FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Gdzie zakupiłeś/łaś lub zakupisz?
Author Message
Deppka 
Nowicjusz


Joined: 31 Dec 2007
Posts: 22
Posted: 02-12-2008, 17:19   

A nie wieie przypadkiem czy w Chorzowie,Sosnowcu lub w Katowicach już jest TRU??
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 02-12-2008, 17:22   

Było już mówione, że od jakiegoś czasu TRU jest do kupienia w Saturnie w SCC w Katowicach. Ale z racji, że jest już wtorek, być może pojawił się też gdzieś indziej w okolicy.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 02-12-2008, 18:24   

Ja planuje wykorzystać jutrzejszą klasową wycieczkę do kina w Krakowie. Ponoć znajduje się tam także Empik (chodzi mi o Galerię). I tu mam pytanie: orientuje się ktoś czy jest już tam dostępny TRU? Bo na stronie znajduje się informacja, iż jest niedostępny. Ale biorę pod uwagę opcję, że strona może być nie zaktualizowana...
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Amanda Evert 
Praktykant



Joined: 06 Oct 2008
Posts: 121
Location: Znikąd
Posted: 02-12-2008, 18:35   

Avi_Versicolor wrote:
Ja planuje wykorzystać jutrzejszą klasową wycieczkę do kina w Krakowie. Ponoć znajduje się tam także Empik (chodzi mi o Galerię). I tu mam pytanie: orientuje się ktoś czy jest już tam dostępny TRU? Bo na stronie znajduje się informacja, iż jest niedostępny. Ale biorę pod uwagę opcję, że strona może być nie zaktualizowana...

Z godnie z tym co pisze tu http://www.empik.com/tomb...a,prod4240093,p to jest niedostępny,ale chyba powinien już byc.W końcu już była premiera.<mysl,mysl>
Radzę ci zamówic przez internet,lub poszukac innego sklepu...
 
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 02-12-2008, 20:14   

Tyle,że jutro jadę do Krakowa w ramach wycieczki stąd też miałabym okazję odbioru osobistego. Według mnie Kraków to duże miasto i powinno być. Myślę, że to tylko strona jest niezaktualizowana. Raczej nic nie stracę...Nie,no...zobaczymy jutro.
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 02-12-2008, 20:19   

Avi_Versicolor, raczej nie licz na cud. Ja wczoraj dzwoniłam do swojego empiku i nie mieli TRU. Różnie moze być -skoro taka im wyszła ta premiera.
Zresztą będziesz na miejscu to się sama przekonasz. :) Oby ci się udało nabyć -choć fakt jest taki że oni to często drogo mają.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 02-12-2008, 20:37   

Avi_Versicolor, kto wie, może uda Ci się dorwać grę ;) W piątek w katowickich empikach TRU nie było, a nawet nie wiedzieli kiedy go dostaną (gra była dostępna jedynie w Saturnie). Dzisiaj rankiem spacerując po centrum Katowic odwiedziłam empik i gra była już wystawiona na wszystkie platformy. Wersja PC kosztuje 89,90 ;)
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 02-12-2008, 20:40   

Wczoraj w Rzeszowskim Empiku był TRU tylko na PS3, jak widać cała sieć nawaliła.
_________________
 
 
siwek509 
Praktykant



Joined: 25 May 2007
Posts: 173
Location: włocławek
Posted: 02-12-2008, 20:49   

LUDZIE!! Przyjeżdżajcie do Włocławka! W tym mieście nigdy nic nie ma!! W mojej mieścinie po długich poszukiwaniach nie znalazłem kompletnie nic, a moje rozmowy ze sprzedawcami wyglądały mniej więcej tak:
Ja: dzień dobry! jest TR:U
sprzedawca: nie ma
Ja: a będzie?
sprzedawca: <głucha cisza> YYYyyy... będzie, ale nie wiemy kiedy.
Tak więc ja swoją kopię zamówiłem już na Allegro.pl Puki co życze miłej gry szczęśliwym posiadaczom swoich WŁASNYCH kopii. :)
 
 
 
Charlie Charlie 
Nowicjusz


Joined: 02 Dec 2008
Posts: 4
Posted: 03-12-2008, 14:43   

Nie mogę się doczekać zagrania w nowego Tomba, ale chyba się nie doczekam gry z cenega.pl ;( Napisałem do nich że rezygnuje z ich usług, a oni na to że to w 100% moja wina i że niby podałem im zły adres (może sam nie wiem gdzie mieszkam :gupek: ). Mam ich w dupie i zamówiłem jeszcze raz tylko że na 3kropki.pl, mam nadziejie że dojdzie przed weekendem.
 
 
Jatoskopie 
Nowicjusz



Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9
Posted: 03-12-2008, 17:59   Sprzedaję "TR:U"

Jakby ktoś był zainteresowany, to mam do sprzedania "TR: UNDERWORLD" na XBOXA 360, za 130zł :) .
http://www.allegro.pl/ite...d_xbox_360.html
Przepraszam, że w tym temacie, ale nie znalazłem odpowiedniego.
 
 
szymek of lodz 
Nowicjusz



Joined: 16 Apr 2008
Posts: 9
Posted: 03-12-2008, 18:34   

Ja TRU zamówiłem na Empik.com, ale jak dotąd czekam na realizacje. Uważam, że już powinni rozsyłać, w końcu premiera była prawie tydzień temu. Normalnie w Empiku w Manufakturze też nie ma. Być może to wina dystrybutora.
 
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 03-12-2008, 19:33   

Początkowo miałem zamówić właśnie przez Empik.com,sklep Cenegi... padło jednak na Allegro i to chyba trafna decyzja. Grę można nabyć fabrycznie zapblombowaną jak i po niższej cenie ok. 85zł,gdzie cena proponowana przez dystrybutora to około 110 zł ;) Szkoda czasu... aha,no i co istotne,Allegro daje możliwość wejścia w posiadanie TRU EK której wartość jeszcze wzrosła odkąd Cenega mimo szumnych zapowiedzi o dwóch wydaniach gry, ostatecznie wypuściła na rynek tylko wersję standardową...
 
 
l@r@ croft 
Praktykant



Joined: 25 Dec 2006
Posts: 187
Location: Łódź
Posted: 03-12-2008, 20:01   

W łodzi na 100% można zakupić w M1 w Media Markt jest na pewno wersja na Xboxa 360 i PC.. co z PS3 i resztą nie wiem.. w Empikach tez już powinno być.
_________________

 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 04-12-2008, 10:16   

Moje TRU już do mnie jedzie. :D Wczoraj zostało wysłane więc może dziś do mnie dotrze. :D Kurcze to jakoś już nie te emocje które towarzyszyły premierze TRL.
Chyba jakoś moja nadzieja na coś wyjątkowego od CD nieco oklapła.
no obym została pozytywnie zaskoczona. :D
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 04-12-2008, 14:13   

Kochani, mam dobrą wiadomość. W Empiku w "Cinema City" przy Kazimierzu można zakupić Tomb Raider Underworld na PC ! Cena to 89.90 zł. Więc tym samym myślę,że we wszystkich punktach powinna być ona dostępna. Jeśli jeszcze jej nie ma, na pewno wkrótce.
Jak to było w moim przypadku? Jak tylko dostaliśmy się do kina, wywęszyłam i błyskawicznie wparowałam do Empiku. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to piękne pudełko TRU w Nowościach,niestety na Xbox'a. Chwilę później wołają mnie chłopaki,że mi znaleźli. Ok,lecę. Nagle się okazuję, iż jest ona na tą samą platformę co wcześniejsza...To się załamałam. Postanowiłam jeszcze przeszukać półki z grami Akcji i...I było!
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 04-12-2008, 15:19   

Aha. Zapomniałam dodać jeszcze, że nie jestem za bardzo zadowolona ze standardowego wydania gry. Nie dość, że mamy tylko pudełko DVD (przypomnę, w Legendzie mieliśmy jeszcze tekturowe opakowanie),do instrukcja jest czarno-biała i nie zawiera spisu Twórców...Za te dodatkowe 10 zł. powinniśmy się spodziewać czegoś więcej,a nie mniej. Tragedia. A już miałam nadzieję,że chociaż to plastikowe opakowanie mi zostawią...:/
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Jamal 
Student



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 51
Posted: 04-12-2008, 15:55   

A ja dzisiaj będąc w mieście podskoczyłem do MM i udało mi się zakupić TRU po promocyjnej cenie 79,99 :D
_________________
There's a She Wolf in Guest closet
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 04-12-2008, 16:00   

A moje TRU właśnie do mnie dotarło. :D Zainstalowałam już. No i mogę zabrać się za granie. Żałuję ze nie zamówiłam sobie gry na allegro wcześniej tylko cekałam jak głupia na pojawienie się w naszych sklepach. :P
Za moją wersję węgiersko -polską zapłaciłam 79zł plus przesyłka (nawiasem mówiąc bardzo szybka realizacja)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Mai 
Podróżnik



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 203
Location: Opole
Posted: 04-12-2008, 17:10   

Ja kupiłam w hurtowni (wersja na Xboxa). Co prawda taniej, ale trzeba prawie tydzień dłużej czekać. Ceny nie znam, bo dostałam w prezencie, a u mnie nie wypada pytać o ceny prezentów :> .
_________________
World is Mine
 
 
Kylek 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 38
Posted: 04-12-2008, 17:20   

A jest na tym Forum ktoś, komu Cenega miała grę wysłać? Ja na swoją czekam i czekam... i nic - nadal jej nie ma. Dzwoniłem nawet dzisiaj do Cenegi, ale nic nie załatwiłem, bo grę wygrałem w konkursie WoTR a dzisiaj nie było w Cenedze nikogo od konkursów. Kazali czekać na kontakt zwrotny...
 
 
christophersky 
Nowicjusz



Joined: 26 Mar 2007
Posts: 21
Posted: 04-12-2008, 20:17   

Kylek wrote:
A jest na tym Forum ktoś, komu Cenega miała grę wysłać? Ja na swoją czekam i czekam... i nic - nadal jej nie ma. Dzwoniłem nawet dzisiaj do Cenegi, ale nic nie załatwiłem, bo grę wygrałem w konkursie WoTR a dzisiaj nie było w Cenedze nikogo od konkursów. Kazali czekać na kontakt zwrotny...


Mnie jeszcze też nie przysłali, ale do Cenegi nie dzwoniłem. Miałem właśnie pisać w tej sprawie do redakcji WoTR, żeby dowiedzieć się czy mają jakieś informacje, ale skoro poruszyłeś ten temat, można sprawa zostanie rozwiązana na forum. Na moje zawiodła albo Poczta Polska, albo Cenega jeszcze nie wysłała naszych egzemplarzy.
_________________
"I only play for sport..."
 
 
Vaughn 
Praktykant


Joined: 23 Aug 2008
Posts: 103
Posted: 04-12-2008, 20:24   

Ja zakupiłem w bydgoskim Saturnie :P .Dzwoniłem po wszystkich sklepach w Bydzi,ale wszędzie pier :censored: że nie wiedzą :fire: a tu dzwonie to ukochanego Saturna i mówią że jest.Ogólnie gra mam już od tygodnia.Przeszedłem ją w dwa dni(zarwałem nocke :D ale było warto.Jestem zachwycony :P
_________________
Świat zobaczyć w ziarenku piasku,
Niebo w dzikiej roślinie
Nieskończoność uchwycić w ręku
A wieczność w godzinie-William Blake,Wróżby Niewinności
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 05-12-2008, 13:28   

Co do konkursu - gry zostały wysłane do zwycięzców w (bardzo) ostatnim czasie i powinny dotrzeć na początku przyszłego tygodnia.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 05-12-2008, 16:55   

Alleluja. Zamówiłam grę w poniedziałek na Allegro i dzisiaj przyszła. Trochę z opóźnieniem, bo powinna przyjść we środę, no ale trudno, to pewnie wina poczty. Tak więc już się instaluje :D A w tarnowskich sklepach dalej ani widu ani słychu - dzisiaj z ciekawości zapytałam się o TRU gościa w sklepie z grami i chyba w ogóle nie wiedział o co mi chodzi ;) zrobił tylko taaakie oczy ---> :shock:
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo