronkę.
julcia - 18-06-2008, 11:13

Kurtis...Kurtis...Miał być w Legendzie - nie było go, w Anniversary tak samo to czemu znowu miałby się pojawiać :??: myślę, że twórcy gier mają trochę rozumu i już go nie wprowadzą do następnych części! Ale jeśli już to powinni zdecydowanie go "przyszybszyć" i w ogóle poprawić starowanie nim :D

[ Komentarz dodany przez: Cez: 18-06-2008, 11:16 ]
Kurtis nie zyje. Zyłby gdyby TR7 był stworzony przez Core. Sami bracia Smith mowili po premierze TR6, ze niejasne zakonczenie wyklaruje sie w momencie powstania kolejnej czesci. TR7 został przejety przez Crystalsów, pierwotna fabuła TR7 (akcja w Turcji) została anulowana. Zatem Kurtis nie zyje.

[ Komentarz dodany przez: Integral: 18-06-2008, 13:44 ]
Jakie rozumowanie :D . Kurtis przeżył, tylko nie ma go w następnych grach. Z tego co mi wiadomo AOD zostało przez kryształowych w ogóle pominięte jeśli chodzi o fabułę, w zwiazku z czym nie ma potrzeby uśmiercania Trenta w imię ciągłości fabuły serii ;) .

--=AngiE=-- - 20-06-2008, 21:18

Co racja to racja. Zgadzam się tu z Integral. Na KTEB znalazłam ciekawą wypowiedź, co zmotywowało CD do umieszczenia Kurtisa w grze.

Quote:
What was the main motivation for including Kurtis Trent? Him and Lara have some quite sizzling onscreen chemistry...

‘They have, they have. You know, change. We do acknowledge that change is a good thing. We certainly felt that by doing that, it’s a good change of direction for the story. Also, the great thing about Lara is that we create her personality, and suddenly we can change that personality, because suddenly she has a new friend. In this game, as you say, they get close, they get a bit touchy feely, and it gets a bit, “Ooh, what’s happening here?” And on the next game, we may expand on that. We may not; he may not come back. In the game, there’s an element that suggests that he could be dead. When you play the game, it’s a really interesting twist at the end. It was certainly to broaden the game and, again, change. We wanted to give people a new direction...’

Kurtis jeśli wróci to nie uwierzę nigdy, a jest to tak samo prawdopodobne jak to, że wróci Marco Bartoli...

Aniaa - 21-06-2008, 13:57

Szanse na powrór Kurtisa rzeczywiście są marne, ale przypominam, że nie ma 100 procentowej pewności, że on nie żyje. Być może gdzieś został przeniesiony. Poza tym Lara jakoś nie przejęła się jego zniknięciem. To może oznaczać, że gdzieś jest.

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 21-06-2008, 14:24 ]
Ja się zastanawiam, czy ludzie znają pojęcie "kompozycji otwartej".

--=AngiE=-- - 22-06-2008, 11:04

Paciej wrote:
[ Komentarz dodany przez: Paciej: 21-06-2008, 14:24 ]
Ja się zastanawiam, czy ludzie znają pojęcie "kompozycji otwartej".

No racja racja...
Kurtis jest wątkiem niedopowiedzianym, przez co jeśli będą chcieli to go wskrzeszą, jeśli nie to nie. Zrobią co im spasuje... (Jak nie kijem to pałą, ale ja krzyknę raz jeszcze, że Kurt był spoko :P )

A przykładem kompozycji otwartej jest szachownica! o.O

Alexja - 15-07-2008, 20:06

Kasia Trent wrote:
Kurtis napewno powinien pojawić się w TR7, chociażby dlatego, żeby wyjaśniło się, co tak naprawdę się z nim stało. Na końcu gry widzimy jak Lara przychodzi na arenę walki Kurtisa i Boaz i znajduje tam tylko plamę krwii i jego chirugai. A Kurtis? Nie żyje, wyparował, zwiał????? Niewiadomo. Dlatego Kurtis powinien pojawić się w następnej części Tomba, ale nie koniecznie jako grywalna postać.

Mnie czasem się wydaje, że hmm może to głupie ale jego ciało znikło a jego dusza utkwiła w chirugai ale to raczej tylko moje zdanie

Black - 17-07-2008, 13:58

A mi się wydaje że Trent żyje, bo kiedy Lara znalazła jego chirugai to samo zaczęło wyrywać jej się z rąk, a jak wiadomo tylko Kurtis umie "sterować" tym na odległość
lotos15 - 23-07-2008, 21:11

Ludzie Kurtis był taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki przystojny ! Jedyny facet dla Lary, wkurzyłam się jak zginął, aczkolwiek go później nie było, więc nie wiadomo czy zginął. Fajnie by było gdyby wrócił ;p Jak by był prawdziwy to bym normalnie wyszła za niego ! :p :pozdro:
beatka0802 - 24-07-2008, 10:15

Black, no właśnie i mógł ją naprowadzić np. do miejsca, w którym leżał gdy się ocknął. Zresztą Lara się potem uśmiechnęła jak podniosła Chirugai. No ale tylko zostało nam się domyślać o co się na końcu wydarzyło. Miałam jednak wrażenie, że on zemdlał z bólu. To normalna reakcja organizmu na ból w końcu. Ten wątek szóstej części Core Design chciał kontynułować więc wątpię by chcieli uśmiercić pana Trenta.

Lotos15, twoje ostatnie zdanie zabija. :hihi:

Jak dla mnie jedynym facetem dla Lary był jak dla mnie Chase Carver z komiksu. Pasowali do siebie idealnie strzelając przy tym tymi głupimi tekścikami. Tu w AOD to jakaś telenowela była w grze z tymi filmikami. Nie które z Kurtisem lubię ale nie przepadam ogólnie za nim. Było mi go nawet trochę szkoda, że zginął czy zniknął po walce z Boaz w niewyjaśnionych okolicznościach. Pomagał w końcu Larze nawet jeśli sam miał w tym także cel zabicia Eckharta. Prawdopodobnie to jedynie przez sterowanie go chyba znienawidziłam