FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Skarby, Relikty
Author Message
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 03-12-2008, 16:37   Skarby, Relikty

No właśnie, jeśli znacie rozmieszczenia skarbów w TRU, to czy moglibyście się podzielić z nami tutaj? :D

Btw wspaniałomyślnie pozwalam adminom przenieść temat, jeśli coś jest z nim nie tak :<

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 03-12-2008, 16:42 ]
Zostanie, tylko nie spamować!
 
 
tmerlin 
Praktykant


Joined: 11 Oct 2006
Posts: 147
Location: Szczecin
Posted: 03-12-2008, 17:57   

W CM relikt jest za stalową kratą (kanały) za prawą kratą w sali gdzie ustawia się "cienie aniołów". Trzeba podnieść prawą kratę przenosząc kamienne klocki (2) na kamienną płytę. Nie jestem pewien czy tylko, bo ja dodatkowo zapaliłem pochodnie które dają światło.
_________________
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
<- =MERLIN=->
 
 
 
Hubert 
Student



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 32
Location: Połczyn Zdrój
Posted: 03-12-2008, 19:29   

Czy ktos znalazl wszystki skarby w southern mexico?? Mi brakuje tylko jednego i nigdzie nie moge go znalezc. To samo na Wyspach Jan Mayen. Znacie lokalaizacje wszystkich skarbow?? jakies foto?? Bede wdzieczny pozdro
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 03-12-2008, 19:55   

Hubert, podejrzewam, że w Meksyku brakuje ci skarbu z miejsca w którym była pułapka ze zgniatającymi blokami.
Należało wskoczyć na ściągnięty z góry kamień, a następnie wykorzystać ruchome bloki i po nich przedostać się do sekretu.
_________________
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 03-12-2008, 20:30   

Wejdź na tombraiderchronicles .com w dział TRU i potem Walkthrough & Guide - > Treasures.

Jedyne, czym mogę pomóc. Bo nie widzę sensu w strzelaniu, którego to sekretu z 50-sięciu możliwych Ty akurat nie masz.
_________________

  
 
 
tmerlin 
Praktykant


Joined: 11 Oct 2006
Posts: 147
Location: Szczecin
Posted: 03-12-2008, 21:20   

Darujmy może sobie opisy gdzie są sekrety, bo czasami jest ich za dużo, po porstu trzeba chodzić i szukać. Notabene, po co są te "drugie" pojemniki skoro zawsze sa puste, a zupełnie inaczej wyglądają niz te w których sa sekrety?
Ważniejsze sa relikty, bo o te chest cholernie trudno w grze. Mnie jak na razie udalo się znaleźć jeden w CM.
_________________
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
<- =MERLIN=->
 
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 04-12-2008, 19:52   

Mam pytanie,co dają skarby i relikty?

:croft: :pozdro:
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 04-12-2008, 21:04   

Dzięki nim odblokowujesz concept arty w menu 'nagrody'.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 04-12-2008, 21:38   

No i dodatkowy strój w levelu śródziemnomorskim ;)
_________________
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 05-12-2008, 01:32   

Co :??: :??: jaki stroj i ile trzeba znalezc reliktow :??:
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-12-2008, 08:41   

Taki:





A trzeba mieć chyba wszystkie sekrety z pierwszego levelu.
_________________
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 05-12-2008, 10:55   

Mam ten strój,ale niemam żadnego reliktu w tym levelu?
To chyba się dostaje za skarby ;)
A i jeszcze,zdobyłam relict w Manor Croft i życie Lary zmieniło się z zielonego na turkusowe?Co to znaczy ?

:croft: :pozdro:
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-12-2008, 11:36   

Za zebranie każdej z relikwii Lara staje się wytrzymalsza.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 05-12-2008, 12:33   

Nie mogę znaleźć Relikwii (złota kulka) w Meksyku i na Wyspie Jan Mayen... Za Chiny nie mogę wpaść na to, gdzie to może być. Znalazłem je wszędzie indziej tylko nie tam...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 05-12-2008, 13:08   

K@t wrote:
A trzeba mieć chyba wszystkie sekrety z pierwszego levelu.


Mam wszystkie artefakty i relikt w tym levelu, grę też już ukończyłam (Master Survivalist), a nie mam do wyboru tego stroju :/ Gram na xboxie, nie wiem, czy to fakiś bug, czy co...

krtomb wrote:
Nie mogę znaleźć Relikwii (złota kulka) w Meksyku i na Wyspie Jan Mayen


W Meksyku relikwia znajduję się w oku posągu Thora. Troszkę trzeba pomyśleć jak się do niego dobrać :D Po zabraniu pasa należy przywrócić posągowi Thora jego dawną pozycję i przesunąć ponadto jeden z większych bloków skalnych. Będąc już, powiedzmy piętro wyżej, za pomocą przesuniętego bloku, doskoczysz do kolejnego, a z niego z kolei na młot, skąd już będziesz mógł wyciągnąć relikwię.
Na Wyspie Jan Mayen relikwia znajduje się za jedną z kamiennych ścian. Na pewno w czasie błądzenia po tym labiryncie zauważyłeś dwie, przypominające wrota kamiennie ściany. Za jedną z nich znajduje się artefakt, a za drugą relikwia. Aby się do nich dostać musisz użyć drążka leżącego na ziemi pod koniec labiryntu i umieścić go w ścianie, co z kolei uruchomi czasówkę ;) Powodzenia.
 
 
Charlie Charlie 
Nowicjusz


Joined: 02 Dec 2008
Posts: 4
Posted: 05-12-2008, 13:44   

Przed chwilą wszedłem na gry-online.pl i zobaczyłem w dziale ''serwis informacyjny'' zdjęcie Lary. Wchodzę na ten cały serwis i widzę napis ''Poradnik do gry Tomb Raider Underworld''. Jest tam kompletny opis jak ukończy grę i to gdzie poukrywane są wszystkie sekrety.
 
 
janek04 
Podróżnik



Joined: 05 Jan 2008
Posts: 499
Location: London
Posted: 06-12-2008, 02:46   

Mi w tym levelu brakuje ostatniego treasura i nie moge go znalezc, przechodzilem nawet z video solucja i nic, to moze byc bug zapewnie chyba zaczne gre od poczatku hyyhy :(
Zabije krysztalki za te bugi dawac patcha :guns:
_________________
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 06-12-2008, 12:31   

Nie mogę znaleźć relikwii w Tajlandii. Gdzie jest?
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 06-12-2008, 12:43   

Tonetti, relict znajduję się tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=tKlDmO8g6EE :)

Czy ktoś z grających na 360 odblokował w jakiś sposób wspomniany już wyżej (przez K@ta) strój?
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 06-12-2008, 12:47   

Luthien - przyznaję, że nie wiem jak to z tym jest.
Miałem wszystkie sekrety w Tajlandii i CM, więc wróciłem do Morza Śródziemnego, gdzie brakowało mi 5 skarbów i reliktu. Po zebraniu ich przeniosłem się do Meksyku (nie znajdując jeszcze wszystkiego) ale po chwili wróciłem znowu do pierwszego levelu, żeby zrobić dla kogoś screena i możliwość wyboru stroju miałem już dostępną.
_________________
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 06-12-2008, 14:57   

K@t, strój już się odblokował :D Pobiegalam po Meksyku i zebrałam brakujące mi tam dwa skarby i wracając nad Morze Śródziemne pojawiła się ramka z polem wyboru ubrania. Zaznaczę jednak, że wszystkich skarbów jeszcze nie mam (relikty tak). :)

janek04, jesteś pewny, że ktoregoś nie pominąłeś? Ja tez poczatkowo byłam przekonana, że patrzyłam już wszędzie itp., a jednak zaraz na początku poziomu były one poukrywane :) Polecam jeszcze malą ściągę: http://www.youtube.com/watch?v=bONvzqBQEgw Powodzenia ;)

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 07-12-2008, 12:21 ]
Ty byś tylko ściągała :D
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 08-12-2008, 11:54   

Nigdy bym nie pomyślał, że tak poukrywali te relikty... W Meksyku przegięli z ilością tych drobnych sekretów... Ale akurat w Tailandii nie mogę znaleźć 2 sekretów... Relikt znalazłem bez problemów, ale tych dwóch sekretów za Chiny nie mogę znaleźć... Masakra...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
heidi 2410 
Nowicjusz


Joined: 14 Dec 2008
Posts: 6
Location: Poznań
Posted: 14-12-2008, 15:15   

hej gdzie jest do holipy relict w tailandi bo filmik usunienty i na tej wyspie bo nie rozumiem gdzie i w ostatnim ;( :fire:
 
 
 
Wtajemniczony 
Podróżnik



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 341
Location: Skrzyszów
Posted: 14-12-2008, 16:17   

Luthien wrote:
Czy ktoś z grających na 360 odblokował w jakiś sposób wspomniany już wyżej (przez K@ta) strój?

Ja mam. Brakuje mi tylko kilka skarbów i złotej kuli w Meksysku(już wiem, gdzie jest). Uważam, że najtrudniejsza złota kula do zdobycia to ta z czasówką na wyspie Jan Mayen.
_________________

 
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 14-12-2008, 17:53   

heidi 2410, relikt w Tajlandii znajduje się w pomieszczeniu z posągiem Thora :arrow: KLINIJ , na Morzu Arktycznym relikt znajdziesz w sali, gdzie w czasie rozgrywki Natla pomagała Larze otworzyć wrota do Helheimu :arrow: KLIKNIJ

Wtajemniczony, dwa posty niżej (licząc od tego, do którego się odniosłeś) napisalam, że strój już mi się odblokował ;)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo