FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Co myślicie o forum? (pochwały, skargi)

Forum WoTR jest:
świetne
49%
 49%  [ 42 ]
dobre
28%
 28%  [ 24 ]
takie sobie
8%
 8%  [ 7 ]
okropne
5%
 5%  [ 5 ]
w tej chwili trudno powiedzieć
8%
 8%  [ 7 ]
Voted : 54
Total Votes: 85

Author Message
Balbina 
Student



Joined: 03 Oct 2006
Posts: 83
Posted: 20-11-2006, 12:52   

UWAGA CENZURA !!!
Moderator przesadza, zgdzam się na wycinanie postów zawierających wulgaryzmy, ale cenzura polityczna ?!
Niestety na tym forum istnieje.
:(
Ciao
Balbina
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 20-11-2006, 14:44   

Z ciekawości; a która opcja polityczna została tak haniebnie potraktowana? :690:
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 20-11-2006, 19:04   

Hmm ja uwazam, ze jest tu napraawde fajnie, nie wieje nuda jak na niektorych forach :) jednak niektorzy uzytkownicy potrafia byc naprawde dogryzliwi i momo, ze ja tego za specjalnie nie doswiadczylam to wiem, ze wielu osobom czasem robi sie przykro. Sama nie jestem swieta, zdarzaja sie upierdliwe przypadki...JEDNAK wypadaloby sie czasem niektorym pochamowac.

XALD:
Pochamować - słowo jest wieloznaczne :P
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 26-11-2006, 14:48   

Ja nie będe ukrywała że to forum stalo się dla mnie opcją zastępczą :p chociaż niestety tej pustki w sercu nic nie wypełni ;)

Właściwie to mało tu pisze, nie chce mi sie po prostu drugi raz pisać który tomb był najlepszy i co mi sie podobało itd, a nowości niestety mnie nie dotyczą bo mam od 6 lat ten sam komputer XD niezbyt aktualizowany.
Ale generalnie jest ok :)
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Lareczka 
Praktykant


Joined: 03 Sep 2006
Posts: 179
Location: Kraków
Posted: 08-12-2006, 19:08   

Czy ktos mi moze wytlumaczyc jak mam zmniejszyc obrazek zeby potem go wkleic pod swoim nickiem? bo wszystkie sa za duze a nie moge sobie poradzic :( :( . tylko prosze sie nie smiac :hehe:
 
 
 
Lareczka 
Praktykant


Joined: 03 Sep 2006
Posts: 179
Location: Kraków
Posted: 08-12-2006, 19:41   

Przepraszam za podwójny post ale jak widać udało mi się i nawet szybko się z tym uporałam. Widać nie jestem taka głupia jak mi się wydawało :)
 
 
 
DOROTA 
Nowicjusz


Joined: 23 Aug 2006
Posts: 12
Posted: 14-12-2006, 20:26   

Forum WoTRu jest OK.I choć dotej pory niezabierałam tu głosu to często tu zaglądam i korzystam z podpowiedzi udzielanych przez forumowiczów za co im teraz BARDZO DZIĘKUJĘ :pozdro:
 
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 23-12-2006, 13:44   

bez obrazy ale co jest z wami nie tak... zawsze musicie robić tak by wyjść na jak najlepszych :638: :) Jak dla mnie to jest troche narcyztyczne.
Np. umieściłem wczoraj linka do nowych screnów, a wy go zamieniliscie tak by przekierowywał go do was...
Moze jestem frajerem uwazajac, że pl strony o TR powinny się "wspierać", wspołpracować... Przeciez łaczy nas ta sama pasja i zainteresowania w tym wypadku TR :)
A wy zawsze chcecie być najlepsi... nie rozumiem was :(

najlepsze chyba z tego wszystkiego jest to forum... choc czasami meczoce są głupawe dyskusje typu "ten warkocz jest zrobiony tak i siak" :) Ale mimo to forum jest fajne xD
 
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 23-12-2006, 13:58   

Hmm ciekawa jestem o co chodzi z tym linkiem?

Hello, uczestniczylam w tej rozmowie wiec czuje sie dotknieta :P nie uwazam, ze to bylo glupie - po prosu dyskusja, bez wiekszego przeslania co prawda ale nie przesadzajmy.
Wole dyskutowac o warkoczu niz czasem czytac bzdury wypisywane przez niektorych (nowych...?) userow, ktore ostatnio sie niestety nasilily :P
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 23-12-2006, 14:25   

Legend -> Te same screeny były u nas, więc po co odsyłać do innej strony? Bo nie chce się zobaczyć na stronie głównej WoTR? Bo chce się robić sobie dodatkową darmową reklamę, którą i tak możesz tutaj uprawiać w nadmiernej ilości w postaci podpisów, linków w profilu, odnośników do własnych renderów, tapet itp itd? Czy tego jest naprawdę mało? A co byś powiedział gdybyśmy kierowali się trendem wyznaczonym przez TR Forums, gdzie jakikolwiek link wychodzący poza TR Chronicles jest natychmiast kasowany a użytkownik, jeżeli jest właścicielem zalinkowanej strony dostaje bana od ręki? Wtedy byłoby lepiej? Nie przesadzajmy, w kwestii reklamowania własnej strony i otwartości na inne serwisy u nas panuje aż nadmierna wolność. Szkoda, że nikt tego nie docenia, tylko krzyczy kiedy coś mu zniknie (jeden link na dziesiątki pojawiających się tutaj).

Co ciekawe, mówisz o wspieraniu się stron o TR, a jednak mimo to, trzeba było z Tobą toczyć wielkie boje o to, żebyś skopiowane od nas materiały podpisywał źródłem i żebyś z obrazków nie wymazywał naszego adresu. Czy to jest wspieranie się? Zapewne całe działy wypełnione zawartością innych serwisów z małym ich adresikiem na dole to też w ramach wspierania? No ciekawe, ciekawe...

Jeszcze jedna kwestia, skoro już przy tym jesteśmy, a mianowicie TRPL i dziesiątki pytań / topiców na ich temat. Nie zakładajcie ich, bo to jest forum WoTR a nie TRPL. Traider jest zamknięty. W swoim czasie być może pojawi się tutaj (tj. na forum, może na stronie) stosowna informacja.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 23-12-2006, 14:43   

Mr Macphisto wrote:
Legend -> Te same screeny były u nas, więc po co odsyłać do innej strony? Bo nie chce się zobaczyć na stronie głównej WoTR?


To ciekawe bo po tym jak umieściłem te jedenaście screenów u siebie to wy ich jeszcze nie mieliście :) To nie mów mi, że nie chciało się zobaczyć na stronie głównej WoTR.

Mr Macphisto wrote:
było z Tobą toczyć wielkie boje o to, żebyś skopiowane od nas materiały podpisywał źródłem i żebyś z obrazków nie wymazywał naszego adresu.


hm o ile dobze pamiętam to zostałem totalnie zbluzgani i pojechany przez was po tym jak napisałem do was, że podpisaliście się pod moimi pracami (pierwsze CA z TRL), upieraliście się przy tym, że to wasze i nie musice od nikogo a już szczegolne z mojej strony niczego ściągać bo macie wszystko wczesniej. Problem w tym, że okazało się iż to są moje prace.

Mr Macphisto wrote:
Zapewne całe działy wypełnione zawartością innych serwisów z małym ich adresikiem na dole to też w ramach wspierania? No ciekawe, ciekawe...


Jesli mowa tu o mojej stronie to hm ja przynajmniej umieszczam adresy stronek, a nie podpisuje wszystko adresem swojego serwisu.

To tyle jesli chodzi o ten cały temat.
aha i dziękuje za odp. myślałem, że ten post zostanie skasowany... Ale się myliłem i cieszy mnie to :)
 
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 23-12-2006, 14:48   

Quote:
To ciekawe bo po tym jak umieściłem te jedenaście screenów u siebie to wy ich jeszcze nie mieliście


Chyba pomyliłeś adresy. Kiedy dodałeś link do forum, screeny u nas były. Pomijam ten szczegół, że screenów było tak naprawdę piętnaście, tyle, że cztery powtarzały się z wcześniej opublikowanymi.

Quote:
hm o ile dobze pamiętam to zostałem totalnie zbluzgani i pojechany przez was po tym jak napisałem do was, że podpisaliście się pod moimi pracami


Wypadek przy pracy, gdy się okazało, że tak jest, wszystko zostało naprawione. Aha, to był jeden szkic, o ile dobrze pamiętam, więc nie używaj liczby mnogiej gdyż jest to manipulacja.

Quote:
Jesli mowa tu o mojej stronie to hm ja przynajmniej umieszczam adresy stronek, a nie podpisuje wszystko adresem swojego serwisu.


Tak, po tym jak się o to upominalismy kilkakrotnie, w tym kontaktując się z Twoim hostem.

Jeżeli nie pasuje Ci nasze podejście, to możesz być traktowany tak jakbyś był na TR Forums.

EDIT
A tak w ogóle to nie wiadomo mi nic na ten temat żebyś miał prawa od CDA do publikacji jakichkolwiek fragmentów z niewydanego jeszcze numeru
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Legend 
Obieżyświat



Joined: 26 Dec 2005
Posts: 800
Location: Wrocław
Posted: 23-12-2006, 14:58   

Mr Macphisto wrote:

Wypadek przy pracy, gdy się okazało, że tak jest, wszystko zostało naprawione. Aha, to był jeden szkic, o ile dobrze pamiętam, więc nie używaj liczby mnogiej gdyż jest to manipulacja.


to nie był jeden obrazek... ale spox

Mr Macphisto wrote:
EDIT
A tak w ogóle to nie przypominam sobie, żebyś miał prawa od CDA do publikacji jakichkolwiek fragmentów z niewydanego jeszcze numeru


prosze Cię bardzo już usuwam waszego newa.


MACPHISTO
Był to jeden szkic.

Legend
ja wiem swoje a ty swoje. :)
już skasowałem newsa, pasuje :638:

ja już ze swojej stron kończe ten temat.

MACPHISTO
To jest taka kwestia, że tu nie ma "ja wiem swoje a Ty swoje", bo prawda jest tutaj całkowicie obiektywna. Jeden szkic. Do tego, jak się okazało, z wymazanym przez Ciebie adresem jeszcze innego serwisu. U nas znalazł się przez bląd jednej osoby, nie przez celowe działanie, i gdy o tym napisałeś i tosię potwierdziło, wszystko zostało naprawione.

Newsa nikt nie kazał Ci usuwać w tej chwili, chodzi o cytaty.

Legend
no i dobra ja naprawiłem swoje błedy, wy naprawiliście swoj i już po sprawie.
moze już zakończmy ten temat bo jak powiedziałe mi przed chwilą pewna bardzo mądra osoba "obie strony maja racje i najlepiej to w ogole zapomniec o tym co bylo" dla tego ja już zostawiam ten temat w spokoju i uwazam wszystko za zamknięte, a ty?

MACPHISTO
Ja tam nic do nikogo nie mam, pokazuje jedynie, że podnoszenie głosu o takie głupstwo jak usunięty link, jeden z bardzo wielu nie tkniętych mimo tego, że na ich miejscu mogłyby być odnośniki do WoTR, na TYM forum, gdzie swoboda jest aż nadmierna, to lekka przesada. Szczególnie we wspomnianym wyżej kontekście. I tylko tyle.
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 24-12-2006, 23:21   

Mam pytanie : Jak rozumieć w podpisach takie sformułowania:

≈≈Hrithik_Roshan...≈≈
You are Hrithik_Roshan
Niech moc będzie z tobą Hrithik_Roshan
:638: :638:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 24-12-2006, 23:26   

Tak masz to rozumieć, że istnieje pewna komenda, która działa w ten sposób, że po jej użyciu każdy widzi w tym miejscu swojego nicka. Tak że nie bierz tego do siebie :D Niektóre inne osoby też niech nie biorą :D


MACPHISTO
No właśnie, z tego co pamiętam to ta komenda była tak w ogóle zabroniona... :>
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 25-12-2006, 11:27   

Quote:

MACPHISTO
No właśnie, z tego co pamiętam to ta komenda była tak w ogóle zabroniona... :>


...zabroniona w SB, z tego co pamietam :P
_________________
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 25-12-2006, 15:08   

A ja mam pytanko z innej beczki, bo nie wiem, czy to ja jestem "diletante", czy rzeczywiście są problemy z załącznikami. Próbowałam dołączyć do posta plik (bo YSI było ostatnimi czasy totalnie zakorkowane). Próbowałam w wersji zzipowanej i nie; i za każdym razem, gdy zrobiłam podgląd posta, ładowało się "godzinę" po to tylko, żeby wyświetlił się komunikat o błędzie, że jakoby próbuję uploadować "empty file". W związku z czym wysyłać już nie próbowałam.


MACPHISTO
To już pytanie do pana Ceza, tudzież Igiego ;)
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 25-12-2006, 17:25   

Wlasnie, Cez, to Twoje "Integral..." jest w pindu intrygujace, aż mi gorąco :D


MACPHISTO
Ja bym uważał, bo mąż chyba patrzy :P
_________________
; p ; >>
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 25-12-2006, 20:10   

Grindy wrote:
są problemy z załącznikami


Juz powinno byc dobrze, sprawdz.
_________________
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 25-12-2006, 22:57   

Niestety Cez, przy podglądzie dzieje się w dalszym ciągu to samo. Nie próbowłam natomiast od razu wysyłać, bo nie chciałam, żeby pojawił się post bez tego załącznika.

CEZ:
U mnie sie załączniki dodaja, nic innego nie wymysle :P
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
ADR 
Podróżnik


Joined: 14 Oct 2006
Posts: 354
Posted: 09-01-2007, 21:56   Problem ;-/

ohh ;( problem jak w opisie.. wchodzie do profilu, zeby cos zmienic , a tu hasło nie pasuje ;(
ojej ... chcialem zmienic styl forum, bo dopiero teraz zauważyłem, ze jest taka opcja ! hehe,
myslalem , ze forum jest tylko w stylu jakim jest , u mnie zielony , i nie da sie tego zmienic, a tu wchodze do profilu, patrze , i pokazuje sie styl do wyboru :D :D

jak mam teraz przypomniec sobie hasło ? moze administrator zrobi mi nowe ??
prosze o poztywne rozpatrzenie mojej prosby :D
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 09-01-2007, 21:58   

Po pierwsze - styl możesz zmienić bezpośrednio ze strony głównej.
Po drugie - od kiedy to przy wejściu do profilu hasło sie podaje ??


Czy Ty nie wpisujesz czasem hasła w jedno z tych trzech pól ?? Przecież to się uzupełnia tylko wtedy, kiedy ZMIENIASZ sobie hasło na inne.
_________________
  
 
 
ADR 
Podróżnik


Joined: 14 Oct 2006
Posts: 354
Posted: 09-01-2007, 22:00   

hm... myslałem, ze jak coś zmieni sie w profilu to hasło trzeba wpisać ... :\ ale ze mnie ciemniak ..:P
 
 
Przeor 
Nowicjusz



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4
Posted: 13-01-2007, 19:45   

Trafiłem tu niedawno, przypadkiem i bardzo mi się tu podoba, chyba zostanę na dłużej. Przeglądałem sobie różne wątki i muszę Wam powiedzieć, że to jest to czego szukałem xD Po prostu zajefajne forum :pozdro:
 
 
Malwinka 
Obieżyświat



Joined: 13 Sep 2004
Posts: 918
Location: z wykopalisk
Posted: 13-01-2007, 22:27   

Tak :) potężna skarbnica wiedzy o TR, ale rowniez wylęgarnia przeróżnych cudów i wybryków natury. Enjoy :pozdro:


Integral
Ja Cie kocham :D
_________________
So, how u doinn?
 
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo