FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Pomoc w przejściu
Author Message
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 09-02-2017, 10:02   

Poprawka, trzeba ukończyć wątek główny. Sugerowałem się tym, że ukończyłem grę na 100%, ale widocznie Syrię już ukończyłem w całości. Moje niedopatrzenie.
Możesz mi dać warna za pisanie bzdur :p

[ Komentarz dodany przez: Cez: 09-02-2017, 17:11 ]
:biczowanie: :D
_________________
 
 
Arctic 
Nowicjusz


Joined: 09 Feb 2017
Posts: 4
Posted: 09-02-2017, 23:53   

Cześć,
poszukuje osoby, która chciałaby powbijać wszystkie trofea w Kooperacyjnym przetrwaniu.
Mój nick to Arctic_Being, oczywiście na PS4 :)
Jeśli jest ktoś zainteresowany/chętny do pomocy, to proszę o odpowiedź, lub prywatną wiadomość :)
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 10-02-2017, 10:09   

Ja akurat w ten tryb bardzo chętnie grałem, właśnie na PS4. Niestety, gry nie mam w tej chwili gdyż jest u jednej z naszych forumowiczek. Znam kogoś, kto szuka współgracza, ale to osoba z USA, jak chcesz to mogę wam zaaranżować sesję.
_________________
 
 
Arctic 
Nowicjusz


Joined: 09 Feb 2017
Posts: 4
Posted: 10-02-2017, 14:50   

Jasne, byłoby miło :) Tylko uprzedzam, że z mojej strony może być problem z komunikacją, bo po skończonej szkole angielski zaczął mi z głowy uciekać.
Orientujesz się w jakich godzinach Twój kolega może się za to zabrać ?
Ja niestety najczęściej mam czas 22/Po 22.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 10-02-2017, 18:19   

Godzinowo najczęściej gram z nim rano/późnym wieczorem. To typowy trophy hunter. Wiem, że on ma do zrobienia tylko 1 trofeum: Adventure Besties (przeżyć 10 dni i zebrać 20 artefaktów), ale z pewnością pomoże ci w pozostałych.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 10-02-2017, 19:07   

W razie co może ze mną da się zgadać wieczorami - Krisnephilim na PSN :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Arctic 
Nowicjusz


Joined: 09 Feb 2017
Posts: 4
Posted: 10-02-2017, 21:35   

Oo świetnie, wyślę Ci zaproszenie !
I jeśli będziesz miał ochotę i czas, to można coś tam powbijać :)
Menkaure - Bardzo dziękuje, za pomoc i odpowiedź, ale jednak chętniej skorzystam z pomocy krtomb - będzie dużo łatwiej się komunikować :)
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 11-02-2017, 10:48   

Spoko, wspomniałem mu wczoraj że chciałbyś pograć i zaoferował swoją pomoc. Więc gdyby coś to pisz.
_________________
 
 
Arctic 
Nowicjusz


Joined: 09 Feb 2017
Posts: 4
Posted: 12-02-2017, 02:07   

Właściwie to mógłbyś mi podać jego nick PSN? Oczywiście za jego zgodą :)
krtomb - Wysłałem Ci zaproszenie, mam nadzieje, że doszło :)
 
 
AnnaWanna 
Nowicjusz



Joined: 13 Feb 2017
Posts: 1
Location: Warszawa
Posted: 13-02-2017, 09:40   

Jak bardzo opłaca się zbierać karty ulepszeń i powtarzać poziomy aby zdobywać dodatkowe punkty np. Za świetliki? Czy lepiej iść standardowym tokiem gry? Gram na najtrudniejszym z możliwych poziomów trudności.
_________________
Verba volant, scripta manent. (łac.) - księgowa Warszawa
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 13-02-2017, 11:34   

Hmmm, to swego rodzaju wyzwanie dla gracza, czy potrafi przejść poziom z jednym życiem, nie mając możliwości leczenia czy też na odwrót - będąc nieśmiertelnym, mając wszystkie umiejętności.
Tak na prawdę to ja używałem kart tylko do trofeów w Ataku na Wynik. W Trybie Endurance grało się tak kapitalnie, że kart używałem stosunkowo rzadko. Jest ich wg mnie o wiele za dużo i niepotrzebnie się mnożą.
No i najlepsza zaleta kart - w Ataku na Wynik czy innych trybach można dodać trochę klasycznego elementu i przejść grę kapitalnym modelem z AoD czy TR2. Niby nic, ale cieszy :)
_________________
 
 
Geralt 
Praktykant



Joined: 05 Oct 2005
Posts: 124
Location: Gdynia
Posted: 16-02-2017, 16:58   

A ja bawię się w szczególiki -postanowiłem połapać kury ,tylko gdzie ten kurnik ,czy ktoś wie ? :jumper:
_________________
prawdziwa cnota krytyki się nie boi
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 16-02-2017, 17:06   

Geralt >> lokalizacja kurnika jest zaznaczona na mapce :) >> http://laracroft.pl/tr10/solution5.html
_________________
 
 
MaXoR 
Praktykant



Joined: 08 Jan 2016
Posts: 126
Location: Via Caravelli
Posted: 16-02-2017, 21:02   

Geralt wrote:
A ja bawię się w szczególiki -postanowiłem połapać kury ,tylko gdzie ten kurnik ,czy ktoś wie ? :jumper:


Też się swego czasu nad tym zastanawiałem (haha) i bardziej nazwałbym to "zagrodą dla kur". Dawno temu ... moi dziadkowie trzymali kury, a ponieważ nie było to centrum miasta to i stosowny kurnik był z prawdziwego zdarzenia - oddzielne zabudowanie plus taka właśnie zagroda/wybieg dla kur. Powinien być tylko... nieco wyższy płot. ;)
_________________
No worries... I'm a professional, but I don't get paid for it. 😉
 
 
Geralt 
Praktykant



Joined: 05 Oct 2005
Posts: 124
Location: Gdynia
Posted: 17-02-2017, 23:59   

Dzieki faktycznie chyba zbyt szybko przemknąłem ten fragment wioski ,serdeczności za pomoc :D :nie:
_________________
prawdziwa cnota krytyki się nie boi
 
 
MaXoR 
Praktykant



Joined: 08 Jan 2016
Posts: 126
Location: Via Caravelli
Posted: 18-02-2017, 01:11   

Właściwie... to trudno powiedzieć co tu ma być wyzwaniem - schwytanie kurczaków, czy też... znalezienie tego "kurnika" (?) Dlatego, pisząc o wysokości płotu w jakiejś zagrodzie, kieruję przy okazji pewien sarkazm pod adresem twórców. Generalnie nie mam nic przeciwko tzw. gadżetom w grze (np. w TR3 zasłaniający się tacą Winston był całkiem sympatycznym akcentem) i idąc tym tropem: Lara w wolnej chwili może sobie nawet pogrywać w koszykówkę tymi kurami. Ale jeżeli, przy tego typu grze, tak mają wyglądać wyzwania to jest to czysta kpina z gracza :!!: :P
_________________
No worries... I'm a professional, but I don't get paid for it. 😉
 
 
Geralt 
Praktykant



Joined: 05 Oct 2005
Posts: 124
Location: Gdynia
Posted: 18-02-2017, 13:42   

Nieszczęsnych kur można złapać kilka,ale nie wiem jaki to da efekt kiedy wrzuci się je do kurnika ,bo nie miałem czasu go znaleźć (ale wiem już) gdzie szukać (dzięki Wam) :wotr:
_________________
prawdziwa cnota krytyki się nie boi
 
 
Geralt 
Praktykant



Joined: 05 Oct 2005
Posts: 124
Location: Gdynia
Posted: 19-02-2017, 11:24   

No i kury połapane ,a zwiewały skubane jak zające ,ciężko było dogonić :) kur można złapać więcej ale tylko 1 szt dotrze do kurnika :>
_________________
prawdziwa cnota krytyki się nie boi
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 19-02-2017, 12:48   

Z zającami masz jeszcze jedno wyzwanie - wnioskuję, że to nie przypadek :D
_________________
 
 
Geralt 
Praktykant



Joined: 05 Oct 2005
Posts: 124
Location: Gdynia
Posted: 23-02-2017, 20:28   

chyba masz rację,po kurakach pewna wprawa już jest :jumper:
_________________
prawdziwa cnota krytyki się nie boi
 
 
Geralt 
Praktykant



Joined: 05 Oct 2005
Posts: 124
Location: Gdynia
Posted: 15-04-2017, 10:39   

:croft: w nawiązaniu do kur które ścigałem ,dzisiaj pora na kurczaczki Wielkanocne pozdrawiam wszystkich z okazji Swiąt-szkoda że tak mało ludzi tu zagląda -ja ostatnio 2 miechy temu ;(
_________________
prawdziwa cnota krytyki się nie boi
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 15-04-2017, 11:23   

Dzięki i wzajemnie :)

Większość przerzuciła się na FB, zaglądaj tu także >> https://www.facebook.com/WorldOfTombRaider
_________________
 
 
philips80 
Nowicjusz


Joined: 24 Sep 2017
Posts: 1
Posted: 24-09-2017, 18:23   

Mam problem z geotericznej dolinie bo jak chce zrobić ostatni skok tqm na górze to nie mogę wejść bo są zaaieki i to samo mam z tykwami. Dodam że gram na ps4 i zawsze czyszcze mapę na ile to sie da ale coś mi mówi że czegoś nie zrobiłem. Czy ktoś mi może powiedzieć co mam zrobić by zginęły zasieki ????
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 24-09-2017, 22:11   

Z tego co kojarzę, to zasieki znikają dopiero, jak ukończy się wątek fabularny w dolinie. Później wystarczy się tam wrócić, korzystając z szybkiej podróży :)
_________________
 
 
 
Wara19 
Nowicjusz


Joined: 27 Oct 2017
Posts: 1
Posted: 27-10-2017, 21:18   

Witam, szukam osoby chętnej do pomocy przy trofeach z wytrzymałości zespołowej, jeśli jest ktoś chętny to proszę wysłać zaproszenie na PSNiD: Wara19
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo