FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Zip i Alister

Czy chcielibyście Zip'a i Alistera w TR8?
Jasne! Bardzo bym chciał/a
42%
 42%  [ 54 ]
Tak, ale tylko jeżeli mogę ich wyłączyć kiedy chcę!
28%
 28%  [ 36 ]
Nie, tylko psują rozgrywkę.
28%
 28%  [ 36 ]
Voted : 126
Total Votes: 126

Author Message
Vougeny 
Student



Joined: 26 Dec 2008
Posts: 74
Posted: 10-01-2009, 20:40   

[spoiler:bcb71ce53d]Jak dla mnie: Amanda nasłała sobowtóra który za zadanie dostał zabicie Lary. Natomiast Zip i Alister zwyczajnie napatoczyli się jej po drodze. W końcu nie ścigała ona Alistera, zabiła go gdy ten zwyczajnie podszedł jej pod nogi. [/spoiler:bcb71ce53d]
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 10-01-2009, 21:19   

Vougeny,
[spoiler:69b1269bd9]O ile dobrze pamiętam to sobowtór nie miał za zadanie zabić Larę, tylko wykraść z Croft Manor naszyjnik Anandy ;) Chyba, że mi się coś pomyliło :P [/spoiler:69b1269bd9]
 
 
 
Vougeny 
Student



Joined: 26 Dec 2008
Posts: 74
Posted: 10-01-2009, 21:39   

Madziula,

[spoiler:a0a4b276c8]W takim razie moja pomyłka ; ) . Tak czy siak, sobowtór widocznie po zdobyciu naszyjnika postawił dodatkowo wykończyć Larę. [/spoiler:a0a4b276c8]
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 12-01-2009, 13:49   

Ja lubię Zipa'a i Alistera, ponieważ potrafią udzielić bardzo dużo porad i wogóle są fajni :P
[spoiler:5be840ca7a]Szkoda mi śmierci Alistera którego zabił ten sobowtór Lary ;( [/spoiler:5be840ca7a]
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 12-01-2009, 15:33   

Ja bardzo lubię Zipa i Alistera, choć bardziej Zipa. Jest taki bardziej... eee... Tomb Raiderowy. Alister mądry jest i pomaga Larze. W końcu gdyby nie on, to Lara nie miałaby Excalibura. Odczytywał mapy itd. Wiem że pytanie nie do topica, ale od razu zapytam: podczas niektórych cutscenek Lara nagrywa tym aparatem i wtedy mówi o takiej tam historri miejsca w którym jest. Mówi to do siebie no nie? I czy ona nagrywa to, co mówi?
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 12-01-2009, 15:42   

Raczej tego nie nagrywa. Kameruje ważne obiekty, bo chce się lepiej temu przyjrzeć, a co do mówienia to mówi dlatego, żeby gracze wiedzieli o co chodzi :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 12-01-2009, 18:07   

Łukasz wrote:
Kameruje

Chyba kręci, jak już.

Poza tym Lara nagrywa to, co mówi, przecież to widać. Zamyka wyświetlacz kamery i zapewne mówi do mikrofonu, który tam gdzieś jest. Oczywiście nie robi tego zawsze, ale jednak robi.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 14-01-2009, 15:18 ]
HarryCruise wrote:
Łukasz napisał/a:
Kameruje

Chyba kręci, jak już.

Chyba nagrywa, jak już.
_________________

 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 14-01-2009, 15:17   

Oczywiście, że nagrywa to co mówi i ogląda. Przypomnijmy, że nie ma ona kontaktu z ekipą z Croft Manor, więc wszystko to, co odkryje i wyda jej się istotne nagrywa i dodaje komentarz, aby potem odtworzyć co nieco tym dwóm pięknym.
W Legendzie było inaczej gdyż Zip i Ali widzieli na bieżąco co dzieję się wokół Lary. Materiał był oczywiście nagrywany, ale Lara nie musiała sobie tym zaprzątać glówki.
 
 
Minika204 
Nowicjusz



Joined: 28 Jan 2009
Posts: 27
Location: Avalon
Posted: 28-01-2009, 20:35   

Jerrem_Y wrote:
Oczywiście, że nagrywa to co mówi i ogląda. Przypomnijmy, że nie ma ona kontaktu z ekipą z Croft Manor, więc wszystko to, co odkryje i wyda jej się istotne nagrywa i dodaje komentarz, aby potem odtworzyć co nieco tym dwóm pięknym.
W Legendzie było inaczej gdyż Zip i Ali widzieli na bieżąco co dzieję się wokół Lary. Materiał był oczywiście nagrywany, ale Lara nie musiała sobie tym zaprzątać główki.


Zgadzam się z Jerrem_Y, ale jest to też dla nas. Wracając do ankiety w Underworld brakuje mi zabawnych komentarzy Zipa i Alistera. W grze powinna znaleźć się druga opcja
jak widzę te komentarze niektórych wkurzają. [spoiler:e0d9646a41]Szkoda że Sobowtór zabija Alistera ;( [/spoiler:e0d9646a41]

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 29-01-2009, 11:32 ]
Ortografia moja Panno!!! To boli :(
_________________
'' Śmierć z nutką ironii zawsze boli, amatorzy ''
 
 
kasia 
Nowicjusz


Joined: 11 Mar 2009
Posts: 12
Location: Croft Manor
Posted: 11-03-2009, 20:28   

ZABIJE NATLE ŻE ZABIŁA ALISTERA ;( :( !!!!!! JESTEM JEGO FANKOM :jumper: !!!!!!! ale małe pytanko:w prologu sobowtór zabija alistera. a w jakimś levelu on sie pojawia w laptopie lary. JAKIM CUDEM ON TO ZROBIŁ??????? :??: :pozdro:
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 11-03-2009, 20:33   

Przecież jak zaczynamy poziom morze śródziemne to pisze po prologu "tydzień wcześniej". Potem ponownie dochodzisz do tego miejsca w posiadłości Croftów jako w teraźniejszości.

Edit

Alexiss byłem pierwszy :D
_________________
Witaj Guest
  
 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 12-03-2009, 13:48   

Wow, chyba doczekaliśmy się pierwszego usera urodzonego w 2000 roku ;]
 
 
 
kasia 
Nowicjusz


Joined: 11 Mar 2009
Posts: 12
Location: Croft Manor
Posted: 05-04-2009, 14:54   

Łukasz,mi to się nie pokazuje
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 05-04-2009, 15:25   

Jak to ? Pierwsza scenka to ta kiedy Lara widzi jak pojawia się ogień . Druga to ta kiedy spotyka Zipa w Croft Monor . A potem ten filmik się urywa, pokazuje się białe tło i pisze tydzień wcześniej, a Lara jest na łodzi . Filmików nie masz ?
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 05-04-2009, 15:39   

kasia wrote:
Łukasz,mi to się nie pokazuje


A gra napewno legalna? Bo mnie takie problemy to jakiś piractwem śmierdzą i już.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
kasia 
Nowicjusz


Joined: 11 Mar 2009
Posts: 12
Location: Croft Manor
Posted: 26-04-2009, 22:47   

Asyenna, mam legalną gre. Moge także dać zdjęcie okładki.Mam z premium games.Pomocy!!!!!!
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 26-04-2009, 23:03   

Pisałaś tamtego posta 11 marca, wtedy z lekka nie było jeszcze Tomb Raidera w wydaniu Premium Games.
_________________

 
 
kasia 
Nowicjusz


Joined: 11 Mar 2009
Posts: 12
Location: Croft Manor
Posted: 27-04-2009, 21:23   

Wymazałam gre i jescze raz wgrałam i chodzi :!!: :!!: :!!: dziękuje także Asyennie, i Esmeraldzie,. Wielkie THX dla tych pań :!!: :!!:
 
 
Ksandarus 
Praktykant



Joined: 17 Feb 2009
Posts: 156
Posted: 03-05-2009, 19:13   

Raczej nie będę żałować śmierci Alistera. On sam był trochę strachliwy jakiś (raz jakoś Lara niechcący go postrzeliła, bo naboje odbiły się od czegoś) tak w ogóle to dodanie tej postaci było dla mnie bezcelowe, taki drugi niby-archeolog. Sam pojawił się nie wiadomo skąd i tak samo zniknął :P (Lara pewnie poznała go w bibliotece). Jeśli chodzi o Zipa to on mi jest obojętny, komentarze mi nie przeszkadzają. Chciałbym żeby Zipa w następnej odsłonie nie było, a jeśli by był to żeby robił coś więcej zamiast siedzenia przed komputerem. :tak:
:wotr: :croft:
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 10-10-2009, 18:18   

Mi oni przeszkadzali, Jak było wcześniej wspomniane psuli rozgrywkę. Zawsze musieli coś gadać, podpowiadać, dowcipkować itd. Ogólnie grając w TR wolałabym mieć poczucie izolacji a nie żeby mi ciągle ktoś nadawał nad uchem co mam robić x_x. Rozumiem gdyby obecność Zipa nadającego do słuchawki była uzasadniona jak w TR5, w przeciwnym razie może się zamknąć i nie gadać. czyli jestem na nie. No ale się pojawili dobrze ze w kolejnym TR nie bd musiała ich słuchać ufff...
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 10-10-2009, 19:36   

Sas_ wrote:
Ogólnie grając w TR wolałabym mieć poczucie izolacji a nie żeby mi ciągle ktoś nadawał nad uchem co mam robić x_x. Rozumiem gdyby obecność Zipa nadającego do słuchawki była uzasadniona jak w TR5

A to chyba coś Ci się pomyliło z TRL bo w TRU Zip a tym bardziej Alister nie podpowiadali nam ciągle. Przecież Lara nie komunikowała się z nimi podczas grania więc Cie nie rozumiem.
A jak dla mnie te postacie były lepiej 'wykorzystane' niż w TRL. :)
 
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 10-10-2009, 19:51   

Nie do końca przemyślałam tego posta, fakt w TRU jest trochę tej izolacji ale i tak mało ale grunt ze nie jest jak w Legendzie bo to było wręcz nie do zniesienia.
Rocky wrote:
A jak dla mnie te postacie były lepiej 'wykorzystane' niż w TRL. :)
Zdecydowanie tak, bynajmniej tak nie nadawali co 5 sek. i nie gadali jakiś bezsensownych, głupkowatych tekstów no i jeszcze nie podpowiadali.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 10-10-2009, 20:06 ]
Więc myśl na przyszłość o treści swoich postów.
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
K.C.T.R 
Nowicjusz


Joined: 11 Oct 2009
Posts: 29
Posted: 11-10-2009, 09:20   

Ja cały czas nie mam pojęcia o co chodzi na początku gry,gdy Zip strzela do Lary.Chodzi mu chyba o to że to ona miała zabić Alistera i wysadzić Croft Manor.A to był ten :censored: klon xD .W każdym razie niech zostaną,ale z funkcją wyłączania ich komentarzy ;)
 
 
Lula 
Student



Joined: 19 Feb 2008
Posts: 43
Posted: 11-10-2009, 11:10   

Źle to rozumiesz - TRU jest strasznie pogmatwane i czasami nie wszystko jest w chronologicznej kolejności. O ile wiesz później znowu lądujemy w Posiadłości - robimy to samo co na początku. Później znowu jest filmik tylko dochodzi jego dalsza część która wszystko wyjaśnia - Zip strzelał do Lary, bo myślał że to ona spowodowała wybuch. Warto obejrzeć to jeszcze raz na YouTube

[ Komentarz dodany przez: e_g: 11-10-2009, 16:58 ]
Obu zagmatwanym paniom polecam lekturę:
http://en.wikipedia.org/wiki/Flashback
lub dla ludzi sprawnych inaczej językowo:
http://simple.wikipedia.org/wiki/Flashback
 
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 12-08-2011, 13:15   

Ja lubię Zipa i Alistera i cieszę się, że w Underworld przestali mi non stop dziamdziać nad uchem :D te ich podpowiedzi w TRL trochę mnie wkurzały, wolałabym grać sama bez ich pomocy... Co oni, za solucję robili czy jak? :P W TRU zdecydowanie się poprawili, przynajmniej dają pograć w spokoju. Kiedy na początku Zip strzelił do Lary, już się przestraszyłam, myślałam, że coś z nim nie tak... na szczęście się wyjaśniło. A śmierć Alistera... Żałuję. ;( I obiecuję sobie, że go pomszczę, choćbym miała przez wieki ścigać Natlę po wysypisku śmieci :P .
A tu dowód, że Lara też się przejęła... :P
http://fc01.deviantart.ne...by_RazKurdt.jpg
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo