FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Layout strony głównej laracroft.pl

Czy zmienić Layout laracroft.pl?
Zostawić Layout, zielony mi się podoba!
35%
 35%  [ 41 ]
Zmienić na inny!
50%
 50%  [ 58 ]
Mnie to obojetne.
14%
 14%  [ 17 ]
Voted : 116
Total Votes: 116

Author Message
Tony 
Praktykant



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 110
Location: Kraków
Posted: 24-12-2007, 10:46   Layout strony głównej laracroft.pl

No właśnie, już bardzo długo siedzi na stronie głównej ten zielony Layout. Pasowało by go zmienić, na jakiś ładny świąteczny (jakiś kolor taki np. jasny niebieski i do tego świątecznie ubrana Lara) No cóż, jeśli temat pójdzie do kosza to trudno. Ale póki co głosujcie i wypowiadajcie się.
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 24-12-2007, 11:10   

Tony wrote:
już bardzo długo siedzi na stronie głównej ten zielony Layout


Bardzo długo? Zaledwie od kwietnia 2006. To co powiesz o poprzednim czarnym layocie WoTR, który był od grudnia 2002 do kwietnia 2006? To było długo.

Mi się zielony podoba. Wolałbym może jakies bardziej TRowe ozdoby, jak w dziale o TR7, ale za duzo roboty jest z przenoszeniem wszystkiego do nowego layoutu :P
_________________
 
 
Tony 
Praktykant



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 110
Location: Kraków
Posted: 24-12-2007, 11:14   

No tak tyle że WOTR odwiedzam dopiero od Lipca więc nie widziałem tego czarnego :) A poza tym może jednak zmiana Layouta wpłynęła by pozytywnie na waszą stronę. Może spodoba się użytkownikom. Zobaczymy wyniki ankiety gdzieś tak po miesiącu (o ile będzie ktoś głosował ;) ) to wtedy pogadamy :)
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 24-12-2007, 11:25   

Tony wrote:
A poza tym może jednak zmiana Layouta wpłynęła by pozytywnie na waszą stronę.


Ostatnio skupiamy sie na updatach, na aktualizacji dzialow i na dodawaniu nowych ;) Myslę, że tresc jest o wiele wazniejsza. Jeszcze raz mówie, że nowy layout by sie faktycznie przydał, ale to nie jest w tej chwili priorytet :P Moze sie cos wymyli z okazji premiery TR8. Wszelkie sugestkie na ten temat na pewno sa mile widziane ;-)
_________________
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 24-12-2007, 11:31   

Przydałby się? a po co? :p Ja osobiście nie przepadam za żadnymi pierdółkami na głównej i ten aktualny jest taki akurat. A że zielony... no coz, wszystkim naraz sie nie dogodzi :P

PS a najlepiej to gdybyscie ukradli ten TRPLowy bo byl bajeczny :palacz:
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 24-12-2007, 11:47   

Cez - Update z okazji TR8? To byłoby coś :D

Fajnie by było, gdybyście na kilka dni przed premierą zamknęli w ogóle stronę i naparzali w nią co się da :D

Moglibyście odświeżyć kategorie Klasycznych Lar, dodać więcej screenów itp. itd.
Do tego moglibyście tam dać do każdej nowej przygody Lary inny Layout ;D

A na stronę główną można by było dać jakiś Legendowy - drewniany layout albo taki mroczny, który by wyglądał jak jakaś jaskinia lub coś ;D
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 24-12-2007, 11:51   

Teraźniejszy layout jest bardzo dobry. Nie dość, że przejrzysty to jeszcze nie ma żadnych pierdół typu, świecące banery itd. Jak dla mnie wystarczająca jest tylko zmiana głównego loga, na bardziej "na czasie" (czyt. teraz świąteczne) :)
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 24-12-2007, 12:08   

Jak dla mnie zielony layout jest bardzo fajny. Przejrzysty bez zadnych skamienialosci, drewna czy co wy tam tworzycie :p TRPL byl kolorystycznie mily dla oka, ale nie raz nie moglam sie polapac w Menu, ktore w sumie moze i nie bylo jakos bardzo skomplikowane :p ale takie odnioslam wrazenie.

Fakt, kazdy woli co innego, ale zauwazcie, ze kazda kolejna pierdola moglaby spowolnic strone. Chociazby taka strona TR7, ktora na starszym kompie w ogole mi nie chciala ruszyc przez te wszystkie jaskinie nie jaskinie. Dla mnie, jak i dla wielu uzytkownikow b.wazne sa informacje na stronie oraz jakis 'w miare' czas ladowania, a nie padajacy na stronie animowany snieg (?)

No! Powinno byc bardziej swiatecznie :p ale przynajmniej jest odpowiedni headline :) nie jest to niczyja wina, zeszloroczny swiateczny WoTR mnie bardzo zaskoczyl i bardzo podobal, w tym roku po prostu zabraklo na wszystko czasu.
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 24-12-2007, 12:42   

Ja mam manię na nowe layouty ;D I Wg. mnie fajnie by było gdyby pojawił się nowy...
Ale tym razem nie skromna stronką a coś w stylu WIELKIEGO portalu wiedzy o Tomb Raiderze (tutaj chodzi mi o ukazanie wielkości portalu). Aby w koncu strona raziła swoją wielkością i zbiorem infomracji ;)

Ale zielony jest fajny ;D Ale tak jak wyżej napisalam chciałabym aby była jedna strona i to POLSKA,ktora pobilaby zagraniczne strony o Tomb Raiderze i licze na to!!!! Bo WOTR to genialny projekt, tyle lat z nami jest ,że przydaloby się aby ta strona byla tym ogromnym serwisem ;)


pozdro i Wesołych Świąt ;p :mikolaj:
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 24-12-2007, 13:03   

larcia wrote:
Wg. mnie fajnie by było gdyby pojawił się nowy...
Ale tym razem nie skromna stronką a coś w stylu WIELKIEGO portalu wiedzy o Tomb Raiderze (tutaj chodzi mi o ukazanie wielkości portalu). Aby w koncu strona raziła swoją wielkością i zbiorem infomracji ;)


Coś w tym jest :)
WoTR ma spory zasób informacji i przydało by się to jakoś podkreślić wyglądem strony.
Nie mam na myśli robienie layout'u w jakieś skałki, drewienka itp., bo to nie ma sensu. Wiem za własnego doświadczenia, że zamiast upiększyć stronę robi się ona nieczytelna i zaśmiecona. :|

Jeżeli się dobrze obada styl jaki teraz panuję na innych serwisach to widać, że wszyscy stawiają na to przejrzystość i gromadzenie informacji.
Np. Jak widać moje nowa strona skupia się na gromadzeniu niezbędnych informacji, dotyczących Tomb Raider'a, oraz łatwym dostępie do nich. Nowy serwis posiada zupełnie nowy wygląd i szatę graficzną, w których to postawiłem na prostotę, przejrzystość oraz łatwość w obsłudze.

Wydaje mi się, że WoTR również od bardzo dawna stawia na te same priorytety, ale mimo wszystko można by pomyśleć o unowocześnieniu wyglądu tak by pokazać iż jest to oficjalna pl strona o TR, która ma mnóstwo informacji i nie tylko. ;)

Ekipo WoTR pomyślcie o tym, bo fajnie było by zobaczyć "was" w nowej odsłonie :pozdro:
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 24-12-2007, 13:27   

larcia wrote:
Ale tak jak wyżej napisalam chciałabym aby była jedna strona i to POLSKA,ktora pobilaby zagraniczne strony o Tomb Raiderze i licze na to!!!!


Tak sie składa, że niejednokrotnie to osiegnelismy :p

larcia wrote:
Aby w koncu strona raziła swoją wielkością i zbiorem infomracji


W końcu? :p Zadna polska strona o TR nie ma tylu informacji. A wkrótce 6 nowych działow :P I wiele aktualizacji. Nie rzucam słów na wiatr :P Sam osbiscie wiele nowosci przygotowałem.
_________________
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 24-12-2007, 14:04   

Mi się bardzo podoba zielona stronka, jest przejrzysta, wszystko uporządkowane. Właśnie wielu stronom mi takie coś brakuje. Ale jak chcecie to zmieńcie, chociaż wg mnie nie trzeba. Zbyt pstrokato również nie róbcie, bo co za dużo to nie zdrowo. A ja ostatnio lubię zasadę: im mniej pierdółek, tym lepiej. :)
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 24-12-2007, 14:16   

ja-marta, zgadzam się z tobą w 100%. Tak jak jest teraz jest ok. Czasem mam wrażenie że im więcej pierdółek na stronie i ozdobników tym mniej treści i sensu. :P
Ma być estetycznie a nie pstrokato. Popieram obecny layout. :D
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 24-12-2007, 14:33   

Matko, założyliście do tego osobny temat? :nietak:
Tony wrote:
już bardzo długo siedzi na stronie głównej ten zielony Layout.
Cez wrote:
Bardzo długo? Zaledwie od kwietnia 2006
Tony wrote:
WOTR odwiedzam dopiero od Lipca

Dla Ciebie pół roku pod jednym layoutem to jest długo? Coś Ci podpowiem - WoTR to nie blog (i mam nadzieję daleki jest od tego i nie ulegnie presji), na którym design zmienia się co miesiąc, czy dwa. Tak jak mówił Cez, roboty z przenoszeniem jest od groma.

Btw
bro wrote:
PS a najlepiej to gdybyscie ukradli ten TRPLowy bo byl bajeczny :palacz:

Bdb się prezentował, to fakt. Jednak gdybym mogła zasugerować coś z "kradziezy" to logo - na tryplu zawsze było po jednej Larze/modelce z każdej części gry. Imo to był dobry zabieg, ale nie chcę nikomu swojego zdania narzucać, ani tym bardziej znowu wszczynać wojnę, czy TRPL był lepszy od WoTRu :p . Po prostu luźna uwaga.
_________________
; p ; >>
 
 
Zip 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2007
Posts: 286
Location: Z Galicji
Posted: 24-12-2007, 16:08   

Moim zdaniem zielony layout ma zostać, bo jest przejrzysty, a jak ktoś chce klimat z pająkami, szarymi ścanami i tak dalej, to zapraszam tu -> http://tombraider.com/
 
 
 
Tony 
Praktykant



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 110
Location: Kraków
Posted: 24-12-2007, 16:56   

Integral - jeśli mam być szczery - to faktycznie byłem raczej przywiązany do czytania blogów itp. I tam właśnie często zmienia się wygląd strony więc myślałem że strona to to samo tyle że może zawierać o wiele, wiele, więcej treści! No cóż to mój błąd :) Ale tak czy siak ja i tak bym się cieszył z nowego Layouta :) :pozdro: dla wszystkich oraz Wesołych świąt!
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 24-12-2007, 17:32   

Ja uważam, że pomimo, że obecny wystrój jest dobry, można by zrobić całkowity lifting strony, nie tracąc na przejrzystości. Cez mówi, że wrzuci kilka nowości - i bardzo dobrze, można by zrobić razem z tym podniosłym faktem dorzucić nową usprawnioną grafikę. Oczywiście nie pajączki i bzdurki, ale coś nowego i funkcjonalnego.

Oczywiście nikogo nie zabiję, jak nic w ten deseń nie powstanie.
_________________
Unholy
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 24-12-2007, 20:59   

Znam tego typu propozycje ze wcześniejszych for i stron, na których się udzielałem, lub udzielam. Dużo osób zarzuca prostotę strony wuwuwu lub forum. A nikt tak na prawdę z tych osób nie zrobi w tej sprawie - nie zaproponuje jakiegoś loga, czegokolwiek - padają hasła: zróbie tak, bo mi się nie podoba. Przecież można samemu coś zrobić, zaoferować pomoc, a nie wymagać od osób, które w większości mają dużo ważniejsze rzeczy na głowie niż zmiana layoutu - a z tego co widać to przy takiej ilości informacji na stronie WoTR każda ewentuana zmiana to praca na kilka dni.

Dla mnie WoTR dzieki swojej prostocie jest wyjątkowy. Wszystko utrymane w porządku i w przejrzystej oprawie graficznej - mi się podoba, i zaznaczam odpowiedź A.
_________________
 
 
siwek509 
Praktykant



Joined: 25 May 2007
Posts: 173
Location: włocławek
Posted: 25-12-2007, 17:14   

według mnie niema co tu zmieniać.... wszystko jest bardzo czytelne, przejrzyste i widoczne... mozna by zrobić jakieś fajne elementy graficzne, ale wg. mnie jest ok! :)
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 25-12-2007, 17:23   

Menkaure wrote:
Dla mnie WoTR dzieki swojej prostocie jest wyjątkowy. Wszystko utrzymane w porządku i w przejrzystej oprawie graficznej - mi się podoba, i zaznaczam odpowiedź A.

siwek509 wrote:
według mnie niema co tu zmieniać.... wszystko jest bardzo czytelne, przejrzyste i widoczne... mozna by zrobić jakieś fajne elementy graficzne, ale wg. mnie jest ok!


Chce wyrazić swoje popracie dla ww cytatów ponieważ równiez uważam że nie trzeba nic zmieniać w sumie na stronie głównej. Uważam że nadchodzące zmiany w poszczególnych działach to i tak jak narazie dużo. O ile dobrze pamiętam to TRPL również posiadało w miarę prosty layout bez żadnych cudów na kiju i było dobrze.
Tak wogule to chciałbym pochwalić te ruchome "headlines" na main site bo to był naprawde dobry pomysł. Oby takich było więcej... :pozdro:
 
 
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 26-12-2007, 16:22   

Ja już się przyzwyczaiłam do zielonego i jest ok. Tylko fajnie by było, żeby jakiś inny motyw dać TR1-TR5 bo to trakie same, smutne :P
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 28-12-2007, 13:37   

http://www.tombraiderforu...p?p=84537#84537

W tym poscie zamiesciłem stary, czarny layout ;) Kilka osob tu pisało, ze nie wiedzą, że kiedys strona nie byla zielona ;)
_________________
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 28-12-2007, 15:25   

Wiem co to znaczy "zmienić layout", wiem ile pochłania to pracy, lecz nie zmienia to faktu, że jestem ZA zmianą tego zielonego, na ładniejszy. Nie obraźcie się, ale aktualny nie ma w sobie tego magicznego klimatu! Zobaczcie inne (także nieoficjalne) strony o grach (nie koniecznie o TR), które mają w sobie TO COŚ. Tu mamy tylko prosty podział tabelkowy, nieozdobiony...

Wiem, że to wymaga czasu. Ale nikomu chyba się nie śpieszy? Wystarczy trochę chęci - każdego dnia usiąść po godzince... przecież można to zacząć teraz i skończyć dopiero za rok, nie? Wiem coś o tym, bo sam jestem autorem jednej strony (www.kunio.pl) i jakoś bez większych problemów w ciągu 4 lat zmieniłem 6 razy layout.
_________________
 
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 28-12-2007, 15:44   

Według mnie mogli by zmienić wygląd ponieważ jest taki blogowy(żeby głuio tego nie nazwać). :D

[ Komentarz dodany przez: K@t: 28-12-2007, 16:01 ]
Bardziej głupio chyba się nie da :nietak:
_________________

 
 
 
kiene 
Nowicjusz



Joined: 24 Sep 2006
Posts: 8
Posted: 02-08-2008, 15:02   

Te zielone kolorki są totalnie kiepskie. Tłumaczenie się że nie zrobimy nowego layouta bo to dużo przenoszenia świadczy tylko o lenistwie... oj nieładnie... nieładnie. Swoją drogą jak tu ktoś wyżej wspomniał jest wiele nieoficjalnych stron, które przebijają wyglądem laracroft.pl o lata świetlne. Wydaje mi się że o wiele bardziej interesujacy byłby serwis,z ładną i typo TOMB RAIDEROWĄ szatą. A pozatym to oficjalna strona więc pokusilibyście się nawet o zakup jakiegoś profesionalnego szablonu... Nawet forumowicze się złożą (jestem pewny) :P Nikt nie każe wam zmieniać wyglądu co drugi dzień ale chyba lepiej zrobić jeden bardzo dobry i mieć na lata a nie coś tam ramkopodobnego. Dobrze że chociaż logo jest ok... :P

Ps. Komentarze są tu zbędne! Tu trzeba działania... :]
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo