FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Angelina Jolie
Author Message
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 11-04-2008, 22:31   

K@t wrote:
Chryste, ile jeszcze ten temat będzie wałkowany?
Wielbienie wszystkiego co ma słowa "Tomb Raider" w tytule nie ma nic do tego, czy ktoś jest fanem czy nie. Swoją drogą "fan" to pojęcie bardzo względne.
Poza tym podawanie takiego argumentu, jak wcześniej zacytowany, to nijak się ma do dyskusji.


Wielbienie wszystkiego z TR związane to juz raczej byłby fanatyzm :/
Filmy TR moim zdaniem były kiczowate*, aż się dziwie że aktorka pokroju Angie zgodziła się zagrać, no TRM jeszcze ok, nie wiedziała w co sie pakuje, ale TRTCoL hmm....

Dla mnie Angie też jest ulubioną aktorką, chociaż NIE widziałam wszystkich jej filmów, NIE mam w pokoju żadnego jej plakatu i NIE umieszczam jej na tapecie kompa (bo tam zawsze Lara jest :P )

sekju.

----
*tzn jak dla mnie czyli gracza to jeszcze uszły, ale dla, nazwijmy to laika no to ... gdybym nie grala to napewno podeszłabym do tego z mniejszym entuzjazmem
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 25-04-2008, 08:57   

Niestety linka do tej informacji podać nie mogę ponieważ nie znalazłam jej w internecie. Moją wiarygodność potwierdza wydanie specjalne ''Gry Extra''. Wystarczy że otworzysz gazetę na str. 10 i przeczytasz info po trzecim filmie TR, konkretniej ''Angelina po raz trzeci?'' :)
Jedno z ważniejszych zdań: '' Delikatnie sugerujemy sfilmowanie Legendy, fabuła była jej mocnym punktem, a i fajnych akcji pojawiła się tam prawdziwa masa ''.
O tym że jej mąż, Brat Pitt uwielbia Tomb Raidera chyba również potwierdzać nie muszę :) W przewodniku o filmie TRM było dokładnie opisane jak Angelina dostała rolę Lary Croft :) Między innymi przez to że Brat Pitt grał całymi dniami na konsoli psx w Tomb Raidera - dlatego też Angie się na nim zemściła przyjmując propozycję wcielenia z w Croftównę :) Poczytaj troszeczkę więcej a wszystko będzie cacy :)

Boone wrote:
No ok,ale to sposób myślenia czternastolatki :jumper: niom ciom Co za bzdura!


No ok, jak na 15-latkę za dużo sobie myślę, ale to już nie Twoje zmartwienie :) niom ciom :*
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 25-04-2008, 13:51   

Boże, ale oni sie zeszli dopiero po Mr and Ms Smith,a TRM został sfilmowany jakieś 4 lata przed Mr and Ms Smith, więc dlaczego niby Angie miała by sie mścić na Bradzie skoro wtedy nie łączyły ich bliskie stosunki? (Chyba, że coś pojebałem :o )

Co do ekranizacji Legendy - nie! I tyle, chyba każdy wie dlaczego.
_________________
 
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 25-04-2008, 14:48   

Nie, tym razem to ja wszystko pokręciłam :) Pozwolę sobie tutaj zacytować fragment z książki Alana Jonesa:
''Według jednej z plotek, Angelina Jolie przyjęła rolę Lary Croft na złość swojemu pierwszemu mężowi Jonny'emu Lee Millerowi. Podobno w ogóle nie zwracał uwagi na żonę, woląc grać w Tomb Raidera''.
Ale z Bradem Pittem co do Tomb Raidera nie pomyliłam się. W którejś z gazet plotkarskich wyczytałam że ćpał On nocki na PlayStation :)
e_g wrote:
Co do ekranizacji Legendy - nie! I tyle, chyba każdy wie dlaczego.

Niestety ja nie wiem dlaczego. Proszę to wyjaśnić i zaspokoić moją ciekawość. Ja osobiście nie mam nic przeciwko aby Legenda pojawiła się na ekranie. Wręcz przeciwnie, miło by było zobaczyć Anglinę po raz trzeci z Excaliburem w ręku. Ciekawe jakby wyglądała w stroju Legend :)
 
 
Make Me Hot 
Nowicjusz



Joined: 20 Feb 2008
Posts: 18
Location: POLAND xD
Posted: 25-04-2008, 17:12   

Moim zdaniem Angelina była najlepsza właśnie w TR.
Świetna rola. Przyznam się szczerze, że nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Lary Croft.
Najśmieszniejsze jest to, że jak po raz 1 obejrzałam TR miałam ok 9 lat, potem już przy każdym kolejnym filmie nie mogłam się przyzwyczaić, że Angelina nie jest Larą w danym filmie.

Ale i tak uważam, że jest świetną aktorką. :tak:
_________________
I told ya, I was trouble
You know that I'm no good

http://pl.youtube.com/watch?v=HFVM5pVTwkM

I'll teach you how to fuck !
May I ?
 
 
Kiniangie 
Student



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 59
Location: Londyn, Anglia
Posted: 28-04-2008, 08:03   

Paula wrote:
Anglinę po raz trzeci z Excaliburem w ręku. Ciekawe jakby wyglądała w stroju Legend


Moim zdaniem nie ma sensu powtarzac historii z gry, a jesli trzecia czesc filmu w ogole by powstala (jedni mowia ze powstanie, bo Jolie podpisala kontkrakt na 3 czesci TR, ale ja osobiscie w to watpie), to powinna przedstawiac odrebna, nieznana nam jeszcze historie i totalnie wszystkich zaskoczyc.
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 28-04-2008, 09:12   

Hmmm w sumie masz rację. No ale każdy ma inne zdanie na ten temat. A przyznajcie że fabuła w Legendzie była niezła, nic dziwnego że spodobała się ona Angelinie. Od tamtej pory, kiedy na Polski rynek wyszła Legenda, nie mogę zapomnieć o tej części :) Strasznie mi się podoba i lubię w nią grać. No ok, zobaczymy co się wydarzy w przyszłości. Na razie o trzeciej części filmu, WoTR nic nie pisze, więc pozostaje nam jedynie czekać na jakieś nowe wieści :) Nie wyobrażam sobie filmu Tomb Raider bez Angeliny Jolie, po prostu tylko ona nadaje się do tej roli (filmowej), bo o modelkach to złego zdania powiedzieć nie mogę, Karima jest bardzo podobna do Lary. Niech wymyślą jakąś nową fabułę, po co wracać do czegoś, co już było.
Natychmiastowa zmiana zdania :p
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 28-04-2008, 11:01   

Paula wrote:
A przyznajcie że fabuła w Legendzie była niezła, nic dziwnego że spodobała się ona Angelinie.

Oj, porównaj fabułę TRL z TAoD -> w tym przypadku ta pierwsza to opowiadanie z Elementarza a ta druga - lektura licealna. Jesli mówisz o tym, że fantastyczne są poszukiwania matuli w (n)Avalonie to salut...
Paula wrote:
Na razie o trzeciej części filmu, WoTR nic nie pisze, więc pozostaje nam jedynie czekać na jakieś nowe wieści

A co ma pisać? Że "wciąż nie ma żadnych njusów na temat TRM3 i wciąż nie wiadomo, czy film owy powstanie" ?
Paula wrote:
bo o modelkach to złego zdania powiedzieć nie mogę, Karima jest bardzo podobna do Lary.

A możesz powiedziec w którym miejscu ? Nawet nie ma odpowiednich piersi (ba, K@ci musiał jedną podtrzymywać podczas spotkania z nią (z Karimą :D ) !!)
Paula wrote:
Niech wymyślą jakąś nową fabułę, po co wracać do czegoś, co już było.
Natychmiastowa zmiana zdania

Ile razy nas jeszcze zaskoczysz ??

Co do samego topicu to powiem tyle:
Angelina jest śliczną aktorką i ostatnimi czasu wokół niej dużo się dzieje. Można rzec, że jest dobrą, a niejednokrotnie pokazuje, że jest bardzo dobrą aktorką - pasują do niej głównie trudne role i na takie zwykle się decyduje. Idealnie zagrała w "Girl, interrupted" (polskie tłumaczenie pozostawię bez komcia). Oscar, jaki za tę rolę dostała należy się jej jak psu buda. Same ekranizacje TR też były całkiem w porządku. Jednak brakowało im tego polotu i tej finezji. Lekkiej nutki dekadencji ( :hihi: ). Zagrała dobrze, czasem jednak widać jej sztuczność.
Jest przede wszystkim śliczna. Mozna by rzec, że jest moim ideałem kobiety :) -> silna, zdecydowana, drapieżna, szalona, ale i delikatna, uczuciowa, kochająca. O moim fetyszu jakim są długie, czarne włosy, szczupłe nogi, zgrabna sylwetka rozpisywac się nie będę :D
_________________
 
 
Make Me Hot 
Nowicjusz



Joined: 20 Feb 2008
Posts: 18
Location: POLAND xD
Posted: 30-04-2008, 17:59   

Menkaure wrote:
Mozna by rzec, że jest moim ideałem kobiety


Zgadzam się w 100 %. Zdecydowanie jest ideałem kobiety, mimo że sama o sobie mówi, że gdyby była facetem to nie zakochałaby się w sobie. :D
_________________
I told ya, I was trouble
You know that I'm no good

http://pl.youtube.com/watch?v=HFVM5pVTwkM

I'll teach you how to fuck !
May I ?
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 05-05-2008, 14:22   



Angie w pełni sił, 4 maja br. :p

No ja nie wiem czy w tym stanie to chciałbym ją oglądać w TR Movie. Ale chyba i tak trochę przybrała na wadze, bo nie wygląda aż tak strasznie jak jakiś czas temu.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 05-05-2008, 14:30   

Dobra, i tak wszyscy wiemy dlaczego wsadziles tu to zdjecie. Zboczeniec.

Figura figura. Dla roli praktycznie wszystkie gwiazdy tyja/traca na wadze, ale mi problem ;-)

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 05-05-2008, 14:44 ]
Możemy wiedzieć przez co na nie trafiłem, ale nie zmienia to faktu, że wrzuciłem po to, o czym napisałem :P
 
 
PaweŁIndyK 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2006
Posts: 738
Posted: 08-05-2008, 20:49   

Heh nie wiem gdzie miałem się o to zapytać więc pytam w tym topiku:

Wie z waz ktoś może gdzie znajdę szablon (wzór) tego tatuażu?
http://img230.imageshack....estattoojb6.jpg

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 08-05-2008, 22:51 ]
No masz przecież piękny i równy szablon na jej plecach. :mrgreen2:
 
 
 
Kiniangie 
Student



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 59
Location: Londyn, Anglia
Posted: 18-05-2008, 10:27   

Angelina juz niebawem urodzi blizniaki, w sieci kraza plotki ze to beda dziewczynki, prawdopodobnie dwujajowe. Porod jest przewidziany na czerwiec.

http://www.egoisci.pl/4165/beda_dziewczynki/
http://angiejolie.free.fr/eng/news.htm

A tak w ogole, to zobaczcie jak Angie slicznie wyglada w czasie ciazy. Ladna buzia jej sie zrobila, jak troche przytyla:

http://justjared.buzznet.com/tags/angelina-jolie/
 
 
Avonea 
Nowicjusz



Joined: 19 May 2008
Posts: 12
Location: Lord Howe
Posted: 23-05-2008, 20:34   

Ah...no rzeczywiście Angelina zrobiła się jakby ładniejsza. Raz do gazety (nie podam tytułu, bo była to by w pewnym sensie jakaś reklama) brzydkie jej zdjęcie walnęli. Była taka strasznie chuda, jak panel podłogowy... Ale Angie jest sliczna!

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 25-05-2008, 11:21 ]
Nie wnikam w dziwny wyraz 'walnĘli'
_________________
..........................
 
 
BeyonceK 
Praktykant



Joined: 15 May 2007
Posts: 128
Location: Wrocław
Posted: 05-06-2008, 15:20   

Ona jest po prostu świetna, uwielbiam ją. Cieszę się że będzie miała bliźniaki, podobno nawet dwie dziewczynki. Nie mogę doczekać się pierwszych zdjęć ;) .
 
 
 
Veruca Salt 
Nowicjusz


Joined: 26 Jun 2008
Posts: 7
Posted: 26-06-2008, 23:45   

omijając to jaka jest cudowna piękna itd naprawdę wierzycie że nie miała ani jednej operacji plastycznej?? ja też ;]
Co do dzieci...
Wiadomo, że od najmłodszych lat będą miały kasę, laski, szybkie bryki, kasę- amerykański sen juz od najmłodszych lat ;]
_________________
"A my nie chcemy uciekać stąd"
Podniósł się krzyk pokory.
Bo oto dzisiaj spłonął nasz dom,
Dom dla umysłowo chorych.
 
 
Abiks14 
Nowicjusz



Joined: 29 Jun 2008
Posts: 3
Location: Gdańsk
Posted: 29-06-2008, 16:00   

Oglądałam wszystkie filmy z Angeliną Jolie i według mnie najlepiejwypadła w roli Lary Croft szkoda, że już jej niezobaczymy jako tombraider. ;( .Brat Pitt podobno ma zagrać role Kurtisa, choć ja osobiście w to niewieże. :nie:
:croft:
:wotr:
_________________
Abik14
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 29-06-2008, 17:47   

Abiks14 wrote:
Oglądałam wszystkie filmy z Angeliną Jolie i według mnie najlepiejwypadła w roli Lary Croft

Tak, to prawda. Mi też najbardziej spodobała się w roli Lary chodź w Mr. & Mrs. Smith też nie było najgorzej. W Brave New World również było nieźle :p Nie wiem czy ktoś widział... POLECAM! :P

Abiks14 wrote:
szkoda, że już jej niezobaczymy jako tombraider. ;(

No jako TombRaider to na pewno, ale jako Larę Croft to zobaczymy :p Przecież trwają już rozmowy odnośnie trzeciej części filmu, nie wiesz? Ponadto Angelina wyraziła zainteresowanie uczestnictwem w nowym filmie TR. Nawet większość gazet już poinformowało nas o sfilmowaniu Legendy, między innymi ''Gry Extra''. Miejmy nadzieję że to kłamstwo :p

Abiks14 wrote:
Brat Pitt podobno ma zagrać role Kurtisa, choć ja osobiście w to niewieże. :nie:

Nie wiem kto Ci takie kity pocisł, ale możesz tego kogoś ode mnie pozdrowić :mrgreen2:
Poczucie humoru to ma :p Hm.. albo ja po prostu nie śledzę dokładnie newsów na WoTR?! Albo to oznaka lekkiego ''zacofania''? No ale nie przypominam sobie takiej informacji o Bradzie Picie :p
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 29-06-2008, 20:50   

Paula, w którym "Gry Extra" pisało o ekranizacji Legendy? Dawno, czy niedawno? Ja jakoś nie interesuję się TRM3 choć z duuużą chęcią chcę by go zrobili. I gdzie można przeczytać jakiś pożądny artykuły na ten temat? Bo w googlach same głupoty się wyszukują.
_________________

 
 
 
Wer_archeology 
Praktykant



Joined: 29 Jan 2007
Posts: 156
Posted: 29-06-2008, 23:32   

Menkaure wrote:
pasują do niej głównie trudne role i na takie zwykle się decyduje.

Ba! Jakoś nie mogę wyobrazić sobie Angie w "nietrudnych" rolach ;) Jako aktorka jest wyśmienita, a jej obacność na ekranie to miód dla oczu. Zwykle ludzie teoretyzują: piękny aktor to dobry aktor, więc i świetny film. W kwestii osoby Angeliny z tym się zgodzałam, bo czy ww pani przyjęłabypracę nad filmem do d**y? Chyba nieee...

(To był wstęp :D ) Do rzeczy... Po obejrzeniu filmu "Wanted - Ścigani" odnoszę wrażenie, że teoria ww nie jest trafna. Nareszcie skupiłam się na akcji, nie na aktorce. Myślę, że reżyserowi chodziło o stworzenie właśnie takich doznań u widzów i to mu się udało (przynajmniej w moim przypadku, choć pupa Angie wyglądała dość imponująco :P ).

Reasumując, Angelinie raczej podobają się filmy, na których planie dotknęłaby pistoletów. Ona mnie zadziwia.. .Myślę, żew jakimś sensie jest to jej kluczem do sukcesu, ponieważ daje wrażenie "mocnej babki", a razem z życiem osobistym i wychowywaniem dzieci daje efekt pięknego kontrastu, który w jakimś stopniu daje Jolie taką popularność i ulubienie przez wszystkich ludzi na świecie.
Konec :)
_________________
I was a tomboy. Now I'm grown lesbian.
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 29-06-2008, 23:54   

Było takie wydanie specjalne o grze :p 2 plakaty z Anniversary, TRII Gold pełna wersja przeboju na CD - mówi Ci to coś? Może to zdjęcie odświeży Ci pamięć ->
- http://img399.imageshack....dsc00667vk6.jpg
I jak możesz nie mieć tej gazetki w swojej kolekcji? Ale mi to fan Lary :P Co do artykułów dotyczących TRM3, to nie mam pojęcia gdzie można je znaleźć. Pozostaje nam jedynie czekać na jakieś info na WoTR. Ale chyba na trzecią część będziemy musieli poczekać. Angelina niedawno urodziła bliźniaczki. Jakoś nie wydaje mi się żeby znowu zostawiła rodzinę na kilka miesięcy aby po raz kolejny wcielić sie w Larę...
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 14-07-2008, 11:21   

Właśnie przeczytałam na WP iż nasza Angelina urodziła bliźniaki :) ) chłopca i dziewczynkę, nazywają się dziewczynka - Vivienne Marcheline (drugie imię odziedziczyła po matce Angeliny), chłopiec - Knox Leon.


Nie mam pojęcia dlaczego ale uwielbiam tą kobietę i cieszę się jej szczęściem. Potrafi grać takie ostre babki ale czasami jak się uśmiechnie to po prostu jest bosko urocza.

_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Matteusz 
Podróżnik


Joined: 27 Apr 2007
Posts: 337
Posted: 22-07-2008, 20:14   

Również tak jak Ty ninti, lubię Angeline Jolie :D Chociaż tyle dzieci co Ona ma bym nie chciał xD Jedynie przeszkadza mi że jest strasznie chuda :/ W TR miała troche ciałka i mięsni a teraz ? O ile mnie pamiec nie myli Angi ma anorekscje tak ? Gdyby miała większa nie masę wyglądała by bardziej kobieco :) Takie jest moje zdanie.
 
 
beatka0802 
Podróżnik



Joined: 23 Mar 2007
Posts: 230
Location: Quel'dorei
Posted: 22-07-2008, 20:27   

Lubie ją ale bez przesady jakiejś specjalnej. Sentyment choć znam lepsze aktorki na miano pani Croft. Szkoda mi jej trochę. Po śmierci matki tak tragicznie schudła i jakoś nie widać szczególnej poprawy jej masy ciała. Nawet na tym ciążowym zdięciu. Teraz po porodzie pewnie znów jest przeraźliwie chuda. No cóż... Mam nadzieję, że sobie jakoś poradzi kobieta z tym problemem.
_________________
[spoiler:c18d63d867]Eee o co kaman? :D [/spoiler:c18d63d867]
 
 
quicksilver 
Praktykant



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 143
Location: Łódź
Posted: 15-08-2008, 13:26   

Angelina jest jedna z moich ulubionych aktorek i widziałam sporo filmów z jej udziałem, m.in. obie części TR. Ostatnio nawet dwa razy obejrzałam 'Ściganych' :D najlepiej chyba prezentuje się w filmach akcji. Jest nie tylko ładną, ale również utalentowaną aktorką, która po wielu przejściach w końcu ustabilizowała swoje życie i ma teraz kochająca i jakże sporą rodzinę. Widać, że kocha być matką, ponadto ogromny plus dla niej za angażowanie się w działalność różnych fundacji.
Faktycznie, powinna trochę przytyć i pewnie pod czas ciąży z bliźniakami właśnie to zrobiła ;)
_________________
Jesteś kimś jedynym i niezastąpionym
w tym właśnie miejscu,
w którym się znajdujesz,
w tym właśnie odcinku czasu,
w którym żyjesz.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo