FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Seria Assassin's Creed
Author Message
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 22-11-2015, 22:22   

Czy ktoś z Państwa miał kontakt z AC:Syndicate? Po Unity przysiągłem sobie, ze w następne odcinki serii nie zagram. Po ogromnym rozczarowaniu z paryskiej opowieści asasyńskiej ostatecznie położyłem krzyżyk na serii. Tymczasem Londyn kusi mnie bardzo, powiedziałbym, że po dotychczasowych materiałach jakie obejrzałem wygląda o niebo lepiej niż ACU. Jednak tam miałem dużo zastrzeżeń technicznych (nie tylko bugi, ale sterowanie, kamera i ogólnie "nowości" (pffff), które jedynie uprzykrzały grę, a nie ją urozmaicały). Do tego historia, która była po prostu kompletnie tragiczna.

Jednak nosi mnie, żeby uśmiechnąć się do ACS, szczególnie dlatego, iż na allegro gra chodzi w wersi pudełkowej (PS4) i z darmową dostawą za 169 zł, czyli jak na świezy tytuł całkiem niezła cena.
Jeśli są jacyś eksperci, którzy mieli kontakt z grą to prosze serdecznie o kilka słów.
_________________
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 15-12-2015, 23:02   

Menkaure, ja grałam zaraz po premierze. Trzeba było pytać na PSNie ;) Syndicate mi się podobał. Fabularnie nie są to jakieś szczyty, ale do tego nas już seria przyzwyczaiła ;) Bawiło mnie rozbijanie się dyliżansami po ulicach Londynu :] Fajna sprawa.
Jak zwykle są zadania, które się powtarzają i może to nużyć (jak to w Assassynie). Przygotuj się na powtarzalność zadań jeśli chcesz wbić platynę.

Jak znajdziesz w fajnej cenie to rozważ zakup.

Ja obecnie planuję zakup dlc z Kubą Rozpruwaczem - 84% trofeów mnie wyjątkowo irytuje :D
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 15-12-2015, 23:10   

Luthien, wiesz jak uwielbiam pisać "literka-po-literce" w PSN :) Gram z typem ze Stanów, który gra w ACS i strasznie zachwala tę grę - pod względem wizualnym. Jest zachwycony Londynem. Kusi mnie, żeby kupić. Gra chodzi teraz po 160 zł w większości marketów, więc może przeproszę się z grą w okresie światecznym. Tymczasem drugi raz skończyłem ROTTR, meeeh...

OT:
Chcę w okresie świątecznym wbić w końcu 100% w The Last of Us. Zostało mi tylko DLC Grounded, jestem przy Purchlaku w sali gimnastycznej - brakuje apteczek, amunicji i przede wszystkim cierpliwości.
Później może ruszę calaki w Uncharted. Grało mi się kapitalnie.
Dzieciaki zajęły także moje konto z PS+ na PS3, więc wszystkie Rymany, Avengersi, Minecrafty troszku mi popsuły statystyki, możliwe, że będę musiał wbić platyny i tutaj :) ))
_________________
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 06-01-2016, 15:05   

Menkaure wrote:
Dzieciaki zajęły także moje konto z PS+ na PS3, więc wszystkie Rymany, Avengersi, Minecrafty troszku mi popsuły statystyki, możliwe, że będę musiał wbić platyny i tutaj ))

Hehehe, ja klnęłam na siebie jak odpaliłam Sport Champions :D wbicie platyny okupiliśmy męką i zakwasami :D Wracając do tematu, zakupiłam i ukończyłam Kubę Rozpruwacza. Nuuuuudy. Nie warto. Lepsze od dlc do Unity, ale i tak nie jest warte 63zł. Lepiej poczekać aż stanieje lub Ubi będzie go dawać za darmo - tak jak to miało miejsce z Dead Kings do Unity ;) Kupiłeś już Syndicate?
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 07-01-2016, 00:25   

Mnie właśnie Dead King's wyjątkowo się podobał - klimat miasteczka niesamowity, przede wszystkim dużo eksploracji podziemi. Jack The Reaper mnie baaaaardzo interesuje, ale na razie nie kupuje AC:Syndicate. Zagrywam się w Black Flag, który kupiłem w Empiku za raptem 80 zł. Fantastycznie jest wrócić na przepiękne Karaiby. Po ACII jest to zdecydowanie najlepszy Asasyn.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo